5.kolo Rollo ligy, Velké Poříčí, časovka do vrchu

03.09.2017 Kudowa (Náchod) 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod dospělých     celkem: 72, muzi : 49, zeny: 23, žáci: 0, kadeti: 0, junioři: 4, senioři: 18, masters muži: 14, veteráni: 9, ultraveteráni: 4, žákyně: 0, kadetky: 0, juniorky: 5, seniorky: 13, masters ženy: 2, veteránky: 2, ultraveteránky: 1 [html] [pdf]
kadeti, kadetky     celkem: 2, muzi : 2, zeny: 0, žáci: 0, kadeti: 2, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, ultraveteráni: 0, žákyně: 0, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0, ultraveteránky: 0 [html] [pdf]
žáci, žákyně     celkem: 5, muzi : 2, zeny: 3, žáci: 2, kadeti: 0, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, ultraveteráni: 0, žákyně: 3, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0, ultraveteránky: 0 [html] [pdf]
hobby     celkem: 5, muzi : 3, zeny: 2, žáci: 0, hobby muži: 3, žákyně: 0, hobby ženy: 2 [html] [pdf]

výsledková listina hlavní závod dospělých

start ~ 09:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / junioři [3] Matyáš Olšar 1999 CZE KOSTKA Racing 17:44 00:00
2 1 / senioři [2] Michal Kulka 1982 CZE Ultima K.Lap Team 18:27 00:42
3 1 / masters muži [5] Ladislav Provod 1968 CZE PSP KK Plzen 18:44 00:59
4 2 / senioři [1] Tomáš Pelc 1989 CZE Ultima k.lap Team 18:46 01:02
5 3 / senioři [4] Jan Pavel 1998 CZE Bez Pedálů 19:28 01:44
6 2 / junioři [24] Miloš Pavel junior 2001 CZE Bez Pedálů 19:38 01:53
7 2 / masters muži [6] Karel Cvalín 1977 CZE PSP KK Plzeň 20:08 02:23
8 4 / senioři [21] Jakub Švéda 1994 CZE KOSTKA Racing 20:11 02:27
9 5 / senioři [8] Ondřej Theiner 1994 CZE Ultima K. Lap Team 20:24 02:40
10 3 / masters muži [9] Zdeněk Hercik 1976 CZE UNIKOSY 21:04 03:19
11 4 / masters muži [7] Alois Onderka 1969 CZE SKK Lipenští draci 21:23 03:39
12 6 / senioři [30] Josef Kvita 1989 CZE BoKolobka tým Ostrava 21:24 03:40
13 7 / senioři [25] Michal Štěpánek 1980 CZE Ultima K. Lap Team 21:36 03:51
14 8 / senioři [16] Aleš Kule 1984 CZE CHRTI Holoubkov 21:52 04:07
15 9 / senioři [11] Jiří Chmelík 1979 CZE Koloběžci Pardubice 21:59 04:15
16 5 / masters muži [19] Pavel Remeš 1970 CZE Ultima K. Lap Team 22:02 04:17
17 6 / masters muži [48] Martin Bříza 1976 CZE Lázně Slatinice 22:36 04:51
18 10 / senioři [37] Michal Jarůšek 1982 CZE Ultima K. Lap Team 22:38 04:53
19 1 / juniorky [101] Kateřina Šefcová 2000 CZE KOSTKA Racing 22:44 04:59
20 11 / senioři [10] Ladislav Bartůněk 1983 CZE KOBRA 22:56 05:12
21 7 / masters muži [13] Pavel Legát 1969 CZE Lipenští draci 23:05 05:20
22 8 / masters muži [291] Miloslav Bárta 1969 CZE Jafiduto 1984 23:05 05:21
23 12 / senioři [39] Aleš Kopecký 1995 CZE Cyklosport Sobotka 23:15 05:30
24 9 / masters muži [43] Jan Dušek 1974 CZE Bez Pedálů 23:39 05:55
25 1 / veteráni [50] Pavel Novák 1964 CZE JAFIDUTO 1984 23:47 06:03
26 10 / masters muži [12] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE KOSTKA Racing 23:58 06:13
27 1 / ultraveteráni [54] Milan Jelínek 1955 CZE SILVINI MADSHUS team 24:04 06:19
28 1 / seniorky [115] Blanka Bucňáková 1983 CZE BKG 24:04 06:20
29 3 / junioři [27] Lukáš Bílovský 2001 CZE SKK Lipenští draci 24:23 06:39
30 11 / masters muži [20] Tomáš Strouhal 1974 CZE KOSTKA Racing 24:24 06:39
31 12 / masters muži [44] Přemysl Švajda 1976 CZE BoKolobka tým Ostrava 24:43 06:58
32 13 / masters muži [28] Miloš PAVEL st. 1972 CZE Bez Pedálů 24:51 07:07
33 2 / veteráni [18] Miroslav Pelc 1965 CZE Ultima Praha 24:53 07:08
34 2 / seniorky [109] Barbora Dvorská 1995 CZE KOBRA 25:02 07:18
35 2 / ultraveteráni [32] Jiří Jirák 1955 CZE Koloběžci Pardubice 25:16 07:32
36 1 / veteránky [105] Eva Šefcová 1964 CZE KOSTKA Racing 25:58 08:13
37 3 / veteráni [23] Rostislav Točík 1967 CZE JAFIDUTO 1984 26:10 08:25
38 2 / juniorky [104] Anet Morávková 2001 CZE KOSTKA Racing 26:17 08:32
39 3 / ultraveteráni [33] Jiri Flaška 1951 CZE KOSTKA Racing 26:21 08:36
40 13 / senioři [41] Ladislav Mandelík 1992 CZE BKG 26:24 08:39
41 3 / juniorky [108] Andrea Zbožková 2001 CZE Lipník nad Bečvou 26:34 08:49
42 4 / veteráni [17] Jan Horák 1963 CZE KOSTKA Racing z.s. 26:37 08:52
43 14 / senioři [45] Jindřich Šmíd 1987 CZE PSP KK Plzeň 26:44 08:59
44 3 / seniorky [102] Alena Legátová 1996 CZE KOBRA 26:46 09:02
45 14 / masters muži [47] Vlastimil Pytela 1971 CZE BKG 27:30 09:45
46 5 / veteráni [38] Petr Janák 1966 CZE CHRTI Holoubkov 27:40 09:56
47 15 / senioři [42] Tomáš Sůra 1982 CZE COCONi 27:51 10:07
48 4 / seniorky [112] Gabriela Rainová 1988 CZE CHRTI Holoubkov 28:02 10:17
49 1 / masters ženy [110] Jana Strouhalová 1974 CZE KOSTKA Racing 28:20 10:35
50 5 / seniorky [114] Kristýna Šmeráková 1988 CZE UNIKOSY 28:30 10:45
51 6 / seniorky [118] Denisa Killarová 1996 CZE KOSTKA Racing 28:42 10:58
52 7 / seniorky [106] Klára Bouda 1991 CZE KK Tachov 28:44 11:00
53 6 / veteráni [22] Jiří Zajíček 1961 CZE CHRTI Holoubkov 28:46 11:02
54 16 / senioři [40] Petr Fürbach 1983 CZE COCONi 28:53 11:08
55 4 / junioři [35] Lukáš Raška 2001 CZE 1KK Lipník n.B. 29:10 11:25
56 8 / seniorky [120] Jana Solověvová 1980 CZE Ultima k.lap Team 29:59 12:15
57 4 / ultraveteráni [34] Jan Hromádko 1954 CZE UNIKOSY 30:13 12:29
58 1 / ultraveteránky [126] Hana Čermáková 1953 CZE KOSTKA Racing 30:16 12:31
59 9 / seniorky [119] Lenka Kráčmarová 1984 CZE KOSTKA Racing 30:17 12:33
60 10 / seniorky [116] Edita Fetterova 1979 CZE COCONi 30:27 12:42
61 2 / masters ženy [107] Martina Fišerová 1977 CZE COCONi 31:58 14:13
62 17 / senioři [46] Jan Rožec 1981 CZE JAFIDUTO 1984 / Město Klášterec nad Ohří 32:19 14:34
63 4 / juniorky [111] Tereza Labská 2000 CZE SKK Lipenští draci 32:24 14:40
64 7 / veteráni [26] Martin Žaba 1958 CZE COCONi 33:01 15:17
65 11 / seniorky [117] Martina Klepáčová 1988 CZE UNIKOSY 33:51 16:07
66 5 / juniorky [121] Petra Legátová 1999 CZE Lipenští draci 35:21 17:37
67 8 / veteráni [62] David Seemann 1962 CZE Ultima k.lap Team 35:26 17:41
68 12 / seniorky [259] Petra Kratochvílová 1987 CZE Ultima 35:31 17:46
69 2 / veteránky [125] Jarmila Košvancová 1964 CZE CHRTI Holoubkov 38:46 21:01
70 9 / veteráni [49] Otakar Kozak 1961 CZE UNIKOSY 40:46 23:02
71 13 / seniorky [113] Dagmar Škabradová 1988 CZE UNIKOSY 50:28 32:44
DNS / senioři [52] Pavel Werner 1980 CZE BoKolobka tým Ostrava