Ratibořický MTB maratón

28.04.2013 Havlovice - Úpice [CZ]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

48 km jednotlivci celkem: 435, muži : 387, ženy: 48, M18: 15, M20: 81, M30: 161, M40: 87, M50: 30, M60: 13, Z18: 1, Z: 37, Z40: 10 [html] [pdf]
48 km tandemy celkem: 4, muži : 3, ženy: 1, T: 4 [html] [pdf]
12km celkem: 45, muži : 31, ženy: 14, Žáci 1: 20, Žáci 2: 6, Kadeti: 5, Žákyně 1: 7, Žákyně 2: 6, Kadetky: 1 [html] [pdf]

startovní listina 48 km jednotlivci

start ~ 12:00:00 , přihlášeno: 435 účastníků ( 387 mužů, 48 žen) 48 km (převýšení 660 m)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
M30 [101] Abrt Jan CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 1976
M40 [102] Adam Tomáš CZE CK VEPŘÍKOV 1971
M20 [34] Adámek Petr CZE Apache Loko Trutnov 1993
M20 [103] Antonín Adam CZE CykloFIT Liberec MTB TEAM 1991
M30 [537] Aster Jaroslav CZE Trutnov 1981
M20 [104] Bako Josef CZE www.kupkolo.cz 1985
M30 [46] Balcar Aleš CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 1977
M60 [105] Balcar Jaroslav CZE Jizbice 1953
M40 [106] Barninec Robert CZE KONA CYCLING POINT 1973
M30 [ ] Bárta Lukáš CZE Apache Bike Team 1981
Z [294] Bečvářová Alice CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 1990
M60 [ ] Beka Josef CZE INSTATOP Kosmonosy 1949
M50 [538] Benda Jiří CZE Ořech 1956
M20 [85] Beneš Radek CZE Červený Kostelec 1985
M20 [325] Berger Tomáš CZE Ultra Paka - lidé and HORY 1987
M18 [288] Bergmann Michal CZE Apache Bike Team Úpice 1996
M40 [571] Bernard Karel CZE INS Atelier Náchod 1967
M40 [539] Bíma Pavel CZE Lhota u Trutnova 1973
M20 [107] Bín Rostislav CZE COSI 1985
M18 [109] Binar Jakub CZE Pitrs bikes 1997
M40 [108] Binar Luboš CZE HOBUK 1966
M20 [366] BLASZCZYK KAMIL POL TRASYROWEROWEKUDOWA.BLOGSPOT.COM 1988
M30 [110] Blažek Karel CZE Telnice 1982
M40 [111] Blažek Pavel CZE Rtyně v Podkrkonoší 1971
Z40 [112] Blažková Lucie CZE Carla.kupkolo.cz 1970
M40 [113] Blecha Martin CZE Mladá Boleslav 1968
M30 [306] Borek Miroslav CZE Ústí nad Orlicí 1978
M40 [114] Borůvka Zdeněk CZE Jerrysport team 1965
M20 [115] Brádle Miloš CZE TE Connectivity Trutnov Industrial 1985
M30 [116] Brandejs Jan CZE T-Mobile MTB team 1982
M30 [540] Brejtr Karel CZE Náchod 1976
M30 [541] Brezani Anton CZE RENDŐRSÉG 1978
M40 [117] Brož Vítězslav CZE Hostinné 1970
M30 [ ] Brýdl Jakub CZE 1981
M30 [572] Bušina Jiří CZE Bylany 1980
Z40 [118] Bušková Leona CZE GHOST Team 1972
M50 [296] Bystrianský Jožka CZE GHOST team 1954
M30 [304] Coufal Roman CZE Ústí nad Orlicí 1978
M20 [119] Čáp Lukáš CZE HSK - cycling team 1984
M30 [120] Čech Milan CZE PROFIALARM s.r.o. 1976
M20 [542] Čejka Jakub CZE NOVATOP LAPIERRE 1985
M50 [ ] Čermák Jan CZE Hradec Králové 1959
M30 [543] Černý Lukáš CZE BorderGuards ŽACLÉŘ 1974
M40 [544] Černý Martin CZE Vella Team 1964
M30 [65] Červený Petr CZE Cyklo Tony 1979
M40 [573] Čipera Radek CZE SK RADVANICE 1964
M50 [318] Demjanovič Michal CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1960
M60 [ ] Dibelka Jiří CZE Horní Adršpach 1950
M20 [545] Dítě Roman CZE Trutnov 1985
M30 [121] Doležal Jan CZE Cyklo Klub Bendl 1979
M20 [299] Doležal Jiří CZE Machov 1986
M30 [122] Dostálek Václav CZE COSI 1980
M30 [313] Drasnar Tomáš CZE Nové Město n. Metují 1983
M30 [323] Dražek Tomáš CZE Redpoint team 1975
M20 [45] Drejsl Lukáš CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 1986
M50 [123] Drobný Miroslav CZE Continental Adršpach 1963
M40 [124] Drvota Zdenek CZE Duchcov 1965
M18 [287] Dudek Ondřej CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 1996
M40 [310] Duchacz Slawek POL LWY Klodzkie 1972
M40 [125] Dvořák Jiří CZE beMANIAX MADBIKE 1970
M30 [291] Dvořák Patrik CZE CK VEPŘÍKOV 1976
M40 [126] Dzan Ladislav CZE - 1964
M30 [333] Eberl Filip CZE REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN 1982
M20 [574] Egert Michal CZE Dvur Kralove n.L. 1988
M30 [127] Ehrenberger Lukáš CZE TE Connectivity Omega 1979
M20 [128] Eliáš Miroslav CZE Ústí nad Orlicí 1991
M40 [129] Elich Jiří CZE Apache Loko Trutnov 1964
M20 [330] Fernet Martin CZE GATTA BIKE TEAM 1990
M30 [130] Flégr Jiří CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 1975
M30 [131] Friede Jiří CZE ZPA BIKE TEAM 1982
M30 [132] Frumert Daniel CZE Canyon 1977
M20 [133] Fulka Jan CZE Pitrs bikes 1988
M50 [87] Fulka Jiří CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1960
Z40 [134] Fulkova Monika CZE ZPA Smart Energy 1965
M30 [575] Grof Tomáš CZE Bylany 1976
M30 [98] Habr Michal CZE VELLA Cycling 1982
M30 [135] Hainiš Pavel CZE Trutnov 1982
M30 [546] Halama Jindřich CZE Trutnov 1980
M30 [136] Hanáček Pavel CZE Nové Město nad Metují 1980
M18 [137] Hanuš Tomáš CZE Vella team 1998
M18 [576] Hartman Jan CZE Tvoje máma 1997
M30 [138] Havelka Daniel CZE elektromontáže ELHAT 1977
Z [139] Havlasová Alžběta CZE BB CYKLOSPORT SUPERIOR 1987
M20 [140] Havlíček Petr CZE Broumov 1989
M40 [337] Hemelík Pavel CZE RockMachine-Cyklomax 1967
Z40 [338] Hemelíková Markéta CZE Rockmachine-Cyklomax 1973
M18 [141] herber jan CZE SUPERIOR CYKLOFIT HIGHFIVE 1995
M20 [346] Herman Lukáš CZE Moto Herman 1984
M60 [378] Hitschfel Miroslav CZE Trutnov 1953
M40 [547] Hladík Vladislav CZE Trutnov - 4 1965
M40 [142] Hlavatý Milan CZE Symbio+ CE.Energy 1972
M40 [548] Hnát Petr CZE Dolní Újezd 1973
M30 [143] Hofman Ondřej CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 1979
M18 [144] Holán Tomaš CZE BEMANIAX 1996
M30 [549] Holata Roman CZE DLNK dream team 1975
M30 [145] Horák Jakub CZE ZPA Smart Energy 1982
M30 [146] Horák Jiří CZE Bike Team KC Jaroměř 1976
M40 [290] Horák Michal CZE OK MTB Team Pardubice 1968
M30 [147] Hořeňovský Jiří CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 1982
M30 [356] Hotárek Vladimír CZE AutoHotarek.cz 1977
M50 [577] Hovorka Jan CZE DLNK TEAM - THE BEST OF 1959
Z [148] Hrnčířová Lucie CZE Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 1984
M30 [344] Hrneček David CZE Dvůr Králové nad Labem 1975
M40 [350] Hrneček Pavel CZE Pivovar Tambor 1971
M40 [369] Hrodek Martin CZE CykloPORG 1969
M20 [ ] Hromádko Jakub CZE BAKAKO Nová Paka 1988
M30 [550] Hrubý Jan CZE RENDŐRSÉG 1975
M18 [275] Hrubý Václav CZE KAH sport Vrchlabí 1995
M50 [578] Hruška Ladislav CZE Červený Kostelec 1956
M40 [149] Hruška Tomáš CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 1971
M40 [579] Hrzán Richard CZE CTM SILVINI R2 Sport 1972
M30 [150] Hříbal Aleš CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 1979
M60 [151] Hůlka Miroslav CZE Ústí nad Orlicí 1952
M20 [307] Hykš Lukáš CZE Opatovice nad Labem 1985
M30 [152] Charvát František CZE SHK Klokan Bike Team 1975
M50 [153] Chutný Jaroslav CZE VELOCENTRUM-STRATOS AUTO 1961
M20 [27] Chutný Martin CZE HSK cycling team 1991
M40 [ ] iza iza CZE 1972
Z [154] Jahelková Renata CZE GHOST team 1987
Z40 [580] Janáková Kateřina CZE Trutnov 1965
M30 [14] Janků Miloš CZE www.kupkolo.cz 1978
M30 [ ] Jánský Lukáš CZE ADR Team 1979
M30 [155] Javůrek Petr CZE Kasper - Swix Team 1977
M20 [332] Jebavý Josef CZE SSC Železný Brod 1985
M20 [70] Jero Miroslav CZE Kasper Swix Team Trutnov 1984
M30 [551] Ježek Jaroslav CZE - 1974
M18 [582] Ježek Jaroslav CZE Trutnov 1995
M30 [182] Ježek Martin CZE TE Connectivity Trutnov Industrial 1981
M30 [292] Ježek Václav CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 1977
M60 [348] Jiránek Jaroslav CZE GHOST MOJEKOLO 1948
M20 [156] Jirásek Pavel CZE Pitrs bikes 1992
M20 [301] Jirásek Stanislav CZE BKL Machov 1984
Z18 [157] Jirásková Šárka CZE Spartak Police nad Metují 1995
M40 [ ] Jiřena Pavel CZE AMULET ROHOZEC 1967
M40 [371] Jošt Vladimír CZE Hradec Králové 1966
M30 [552] Jurásek Michal CZE Obec Heřmánkovice 1978
M40 [553] Kábrt Aleš CZE Úpice 1973
M40 [158] Kadaník Josef CZE TE Connectivity 1971
M30 [305] Kadrman Miloslav CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1981
Z40 [159] Kalčíková Hana CZE Klabava 1963
M20 [4] Kaněra Michal CZE GHOST team 1986
M50 [329] Kaněra Pavel CZE AxitDoldy 1963
M60 [583] Kára Bohuslav CZE AC Sparta Praha Cycling 1953
M30 [40] Karban Lukáš CZE RONAL CZ 1980
M40 [36] Karban Štěpán CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 1971
M30 [160] Kaufman Jarda CZE Pitrs bikes 1975
M30 [354] Kincl Tomáš CZE Červený Kostelec 1979
M20 [75] Klapal Martin CZE DeVoss Legends 1987
Z [554] Klennerová Lenka CZE Siemens 1981
M40 [161] Knytl Tomáš CZE Náchod 1964
M30 [162] Kocián Petr CZE CATR 1974
M30 [581] Kohoutek Petr CZE Blue Fly 1975
Z [584] Kohoutová Bronislava CZE COSI 1976
M20 [585] Kokeš Michal CZE Mi-kolo-vice 1984
Z [163] Kolaříková Jana CZE TE Connectivity Trutnov Industrial 1982
M40 [164] Kolman Roberto CZE Rockmachine-Cyklomax 1968
M30 [165] Koníř Robert CZE Border guards 1974
M40 [ ] Kopecký Tomáš CZE Chrudim 1965
M30 [ ] Kopecký Zdeněk CZE Trutnov 1974
Z [ ] Koper Magdalena POL ORBEA-Hutchinson-Ritchey-Serfas-Fibrax-PEDROS 1974
M50 [342] Kosek Josef CZE Obec Heřmánkovice 1963
M18 [352] Kosina Jakub CZE GT Opportunitz Brno 1996
M18 [167] Kostelecký Filip CZE Bikehome 1995
M40 [349] Kostelecký Vladimír CZE Vella team Náchod 1970
M30 [586] Krám Miroslav CZE Červený Kostelec 1980
M20 [168] Kratochvíl Jan CZE SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 1990
M40 [363] Kraus Miroslav CZE Lázně Bělohrad 1966
M50 [ ] Kraus Vladimír CZE jasipbike 1960
M30 [169] Kročil Vladimír CZE Continental Adršpach 1974
Z [ ] Krtičková Petra CZE HSK - cycling team 1986
M30 [355] Krug Eduard CZE Hovrch 1974
M20 [324] Kubeček Jakub CZE Červený Kostelec 1985
M50 [170] Kubizňák Radko CZE Continental Adršpach 1954
M30 [171] Kučera Viktor CZE CK MTB Maraton Hlinsko 1975
M50 [173] Kudrnáč Miloš CZE Continental sport club 1960
M20 [172] Kudrnáč Tomáš CZE Mad Bike Be Maniax 1989
M20 [380] Kunc Jan CZE Jednokolkz.ev-kupkolo.cz 1991
M40 [174] Kunc Petr CZE Continental Adršpach 1967
M30 [285] Kunce Petr CZE Siemens - rescue 1974
M40 [339] Kyml Radek CZE Praha 9 1970
Z [361] Kyselá Martina CZE Pro Music-Prolog Bike Trutnov - X 1989
M30 [587] Kyselák Martin CZE Liberec 1983
M30 [175] Laštůvka Martin CZE Cyklo Tony 1980
M40 [176] Lavrík Josef CZE Continental sport club 1973
M30 [16] Lecnar Jaruch CZE Pitrs bikes 1983
Z [263] Lešková Tereza CZE TRAINEE Continental Trutnov 1992
M30 [177] Leugner Jan CZE Nové Město nad Metují 1974
M40 [178] Lokvenc Miroslav CZE Apache Loko Trutnov 1966
M40 [179] Lorenc Martin CZE STRATOS AUTO 1970
Z [341] Loubková Ivana CZE ROHOZEC AMULET TEAM 1980
M20 [180] Louda František CZE ROHOZEC AMULET TEAM 1988
M40 [374] Luksch Roman CZE LMD Cycling team 1964
M50 [ ] Lulek Jiří CZE Horní Adršpach 1954
M20 [334] Luňák Milan CZE Koloobchod.cz 1985
M40 [335] Luňák st. Milan CZE KOLOOBCHOD.CZ 1966
M50 [181] Lupek Karel CZE Praha 5 1959
Z [ ] Luštincová Jana CZE Jablonec nad Nisou 1988
M40 [376] Macek Martin CZE SK Finisher 1964
M30 [ ] Macola Petr CZE TE Connectivity 1975
Z [555] Maděrová Kateřina CZE Žacléř 1986
M20 [86] Mach Josef CZE BAKAKO Nová Paka 1988
M20 [183] Mach Lukáš CZE Hajnice 1984
M40 [184] Mach Martin CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 1970
M30 [185] Macháček Petr CZE COSI 1979
M20 [588] Machek Jan CZE Dvůr Králové na Labem 1989
M40 [360] Malbeck Radovan CZE Pro Music - Prolog Bike XXL 1970
M30 [186] Malinský Jan CZE ZPA Smart Energy 1979
M30 [187] Malý Lukáš CZE Negři z DKnL 1977
M20 [188] Malý Vojtěch CZE Auto Combi Team Kutná Hora 1993
Z [589] Marečková Edita CZE Meziboří 1988
M30 [189] Marek Jíří CZE Hlinsko 1975
M20 [556] Marek Ondřej CZE INS Atelier Náchod 1986
M30 [190] Marek Radek CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 1978
M30 [191] Markl Jan CZE RENDŐRSÉG 1975
Z [557] Marková Lucie CZE Mladé Buky 1985
M40 [293] Maroul Ladislav CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 1968
M60 [193] Mašín Karel CZE Sokol Žíreč 1951
M18 [166] Matoulek Jiří CZE Olfin car Ski Team 2006
M30 [303] Matoulek Milan CZE Nová Paka 1978
M60 [309] Matoulek Václav CZE Trutnov 1948
M30 [365] Matoušek Josef CZE Hradec Králové 1979
M60 [322] Matoušek Petr CZE Žacléř 1950
M50 [194] Medek Jaromír CZE Hradec Králové 1963
Z [195] Medková Michaela CZE Rock Machine Cyklomax 1992
M40 [297] Meier Jan CZE Nové Město n. Metují 1973
M30 [56] Melišík Jan CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1974
M30 [590] Melša Zdeněk CZE JJ - Potocký 1982
M20 [591] Mičola Tomáš CZE Rtyně v Podkrkonoší 1994
M40 [196] Mikula Aleš CZE ZPA Smart Energy 1973
M20 [10] Mikule Ondřej CZE CYKLOTRENINK.com 1988
M30 [336] Míl Milan CZE Bike Team KC Jaroměř 1980
Z [197] Militká Petra CZE Jaroměř 1986
M30 [ ] Miroslav Borek CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 1978
M30 [328] Mityska Tomáš CZE Continental Adršpach 1981
M50 [592] Mlynář Eda CZE Krakonošovy větry 1960
M30 [198] Morávek Petr CZE RENOVA RACE TEAM 1976
M30 [199] Morávek Petr CZE RENOVA RACE TEAM 1976
M30 [198] Morávek Petr CZE RENOVA RACE TEAM 1976
M30 [199] Morávek Petr CZE RENOVA RACE TEAM 1976
Z [200] Morávková Jana CZE RENOVA RACE TEAM 1980
M30 [343] Mráz Vít CZE INS Atelier Náchod 1974
M30 [201] Mucha Tomáš CZE Pardubice 1980
M30 [331] Mucháček Petr CZE Elektro Mucháček 1974
M30 [23] Müller Marek CZE KAH sport Vrchlabí 1976
M30 [312] Nádvorník Jiří CZE HSK - cycling team 1978
M20 [321] Nebřenský Ondřej CZE Mountain Bike Action 1988
M30 [52] Nehyba Michal CZE AGRO CS a.s. 1980
M30 [362] Němec Michal CZE DSA Modrý důl 1980
M40 [593] Nosek Rudolf CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 1970
M40 [202] Novák Lukáš CZE cyklotrenink.com 1966
M30 [594] Novotný Dušan CZE Jaroměř 1976
M20 [203] Novotný Jan CZE ROHOZEC AMULET TEAM 1986
M30 [205] Novotný Jaroslav CZE Čermná 1974
M40 [204] Novotný Karel CZE Čerti Kunčina 1969
M30 [206] Novotný Luděk CZE Carla.kupkolo.cz 1974
M30 [84] Nývlt Michal CZE Náchod 1983
M40 [208] Ondráček Karel CZE Hořice 1969
M40 [207] Ondráček Martin CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 1973
M18 [209] Opočenský Matěj CZE Kasper - Swix Team 1996
M30 [210] Pancner Michal CZE Broumov 1980
M40 [211] Pašek Michal CZE Continental Sport Club 1973
Z [212] Pašková Gabriela CZE Continental Sport Club 1979
M30 [ ] Patka Michal CZE KAH sport Vrchlabí 1977
M30 [38] Pazdera Jiří CZE Pitrs bikes 1976
M40 [213] Pěchouček Zdeněk CZE BAKAKO Nová Paka 1969
M50 [214] Peldřimovský Jiří CZE ÚAMK Ořech-Kuchař 1956
Z [319] Pešinová Jitka CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1977
M20 [215] Petera Jan CZE www.cyklobanda.cz 1984
M30 [216] Petera Josef CZE Peterovci 1982
M18 [357] Petiška Ondřej CZE SK RN Hradec Králové 1997
M30 [ ] Pibyl Petr CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 1977
M30 [15] Pilnáček Petr CZE HSK - cycling team 1982
M30 [217] Pilnáček Radek CZE HSK - cycling team 1977
Z [534] Plná Andrea CZE Teplice nad Metují 1987
Z [535] Plná Kateřina CZE Bělý 1988
M20 [89] Plný David CZE ENERVIT Team 1993
M20 [533] Plný Filip CZE Pitrs bikes 1987
M30 [595] Pokorný Pavel CZE Hervis Sport Trutnov 1977
M30 [218] Pokorný Petr CZE Kladno 1974
M30 [21] Polman Daniel CZE Ultra Paka Racing Team 1979
M20 [219] Posdiena Tomáš CZE Velké Svatoňovice 1994
M30 [220] Pospíšil Petr CZE Rock Machine Cyklomax 1979
M20 [558] Pour Petr CZE GHOST MOJEKOLO 1986
M30 [308] Povýšil Ondřej CZE Pec pod Sňežkou 1978
M30 [367] Pozler Tomáš CZE EDPoTEAM L.Bohdaneč 1976
M30 [221] Prchal Tomáš CZE Bike Team Libverda 1980
M20 [ ] Prislinger Petr CZE Náchod 1984
M40 [222] Prouza Jiří CZE Rtyně v Podkrkonoší 1972
M40 [315] Pták Josef CZE TJ SOKOL Kunčice n/Labem 1969
M30 [370] Püschel Martin CZE Cyklo Ski Team Žacléř 1983
M40 [316] Puš Petr CZE Rockmachine-Cyklomax 1967
M30 [379] Rada Václav CZE Trutnov 1974
M40 [223] Radonský Petr CZE Continental Adršpach 1966
M40 [224] Rauchfuss Marek CZE REVITBUILD s.r.o. 1969
M30 [225] Rippel Milan CZE Praha 6 1980
Z [226] Rippelova Hana CZE Praha 6 1983
M20 [58] Rožek Jan CZE TOPESTO 1987
Z [227] Rožková Lucie CZE Dexter BSK racing 1987
M40 [596] Rus Richard CZE Radvanice v Čech. 1967
M50 [597] Růžička Milan CZE DEXTER CYCLING 1955
M40 [230] Rykr Martin CZE ZPA Smart Energy 3 1971
M30 [228] Ryšavý Martin CZE Promusic Prolog Bike 1975
M40 [598] rýva martin CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1968
M20 [314] Řehák Martin CZE Expressi scott team Kolín 1991
M30 [229] Říha Petr CZE PSCycling Hradec Králové 1974
M30 [ ] Sadílek Radovan CZE ZPA Smart Energy 2 1978
M18 [286] Sádlo Dominik CZE AKLVK a Skialp klub Orlické hory 1995
M40 [231] Sedláček Miroslav CZE Continental Adršpach 1971
M30 [559] Sedláček Pavel CZE Trutnov 1982
M20 [235] Schejbal Aleš CZE Doudleby nad Orlicí 1991
M20 [233] Schejbal Jan CZE Cyklobanda.cz 1985
M30 [232] Schejbal Josef CZE Byk Bike Team Vernéřovice 1982
M30 [234] Schejbal Martin CZE www.cyklobanda.cz 1982
M20 [566] Schenk Martin CZE Česká Třebová 1985
Z [236] Schwaningerová Petra CZE RockMachine-Cyklomax 1982
M30 [359] Skála Martin CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 1977
M30 [368] Skála Radim CZE Sokol Veltěž 1976
M20 [237] Sklenář Adam CZE Dlouhoňovice 1994
M50 [238] Sklenář Peter CZE Leskovice 1963
M40 [ ] Sklenář Roman CZE FORBIKES cycling team 1964
Z [239] Skořepová Ladislava CZE RockMachine-Cyklomax 1978
M50 [298] Slabý Jiří CZE CTM SILVINI R2 Sport 1956
M20 [240] Slanina Lukáš CZE Nová Ves nad Popelkou 1985
M30 [ ] Slavík Karel CZE MTB Spartak Vrchlabí 1974
M40 [ ] Slavík Petr CZE PERNIK Bike Team 1966
M20 [241] slezák martin CZE Jaroměř 1984
M30 [560] Sloupenský Marek CZE Trutnov 1977
M50 [242] Smola Libor CZE ZPA Smart Energy 2 1962
M30 [ ] Smrček Mira CZE Police n.M. 1978
M20 [364] Souček Michal CZE Libňatov 1986
M20 [5] Splítek Martin CZE Hradec Králové 1988
M40 [243] Staněk Dušan CZE BEMANIAX MADBIKE 1970
M40 [ ] Steiner Petr CZE MTB PFS Vysokov 1973
Z40 [244] Steinerová Dagmar CZE Sokol Žireč 1965
M40 [353] Steklý Josef CZE Chlumec nad Cidlinou 1969
M30 [245] Stierand Pavel CZE Continental Adršpach 1980
M50 [246] Stohwasser Richard CZE JK-cyklo 1955
M30 [ ] Stolín Honza CZE SK hasičů KHk 1983
M40 [561] Strnad Marek CZE Pivní Fond 1972
M40 [562] Strnad Tomáš CZE Pivní Fond 1972
M30 [563] Stuchlík Jiří CZE TJ Ski Rudník 1978
M20 [247] Stuna Tomáš CZE Chotěboř 1985
M30 [ ] Sušír Radek CZE TRUXXXIK cycling 1979
M30 [248] Svanda Igor CZE Policka 1975
Z [599] Svatoňová Linda CZE CS Specialized HK 1984
M20 [320] Svoboda Jakub CZE Mountain Bike Action 1987
M40 [249] Svoboda Jiří CZE CYKLOADAM RACING 1966
Z40 [250] Svobodová Marcela CZE Praha 5 1968
M40 [600] Synovec Jindřich CZE Bitters Superior Cyklofit team Liberec 1965
M30 [251] Šalý David CZE Cyklo Bendl Club 1976
M40 [252] Šantroch Roman CZE Chlumec nad Cidlinou 1973
M20 [351] Šilar Jakub CZE BIKESTRIKE - TREK 1989
M20 [351] Šilar Jakub CZE BIKESTRIKE - TREK 1989
M30 [564] Šimek Pavel CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 1980
M60 [317] Šimůnek Antonín CZE CykloPešek Hradec Králové 1953
Z [192] Šípková Barbora CZE INS-Náchod 1988
M30 [253] Škoda Petr CZE INS Atelier Náchod 1983
M30 [327] Škop Jiří CZE HK Ostaš 1976
M20 [311] Škop Zbyněk CZE Česká Skalice 1985
M50 [347] Šorfa Luboš CZE Continental Adršpach 1957
M30 [254] Šretr Pavel CZE Růža Bike Velký Dřevíč 1976
Z [358] Šritrová Lucie CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 1991
M30 [601] Šroll Adam CZE LBC international 1975
M30 [255] Šroll Marek CZE Praha 8 1978
M30 [ ] Šťásek Petr CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 1983
M30 [8] Šťastný Roman CZE Rockmachine-Cyklomax 1979
M30 [602] Štencl Josef CZE Wikov 1974
M30 [256] Štěpán Jan CZE PROFIALARM s.r.o. 1978
M30 [257] Štěpánek Martin CZE CK VEPŘÍKOV 1974
Z [258] Štěpánková Barbora CZE Teplice nad Metují 1977
M30 [372] Štrof Michal CZE Hradec Králové 1983
M30 [259] Švihálek Pavel CZE ZPA Smart Energy 1981
Z40 [289] Tamara Hynková CZE Sázava Kopaniny 1970
M30 [382] Teichamnn Roman CZE Terova 1975
M40 [381] Tér Dušan CZE Terova 1965
M20 [ ] Tér Petr CZE Hronov 1990
Z [260] Tesařová Simona CZE Černilov 1983
M30 [261] Tesner Vladimír CZE PS cycling 1980
M20 [302] Thér Milan CZE Machov 1986
M20 [33] Tichý Tomáš CZE I Trenink.com 1984
M30 [603] Tobiáš Jiří CZE Úpice 1974
M40 [22] Toman Luboš CZE Carla.kupkolo.cz 1969
M20 [565] Toman Lukáš CZE Carla.kupkolo.cz 1991
M40 [262] Tomek Pavel CZE Rtyně v Podkrkonoší 1971
M40 [345] Trejtnar Pavel CZE Hradec Králové 1973
M20 [ ] Trnka Jan CZE Trutnov 1985
Z40 [ ] Trojanová Barbora CZE TE Connectivity 1972
M30 [35] Tříska Lukáš CZE BAKAKO Nová Paka 1977
M20 [26] Tuček Libor CZE Kutná Hora 1992
M30 [295] Turner Martin CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 1978
M60 [604] Tylš Jarka CZE Apache Bike Team Úpice 1953
M40 [264] Urbanek Bohumír CZE Byk Bike Team Vernéřovice 1971
M40 [265] Vacek Oldřich CZE Hobuk 1966
M30 [ ] Vágner Michal CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1977
M30 [605] Vácha Ondřej CZE Sokol Veltěž 1983
M40 [567] Vaisar Jiří CZE AxitDoldy 1971
Z [266] Valášková Bohumila CZE Česká Skalice 1975
M30 [568] Valenta Štěpán CZE Litomyšl 1979
M20 [300] Vaníček Vojtěch CZE BAKAKO Nová Paka 1985
M20 [569] Vašata Josef CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 1988
M40 [267] Vašata Pavel CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 1971
M30 [268] Vašíček Roman CZE CONTINENTAL ADRŠPACH 1974
M20 [269] Vejda Michal CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1994
M30 [270] Vejvoda Vojtěch CZE Jaroměř 1982
M30 [340] Verba Aleš CZE ELEVEN RUBENA CYKLORENOVA CVIKOV 1978
M20 [78] Vetterle Jan CZE Apache Loko Trutnov 1994
M30 [69] Vik Jiří CZE Tri Ski Klub KOHHA Náchod 1982
M30 [271] Vít Přemysl CZE hradec Králové 1977
M30 [91] Vítek Tomáš CZE Pitrs bikes 1978
M40 [570] Vízner Jiří CZE BAKAKO Nová Paka 1972
M50 [373] Vlach Miroslav CZE Hronov 4 1960
Z [272] Vlášková Lucie CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 1987
M20 [28] Voceďálek Jaroslav CZE Jozi Vocet Team 1987
M50 [273] Vodička Mirek CZE AxitDoldy 1960
Z [377] Vogelová Dagmar CZE Cyklo Klub Bendl 1991
M30 [274] Vojtíšek Tomáš CZE Stará Paka 1977
Z [ ] Vokáčová Kateřina CZE KAH sport Vrchlabí 1977
M30 [276] Vokatý Miloš CZE HOVRCH.info 1981
M30 [606] Volf Michal CZE TJ Dvůr Králové 1981
M40 [277] Vondráček Josef CZE Heřmanův Městec 1970
M20 [ ] Vosmek Lukáš CZE Trutnov 1985
M50 [375] Vosyka Richard CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 1954
M50 [607] Vrátil Antonín CZE Náchod 1957
M20 [608] Vrátil Patrik CZE Náchod 1992
M20 [278] Werner Martin CZE Werrny.cz 1993
Z [279] Zadáková Klára CZE SportRaces-Isaac Team 1988
M40 [280] Zadina Petr CZE KABA-SPORT Chotěboř 1968
M20 [ ] Záliš Jiří CZE Pítrs bikes 1988
M30 [609] Závodný Michal CZE Continental TRU 1980
M20 [281] Zemánek Michal CZE Sp MTB Vrchlabí 1994
M30 [282] Zítko Libor CZE Doldy ruksaky Machov 1980
M60 [283] Zlatohlávek Petr CZE Chrudim 1948
M50 [326] Žďárský Aleš CZE Wzdechy 1961
M40 [284] Železo Eduard CZE Jindřichův Hradec 1973
M30 [31] Žilák František CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 1981

startovní listina 48 km tandemy

start ~ 12:00:00 , přihlášeno: 4 účastníků ( 3 mužů, 1 žen) 48 km (převýšení 660 m) Jméno spolujezdce (i velikost trička) uveďte, prosím, do poznámky.

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
T [383] Jan Šuk Pavel Vojtěch CZE Nymburk 1964
T [501] Kopecký Lukáš CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1978
T [ ] Kráčmarová Lenka CZE MTB Trilogy 1984
T [502] Tomáš Hainzel Vlastimil Kráčmar CZE IVT Náchod 1974

startovní listina 12km

start ~ 12:15:00 , přihlášeno: 45 účastníků ( 31 mužů, 14 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Žákyně 2 [731] Benešová Nikol CZE Redpoint Eleven Team 1999
Žákyně 1 [707] Blechová Lucie CZE ALPINE PRO-AUTHOR TEAM 2003
Žákyně 1 [722] Bohůňková Andrea CZE Trutnov 2001
Kadetky [736] Čechurová Kristýna CZE ŠNECI Náchod 1998
Žáci 1 [704] Dudek Tomáš CZE Gapp System-Cabtech MTB Racing Team 2001
Žáci 1 [715] Hendrychová Lucie CZE Holice 2003
Žáci 1 [718] Hetfleiš Petr CZE MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 2001
Žáci 1 [703] Hladík Josef CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 2001
Žáci 1 [717] Hrodek Ondřej CZE Praha 7 2002
Žákyně 1 [723] Janouská Lenka CZE Remerx Merida Team Kolín 2001
Žáci 2 [713] Jaroš Václav CZE Elkov Author junior team 2000
Žáci 1 [701] Ježek Tomáš CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 2001
Žáci 2 [711] Jirásek Filip CZE Sokol Rokytník 1999
Žákyně 1 [734] Koláčková Michaela CZE Bikebox 2002
Žáci 1 [ ] Koper Szymon POL ORBEA-Hutchinson-Ritchey-Serfas-Fibrax-PEDROS 2002
Žáci 1 [730] Kozák Štěpán CZE Náchod 2003
Žáci 1 [700] Krákora Ondřej CZE Sázava Kopaniny 2003
Žáci 1 [742] Lelek Matyáš CZE Čolek Team 2003
Žáci 1 [735] Linhart Jakub CZE Starkov 2002
Žáci 1 [706] Luštinec Filip CZE Apache Bike Team Úpice 2001
Žákyně 1 [741] Macurová Denisa CZE Růža BIKE 2003
Žáci 1 [702] Maroul Tomáš CZE Topforex 2002
Žáci 1 [737] Míl Marek CZE Apache Loko Trutnov 2002
Žákyně 2 [732] Mráčková Vendula CZE Apache Loko Trutnov 2000
Žáci 2 [716] Pekárek Vít CZE Apache Loko Trutnov 1999
Žákyně 2 [708] Ptáková Anna CZE SK NMMET 1999
Žákyně 1 [705] Sádlová Adéla CZE Czech wild runners team 2001
Žáci 2 [728] Schierl Jakub CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 2000
Žáci 1 [738] Svoboda Vojtěch CZE ČOLERTEAM 2001
Žákyně 2 [714] Šefcová Kateřina CZE Police nad Metují 2000
Žáci 1 [725] Šitina Bohumil CZE Batňovice 2002
Žáci 1 [712] Štenel Štěpán CZE Sokol Rokytník 2001
Žáci 1 [739] Štolfa Šimon CZE Spartak Police nad Metují 2003
Kadeti [740] Štolfa Štěpán CZE SKI Police nad Metují 1998
Kadeti [721] Šturm Matěj CZE LOKO TRUTNOV 1998
Kadeti [719] Šubr Martin CZE Kola Šír Bělohrad 1997
Žáci 1 [710] Šubrt Maik CZE Sokol Holé Vrchy 2002
Kadeti [729] Toman Jan CZE Carla.Kupkolo.cz 1997
Žáci 2 [724] Tomášek Alvin CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 2000
Žáci 2 [727] Vaníček Šimon CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 1999
Žákyně 2 [ ] Vobarnělsová Tereza CZE TJ Lázně Bělohrad 2000
Žákyně 2 [709] Voborníková Tereza CZE TJ Spartak Vrchlabí 2000
Žáci 1 [733] Vrabec Jiří CZE JBG2 Professional MTB Team 2002
Žákyně 1 [726] Zemanová Kristýna CZE Topforex Lapierre 2003
Kadeti [720] Zima Matěj CZE TJ Lokomotiva Trutnov 1998