KupKolo Podkrkonošský maraton 2014

16.08.2014 Lázně Bělohrad [CZ] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

90 km celkem: 708, muži : 649, ženy: 59, M30: 138, M40: 231, M50: 172, M51: 18, Z18: 7, M18: 18, M60: 55, M61: 17, Z40: 40, Z41: 12 [html] [pdf]
50 km celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, M18: 0, M30: 0, M40: 0, M50: 0, M60: 0, M61: 0, Z40: 0, Z41: 0 [html] [pdf]

výsledková listina 90 km

start ~ 10:02:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M30 [343] Martin Řehák 1991 CZE 01:45:15.9
2 1 / M18 [354] Jakub Šulc 1996 CZE 01:45:17.7 00:01.8
3 2 / M30 [342] Matěj Čepička 1987 CZE Magebike Kolín 01:45:18.2 00:02.3
4 3 / M30 [395] Michal Vlášek 1989 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:47:27.7 02:11.8
5 4 / M30 [366] Petr Tatíček 1985 CZE Eleven Rubena Test Team 01:47:31.7 02:15.8
6 5 / M30 [692] Lukáš Hofman 1991 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 01:49:21.6 04:05.7
7 6 / M30 [465] Tomáš Sládek 1988 CZE BAKAKO Nová Paka 01:51:37.4 06:21.5
8 7 / M30 [660] Pavel Janeček 1990 CZE Nilfisk ALTO pro cycling 01:51:38.1 06:22.2
9 1 / M40 [321] František Žilák 1981 CZE KONA - CYCLINGPOINT 01:51:39.6 06:23.7
10 8 / M30 [661] David Janda 1987 CZE Bike Gallery 01:52:23.5 07:07.6
11 9 / M30 [535] Michal Novák 1991 CZE CS Specialized HK 01:52:27.4 07:11.5
12 2 / M40 [591] Tomáš Kučera 1977 CZE ATOMBIKE TREK FORBIKES team 01:52:32.2 07:16.3
13 2 / M18 [295] Jakub Kosina 1996 CZE Carla.kupkolo.cz 01:52:57.8 07:41.9
14 3 / M18 [311] filip rydval 1996 CZE ZP cykloservis STEVENS cycling team 01:52:58.1 07:42.2
15 1 / M50 [316] Luboš Toman 1969 CZE Carla.kupkolo.cz 01:53:04.1 07:48.2
16 10 / M30 [793] Tomáš Bartsch 1988 CZE 01:55:07.2 09:51.3
17 2 / M50 [640] David Kalina 1974 CZE SKP Maják 01:55:24.1 10:08.2
18 11 / M30 [363] Martin Lepka 1985 CZE Yellow House Racing 01:55:40.6 10:24.7
19 1 / M60 [526] Vladimír Paudera 1962 CZE Skipaudera 01:55:43.7 10:27.8
20 12 / M30 [318] Lukáš Toman 1991 CZE Carla.kupkolo.cz 01:57:04.1 11:48.2
21 13 / M30 [693] Antonín Hodr 1987 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 01:57:04.6 11:48.7
22 3 / M40 [420] Tomáš Tichý 1984 CZE I-TRENINK 01:57:41.4 12:25.5
23 3 / M50 [771] Jan Čapek 1973 CZE 01:57:44.4 12:28.5
24 2 / M60 [595] Michal Demjanovič 1960 CZE Redpoint Team 01:57:52.0 12:36.1
25 4 / M18 [548] Marek Munzar 1996 CZE PetrBike 01:57:53.4 12:37.5
26 5 / M18 [304] Martin Šubr 1997 CZE Carla.kupkolo.cz 01:58:57.5 13:41.6
27 4 / M50 [605] Miroslav Kraus 1966 CZE Lázně Bělohrad 01:58:57.9 13:42.0
28 14 / M30 [632] Lukáš Kindl 1990 CZE DEXTER CYCLING 02:00:11.0 14:55.1
29 4 / M40 [367] Michal Prokop 1978 CZE RUBENA ELEVEN TEST TEAM 02:00:11.5 14:55.6
30 15 / M30 [471] Pavel Sedláček 1987 CZE 02:01:50.8 16:34.9
31 16 / M30 [402] Vojtěch Vaníček 1985 CZE BAKAKO Nová Paka 02:01:50.9 16:35.0
32 3 / M60 [681] Zdeněk Hora 1961 CZE 02:02:04.1 16:48.2
33 5 / M50 [59] Zdeněk Ježek 1973 CZE Jilm Jilemnice 02:02:15.8 16:59.9
34 5 / M40 [324] Jan Eftimov 1976 CZE Six Monkeys 02:02:17.5 17:01.6
35 17 / M30 [557] Jan Mejsnar 1987 CZE 02:03:22.2 18:06.3
36 6 / M40 [550] Pavel Mráček 1983 CZE Derfl Kola 02:03:31.9 18:16.0
37 6 / M50 [695] Milan Hlavatý 1972 CZE 02:04:02.5 18:46.6
38 7 / M50 [331] Michal Futó 1974 CZE 02:04:08.1 18:52.2
39 8 / M50 [340] Stanislav Kozák 1972 CZE 02:04:58.2 19:42.3
40 7 / M40 [736] Václav Ehrlich 1976 CZE SKIPAUDERA 02:05:42.7 20:26.8
41 18 / M30 [529] Jaroslav Otta 1987 CZE 02:06:02.2 20:46.3
42 9 / M50 [636] Martin Kareis 1965 CZE CykloFIT Liberec MTB TEAM 02:06:04.5 20:48.6
43 19 / M30 [680] Martin Horáček 1987 CZE 02:06:21.4 21:05.5
44 8 / M40 [115] Radek Sušír 1979 CZE ATOMBIKE TREK FORBIKES team 02:06:58.8 21:42.9
45 10 / M50 [358] Martin Rejzek 1972 CZE Eintracht Braunschweig 02:07:03.8 21:47.9
46 20 / M30 [294] Tomáš Buřil 1989 CZE 02:07:08.0 21:52.1
47 21 / M30 [445] Jaromír Šimáně 1989 CZE 02:07:16.7 22:00.8
48 1 / M61 [312] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 02:07:19.1 22:03.2
49 22 / M30 [689] Michal Holeček 1986 CZE Labe Tri Club HK 02:07:20.0 22:04.1
50 9 / M40 [450] Jaroslav Šebesta 1983 CZE 02:07:20.6 22:04.7
51 10 / M40 [309] Roman Vetrák 1980 CZE 02:07:20.7 22:04.8
52 4 / M60 [359] Otakar Dvořák 1962 CZE 02:07:21.4 22:05.5
53 11 / M50 [350] Jan Hudeček 1966 CZE ALD 02:07:49.1 22:33.2
54 11 / M40 [355] Martin Klein 1977 CZE Symbio+ cycling 02:08:22.6 23:06.7
55 12 / M50 [313] Jiří Seidl 1966 CZE 02:08:59.6 23:43.7
56 13 / M50 [427] Pavel Šťovíček 1970 CZE CK GRUPPETTO JIČÍN 02:09:35.9 24:20.0
57 23 / M30 [330] Michal Soukup 1989 CZE Kolo-park.cz 02:09:47.1 24:31.2
58 12 / M40 [576] Marek Lánský 1981 CZE 02:09:50.7 24:34.8
59 13 / M40 [384] zdeněk zemánek 1982 CZE TPCA bike team 02:09:58.3 24:42.4
60 14 / M40 [755] Vladimír Čížek 1982 CZE 02:10:03.1 24:47.2
61 5 / M60 [786] Dalibor Binter 1964 CZE Policie Liberec 02:10:05.2 24:49.3
62 6 / M60 [472] Jiří Sedláček 1958 CZE 02:10:22.3 25:06.4
63 15 / M40 [564] Jan Malíř 1980 CZE CK Hradec Králové 02:10:25.7 25:09.8
64 16 / M40 [538] František Novák 1983 CZE 02:10:27.4 25:11.5
65 17 / M40 [643] Martin Juriček 1977 CZE 02:10:28.9 25:13.0
66 14 / M50 [410] Miloš Trux 1972 CZE Bike Point Roudnice nad Labem 02:10:30.3 25:14.4
67 24 / M30 [325] Tomáš Buchta 1987 CZE 02:11:03.8 25:47.9
68 15 / M50 [464] Vit slanina 1965 CZE 02:11:11.3 25:55.4
69 16 / M50 [784] Miroslav Bláha 1974 CZE CEPro Team 02:11:15.7 25:59.8
70 7 / M60 [686] Vlastislav Holub 1961 CZE 02:11:18.0 26:02.1
71 18 / M40 [719] Ladislav Fuksa 1979 CZE CykloFIT Liberec MTB TEAM 02:11:20.0 26:04.1
72 8 / M60 [494] Vladimír Průcha 1959 CZE Alltraining.cz 02:11:31.0 26:15.1
73 19 / M40 [757] Jakub Čeřovský 1983 CZE 02:11:42.9 26:27.0
74 25 / M30 [699] Jakub Hebelka 1993 CZE Carla.kupkolo.cz 02:11:45.4 26:29.5
75 17 / M50 [489] Václav Rada 1974 CZE ČHR Team 02:12:14.5 26:58.6
76 20 / M40 [399] Zdeněk Veis 1976 CZE 02:12:16.8 27:00.9
77 21 / M40 [779] Vlastimil BRUMLICH 1978 CZE 02:12:17.9 27:02.0
78 9 / M60 [338] Richard Dohnal 1962 CZE 02:12:19.6 27:03.7
79 18 / M50 [688] Leoš Holman 1970 CZE TPCA bike team 02:12:20.8 27:04.9
80 19 / M50 [566] Miloš Machek 1965 CZE SK Hasiči KHK 02:12:27.8 27:11.9
81 20 / M50 [531] Jan Oswald 1969 CZE 02:12:37.2 27:21.3
82 26 / M30 [619] Michal Konečný 1995 CZE Cyklo Point Jičín 02:12:40.9 27:25.0
83 21 / M50 [315] Jan Bajer 1970 CZE 02:12:45.8 27:29.9
84 22 / M40 [791] Ondřej Basař 1983 CZE Dexter BSK racing 02:13:55.3 28:39.4
85 10 / M60 [322] Aleš Morávek 1964 CZE Redpoint Team 02:14:10.0 28:54.1
86 23 / M40 [618] MIchal Kopčan 1978 CZE MDMB 02:14:11.3 28:55.4
87 6 / M18 [317] Jan Toman 1997 CZE Carla.kupkolo.cz 02:14:18.9 29:03.0
88 22 / M50 [488] Petr Radonský 1966 CZE 02:14:48.9 29:33.0
89 24 / M40 [448] Pavel Šibrava 1979 CZE 02:14:50.6 29:34.7
90 23 / M50 [551] Jaromír Mokrejš 1969 CZE 02:14:50.8 29:34.9
91 24 / M50 [635] Jan Kašpar 1971 CZE CykloFIT Liberec MTB TEAM 02:14:56.9 29:41.0
92 25 / M40 [607] Michal Král 1975 CZE Symbio+ Cannondale 02:15:03.3 29:47.4
93 26 / M40 [749] Jan Doležal 1979 CZE PM Consulting s.r.o. 02:15:03.6 29:47.7
94 11 / M60 [469] Roman Sklenář 1964 CZE ATOMBIKE TREK FORBIKES team 02:15:03.7 29:47.8
95 27 / M30 [684] Radek Honc 1991 CZE 02:15:06.7 29:50.8
96 27 / M40 [718] Peter Galovich 1975 SVK 02:16:03.5 30:47.6
97 28 / M40 [220] Radim Neubauer 1977 CZE Hermann - Irsap 02:16:44.0 31:28.1
98 25 / M50 [782] Zdeněk Borůvka 1965 CZE 02:16:49.0 31:33.1
99 1 / Z40 [518] Jitka Pešinová 1977 CZE Redpoint Team 02:17:18.9 32:03.0
100 29 / M40 [644] Antonín Jodas 1977 CZE 02:17:20.8 32:04.9
101 26 / M50 [626] Petr Kocián 1974 CZE CATR 02:17:21.6 32:05.7
102 12 / M60 [347] Karol Majerník 1957 CZE 02:17:22.6 32:06.7
103 30 / M40 [572] Martin Lízner 1975 CZE 02:17:29.5 32:13.6
104 31 / M40 [601] Milan Kroček 1982 CZE 02:17:31.1 32:15.2
105 32 / M40 [351] Jakub Gajdošík 1981 CZE 02:17:37.9 32:22.0
106 27 / M50 [705] Josef Hanek 1974 CZE 02:18:04.8 32:48.9
107 28 / M30 [586] Tomáš Kudrnáč 1989 CZE Cyklo Point Jičín 02:18:08.2 32:52.3
108 2 / M61 [774] Josef Bystriansky 1954 CZE Nilfisk ALTO pro cycling 02:18:09.4 32:53.5
109 7 / M18 [652] Vít Ježek 1999 CZE Jilm Jilemnice 02:18:29.1 33:13.2
110 29 / M30 [525] Petr Pavlíček 1986 CZE CTB Cycling Team Brandýs 02:18:56.8 33:40.9
111 33 / M40 [567] Jiří Macák 1978 CZE 02:19:48.1 34:32.2
112 28 / M50 [500] Petr Pospíšil 1974 CZE Amok reklama Hořice 02:20:03.8 34:47.9
113 34 / M40 [638] Pavel Kapoun 1978 CZE Jizerské pekárny Team 02:20:20.3 35:04.4
114 35 / M40 [389] Daniel Zajíc 1980 CZE Bike Team Stará Paka 02:20:32.5 35:16.6
115 29 / M50 [293] Jiří Kosina 1965 CZE CYKLO SKI Žitník 02:20:34.0 35:18.1
116 36 / M40 [418] Zdeněk Tomáš 1976 CZE Bike Team Stará Paka 02:20:35.4 35:19.5
117 30 / M30 [303] Lukáš Fejk 1988 CZE Lukas Trade 02:20:40.9 35:25.0
118 30 / M50 [678] Svatopluk Horáček 1974 CZE MTB Elinka 02:21:26.3 36:10.4
119 37 / M40 [621] Michal Kokeš 1984 CZE 02:21:26.6 36:10.7
120 38 / M40 [608] Tomáš Koželský 1983 CZE 02:21:29.1 36:13.2
121 8 / M18 [751] Ondřej Dolejš 1998 CZE 02:21:29.7 36:13.8
122 31 / M50 [497] Aleš Prokůpek 1966 CZE 02:21:33.1 36:17.2
123 32 / M50 [737] Leoš Effenberk 1971 CZE 02:21:34.9 36:19.0
124 39 / M40 [710] Jaromír Gregor 1982 CZE 02:21:44.1 36:28.2
125 40 / M40 [455] Lukáš Svoboda 1975 CZE Podkumburský Banditi 02:21:45.9 36:30.0
126 31 / M30 [435] Ondřej Šorf 1987 CZE MX-Štidla 02:21:49.6 36:33.7
127 33 / M50 [775] František Buřil 1966 CZE 02:21:59.1 36:43.2
128 9 / M18 [574] Jakub Laušman 1998 CZE nemám 02:22:02.5 36:46.6
129 32 / M30 [463] Lukáš Slanina 1985 CZE 02:22:07.3 36:51.4
130 41 / M40 [704] Pavel Hauer 1979 CZE 02:22:09.3 36:53.4
131 2 / Z40 [563] Pavlína Maráčková 1981 CZE 02:22:09.7 36:53.8
132 42 / M40 [505] Petr Polák 1975 CZE 02:22:11.7 36:55.8
133 34 / M50 [637] Ivo Karban 1974 CZE ATOMBIKE TREK FORBIKES team 02:22:23.8 37:07.9
134 35 / M50 [770] Miroslav Čech 1974 CZE 02:22:28.3 37:12.4
135 33 / M30 [428] Michal Štípek 1993 CZE 02:22:44.4 37:28.5
136 34 / M30 [517] Aleš Petera 1986 CZE 02:22:53.4 37:37.5
137 43 / M40 [707] Lukáš Grof 1982 CZE Plantážníci 02:23:08.0 37:52.1
138 35 / M30 [741] Pavel Dufek 1988 CZE 02:23:22.6 38:06.7
139 36 / M30 [772] Martin Císař 1986 CZE 02:23:31.8 38:15.9
140 44 / M40 [490] Martin Püschel 1983 CZE Cyklo Ski Team Žacléř 02:23:35.5 38:19.6
141 37 / M30 [659] Robin Janeček 1985 CZE 02:23:35.9 38:20.0
142 36 / M50 [423] Jan Švehla 1971 CZE PRE 02:23:36.0 38:20.1
143 38 / M30 [750] Martin Dolenský 1988 CZE 02:23:37.1 38:21.2
144 13 / M60 [647] Josef Jirman 1964 CZE 02:23:42.8 38:26.9
145 39 / M30 [383] Aleš Zemek 1988 CZE CTB Cycling Team Brandýs 02:24:01.4 38:45.5
146 40 / M30 [524] Michal Pavlíček 1987 CZE CTB Cycling Team Brandýs 02:24:01.7 38:45.8
147 37 / M50 [434] Jaroslav Šorm 1970 CZE 02:24:04.0 38:48.1
148 38 / M50 [328] František Nedvídek 1968 CZE 02:24:21.9 39:06.0
149 3 / Z40 [392] Martina Vokatá 1983 CZE HOVRCH.info 02:24:23.8 39:07.9
150 1 / Z41 [377] Jana Žáčková 1967 CZE Dexter BSK racing 02:24:52.2 39:36.3
151 45 / M40 [709] David Gregor 1981 CZE DAGR Kratonohy 02:25:00.9 39:45.0
152 46 / M40 [615] David Kotě 1976 CZE 02:25:07.2 39:51.3
153 47 / M40 [653] Václav Jerie 1981 CZE Cyklo M. Kucera Horní Branná 02:25:15.3 39:59.4
154 4 / Z40 [650] Romana Ježková 1975 CZE BAKAKO Nová Paka 02:25:20.3 40:04.4
155 14 / M60 [616] Martin Korec 1960 CZE 02:25:29.8 40:13.9
156 41 / M30 [513] Jan Pilik 1985 CZE 02:25:31.7 40:15.8
157 42 / M30 [544] Tomáš Najman 1990 CZE 02:25:45.0 40:29.1
158 39 / M50 [765] Lukáš Černý 1974 CZE border guards 02:25:45.7 40:29.8
159 40 / M50 [461] martin sluka 1971 CZE 02:26:29.0 41:13.1
160 41 / M50 [540] Jiří Neumann 1973 CZE 02:26:34.0 41:18.1
161 2 / Z41 [783] Lucie Blažková 1970 CZE Carla.kupkolo.cz 02:26:39.7 41:23.8
162 42 / M50 [752] Miloš Dolejš 1974 CZE 02:26:49.2 41:33.3
163 43 / M50 [301] petr imlauf 1974 CZE 02:27:01.0 41:45.1
164 44 / M50 [725] Jaromír Flégl 1971 CZE 02:27:02.2 41:46.3
165 15 / M60 [388] Pavel Zámečník 1964 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 02:27:11.3 41:55.4
166 45 / M50 [792] Pavel Barvínek 1966 CZE Remerx Merida Team Kolín 02:27:30.3 42:14.4
167 43 / M30 [373] Petr Jebavý 1986 CZE Sp MTB Vrchlabí 02:27:35.7 42:19.8
168 46 / M50 [344] Radek Koutný 1967 CZE SKP Boskovice 02:27:41.3 42:25.4
169 44 / M30 [762] Karel Černý 1990 CZE 02:27:45.7 42:29.8
170 16 / M60 [382] Vladimír Zíma 1960 CZE 02:27:47.7 42:31.8
171 47 / M50 [523] Zdeněk Pěchouček 1969 CZE BAKAKO Nová Paka 02:27:58.1 42:42.2
172 48 / M50 [349] Roman Tomášek 1970 CZE Luigi Cocotti 02:28:09.4 42:53.5
173 48 / M40 [429] Marek Štefan 1975 CZE 02:28:14.8 42:58.9
174 49 / M50 [443] Pavel Šimek 1967 CZE 02:28:17.9 43:02.0
175 50 / M50 [665] ladislav ivanov 1974 CZE Continental sport club 02:28:27.4 43:11.5
176 49 / M40 [717] Alan Gavel 1977 CZE 02:28:31.4 43:15.5
177 3 / Z41 [581] Markéta Kyndlová 1969 CZE Alset Racing Team 02:28:36.7 43:20.8
178 50 / M40 [721] Daniel Frumert 1977 CZE CATR 02:28:39.5 43:23.6
179 17 / M60 [362] Radek Koloc 1962 CZE 02:29:10.9 43:55.0
180 18 / M60 [357] Vladimír Slavík 1964 CZE 02:29:11.4 43:55.5
181 51 / M50 [341] Pavel Jirásek 1974 CZE Kosmos Bikes 02:29:11.7 43:55.8
182 4 / Z41 [698] Markéta Hemelíková 1973 CZE Rockmachine-Cyklomax 02:29:12.4 43:56.5
183 45 / M30 [394] Jakub Vocelka 1992 CZE 02:29:15.2 43:59.3
184 51 / M40 [743] Michal Dub 1976 CZE 02:29:33.3 44:17.4
185 19 / M60 [763] Jan Černý 1956 CZE 02:30:29.8 45:13.9
186 10 / M18 [534] Petr Novotný 1997 CZE TJ Lázně Bělohrad 02:30:40.6 45:24.7
187 52 / M40 [323] Martin Čech 1976 CZE 02:30:41.7 45:25.8
188 52 / M50 [722] Miroslav Franek 1971 CZE 02:31:04.6 45:48.7
189 53 / M40 [203] Vladimír Urban 1978 CZE 02:31:07.5 45:51.6
190 20 / M60 [201] Jiří Mrklas 1961 CZE Mihokorádlo 02:31:09.7 45:53.8
191 21 / M60 [740] Jiří Dvořák 1958 CZE 02:31:30.2 46:14.3
192 54 / M40 [417] Martin Tomáš 1977 CZE 02:31:33.4 46:17.5
193 46 / M30 [612] Tomáš Kout 1995 CZE 02:31:35.6 46:19.7
194 55 / M40 [785] Jaroslav Bittermann 1983 CZE 02:31:46.1 46:30.2
195 56 / M40 [493] Vladimír Přikryl 1983 CZE CGM Sportovní klub 02:32:38.9 47:23.0
196 53 / M50 [451] František Šalda 1969 CZE cyklovysoké 02:32:43.8 47:27.9
197 47 / M30 [674] Patrik Hubaček 1989 CZE 02:32:59.3 47:43.4
198 54 / M50 [426] Tomáš Štregl 1974 CZE 02:33:04.6 47:48.7
199 22 / M60 [442] Jiří Šindelář 1960 CZE MTB Chrudim 02:33:47.4 48:31.5
200 48 / M30 [533] Petr Novotný 1988 CZE CTB Cycling Team Brandýs 02:33:52.6 48:36.7
201 57 / M40 [687] Martin Holovič 1976 CZE 02:34:14.9 48:59.0
202 58 / M40 [579] Radek Landfeld 1977 CZE Podkumburský Banditi 02:34:19.1 49:03.2
203 59 / M40 [613] Lukáš Kotlář 1980 CZE 02:34:19.9 49:04.0
204 60 / M40 [412] Martin Trachta 1977 CZE Dafit 02:34:21.9 49:06.0
205 55 / M50 [729] Miroslav Fiala 1967 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 02:34:25.0 49:09.1
206 56 / M50 [642] Martin KADEČKA 1973 CZE PROFIN PLASTY S.R.O. 02:35:02.3 49:46.4
207 3 / M61 [378] Jiří Zuzánek 1953 CZE 02:35:02.6 49:46.7
208 57 / M50 [683] Marek Honemeyer 1973 CZE 02:35:03.3 49:47.4
209 61 / M40 [501] Jaroslav Pospíšil 1978 CZE Bike Team Stará Paka 02:35:16.5 50:00.6
210 62 / M40 [778] Pavel Bujárek 1975 CZE Enduro Martinice 02:35:20.8 50:04.9
211 49 / M30 [447] Vojtěch Šidák 1989 CZE CS Specialized PCE 02:35:32.8 50:16.9
212 63 / M40 [731] Jiří Fejfar 1980 CZE TJ Lázně Bělohrad 02:35:37.0 50:21.1
213 64 / M40 [708] Tomáš Grof 1976 CZE 02:35:58.9 50:43.0
214 58 / M50 [437] David Šollar 1971 CZE 02:36:09.8 50:53.9
215 5 / Z40 [467] Denisa Skrbková 1989 CZE Expres nápoje 02:36:17.1 51:01.2
216 59 / M50 [571] Miroslav Lokvenc 1966 CZE Apache Loko Trutnov 02:36:17.8 51:01.9
217 60 / M50 [568] Petr Lukšík 1973 CZE 02:36:47.8 51:31.9
218 65 / M40 [530] Tomáš Otradovec 1978 CZE CYKLO SKI TEAM ŽACLÉŘ 02:36:48.9 51:33.0
219 66 / M40 [298] Lukáš Babák 1982 CZE Podkumburští Banditi 02:37:20.1 52:04.2
220 50 / M30 [560] Jakub Maťátko 1993 CZE 02:37:31.3 52:15.4
221 4 / M61 [502] Milan Poříz 1951 CZE 02:37:34.0 52:18.1
222 51 / M30 [628] Lukáš Kněžourek 1991 CZE 02:37:43.8 52:27.9
223 23 / M60 [407] Petr Válek 1964 CZE 02:37:51.3 52:35.4
224 67 / M40 [308] Pavel Chemišinec 1979 CZE Ovoce-Zelenina Lázně Bělohrad 02:37:57.2 52:41.3
225 52 / M30 [589] Dominik Kuda 1993 CZE 02:38:02.9 52:47.0
226 53 / M30 [310] David Pavlíček 1994 CZE 02:38:07.7 52:51.8
227 24 / M60 [578] Karel Landkammer 1961 CZE 02:38:59.3 53:43.4
228 61 / M50 [702] Josef Havíř 1967 CZE Truhlářství Chyjice 02:39:02.9 53:47.0
229 54 / M30 [746] Tomáš Dostalík 1989 CZE 02:39:54.8 54:38.9
230 6 / Z40 [422] Kateřina Švihová 1978 CZE 02:40:09.0 54:53.1
231 55 / M30 [479] Martin Růžička 1988 CZE CTB Cycling Team Brandýs 02:41:20.9 56:05.0
232 7 / Z40 [675] Lucie Hrnčířová 1984 CZE 02:41:21.3 56:05.4
233 68 / M40 [297] Zdeněk Šír 1983 CZE 02:41:22.0 56:06.1
234 69 / M40 [654] Petr Jenčovský 1976 CZE SK hasičů KHk 02:41:23.9 56:08.0
235 25 / M60 [539] Jaroslav Nič 1964 CZE 02:41:25.6 56:09.7
236 11 / M18 [711] Vít Gracík 1999 CZE Cyklo Ski Team Žacléř 02:41:27.0 56:11.1
237 70 / M40 [620] Martin Komínek 1975 CZE 02:41:48.5 56:32.6
238 26 / M60 [584] Josef Kutina 1962 CZE 02:42:03.7 56:47.8
239 8 / Z40 [335] Vendula Kelbichová 1986 CZE 02:42:04.2 56:48.3
240 27 / M60 [587] Miloš Kudrnáč 1960 CZE Continental sport club 02:42:15.2 56:59.3
241 62 / M50 [747] Jan Dostál 1972 CZE Lázně Bělohrad 02:42:28.5 57:12.6
242 71 / M40 [205] Martin Vyhledal 1976 CZE 02:43:00.1 57:44.2
243 72 / M40 [216] Ondřej Hořák 1981 CZE 02:43:00.7 57:44.8
244 73 / M40 [773] Peter Cehlár 1980 CZE 02:43:12.7 57:56.8
245 74 / M40 [491] Jan Pudivítr 1979 CZE 02:43:13.5 57:57.6
246 75 / M40 [481] Roman Rubek 1978 CZE 02:43:16.8 58:00.9
247 28 / M60 [475] Martin Říha 1963 CZE K-pro, spol. s r.o. 02:43:17.3 58:01.4
248 63 / M50 [734] Evžen Erös 1970 CZE 02:43:18.2 58:02.3
249 64 / M50 [364] Radek Dyntar 1972 CZE EMA 02:43:20.6 58:04.7
250 65 / M50 [329] Martin Kohlíček 1971 CZE X ski school 02:43:24.5 58:08.6
251 76 / M40 [769] Milan Čech 1976 CZE PROFIALARM s.r.o. 02:43:27.4 58:11.5
252 29 / M60 [648] Zdeněk Jirásko 1955 CZE 02:43:29.3 58:13.4
253 77 / M40 [302] martin hemský 1981 CZE 02:43:34.1 58:18.2
254 66 / M50 [646] Pavel Jiroušek 1972 CZE 02:43:40.7 58:24.8
255 12 / M18 [672] Ondřej Hujer 1997 CZE Expres nápoje Liberec MTB 02:43:42.3 58:26.4
256 9 / Z40 [415] Lenka Tomášová 1981 CZE Lhota pod Libčany 02:43:57.1 58:41.2
257 78 / M40 [732] Jiri Fabian 1978 CZE TopMonks Hunters 02:44:05.6 58:49.7
258 79 / M40 [611] Lukáš Koutský 1980 CZE 02:44:10.9 58:55.0
259 80 / M40 [425] JIŘÍ ŠUBRT 1979 CZE TATRA LEADER 02:44:39.4 59:23.5
260 81 / M40 [460] Honza Stolín 1983 CZE SK hasičů KHk 02:45:19.8 01:00:03.9
261 56 / M30 [381] Martin Zpěvák 1988 CZE 02:45:30.2 01:00:14.3
262 30 / M60 [666] Jindřich Chudý 1964 CZE 02:45:33.6 01:00:17.7
263 67 / M50 [592] MICHAL KUBIŠTA 1971 CZE 02:45:34.6 01:00:18.7
263 82 / M40 [527] Martin Pánek 1977 CZE 02:45:34.6 01:00:18.7
265 31 / M60 [334] Jan Vojtík 1961 CZE 02:46:10.2 01:00:54.3
266 68 / M50 [360] Jindrich Truska 1974 CZE 02:46:11.1 01:00:55.2
267 83 / M40 [431] Radek Šťastný 1977 CZE Continental sport club 02:46:18.1 01:01:02.2
268 5 / M61 [403] Jaromír Vaníček 1952 CZE BAKAKO Nová Paka 02:46:21.2 01:01:05.3
269 69 / M50 [456] Jan Svítek 1974 CZE 02:46:27.6 01:01:11.7
270 84 / M40 [413] Leigh Matthew Tozer 1980 CZE 02:46:28.6 01:01:12.7
271 10 / Z40 [761] Petra Čeřovská 1981 CZE 02:46:34.5 01:01:18.6
272 6 / M61 [202] Vladimír Urban 1950 CZE 02:46:44.1 01:01:28.2
273 32 / M60 [432] Vladimír Šritr 1959 CZE 02:47:11.0 01:01:55.1
274 70 / M50 [712] Marek Gracík 1971 CZE Cyklo Ski Team Žacléř 02:47:27.8 01:02:11.9
275 71 / M50 [789] Josef Bednář 1971 CZE Margl Bike Team 02:48:24.5 01:03:08.6
276 85 / M40 [552] Karel Mládek 1980 CZE 02:48:25.3 01:03:09.4
277 86 / M40 [369] Jakub Jírový 1975 CZE prodejna KOLAEXPERT 02:48:26.7 01:03:10.8
278 87 / M40 [473] Martin Salač 1977 CZE HZS-UL Roudnice nad Labem 02:48:26.8 01:03:10.9
279 13 / M18 [371] Pavel Jung 1997 CZE 02:48:27.5 01:03:11.6
280 88 / M40 [519] Michal Pešek 1980 CZE Atelier technik s.r.o. 02:48:31.9 01:03:16.0
281 57 / M30 [561] Vladimír Martinec 1993 CZE 02:48:44.6 01:03:28.7
282 72 / M50 [697] Vladimír Hetman 1967 CZE TPCA bike team 02:48:55.5 01:03:39.6
283 14 / M18 [562] Jan Marek 1998 CZE 02:48:58.8 01:03:42.9
284 89 / M40 [730] Vladislav Festa 1983 CZE 02:49:07.9 01:03:52.0
285 90 / M40 [715] Tomáš Gotvald 1980 CZE CEPro team 02:49:24.8 01:04:08.9
286 73 / M50 [542] Petr Nekolný 1972 CZE Uran Bike Team Příbram o.s. 02:49:29.2 01:04:13.3
287 91 / M40 [585] Jiří Kulhánek 1983 CZE CC Movistar 02:49:32.3 01:04:16.4
288 74 / M50 [361] Radek Kesner 1970 CZE 02:49:42.9 01:04:27.0
289 11 / Z40 [676] Jiřina Hrbková 1977 CZE SK Kbely 02:49:56.0 01:04:40.1
290 58 / M30 [733] Leoš Exner 1987 CZE TJ Lázně Bělohrad 02:49:57.7 01:04:41.8
291 92 / M40 [799] Jan Abrt 1976 CZE CykloFIT Liberec MTB TEAM 02:49:58.3 01:04:42.4
292 12 / Z40 [454] Radka Sýkorová 1988 CZE 02:50:06.1 01:04:50.2
293 75 / M50 [393] antonin vojtisek 1971 CZE 02:50:09.9 01:04:54.0
294 59 / M30 [404] Milan Vanderka 1987 CZE 02:50:47.2 01:05:31.3
295 76 / M50 [669] Roman Chromý 1966 CZE 02:51:03.2 01:05:47.3
296 7 / M61 [457] Karel Svatoň 1954 CZE 02:51:04.4 01:05:48.5
297 77 / M50 [353] Jan Nedvídek 1974 CZE 02:51:07.0 01:05:51.1
298 93 / M40 [480] Jiří Růžička 1977 CZE 02:51:25.3 01:06:09.4
299 60 / M30 [440] Zbyněk Škop 1985 CZE 02:51:28.0 01:06:12.1
300 61 / M30 [292] Lukáš Strašík 1985 CZE 02:51:28.8 01:06:12.9
301 94 / M40 [543] Petr Nechoďdoma 1977 CZE 02:51:30.7 01:06:14.8
302 62 / M30 [553] Stanislav Mizera 1985 CZE SK hasičů KHk 02:51:32.2 01:06:16.3
303 95 / M40 [631] Jan Kittler 1978 CZE 02:51:34.3 01:06:18.4
304 96 / M40 [759] Jan Čeřovský 1975 CZE 02:51:36.6 01:06:20.7
305 78 / M50 [796] Pavel Bajer 1970 CZE 02:51:39.3 01:06:23.4
306 79 / M50 [453] Jindřich Synovec 1965 CZE 02:51:55.5 01:06:39.6
307 13 / Z40 [504] Daniela Popelková 1987 CZE Bike Gallery 02:52:01.7 01:06:45.8
308 8 / M61 [375] Milan Borůvka 1954 CZE Prosport 02:52:03.3 01:06:47.4
309 80 / M50 [300] Juraj Fidrmuc 1974 SVK Fidrmuc Pecka 02:52:08.2 01:06:52.3
310 63 / M30 [346] Tomáš Lauryn 1986 CZE 02:52:09.7 01:06:53.8
310 63 / M30 [452] Adam Šádek 1989 CZE Krutopřísňáci 02:52:09.7 01:06:53.8
312 81 / M50 [520] karel pelda 1971 CZE 02:52:18.9 01:07:03.0
313 82 / M50 [604] Jaroslav Krejcar 1973 CZE 02:52:25.8 01:07:09.9
314 83 / M50 [446] Petr Šik 1973 CZE 02:52:28.0 01:07:12.1
315 65 / M30 [522] Zdeněk Pěchouček ml. 1994 CZE BAKAKO Nová Paka 02:52:38.6 01:07:22.7
316 66 / M30 [798] Marcel Bacovský 1985 CZE 02:52:42.1 01:07:26.2
317 33 / M60 [677] Aleš Horník 1961 CZE 02:52:47.8 01:07:31.9
318 34 / M60 [554] Milan Mihalčin 1958 CZE CK Energetik Chvaletice 02:52:56.4 01:07:40.5
319 67 / M30 [575] Martin Lánský 1991 CZE - 02:53:37.3 01:08:21.4
320 97 / M40 [582] Marek Kvitský 1978 CZE 02:53:48.2 01:08:32.3
321 9 / M61 [512] Karel Pinta 1952 CZE 02:53:53.9 01:08:38.0
322 84 / M50 [337] Pavel Typlt 1966 CZE 02:53:54.0 01:08:38.1
323 15 / M18 [327] Filip Marek 2000 CZE 02:53:54.9 01:08:39.0
324 68 / M30 [314] Jan Fabián 1989 CZE 02:53:55.9 01:08:40.0
325 69 / M30 [624] Vladimír Kohoutek 1985 CZE 02:54:03.4 01:08:47.5
326 70 / M30 [720] Matěj Frýba 1992 CZE GREENLOG s.r.o. 02:54:08.6 01:08:52.7
327 35 / M60 [401] Milan Vašek 1956 CZE 02:54:17.5 01:09:01.6
328 71 / M30 [781] Tomáš Borůvka 1990 CZE 02:54:19.2 01:09:03.3
329 14 / Z40 [339] Zuzana Formanová 1978 CZE Trevos,a.s. 02:54:48.6 01:09:32.7
330 98 / M40 [596] Vojtěch Kubín 1978 CZE 02:55:25.0 01:10:09.1
331 99 / M40 [487] Jakub Reimer 1984 CZE 02:56:16.1 01:11:00.2
332 10 / M61 [483] Oldřich Rokyta 1954 CZE CK Energetik Chvaletice 02:56:21.4 01:11:05.5
333 36 / M60 [319] Roman Feda 1964 CZE Sokol Buštěhrad 02:56:31.7 01:11:15.8
334 100 / M40 [690] Martin Holas 1980 CZE 02:56:42.9 01:11:27.0
335 15 / Z40 [663] Renata Jahelková 1987 CZE Nilfisk ALTO pro cycling 02:56:47.6 01:11:31.7
336 72 / M30 [641] Roman Kafka 1988 CZE 02:56:48.7 01:11:32.8
337 101 / M40 [218] štefan Bálik 1983 CZE 02:57:15.0 01:11:59.1
338 102 / M40 [468] mike skorepa 1980 CZE 02:57:32.1 01:12:16.2
339 85 / M50 [496] Petr Protivínský 1973 CZE 02:58:03.0 01:12:47.1
340 103 / M40 [424] Jiří Šulc 1984 CZE TPCA bike team 02:58:04.3 01:12:48.4
341 104 / M40 [485] Josef Roba 1975 CZE vin de france invest s.r.o. 02:58:10.6 01:12:54.7
342 86 / M50 [617] Jaroslav Koranda 1965 CZE Kladno 02:58:14.2 01:12:58.3
343 105 / M40 [795] Radovan Baran 1979 CZE 02:58:15.8 01:12:59.9
344 106 / M40 [352] Jakub Horáček 1983 CZE 02:58:21.6 01:13:05.7
345 37 / M60 [723] Bohumil Flieger 1963 CZE SK Blíževedly 02:58:29.7 01:13:13.8
346 87 / M50 [299] Petr Šubr 1965 CZE Carla.kupkolo.cz 02:58:32.6 01:13:16.7
347 107 / M40 [492] Miroslav Pudil 1980 CZE ATOMBIKE TREK FORBIKES team 02:58:32.9 01:13:17.0
348 73 / M30 [668] Stanislav Chudoba 1994 CZE ELDOS 02:58:44.3 01:13:28.4
349 88 / M50 [667] Stanislav Chudoba 1968 CZE ELDOS 02:59:01.2 01:13:45.3
350 16 / Z40 [515] Petra Pibylová 1980 CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 02:59:52.5 01:14:36.6
351 108 / M40 [332] Milan Růžička 1978 CZE Sf Technology 02:59:53.9 01:14:38.0
352 74 / M30 [217] Michal Trýzna 1990 CZE 03:00:01.6 01:14:45.7
353 75 / M30 [649] Přemysl Jindra 1986 CZE 03:00:06.0 01:14:50.1
354 17 / Z40 [486] Monika Reková 1980 CZE 03:00:45.4 01:15:29.5
355 109 / M40 [510] Viktor Plass 1979 CZE Škvorec team 03:00:48.4 01:15:32.5
356 18 / Z40 [549] Andrea Muchová 1987 CZE 03:00:49.2 01:15:33.3
357 110 / M40 [416] Radek Tomášek 1983 CZE 03:00:51.2 01:15:35.3
358 111 / M40 [390] Jiří Vrabec 1980 CZE Staropacká sokolovna 03:00:52.8 01:15:36.9
359 112 / M40 [787] Lukáš Bernard 1981 CZE Lázně Bělohrad 03:01:08.6 01:15:52.7
360 76 / M30 [507] Filip Plný 1987 CZE 03:01:47.5 01:16:31.6
361 89 / M50 [77] Martin Lamr 1970 CZE OK MTB Team Pardubice 03:02:18.4 01:17:02.5
362 113 / M40 [368] Tomáš Danda 1975 CZE prodejna KOLAEXPERT 03:02:23.2 01:17:07.3
363 90 / M50 [541] Milan Neškrabal 1970 CZE Neski team 03:02:26.3 01:17:10.4
364 114 / M40 [474] Zdeněk Říha 1979 CZE 03:02:39.4 01:17:23.5
365 19 / Z40 [365] Darina Dyntarová 1978 CZE 03:02:46.0 01:17:30.1
366 11 / M61 [788] Josef Beka 1949 CZE 03:03:04.0 01:17:48.1
367 115 / M40 [673] Tomáš Hudlička 1981 CZE 03:03:25.2 01:18:09.3
368 20 / Z40 [559] Petra Matušová 1987 CZE Cyklo Point Jičín 03:03:27.5 01:18:11.6
369 5 / Z41 [700] Stanislava Havranová 1970 CZE 03:04:18.3 01:19:02.4
370 91 / M50 [498] Vladimir Prochazka 1968 CZE 03:04:22.9 01:19:07.0
371 116 / M40 [514] Jan Pilař 1975 CZE Sám sobě sponzorem:-) 03:05:36.3 01:20:20.4
372 21 / Z40 [376] Petra Menčíková 1975 CZE 03:05:53.0 01:20:37.1
373 38 / M60 [623] Vladimír Kohoutek 1955 CZE 03:06:30.8 01:21:14.9
374 117 / M40 [556] Martin Menoščík 1980 CZE TPCA bike team 03:06:50.9 01:21:35.0
375 16 / M18 [645] Matěj Jiřička 1997 CZE 03:07:11.3 01:21:55.4
376 118 / M40 [396] Pavel Vik 1981 CZE 03:07:15.1 01:21:59.2
377 92 / M50 [724] Jiří Flieger 1970 CZE SK Blíževedly 03:07:17.3 01:22:01.4
378 77 / M30 [627] Petr Knob 1992 CZE Černí koně 03:10:16.9 01:25:01.0
379 93 / M50 [511] Petr Písek 1969 CZE 03:10:20.8 01:25:04.9
380 22 / Z40 [508] Kateřina Plná 1988 CZE 03:10:45.6 01:25:29.7
381 94 / M50 [598] Petr Křížek 1972 CZE 03:10:59.2 01:25:43.3
382 119 / M40 [348] Stanislav Melichar 1983 CZE Luigi Cocotti 03:12:24.1 01:27:08.2
383 78 / M30 [679] Marek Horáček 1986 CZE Krutopřísňáci 03:12:24.9 01:27:09.0
384 120 / M40 [658] Marcel Janota 1981 CZE 03:12:31.1 01:27:15.2
385 121 / M40 [754] Michal David 1978 CZE 03:12:32.6 01:27:16.7
386 122 / M40 [742] Michal Dubský 1981 CZE 03:12:55.7 01:27:39.8
387 79 / M30 [345] Petra Zajíčková 1991 CZE 03:12:56.2 01:27:40.3
388 123 / M40 [397] Jiří Verner 1975 CZE 03:13:21.4 01:28:05.5
389 95 / M50 [546] Petr Nádhera 1967 CZE 03:14:11.6 01:28:55.7
390 124 / M40 [670] Radovan Chalupka 1980 CZE 03:15:16.3 01:30:00.4
391 96 / M50 [728] Radek Filip 1974 CZE Fesmont 2000 s.r.o 03:15:27.7 01:30:11.8
392 125 / M40 [758] Jaroslav Čeřovský 1977 CZE 03:15:49.4 01:30:33.5
393 97 / M50 [629] Petr Kněžourek 1974 CZE 03:16:48.0 01:31:32.1
394 17 / M18 [458] Adam Styblík 2002 CZE Lázně Bělohrad 03:16:50.5 01:31:34.6
395 39 / M60 [320] Aleš Skořepa 1961 CZE 03:17:20.4 01:32:04.5
396 40 / M60 [470] Jarda Seifert 1955 CZE vin de france invest s.r.o. 03:17:23.0 01:32:07.1
397 12 / M61 [370] Dobroslav Dytrych 1954 CZE Dydo Nová Paka 03:17:37.9 01:32:22.0
398 23 / Z40 [499] Šárka Pospíšilová 1986 CZE 03:17:46.9 01:32:31.0
399 80 / M30 [477] Libor Rykl 1991 CZE 03:20:52.7 01:35:36.8
400 98 / M50 [444] Robert Šimek 1971 CZE 03:20:55.7 01:35:39.8
401 99 / M50 [333] Luboš Maťátko 1966 CZE 03:21:09.9 01:35:54.0
402 41 / M60 [790] Karel Bednář 1959 CZE 03:21:22.6 01:36:06.7
403 100 / M50 [408] Roman Václavek 1966 CZE 03:21:28.6 01:36:12.7
404 81 / M30 [599] Pavel Krois 1989 CZE 03:21:50.8 01:36:34.9
405 42 / M60 [206] Michal Uher 1960 CZE 03:21:53.0 01:36:37.1
406 13 / M61 [221] Jaroslav Peška 1949 CZE 03:24:32.5 01:39:16.6
407 101 / M50 [536] Jan Novák 1970 CZE Cyklo Point Jičín 03:24:35.3 01:39:19.4
408 43 / M60 [251] Roman Novotný 1964 CZE 03:25:19.5 01:40:03.6
409 126 / M40 [398] Zdeněk Velinger 1980 CZE 03:25:34.1 01:40:18.2
410 127 / M40 [794] František Bartoš 1977 CZE 03:26:20.3 01:41:04.4
411 82 / M30 [664] Viktor Jaček 1992 CZE 03:26:49.3 01:41:33.4
412 83 / M30 [577] Michal Langendorf 1989 CZE 03:27:36.6 01:42:20.7
413 24 / Z40 [215] Jan Cimpová 1986 CZE 03:28:01.0 01:42:45.1
414 14 / M61 [570] Pavel Ložek 1947 CZE 03:28:11.2 01:42:55.3
415 84 / M30 [685] Petr Holubetz 1993 CZE 03:28:51.9 01:43:36.0
416 128 / M40 [379] Tomáš Zuna 1980 CZE 03:29:00.2 01:43:44.3
417 44 / M60 [421] Otakar Švorčík 1955 CZE 03:29:41.5 01:44:25.6
418 129 / M40 [482] Jan Romančák 1978 CZE Bike Team Stará Paka 03:29:52.7 01:44:36.8
419 25 / Z40 [694] Veronika Hnátková 1983 CZE Krutopřísňáci 03:30:57.3 01:45:41.4
420 130 / M40 [391] Jakub Vondrous 1980 CZE Krutopřísňáci 03:30:57.8 01:45:41.9
421 26 / Z40 [609] Marie Kozáková 1989 CZE 03:31:09.3 01:45:53.4
422 102 / M50 [356] Jan Hegr 1974 CZE 03:31:09.8 01:45:53.9
423 45 / M60 [735] Miloslav Elis 1960 CZE 03:32:10.0 01:46:54.1
424 103 / M50 [459] Tomáš Styblík 1971 CZE Lázně Bělohrad 03:32:55.4 01:47:39.5
425 27 / Z40 [509] Surikata Plassová 1984 CZE 03:33:07.6 01:47:51.7
426 85 / M30 [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST-RUBENA Racing team 03:34:02.2 01:48:46.3
427 46 / M60 [639] BORIS KANIŠČEV 1955 CZE 03:34:19.0 01:49:03.1
428 104 / M50 [521] Pavel Pekárek 1969 CZE 03:35:38.3 01:50:22.4
429 105 / M50 [219] Tomáš Plíšek 1970 CZE 03:37:46.5 01:52:30.6
430 131 / M40 [764] David Černý 1983 CZE 03:38:37.7 01:53:21.8
431 18 / M18 [593] Martin Kubišta 2003 CZE Bakako Nová Paka 03:38:44.7 01:53:28.8
432 132 / M40 [594] Martin Kubišta 1976 CZE Bakako Nová Paka 03:38:46.2 01:53:30.3
433 47 / M60 [326] Ivan Havel 1964 CZE VIN DE FRANCE INVEST s.r.o. 03:39:15.4 01:53:59.5
434 48 / M60 [651] Milan Ježek 1960 CZE vin de france invest s.r.o. 03:39:15.7 01:53:59.8
435 86 / M30 [169] Jakub Šilar 1989 CZE Bikeclinic Cannondale 03:39:25.8 01:54:09.9
436 133 / M40 [606] Jan Krátký 1977 CZE 03:40:37.7 01:55:21.8
437 106 / M50 [602] Milan Krivoš 1965 CZE Continental sport club 03:41:44.6 01:56:28.7
438 6 / Z41 [441] Marie Šindelářová 1962 CZE 03:41:59.2 01:56:43.3
439 7 / Z41 [745] Renata Dostálová 1973 CZE Kandát-parta 03:43:28.7 01:58:12.8
440 107 / M50 [748] Radek Dostál 1973 CZE Kandát-parta 03:43:31.6 01:58:15.7
441 134 / M40 [2] Tomáš Vagenknecht 1984 CZE Nová Paka Snail team 03:45:53.3 02:00:37.4
442 135 / M40 [336] Martin Kraus 1980 CZE VIN DE FRANCE INVEST SPD 03:48:08.9 02:02:53.0
443 108 / M50 [439] Radek Šolc 1974 CZE 03:48:34.7 02:03:18.8
444 136 / M40 [214] David Lánský 1978 CZE vin de france invest s.r.o. 03:48:37.2 02:03:21.3
445 137 / M40 [610] Pavel Kovačík 1979 CZE 03:48:52.4 02:03:36.5
446 8 / Z41 [701] Andrea Havlová 1974 CZE 03:48:53.3 02:03:37.4
447 87 / M30 [739] Tomáš Dytrych 1989 CZE Lázně Bělohrad 03:49:53.9 02:04:38.0
448 88 / M30 [630] Jakub Knap 1991 CZE 03:50:22.8 02:05:06.9
449 15 / M61 [656] petr Jaroš 1944 CZE elektrospoj 03:50:23.2 02:05:07.3
450 109 / M50 [714] jan GÖTZ 1969 CZE 2B-Moto 03:51:09.7 02:05:53.8
451 138 / M40 [177] Martin Kohl 1979 CZE BEMANIAX 03:52:08.2 02:06:52.3
452 139 / M40 [622] Robert Koch 1983 CZE TPCA bike team 03:52:09.2 02:06:53.3
453 9 / Z41 [436] Kateřina Šollarová 1974 CZE 03:53:01.9 02:07:46.0
454 140 / M40 [31] Petr Dobrý 1977 CZE BicycleCafe 03:53:04.3 02:07:48.4
455 141 / M40 [10] Marek Müller 1976 CZE KAH sport Vrchlabí 03:55:30.2 02:10:14.3
456 110 / M50 [61] Štěpán Karban 1971 CZE ATOMBIKE TREK FORBIKES team 03:56:14.7 02:10:58.8
457 142 / M40 [6] Štěpán Trmata 1978 CZE Czech Tallboys 03:56:20.8 02:11:04.9
458 111 / M50 [372] Petr Mai 1973 CZE 03:56:31.8 02:11:15.9
459 112 / M50 [633] Petr Kavka 1965 CZE Kasle elektro 03:57:04.8 02:11:48.9
460 49 / M60 [537] Stanislav Novák 1958 CZE 03:57:06.0 02:11:50.1
461 113 / M50 [178] Pavel Jiřena 1967 CZE BEMANIAX 03:57:33.3 02:12:17.4
462 89 / M30 [33] Lukáš Drejsl 1986 CZE GIANT Pitrs bikes 03:58:56.0 02:13:40.1
463 28 / Z40 [558] Ilona Mazourkova 1976 CZE 03:59:02.7 02:13:46.8
464 1 / M51 [4] Tomas Čada 1964 CZE Redpoint Team 03:59:31.5 02:14:15.6
465 143 / M40 [91] Miloš Nouzák 1977 CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 03:59:38.6 02:14:22.7
466 144 / M40 [777] Marek Bureš 1984 CZE KUPKOLO.cz 04:01:57.3 02:16:41.4
467 145 / M40 [476] Tomáš Řeháček 1983 CZE KUPKOLO.cz 04:02:02.2 02:16:46.3
468 16 / M61 [380] Zdeněk Zuna 1952 CZE OUDI Team 04:02:20.5 02:17:04.6
469 90 / M30 [23] Tomáš Brendl 1986 CZE CykloBar Team 04:05:06.2 02:19:50.3
470 29 / Z40 [414] Petra Tomešová 1982 CZE 04:05:14.3 02:19:58.4
471 146 / M40 [9] Lukáš Tříska 1977 CZE BAKAKO Nová Paka 04:05:40.2 02:20:24.3
472 91 / M30 [36] Jan Farář 1985 CZE SK RN Hradec Králové 04:06:05.9 02:20:50.0
473 147 / M40 [8] Lukáš Roubal 1975 CZE Banánová republika 04:06:42.6 02:21:26.7
474 148 / M40 [92] Aleš Novák 1976 CZE Czech Tallboys 04:09:25.2 02:24:09.3
475 149 / M40 [13] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 04:12:38.7 02:27:22.8
476 114 / M50 [66] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE IVT Náchod 04:13:20.5 02:28:04.6
477 92 / M30 [175] Tomáš Berger 1987 CZE Carla.kupkolo.cz/HZS Pardubice 04:14:28.0 02:29:12.1
478 150 / M40 [81] Ivo Machek 1978 CZE SK Blíževedly 04:15:17.0 02:30:01.1
479 115 / M50 [573] Slávek Lejsek 1971 CZE 04:17:09.2 02:31:53.3
480 30 / Z40 [462] Lucia Slováková 1987 CZE 04:17:10.1 02:31:54.2
481 31 / Z40 [484] Jana Rodrová 1985 CZE 04:17:12.5 02:31:56.6
482 32 / Z40 [760] Olga Čeřovská 1981 CZE 04:17:36.8 02:32:20.9
483 151 / M40 [14] Aleš Bílek 1979 CZE Cyklo Point Jičín 04:18:05.5 02:32:49.6
484 152 / M40 [126] Daniel Šír 1976 CZE 04:18:48.7 02:33:32.8
485 93 / M30 [85] Ondřej Marek 1986 CZE JSDH Hronov - Velký Dřevíč 04:18:59.9 02:33:44.0
486 116 / M50 [120] Martin Šikola 1972 CZE cyklovysoké 04:19:14.0 02:33:58.1
487 94 / M30 [82] Tomáš Makal 1991 CZE 04:19:32.3 02:34:16.4
488 153 / M40 [15] Lukáš Herman 1984 CZE JSDH Hronov - Velký Dřevíč 04:20:46.3 02:35:30.4
489 2 / M51 [119] Radek Ščučka 1964 CZE 04:20:57.4 02:35:41.5
490 154 / M40 [180] David dobiáš 1977 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 04:21:26.4 02:36:10.5
491 155 / M40 [129] Marek Šroll 1978 CZE CS Specialized HK 04:22:02.2 02:36:46.3
492 95 / M30 [43] Martin Frencl 1990 CZE GIANT Pitrs bikes 04:22:37.4 02:37:21.5
493 156 / M40 [151] Michal Vrbský 1978 CZE Redpoint Team 04:22:50.3 02:37:34.4
494 33 / Z40 [305] Lenka Brendl 1981 CZE 04:25:32.5 02:40:16.6
495 157 / M40 [306] David Brendl 1977 CZE 04:25:34.0 02:40:18.1
496 34 / Z40 [776] Martina Burianová 1991 CZE 04:26:49.1 02:41:33.2
497 158 / M40 [387] Martin Zámečník 1979 CZE 04:26:50.1 02:41:34.2
498 96 / M30 [16] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 04:28:08.8 02:42:52.9
499 159 / M40 [145] Jiří Vik 1982 CZE Silvini R2 Sport 04:28:16.7 02:43:00.8
500 160 / M40 [184] Jiří Veselý 1979 CZE 04:29:10.0 02:43:54.1
501 117 / M50 [167] Milan Jezbera 1974 CZE Carla.kupkolo.cz 04:29:27.6 02:44:11.7
502 3 / M51 [67] Jiří Krejsar 1962 CZE GIANT Pitrs bikes 04:29:44.9 02:44:29.0
503 97 / M30 [132] Jan Šusta 1985 CZE Symbio+ Cannondale 04:29:47.3 02:44:31.4
504 161 / M40 [109] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 04:29:47.8 02:44:31.9
505 35 / Z40 [503] Kateřina Porkertová 1987 CZE 04:31:48.0 02:46:32.1
506 4 / M51 [185] Richard Vosyka 1954 CZE Hermann - Irsap 04:31:53.9 02:46:38.0
507 118 / M50 [130] Robert Štikar 1973 CZE 04:31:54.2 02:46:38.3
508 1 / Z18 [73] Vendula Kuntová 1993 CZE REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN 04:32:01.3 02:46:45.4
509 162 / M40 [96] Petr Pekárek 1978 CZE SK Blíževedly 04:32:57.3 02:47:41.4
510 163 / M40 [186] Radim Kotlaba 1975 CZE Czech Outdoor Club 04:33:28.2 02:48:12.3
511 98 / M30 [22] Jan Bílek 1986 CZE Alltraining.cz - Lawi 04:33:31.1 02:48:15.2
512 164 / M40 [153] Vojtěch Záveský 1978 CZE 04:34:10.4 02:48:54.5
513 165 / M40 [144] Luděk Vigner 1981 CZE Trek Gdynia 04:36:59.8 02:51:43.9
514 99 / M30 [113] Petr Steiner 1985 CZE CK Vinohradské Šlapky 04:38:57.3 02:53:41.4
515 119 / M50 [76] Petr Kyndl 1965 CZE Alset Racing Team 04:38:58.3 02:53:42.4
516 120 / M50 [51] Patrik Hroneš 1970 CZE FAACCZ 04:39:44.6 02:54:28.7
517 36 / Z40 [583] Daria Kutnar 2000 CZE 04:39:58.1 02:54:42.2
518 100 / M30 [98] Pavel Pfeifer 1991 CZE SK hasičů KHk 04:40:17.6 02:55:01.7
519 10 / Z41 [545] Hana Nádherová 1968 CZE 04:40:18.5 02:55:02.6
520 121 / M50 [47] Tomáš Hájek 1974 CZE 04:40:22.6 02:55:06.7
521 122 / M50 [74] Petr John 1974 CZE JSDH Hronov - Velký Dřevíč 04:40:51.9 02:55:36.0
522 101 / M30 [136] Miroslav Uhlíř 1990 CZE CYKLO PROFI 04:40:58.8 02:55:42.9
523 102 / M30 [75] Filip Kutina 1987 CZE 04:40:59.7 02:55:43.8
524 103 / M30 [106] Tomáš Růžička 1985 CZE CTB Cycling Team Brandýs 04:41:00.6 02:55:44.7
525 2 / Z18 [105] Marcela Prskavcová 1965 CZE 04:41:00.7 02:55:44.8
526 166 / M40 [84] Jiří Malý 1977 CZE Planet Toys Cycling 04:41:46.1 02:56:30.2
527 123 / M50 [78] Radek Ledecký 1966 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 04:42:23.9 02:57:08.0
528 5 / M51 [45] Jiří Fulka 1960 CZE Redpoint Team 04:43:49.7 02:58:33.8
529 124 / M50 [150] Pavel Vondrouš 1974 CZE CYKLO PROFI 04:44:31.4 02:59:15.5
530 125 / M50 [156] Jiří Žák 1969 CZE Continental sport club 04:45:23.3 03:00:07.4
531 104 / M30 [55] Jan Jabůrek 1992 CZE DEXTER CYCLING 04:47:55.4 03:02:39.5
532 167 / M40 [20] Zdeněk Berka 1982 CZE Vancouverś Whores 04:49:25.7 03:04:09.8
533 168 / M40 [157] Ladislav Žilík 1984 SVK Cukrárna Dobrovolný, Lázně Bělohrad 04:49:41.0 03:04:25.1
534 37 / Z40 [768] Kateřina Černická 1995 CZE 04:49:54.6 03:04:38.7
535 126 / M50 [767] Jaroslav Černický 1968 CZE 04:50:01.2 03:04:45.3
536 105 / M30 [37] Jakub Fedorko 1986 CZE cyklovysoké 04:50:12.4 03:04:56.5
537 106 / M30 [27] Jaroslav Capouch 1990 CZE Nilfisk ALTO pro cycling 04:51:27.7 03:06:11.8
538 6 / M51 [11] Josef Fidranský 1958 CZE 04:53:04.5 03:07:48.6
539 107 / M30 [39] Adam Fichtner 1985 CZE Redpoint Team 04:53:17.9 03:08:02.0
540 169 / M40 [122] David Šimáček 1984 CZE 04:54:21.4 03:09:05.5
541 108 / M30 [87] Lukáš Maršík 1986 CZE AxitDoldy 04:56:08.5 03:10:52.6
542 170 / M40 [46] Jan Gotvald 1980 CZE Ergo Liberec 04:56:46.2 03:11:30.3
543 127 / M50 [53] Jiří Charuza 1969 CZE Probenet Racing 04:56:51.4 03:11:35.5
544 128 / M50 [166] Bronislav Skovajsa 1968 CZE Six monkeys 04:56:58.7 03:11:42.8
545 109 / M30 [41] Radek Foltýn 1988 CZE 04:57:58.4 03:12:42.5
546 171 / M40 [172] Martin Rubáček 1982 CZE Rubáček 04:58:21.4 03:13:05.5
547 3 / Z18 [44] Lenka Fridrichová 1994 CZE INS-Náchod 04:58:22.3 03:13:06.4
548 172 / M40 [86] Radek Marek 1978 CZE Carla.kupkolo.cz 04:58:43.7 03:13:27.8
549 110 / M30 [127] Ondřej Šmíd 1990 CZE 04:59:32.0 03:14:16.1
550 173 / M40 [174] Adam Dlabola 1977 CZE 04:59:45.1 03:14:29.2
551 111 / M30 [168] Jakub Kolínský 1994 CZE 05:00:28.8 03:15:12.9
552 7 / M51 [110] Ladislav Schejbal 1964 CZE 05:00:50.8 03:15:34.9
553 174 / M40 [107] Tomáš Saifrt 1976 CZE SK hasičů KHk 05:00:58.4 03:15:42.5
554 112 / M30 [26] Jan Burýšek 1988 CZE TriClub Dobruška 05:02:36.6 03:17:20.7
555 175 / M40 [160] Tomáš Zachoval 1980 CZE Orel Bořitov 05:05:16.1 03:20:00.2
556 129 / M50 [139] Vít Vacenovský 1968 CZE KT Tryskomyš 05:05:16.7 03:20:00.8
557 176 / M40 [69] Aleš Krpata 1978 CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 05:05:37.1 03:20:21.2
558 113 / M30 [29] Pavel Černý 1986 CZE 05:06:51.0 03:21:35.1
559 177 / M40 [52] Aleš Hříbal 1979 CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 05:07:30.7 03:22:14.8
560 8 / M51 [183] Josef Stuna 1959 CZE 05:07:37.2 03:22:21.3
561 178 / M40 [25] Ladislav Bůna 1979 CZE 05:09:02.5 03:23:46.6
562 9 / M51 [28] Jiří Čechura 1964 CZE Alltraining.cz - Lawi 05:09:30.7 03:24:14.8
563 130 / M50 [112] Tomáš Srb 1966 CZE SKIALP BIKE PRACHOV 05:09:32.7 03:24:16.8
564 4 / Z18 [111] Jana Skrbková 1986 CZE ELEVEN Team Příchovice 05:09:52.1 03:24:36.2
565 131 / M50 [104] Jaroslav Provazník 1971 CZE SK Blíževedly 05:12:22.0 03:27:06.1
566 114 / M30 [70] Tomas Krpata 1985 CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 05:12:39.2 03:27:23.3
567 115 / M30 [128] Josef Špůr 1989 CZE 05:14:25.1 03:29:09.2
568 132 / M50 [24] Vítězslav Brož 1970 CZE Alltraining.cz - Lawi 05:15:53.3 03:30:37.4
569 179 / M40 [54] pavel chlup 1976 CZE Bicyklub 05:15:54.5 03:30:38.6
570 133 / M50 [162] Pavel Břeský 1965 CZE Skialp Bike Team Prachov 05:18:29.5 03:33:13.6
571 180 / M40 [108] michal sedlak 1981 CZE 05:21:10.4 03:35:54.5
572 181 / M40 [80] Roman Macko 1981 CZE dentalniservis.cz 05:21:10.5 03:35:54.6
573 134 / M50 [17] Pavel Adamů 1966 CZE CYKLO SKI Žitník 05:23:53.4 03:38:37.5
574 135 / M50 [137] Zbyněk Urban 1972 CZE CYKLO SKI Žitník 05:23:55.9 03:38:40.0
575 136 / M50 [176] Dušan Staněk 1970 CZE BEMANIAX 05:26:05.8 03:40:49.9
576 116 / M30 [165] Pavel Swárovský 1994 CZE BEMANIAX 05:26:09.0 03:40:53.1
577 137 / M50 [146] Richard Vlasák 1968 CZE 05:26:10.4 03:40:54.5
578 182 / M40 [103] David Pouč 1979 CZE SK hasičů KHk 05:27:38.2 03:42:22.3
579 183 / M40 [99] Petr Pibyl 1977 CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 05:27:41.1 03:42:25.2
580 184 / M40 [161] Jan Souček 1981 CZE Švédská Jízda 05:30:12.5 03:44:56.6
581 138 / M50 [179] Josef Sitta 1973 CZE www.volitans.cz 05:31:26.5 03:46:10.6
582 185 / M40 [38] Michal Fichtner 1983 CZE Continental BDY 05:33:12.8 03:47:56.9
583 10 / M51 [101] Roman Polz 1963 CZE 05:33:18.7 03:48:02.8
584 139 / M50 [182] Tomáš Chotěbor 1972 CZE SP kolo loap 05:33:33.9 03:48:18.0
585 11 / M51 [114] Petr Strnad 1964 CZE Severní větry 05:34:11.2 03:48:55.3
586 186 / M40 [117] Lukas Svoboda 1977 CZE 05:35:35.7 03:50:19.8
587 187 / M40 [62] David Karpíšek 1980 CZE 05:36:21.4 03:51:05.5
588 117 / M30 [163] Jiří Janatka 1985 CZE AUTODÍLY KONECCHLUMÍ MTB TEAM 05:38:37.0 03:53:21.1
589 140 / M50 [56] Tomáš Janků 1972 CZE Cyklo Point Jičín 05:40:23.7 03:55:07.8
590 188 / M40 [60] Michal Jurásek 1978 CZE 05:42:49.3 03:57:33.4
591 189 / M40 [95] Michal Pancner 1980 CZE 05:42:54.7 03:57:38.8
592 190 / M40 [102] Josef Pomikálek 1975 CZE 05:42:57.2 03:57:41.3
593 141 / M50 [149] Aleš Vondráček 1972 CZE Inkospor 05:43:47.3 03:58:31.4
594 191 / M40 [18] Miroslav Baloga 1984 CZE Netsektor 05:44:40.9 03:59:25.0
595 12 / M51 [21] Arnošt Bernard 1961 CZE TJ Lázně Bělohrad 05:45:42.8 04:00:26.9
596 13 / M51 [134] Jiří Tauchman 1959 CZE 05:45:44.0 04:00:28.1
597 118 / M30 [68] Jan Kropáč 1985 CZE 05:49:09.7 04:03:53.8
598 142 / M50 [121] Jaromír Šille 1970 CZE TOPESTO 05:49:17.5 04:04:01.6
599 5 / Z18 [123] Jana Šimáčková 1984 CZE 05:49:26.2 04:04:10.3
600 192 / M40 [42] Jan Francu 1983 CZE 05:52:41.9 04:07:26.0
601 193 / M40 [124] Pavel Šimon 1980 CZE 05:52:51.3 04:07:35.4
602 119 / M30 [58] Lukáš Jelínek 1988 CZE 05:53:34.6 04:08:18.7
603 143 / M50 [30] Petr Dařbujan 1969 CZE ATOMBIKE TREK FORBIKES team 06:00:20.0 04:15:04.1
604 194 / M40 [34] Vladislav Dudek 1979 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 06:02:49.0 04:17:33.1
605 144 / M50 [79] Jaroslav Luxemburk 1971 CZE 06:03:52.4 04:18:36.5
606 195 / M40 [89] Pavel Miller 1981 CZE 06:04:34.6 04:19:18.7
607 196 / M40 [148] Karel Vojtíšek 1977 CZE 06:06:55.2 04:21:39.3
608 14 / M51 [155] Antonín Zlínský 1956 CZE 06:08:10.9 04:22:55.0
609 120 / M30 [118] Vojtěch Šantora 1987 CZE 06:11:01.9 04:25:46.0
610 145 / M50 [133] Michal Tauchman 1966 CZE 06:14:51.2 04:29:35.3
611 146 / M50 [159] Václav John 1967 CZE SK hasičů KHK 06:15:14.0 04:29:58.1
612 197 / M40 [171] Petr Krtička 1979 CZE 06:21:11.3 04:35:55.4
613 147 / M50 [72] Jan Kučera 1969 CZE 06:21:14.9 04:35:59.0
614 198 / M40 [141] Martin Václavík 1975 CZE 06:29:07.2 04:43:51.3
615 199 / M40 [158] Martin Menčík 1976 CZE 06:29:44.9 04:44:29.0
616 121 / M30 [71] Michal Křivohlávek 1997 CZE Hrot zemědělské stroje 06:32:27.8 04:47:11.9
617 148 / M50 [93] Jan Ornst 1967 CZE 06:33:21.6 04:48:05.7
618 200 / M40 [97] Ivo Peterka 1975 CZE 06:51:18.2 05:06:02.3
619 6 / Z18 [140] Helena Vacková 1982 CZE Redpoint Team 06:59:42.7 05:14:26.8
620 201 / M40 [138] Jakub Vacek 1980 CZE Redpoint Team 06:59:45.2 05:14:29.3
621 202 / M40 [125] Sebastian Šimon 1979 CZE 07:17:14.0 05:31:58.1
DNF / M30 [57] Petr Jelínek 1986 CZE BAKAKO Nová Paka
DNF / M51 [142] Josef Vejnar 1957 CZE Spartak MTB Vrchlabí
DNF / M30 [170] Filip Adel 1990 CZE KC Hlinsko
DNF / M50 [35] Radek Durdil 1968 CZE
DNF / M30 [135] Filip Trenda 1995 CZE Rockmachine-Cyklomax
DNF / M30 [143] Jan Veselý 1990 CZE Expres nápoje Liberec MTB
DNF / M30 [48] Jan Hájek 1985 CZE
DNF / M50 [90] Rudolf Prix 1968 CZE SKOMT Pardubice
DNF / M40 [83] Tomáš Málek 1980 CZE ELEVEN Team Příchovice
DNF / M50 [152] miloslav zajger 1969 CZE
DNF / M50 [164] Slávek Valenta 1969 CZE
DNF / M51 [40] Aleš Flégl 1963 CZE
DNF / M40 [173] Jarda Kaufman 1975 CZE GIANT Pitrs bikes
DNF / M50 [12] Jaroslav Svoboda 1971 CZE IVT Náchod
DNF / M50 [88] Václav Mervart 1970 CZE TriClub Dobruška
DNS / M30 [307] Jakub Bureš 1992 CZE
DNS / M40 [766] Jaromír Černík 1978 CZE
DNS / M40 [657] Michal Jánský 1978 CZE
DNS / M30 [419] Martin Tišnovský 1991 CZE DEXTER CYCLING
DNS / M40 [655] Hanka Jenčovská 1978 CZE
DNS / M50 [495] Jiří Prouza 1972 CZE
DNS / M30 [374] Ondřej Vrba 1988 CZE RK BIKE
DNS / Z40 [580] Martina Lamichová 1991 CZE GHOST-RUBENA Racing team
DNS / M40 [569] David Lukšan 1976 CZE CARLA
DNS / M60 [430] Jiří Štědroň 1963 CZE
DNS / M51 [131] František Štípek 1954 CZE Cycling s.r.o.
DNS / M40 [385] David Zelený 1976 CZE
DNS / M40 [797] Ľubomír Baďura 1982 CZE KapříkBike
DNS / M60 [386] Petr Zelený 1960 CZE
DNS / M50 [400] leoš vávra 1965 CZE
DNS / M50 [3] Tomáš Janda 1972 CZE studiopohody.cz
DNS / M50 [405] Cyril Valušiak 1969 CZE Sp MTB Vrchlabí
DNS / M40 [406] Martin Valenta 1977 CZE
DNS / M30 [409] Pavel Urban 1989 CZE
DNS / M40 [5] Petr Javůrek 1977 CZE Apache LOKO Trutnov
DNS / M50 [7] Karel Bernard 1967 CZE INS-Náchod
DNS / M50 [411] Petr Trübenekr 1973 CZE
DNS / M60 [780] Zdeněk Brebera 1957 CZE Sp MTB Vrchlabí
DNS / Z18 [147] Lucie Vlášková 1987 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM
DNS / M40 [662] Pavel Janák 1978 CZE Kandát-parta
DNS / M30 [555] Jakub Menšík 1989 CZE SSC Železný Brod
DNS / M40 [565] Michal Malinský 1978 CZE
DNS / M40 [19] mirek berger 1975 CZE sts chvojkovice-brod
DNS / M40 [756] Martin Češka 1981 CZE STEVENS Kosmonosy
DNS / M40 [696] Zdeněk Hlaváček 1981 CZE
DNS / M50 [49] Pavel Hemelík 1967 CZE Rockmachine-Cyklomax
DNS / M30 [64] Martin Klapal 1987 CZE Stalak DeVOSS Rychnov nad Kněžnou
DNS / M40 [716] Michal Gebhart 1977 CZE
DNS / M50 [65] Roberto Kolman 1968 CZE Rockmachine-Cyklomax
DNS / M50 [634] Petr Kauška 1966 CZE
DNS / M61 [614] Josef Kotě 1951 CZE
DNS / M30 [547] Filip Munzar 1992 CZE
DNS / Z40 [682] Lucie Honzejková 1977 CZE
DNS / M60 [466] Jiří Slabý 1956 CZE Redpoint Team
DNS / M40 [50] Ondřej Hofman 1979 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov
DNS / M50 [100] Petr Podrábský 1973 CZE
DNS / M40 [181] Jakub Novák 1983 CZE
DNS / M51 [63] Jiří Kazda 1950 CZE Cyklo Point Jičín
DNS / M40 [691] Jiří HOLAJ 1982 CZE CYKLO SKI Žitník
DNS / M30 [703] Kamil Hausr 1990 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM
DNS / M40 [506] Jan Polák 1982 CZE KapříkBike
DNS / M50 [590] Radek Kučera 1972 CZE
DNS / M50 [706] Václav Hálek 1974 CZE
DNS / M50 [516] Jiří Petřík 1965 CZE
DNS / M30 [726] Daniel Fišar 1988 CZE KAH sport Vrchlabí
DNS / M40 [727] Martin Filip 1977 CZE Alltraining.cz - Lawi
DNS / M50 [94] Pavel Ort 1973 CZE
DNS / M40 [296] Petr Dušek 1975 CZE Lázně Bělohrad
DNS / M40 [744] Jiří Drbohlav 1976 CZE
DNS / M30 [433] David Šourek 1995 CZE RONAL CZ
DNS / M30 [713] jan götz ml. 1989 CZE
DNS / M50 [625] Zbyněk Kočárek 1971 CZE
DNS / M60 [532] Miloslav Novotný 1956 CZE IVAR CS – AUTHOR TEAM
DNS / M60 [588] miloslav kudrnac 1961 CZE
DNS / M50 [753] Josef Dicse 1969 CZE
DNS / Z41 [438] Pavlína Šolcová 1971 CZE
DNS / M40 [32] David Dostál 1979 CZE
DNS / M50 [116] Petr Sviták 1971 CZE
DNS / M40 [600] Tomáš Kroček 1975 CZE
DNS / Z41 [478] Dana Rychterová 1969 CZE
DNS / M40 [528] Miroslav Ouzký DiS. 1976 CZE Freepluh Survival Team
DNS / M30 [154] David Zeman 1992 CZE CykloFIT Liberec MTB TEAM
DNS / Z40 [204] Blanka Tylková 1984 CZE
DNS / M50 [597] Milan Kubíček 1965 CZE
DNS / M40 [738] Luboš Eberle 1976 CZE Kenabe Biking Jičín
DNS / M40 [449] Roman Ševčík 1979 CZE VYHULBANDA FC
DNS / M40 [671] Vladimír Hykyš 1976 CZE Six Monkeys

výsledková listina 50 km

start ~ 10:29:00