KupKolo Podkrkonošský maraton 2014

16.08.2014 Lázně Bělohrad [CZ]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

90 km celkem: 195, muzi : 184, zeny: 11, M30: 43, M40: 71, M50: 52, M51: 18, Z18: 11 [html] [pdf]
50 km celkem: 569, muzi : 508, zeny: 61, M18: 22, M30: 105, M40: 171, M50: 132, M60: 61, M61: 17, Z40: 48, Z41: 13 [html] [pdf]

startovní listina 90 km

start ~ 10:02:30 , přihlášeno: 195 účastníků ( 184 mužů, 11 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
M30 [16] Adámek Petr CZE Apache Loko Trutnov 1993
M50 [17] Adamů Pavel CZE CYKLO SKI Žitník 1966
M30 [170] Adel Filip CZE Superior Suninvent Team 1990
M30 [170] Adel Filip CZE Superior Suninvent Team 1990
M40 [18] Baloga Miroslav CZE Praha 4 1984
M40 [19] berger mirek CZE sts chvojkovice-brod 1975
M30 [175] Berger Tomáš CZE Ultra Paka - lidé and HORY 1987
M40 [20] Berka Zdeněk CZE G&G Transport 1982
M51 [21] Bernard Arnošt CZE Kola Šír Bělohrad 1961
M50 [7] Bernard Karel CZE INS Atelier Náchod 1967
M40 [14] Bílek Aleš CZE Czech Tallboys 1979
M30 [22] Bílek Jan CZE Alltraining.cz - Lawi 1986
M30 [23] Brendl Tomáš CZE Bakako Nová Paka 1986
M50 [24] Brož Vítězslav CZE Hostinné 1970
M50 [162] Břeský Pavel CZE Skialp Bike Team Prachov 1965
M40 [25] Bůna Ladislav CZE Police nad Metují 1979
M30 [26] Burýšek Jan CZE TriClub Dobruška 1988
M30 [27] Capouch Jaroslav CZE Nilfisk ALTO pro cycling 1990
M51 [4] Čada Tomas CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1964
M51 [28] Čechura Jiří CZE Čistý Sport 1964
M30 [29] Černý Pavel CZE Brno 1986
M50 [30] Dařbujan Petr CZE TRUXXXIK cycling 1969
M40 [174] Dlabola Adam CZE Jičín 1977
M40 [31] Dobrý Petr CZE RAJEC Allivictus 1977
M40 [32] Dostál David CZE Hradec Králové 1979
M30 [33] Drejsl Lukáš CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 1986
M40 [34] Dudek Vladislav CZE TJ Lokomotiva Nymburk 1979
M50 [ ] Dufek Martin CZE Penzion Zámecká 1971
M50 [35] Durdil Radek CZE Česká Lípa 1968
M30 [36] Farář Jan CZE beMANIAX MADBIKE 1985
M30 [37] Fedorko Jakub CZE cyklovysoké 1986
M51 [11] Fidranský Josef CZE PLZEŇ 1958
M30 [39] Fichtner Adam CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1985
M40 [38] Fichtner Michal CZE Continental BDY 1983
M51 [40] Flégl Aleš CZE CTM SILVINI R2 Sport 1963
M30 [41] Foltýn Radek CZE Brno 1988
M40 [42] Francu Jan CZE Brno 1983
M30 [43] Frencl Martin CZE Pitrs bikes 1990
Z18 [44] Fridrichová Lenka CZE GHOST Team 1994
M51 [45] Fulka Jiří CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1960
M40 [46] Gotvald Jan CZE Ergo Liberec 1980
M30 [48] Hájek Jan CZE auto I.S.R. 1985
M50 [47] Hájek Tomáš CZE Malšova lhota 1974
M40 [ ] Havelka Daniel CZE elektromontáže ELHAT 1977
M50 [49] Hemelík Pavel CZE RockMachine-Cyklomax 1967
M40 [15] Herman Lukáš CZE Moto Herman 1984
M40 [50] Hofman Ondřej CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 1979
M40 [ ] Horák Josef CZE Algheroteam 1981
M50 [ ] Horčičko František CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 1971
M40 [ ] Hovorka Jan CZE Fanaticus, z. s. 1979
M50 [51] Hroneš Patrik CZE FAACCZ 1970
M40 [52] Hříbal Aleš CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 1979
M50 [53] Charuza Jiří CZE KCL Kooperativa-Svijany 1969
M40 [54] chlup pavel CZE Bicyklub 1976
M50 [182] Chotěbor Tomáš CZE SP kolo loap 1972
M30 [55] Jabůrek Jan CZE DEXTER CYCLING 1992
M30 [163] Janatka Jiří CZE Autodíly Konecchlumí 1985
M50 [3] Janda Tomáš CZE MS BIKE ACADEMY RACING 1972
M50 [56] Janků Tomáš CZE beMANIAX MADBIKE 1972
M40 [5] Javůrek Petr CZE Kasper - Swix Team 1977
M30 [58] Jelínek Lukáš CZE Lysá nad Labem 1988
M50 [167] Jezbera Milan CZE Carla.kupkolo.cz 1974
M50 [ ] Jílek Richard CZE Bike Team Porsche Olomouc 1972
M50 [178] Jiřena Pavel CZE AMULET ROHOZEC 1967
M50 [74] John Petr CZE S-Sport Hronov 1974
M50 [159] John Václav CZE SK hasičů KHK 1967
M40 [60] Jurásek Michal CZE Obec Heřmánkovice 1978
M30 [1] Kaněra Michal CZE GHOST team 1986
M50 [61] Karban Štěpán CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 1971
M40 [62] Karpíšek David CZE KSK Hyalgel Team 1980
M40 [173] Kaufman Jarda CZE Pitrs bikes 1975
M51 [63] Kazda Jiří CZE Cyklo Point Jičín 1950
M30 [64] Klapal Martin CZE DeVoss Legends 1987
M40 [177] Kohl Martin CZE Kolo-park.cz 1979
M30 [168] Kolínský Jakub CZE Praha 9 1994
M50 [65] Kolman Roberto CZE Rockmachine-Cyklomax 1968
M40 [186] Kotlaba Radim CZE Czech Outdoor Club 1975
Z18 [66] Kráčmarová Lenka CZE MTB Trilogy 1984
M51 [67] Krejsar Jiří CZE INS Atelier Náchod 1962
M30 [68] Kropáč Jan CZE Hradec Králové 1985
M40 [69] Krpata Aleš CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 1978
M30 [70] Krpata Tomas CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 1985
M40 [171] Krtička Petr CZE Police nad Metuji 1979
M30 [71] Křivohlávek Michal CZE Hrot zemědělské stroje 1997
M50 [72] Kučera Jan CZE Praha 9 1969
M30 [ ] Kunc Jan CZE KUPKOLO.cz 1991
Z18 [73] Kuntová Vendula CZE GHOST team 1993
M40 [ ] Kuře Petr CZE HK Jizera 1975
M30 [75] Kutina Filip CZE SUDOP 209 1987
M50 [76] Kyndl Petr CZE Alset Racing Team 1965
M50 [78] Ledecký Radek CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 1966
M50 [ ] Lelek Josef CZE INS Atelier Náchod 1971
M50 [79] Luxemburk Jaroslav CZE Praha 6 1971
M40 [80] Macko Roman CZE dentalniservis.cz 1981
M40 [81] Machek Ivo CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 1978
M30 [82] Makal Tomáš CZE Horní Počernice 1991
M40 [83] Málek Tomáš CZE Eleven Team Příchovice 1980
M40 [84] Malý Jiří CZE Planet Toys Cycling 1977
M40 [ ] Marek Jiří CZE SPONA Teplice 1981
M30 [85] Marek Ondřej CZE INS Atelier Náchod 1986
M40 [86] Marek Radek CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 1978
M30 [87] Maršík Lukáš CZE AxitDoldy 1986
M40 [158] Menčík Martin CZE Lázně Bělohrad 1976
M50 [88] Mervart Václav CZE TriClub Dobruška 1970
M40 [89] Miller Pavel CZE Choteč 1981
M50 [ ] Mráz Vít CZE INS Atelier Náchod 1974
M40 [10] Müller Marek CZE KAH sport Vrchlabí 1976
M40 [91] Nouzák Miloš CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 1977
M40 [92] Novák Aleš CZE Czech Tallboys 1976
M40 [181] Novák Jakub CZE Praha 1983
M50 [93] Ornst Jan CZE Praha 4 1967
M50 [94] Ort Pavel CZE Starý Bydžov 1973
M40 [95] Pancner Michal CZE Broumov 1980
M40 [96] Pekárek Petr CZE SK Blíževedly 1978
M40 [97] Peterka Ivo CZE Svitavy 1975
M30 [98] Pfeifer Pavel CZE SK hasičů KHk 1991
M40 [99] Pibyl Petr CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 1977
M50 [100] Podrábský Petr CZE Vrchlabí 1973
M51 [101] Polz Roman CZE BRS Team SH 1963
M40 [102] Pomikálek Josef CZE Behejchytre.cz 1975
M40 [103] Pouč David CZE SK hasičů KHk 1979
M50 [90] Prix Rudolf CZE SKOMT Pardubice 1968
M50 [104] Provazník Jaroslav CZE Team Louny 1971
Z18 [105] Prskavcová Marcela CZE Six monkeys 1965
M40 [8] Roubal Lukáš CZE Banánová republika 1975
M40 [172] Rubáček Martin CZE Rubáček 1982
M30 [106] Růžička Tomáš CZE Pasivity Zamberk 1985
M40 [107] Saifrt Tomáš CZE SK hasičů KHk 1976
M40 [108] sedlak michal CZE roudnice nad labem 1981
M40 [109] Schejbal Josef CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 1978
M51 [110] Schejbal Ladislav CZE Mladá Boleslav 1964
M50 [179] Sitta Josef CZE Pankrác Bimbác Servác 1973
M50 [166] Skovajsa Bronislav CZE Six monkeys 1968
Z18 [111] Skrbková Jana CZE ELEVEN Team Příchovice 1986
M40 [161] Souček Jan CZE Švédská Jízda 1981
M50 [112] Srb Tomáš CZE Jičín 1966
M50 [176] Staněk Dušan CZE BEMANIAX MADBIKE 1970
M30 [113] Steiner Petr CZE Auto I.S.R. 1985
M51 [114] Strnad Petr CZE KSM HRÁDEK 1964
M51 [183] Stuna Josef CZE KABA SPORT Chotěboř 1959
M50 [116] Sviták Petr CZE - 1971
M50 [12] Svoboda Jaroslav CZE INS Atelier Náchod 1971
M40 [117] svoboda lukas CZE bedrichov 1977
M30 [165] Swárovský Pavel CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 1994
M30 [118] Šantora Vojtěch CZE Praha 6 1987
M51 [119] Ščučka Radek CZE Ski Paudera 1964
M50 [120] Šikola Martin CZE cyklovysoké 1972
M30 [169] Šilar Jakub CZE BIKESTRIKE - TREK 1989
M50 [121] Šille Jaromír CZE TOPESTO 1970
M40 [122] Šimáček David CZE Trubín 1984
Z18 [123] Šimáčková Jana CZE Trubín 1984
M40 [124] Šimon Pavel CZE Dvůr Králové nad Labem 1980
M40 [125] Šimon Sebastian CZE Praha 1979
M40 [126] Šír Daniel CZE Kola Šír Bělohrad 1976
M30 [127] Šmíd Ondřej CZE Praha - Kbely 1990
M30 [128] Špůr Josef CZE Praha 17 1989
M40 [129] Šroll Marek CZE STRATOS AUTO 1978
M50 [130] Štikar Robert CZE Jičín 1973
M51 [131] Štípek František CZE Cycling s.r.o. 1954
M40 [13] Šupich Martin CZE Wikov 1977
M30 [132] Šusta Jan CZE Symbio+ BMC 1985
M51 [134] Tauchman Jiří CZE BeManiax Madbike 1959
M50 [133] Tauchman Michal CZE Rock Machine Cyklomax 1966
M30 [135] Trenda Filip CZE Rafkarna IDEA Cycling Team 1995
M40 [6] Trmata Štěpán CZE Czech Tallboys 1978
M40 [9] Tříska Lukáš CZE BAKAKO Nová Paka 1977
M30 [136] Uhlíř Miroslav CZE CYKLO PROFI 1990
M50 [137] Urban Zbyněk CZE CYKLO SKI Žitník 1972
M50 [139] Vacenovský Vít CZE KT Tryskomyš 1968
Z18 [138] Vacková Helena CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1982
Z18 [140] Vacková Helena CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1982
Z18 [138] Vacková Helena CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1982
Z18 [140] Vacková Helena CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1982
M40 [141] Václavík Martin CZE Hořice 1975
M40 [2] Vagenknecht Tomáš CZE AEROTEC 1984
M50 [164] Valenta Slávek CZE Nymburk 1969
M51 [142] Vejnar Josef CZE MTB Spartak Vrchlabí 1957
M30 [143] Veselý Jan CZE MelCon cycling team 1990
M40 [184] Veselý Jiří CZE 1979
M40 [144] Vigner Luděk CZE Trek Gdynia 1981
M40 [145] Vik Jiří CZE Tri Ski Klub KOHHA Náchod 1982
M50 [146] Vlasák Richard CZE Kladno 1968
Z18 [147] Vlášková Lucie CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 1987
M40 [148] Vojtíšek Karel CZE Kolín 1977
M50 [149] Vondráček Aleš CZE Inkospor 1972
M50 [150] Vondrouš Pavel CZE CYKLO PROFI 1974
M51 [185] Vosyka Richard CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 1954
M40 [151] Vrbský Michal CZE INS Atelier Náchod 1978
M40 [160] Zachoval Tomáš CZE Pivovar Ferdinand 1980
M50 [152] zajger miloslav CZE Čachovice 1969
M40 [153] Záveský Vojtěch CZE Kola Šír 1978
M30 [154] Zeman David CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 1992
M51 [155] Zlínský Antonín CZE RCT Rasochy 1956
M50 [156] Žák Jiří CZE The EnTourist 1969
M40 [157] Žilík Ladislav SVK Privat Petra, Lázně Bělohrad 1984

startovní listina 50 km

start ~ 10:29:00 , přihlášeno: 569 účastníků ( 508 mužů, 61 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
M40 [799] Abrt Jan CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 1976
M40 [298] Babák Lukáš CZE Podkumburský Banditi 1982
M30 [798] Bacovský Marcel CZE Dětenice 1985
M40 [797] Baďura Ľubomír CZE KapříkBike 1982
M50 [315] Bajer Jan CZE Láyně Bělohrad 1970
M50 [796] Bajer Pavel CZE Lázně Bělohrad 1970
M40 [218] Bálik Štefan CZE Suchomel 1983
M40 [795] Baran Radovan CZE Hradec Králové 1979
M40 [794] Bartoš František CZE Trutnov 3 1977
M30 [793] Bartsch Tomáš CZE TRANSBRODY 1988
M50 [792] Barvínek Pavel CZE Expres.cz- Scott Team Kolín 1966
M40 [791] Basař Ondřej CZE BSK racing 1983
M50 [789] Bednář Josef CZE Margl Bike Team 1971
M60 [790] Bednář Karel CZE Progresivní krocani 1959
M61 [788] Beka Josef CZE INSTATOP Kosmonosy 1949
Z40 [ ] Bergerová Karolina CZE Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L. 1992
M40 [787] Bernard Lukáš CZE Lázně Bělohrad 1981
Z40 [559] Bílková Petra CZE Czech Tallboys 1987
M60 [786] Binter Dalibor CZE Haven team 1964
M40 [785] Bittermann Jaroslav CZE Praha 1983
M50 [784] Bláha Miroslav CZE SK hasičů KHk 1974
Z41 [783] Blažková Lucie CZE Carla.kupkolo.cz 1970
M61 [375] Borůvka Milan CZE Tonery náplně 1954
M30 [781] Borůvka Tomáš CZE Broumov 1990
M50 [782] Borůvka Zdeněk CZE Jerrysport team 1965
M60 [780] Brebera Zdeněk CZE Sp MTB Vrchlabí 1957
M40 [306] Brendl David CZE Praha 10 1977
Z40 [305] Brendl Lenka CZE Praha 10 1981
M40 [779] Brumlich Vlastimil CZE BAKAKO Nová Paka 1978
M30 [325] Buchta Tomáš CZE Hodkovice nad Mohelkou 1987
M40 [778] Bujárek Pavel CZE Martinice v Kr. 1975
M30 [307] Bureš Jakub CZE Hořice 1992
M40 [777] Bureš Marek CZE KUPKOLO.cz 1984
Z40 [776] Burianová Martina CZE Praha 10 1991
M50 [775] Buřil František CZE Vidochov 1966
M30 [294] Buřil Tomáš CZE Vidochov 1989
M61 [774] Bystrianský Jožka CZE GHOST team 1954
M40 [773] Cehlár Peter CZE Symbio+ Cannondale 1980
Z40 [215] Cimpová Jan CZE Turovec 1986
M30 [772] Císař Martin CZE Třebihošť, DKnL. 1986
M50 [771] Čapek Jan CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 1973
M40 [323] Čech Martin CZE Hodkovice nad Mohelkou 1976
M40 [769] Čech Milan CZE PROFIALARM s.r.o. 1976
M50 [770] Čech Miroslav CZE Hodkovice nad Mohelkou 1974
M30 [342] Čepička Matěj CZE Magebike Kolín 1987
Z40 [768] Černická Kateřina CZE Praha 4 Krč 1995
M50 [767] Černický Jaroslav CZE Praha 4 1968
M40 [766] Černík Jaromír CZE Lázně Bohdaneč 1978
M40 [764] Černý David CZE CykloSouček Jičín 1983
M60 [763] Černý Jan CZE Malé Kyšice 1956
M30 [762] Černý Karel CZE Lázně Bělohrad 1990
M30 [ ] Černý Karel CZE Lázně Bělohrad 1990
M50 [765] Černý Lukáš CZE BorderGuards ŽACLÉŘ 1974
Z40 [760] Čeřovská Olga CZE Lešany 1981
Z40 [761] Čeřovská Petra CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 1981
M40 [757] čeřovský jakub CZE TJ Lázně Bělohrad 1983
M40 [759] Čeřovský Jan CZE Hořice 1975
M40 [758] Čeřovský Jaroslav CZE Lešany 1977
M40 [756] Češka Martin CZE STEVENS Kosmonosy 1981
M40 [755] Čížek Vladimír CZE Praha 4 1982
M40 [368] Danda Tomáš CZE prodejna KOLAEXPERT 1975
Z40 [ ] Dandová Karolína CZE Stochov 1990
M40 [754] David Michal CZE Lázně Bělohrad 1978
M60 [595] Demjanovič Michal CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1960
M50 [753] Dicse Josef CZE Sokolov 1969
M40 [180] Dobiáš David CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 1977
M60 [338] Dohnal Richard CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 1962
M50 [752] Dolejš Miloš CZE ROULA BOYS 1974
M18 [751] Dolejš Ondřej CZE Žehuň 1998
M30 [ ] Dolejška Luboš CZE SK hasičů KHk 1987
M30 [750] Dolenský Martin CZE Jičín 1988
M30 [ ] Dolenský Martin CZE Jičín 1988
M40 [749] Doležal Jan CZE Cyklo Klub Bendl 1979
M61 [312] Doležal Luboš CZE Cyklo Tony 1954
M50 [747] Dostál Jan CZE Lázně Bělohrad 1972
M50 [748] Dostál Radek CZE Kandát-parta 1973
M30 [746] Dostalík Tomáš CZE Žulová 1989
Z41 [745] Dostálová Renata CZE Kandát-parta 1973
M40 [744] Drbohlav Jiří CZE RBKA karate Jičín 1976
M40 [743] Dub Michal CZE Šestajovice 1976
M40 [742] Dubský Michal CZE Městec Králové 1981
M30 [741] Dufek Pavel CZE Třebihošť 1988
M40 [296] Dušek Petr CZE Lázně Bělohrad 1975
M60 [740] Dvořák Jiří CZE Jablonec nad Nisou 1958
M50 [ ] Dvořák Jiří CZE beMANIAX MADBIKE 1970
M60 [359] Dvořák Otakar CZE 1962
M50 [364] Dyntar Radek CZE EMA 1972
Z40 [365] Dyntarová Darina CZE Praha 4 1978
M61 [370] Dytrych Dobroslav CZE YELLOW HOUSE 1954
M30 [739] Dytrych Tomáš CZE Lázně Bělohrad 1989
M40 [738] Eberle Luboš CZE RH Valdice 1976
M50 [737] Effenberk Leoš CZE GHOST team 1971
M40 [324] Eftimov Jan CZE Six Monkeys 1976
M40 [736] Ehrlich Václav CZE Skipaudera 1976
M60 [735] Elis Miloslav CZE Neratovice 1960
M50 [734] Erös Evžen CZE Neratovice 1970
M30 [733] Exner Leoš CZE Kola Šír Bělohrad 1987
M30 [314] Fabián Jan CZE Ústí nad Labem 1989
M40 [732] Fabian Jiri CZE TopMonks Hunters 1978
M60 [319] Feda Roman CZE Sokol Buštěhrad 1964
M40 [731] Fejfar Jiří CZE TJ Lázně Bělohrad 1980
M30 [303] Fejk Lukáš CZE Carla.kupkolo.cz 1988
M40 [730] Festa Vladislav CZE Lázně Bělohrad 1983
M50 [729] Fiala Miroslav CZE Trutnov 1967
M50 [300] Fidrmuc Juraj SVK Fidrmuc Pecka 1974
M40 [727] Filip Martin CZE Alltraining.cz - Lawi 1977
M50 [728] Filip Radek CZE Fesmont 2000 s.r.o 1974
M30 [726] Fišar Daniel CZE KAH sport Vrchlabí 1988
M50 [725] Flégl Jaromír CZE Hořice 1971
M60 [723] Flieger Bohumil CZE Lipex SK Blíževedly 1963
M50 [724] Flieger Jiří CZE SK Blíževedly 1970
Z40 [339] Formanová Zuzana CZE ZPA Smart Energy 2 1978
M50 [722] Franek Miroslav CZE Praha 3 1971
M40 [721] Frumert Daniel CZE Canyon 1977
M30 [720] Frýba Matěj CZE GREENLOG s.r.o. 1992
M40 [719] Fuksa Ladislav CZE CykloFIT Liberec MTB TEAM 1979
M50 [331] Futó Michal CZE KSM Hrádek 1974
M40 [351] Gajdošík Jakub CZE Praha 1981
M40 [718] Galovich Peter SVK Bratislava 1975
M40 [717] Gavel Alan CZE Bratři v triku 1977
M40 [716] Gebhart Michal CZE North Czech Runners 1977
M40 [715] Gotvald Tomáš CZE SKH KHK 1980
M50 [714] Götz Jan CZE Bohemiabike 1969
M30 [713] götz ml. jan CZE trutnov 1989
M50 [712] Gracík Marek CZE Cyklo Ski Team Žacléř 1971
M18 [711] Gracík Vít CZE Cyklo Ski Team Žacléř 1999
M40 [709] Gregor David CZE DAGR Kratonohy 1981
M40 [710] Gregor Jaromír CZE Jičín 1982
M40 [707] Grof Lukáš CZE 111 let LK Prachov 1982
M40 [708] Grof Tomáš CZE Bylany 1976
M50 [706] Hálek Václav CZE GT Opportunity Brno 1974
M50 [705] Hanek Josef CZE SKH Hradec Králové 1974
M40 [704] Hauer Pavel CZE Čižice 1979
M30 [703] Hausr Kamil CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 1990
M60 [326] Havel Ivan CZE VIN DE FRANCE INVEST s.r.o. 1964
M50 [702] Havíř Josef CZE Truhlářství Chyjice 1967
M50 [ ] Havlík Pavel CZE KT Tryskomyš 1967
Z41 [701] Havlová Andrea CZE Liberec 8 1974
Z41 [700] Havranová Stanislava CZE Praha 8 1970
M30 [699] Hebelka Jakub CZE CARLA-KUPKOLO.CZ 1993
M50 [356] Hegr Jan CZE Sobotka 1974
Z41 [698] Hemelíková Markéta CZE Rockmachine-Cyklomax 1973
M40 [302] hemský martin CZE pardubice 1981
M50 [697] Hetman Vladimír CZE TPCA bike team 1967
M18 [ ] Hlaváček Jan CZE TOI TOI Cykloklub Slaný 1996
M40 [696] Hlaváček Zdeněk CZE GHOST team 1981
M50 [695] Hlavatý Milan CZE Symbio+ CE.Energy 1972
Z40 [694] Hnátková Veronika CZE Krutopřísňáci 1983
M30 [693] Hodr Antonín CZE GHOST Pro Bike Trutnov 1987
M30 [692] Hofman Lukáš CZE Ski a Bike Centrum Radotín 1991
M40 [691] HOLAJ Jiří CZE CYKLO SKI Žitník 1982
M18 [ ] Holán Tomáš CZE Lomnice Nad Popelkou 1996
M40 [690] Holas Martin CZE Praha 1980
M30 [689] Holeček Michal CZE Labe Tri Club HK 1986
M50 [688] Holman Leoš CZE TPCA bike team 1970
M40 [687] Holovič Martin CZE MostJablonec nad Nisou 1976
M60 [686] Holub Vlastislav CZE Česká Lípa 1961
M30 [685] Holubetz Petr CZE Jablonec Nad Nisou 1993
M30 [684] Honc Radek CZE Turnov 1991
M50 [683] Honemeyer Marek CZE Trutnov 1973
Z40 [682] Honzejková Lucie CZE Praha 4 1977
M60 [681] Hora Zdeněk CZE Lounky 1961
M40 [352] Horáček Jakub CZE Dvůr Králové nad Labem 1983
M30 [679] Horáček Marek CZE Krutopřísňáci 1986
M30 [680] Horáček Martin CZE Nová Paka 1987
M50 [678] Horáček Svatopluk CZE MTB Elinka 1974
M60 [677] Horník Aleš CZE Dvůr Králové nad Labem 1961
M40 [216] Hořák Ondřej CZE Slavče 1981
Z40 [676] Hrbková Jiřina CZE SK Kbely 1977
Z40 [675] Hrnčířová Lucie CZE Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 1984
M30 [ ] Hromádko Jakub CZE BAKAKO Nová Paka 1988
M30 [674] Hubaček Patrik CZE Kovač 1989
M50 [350] Hudeček Jan CZE ALD 1966
M40 [673] Hudlička Tomáš CZE Vitice 1981
M18 [672] Hujer Ondřej CZE Melcon cycling team 1997
M40 [671] Hykyš Vladimír CZE Six Monkeys 1976
M40 [670] Chalupka Radovan SVK AC Suchomel 1980
M40 [308] Chemišinec Pavel CZE Kola Šír Bělohrad 1979
M40 [ ] CHLUMECKY RADEK CZE Jizerské pekárny Team 1978
M50 [669] Chromý Roman CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 1966
M30 [668] Chudoba Stanislav CZE ELDOS 1994
M50 [667] Chudoba Stanislav CZE ELDOS 1968
M60 [666] Chudý Jindřich CZE Česká Třebová 1964
M50 [301] Imlauf Petr CZE Rychlá smečka 1974
M50 [665] ivanov ladislav CZE Continental sport club 1974
M30 [664] Jaček Viktor CZE Dvůr Králové n/L 1992
Z40 [663] Jahelková Renata CZE GHOST team 1987
M40 [662] Janák Pavel CZE Kandát-parta 1978
M30 [661] Janda David CZE SK Kola Víšek 1987
M50 [ ] Jandourek Jiří CZE Kosice 1970
M30 [660] Janeček Pavel CZE BMC CZ Racing team 1990
M30 [659] Janeček Robin CZE Kněžmost 1985
M40 [658] Janota Marcel CZE Lázně Bělohrad 1981
M40 [657] Jánský Michal CZE VP 1978
M61 [656] Jaroš Petr CZE elektrospoj 1944
M30 [373] Jebavý Petr CZE Sp MTB Vrchlabí 1986
M30 [57] Jelínek Petr CZE BAKAKO Nová Paka 1986
Z40 [655] Jenčovská Hanka CZE Chlum 1978
M40 [654] Jenčovský Petr CZE SK hasičů KHk 1976
M40 [653] Jerie Václav CZE Cyklo M. Kucera H Branná 1981
M60 [651] Ježek Milan CZE vin de france invest s.r.o. 1960
M18 [652] Ježek Vít CZE Jilm Jilemnice 1999
M50 [59] Ježek Zdeněk CZE BAKAKO Nová Paka 1973
Z40 [650] Ježková Romana CZE BAKAKO Nová Paka 1975
M30 [649] Jindra Přemysl CZE WEBER TEAM 1986
M50 [341] Jirásek Pavel CZE Kosmos Bikes 1974
M60 [648] Jirásko Zdeněk CZE Mohelnice 1955
M60 [647] Jirman Josef CZE Broumov 1964
M50 [646] Jiroušek Pavel CZE Předměřice nad Labem 1972
M40 [369] Jírový Jakub CZE prodejna KOLAEXPERT 1975
M18 [645] Jiřička Matěj CZE Lázně bělohrad 1997
M40 [644] Jodas Antonín CZE Bozkov 1977
M18 [371] Jung Pavel CZE Trutnov 1997
M40 [643] Juriček Martin CZE Sporting Havana 1977
M50 [642] Kadečka Martin CZE PROFIN PLASTY S.R.O. 1973
M30 [641] Kafka Roman CZE Pardubice 1988
M50 [640] Kalina David CZE SKP Maják 1974
M60 [639] KANIŠČEV BORIS CZE Hradec Králové 1955
M40 [638] Kapoun Pavel CZE Jizerské pekárny Team 1978
M50 [637] Karban Ivo CZE ATOMBIKE TREK FORBIKES team 1974
M50 [636] Kareis Martin CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 1965
M50 [635] Kašpar Jan CZE Kellys Bike Ranch Team 1971
M50 [634] Kauška Petr CZE MTB Team Hodkovice nad Mohelkou 1966
M50 [633] Kavka Petr CZE Kasle elektro 1965
Z40 [335] Kelbichová Vendula CZE KL sport Most 1986
M50 [361] Kesner Radek CZE Konárovice 1970
M30 [632] Kindl Lukáš CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 1990
M40 [631] Kittler Jan CZE Valdice 1978
M40 [355] Klein Martin CZE Symbio+ cycling 1977
M30 [630] Knap Jakub CZE Nová Paka 1991
M30 [628] Kněžourek Lukáš CZE Design Weld 1991
M50 [629] Kněžourek Petr CZE Lázně Bělohrad 1974
M30 [627] Knob Petr CZE Praha 9 1992
M50 [626] Kocián Petr CZE CATR 1974
M50 [625] Kočárek Zbyněk CZE ELIS team Mariánské Lázně 1971
M50 [329] Kohlíček Martin CZE X ski school Strážné 1971
M30 [624] Kohoutek Vladimír CZE Praha 10 1985
M60 [623] Kohoutek Vladimír CZE Praha10 1955
M40 [622] Koch Robert CZE TPCA bike team 1983
M40 [621] Kokeš Michal CZE Mi-kolo-vice 1984
M60 [362] Koloc Radek CZE Jičín 1962
M60 [ ] Koloc Radek CZE beMANIAX MADBIKE 1962
M40 [620] Komínek Martin CZE Turnov 1975
M30 [619] Konečný Michal CZE Cyklopoint Jičín 1995
M40 [618] Kopčan Michal CZE MDMB 1978
M50 [617] koranda jaroslav CZE kladno 3 1965
M60 [616] Korec Martin CZE Teplice 1960
M18 [295] Kosina Jakub CZE GT Opportunitz Brno 1996
M50 [293] Kosina Jiří CZE CYKLO SKI Žitník 1965
M40 [615] Kotě David CZE Praha 9 - Koloděje 1976
M61 [614] Kotě Josef CZE Praha 10 1951
M40 [613] Kotlář Lukáš CZE Jičín 1980
M40 [ ] Koudelka Petr CZE RoRace Notoric 1981
M30 [612] Kout Tomáš CZE TJ Lázně Bělohrad 1995
M50 [344] Koutný Radek CZE SKP Boskovice 1967
M40 [611] Koutský Lukáš CZE Lázně Bělohrad 1980
M40 [610] Kovačík Pavel CZE KUPKOLO.cz 1979
M50 [340] Kozák Stanislav CZE Bikepoint Roudnice n/L 1972
Z40 [609] Kozáková Marie CZE Jičín 1989
M40 [608] Koželský Tomáš CZE Český Brod 1983
M40 [607] Král Michal CZE Symbio+ CE.Energy 1975
M40 [606] Krátký Jan CZE Trutnov 1977
M40 [336] Kraus Martin CZE VIN DE FRANCE INVEST SPD 1980
M50 [605] Kraus Miroslav CZE Lázně Bělohrad 1966
Z40 [ ] Krejčová Petra CZE SK Blíževedly 1977
M50 [602] Krivoš Milan CZE Continental sport club 1965
M40 [601] Kroček Milan CZE Praha 1982
M40 [600] Kroček Tomáš CZE Praha 1975
M30 [599] Krois Pavel CZE POHYBZDRAVE.CZ 1989
M50 [598] Křížek Petr CZE Svijanský újezd 1972
M50 [597] Kubíček Milan CZE Mlázovice 1965
M40 [ ] Kubín Pavel CZE Carla Kupkolo.cz 1981
M40 [ ] Kubín Tomáš CZE IZS 1975
M40 [596] Kubín Vojtěch CZE Rohatsko 1978
M40 [594] Kubišta Martin CZE BAKAKO Nová Paka 1976
M50 [592] Kubišta Michal CZE Kubištovy Hořické trubičky Janka 1971
M18 [593] Kubišta ml. Martin CZE BAKAKO Nová Paka 2003
M50 [590] Kučera Radek CZE Doksy 1972
M40 [591] Kučera Tomáš CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 1977
M30 [589] Kuda Dominik CZE Miletín 1993
M60 [588] kudrnac miloslav CZE Cyklopoint Jičín 1961
M60 [587] Kudrnáč Miloš CZE Continental sport club 1960
M30 [586] Kudrnáč Tomáš CZE Mad Bike Be Maniax 1989
M40 [585] Kulhánek Jiří CZE CC Movistar :-) 1983
Z40 [ ] Kulhánková Petra CZE CC Movistar 1983
Z40 [ ] Kupková Kristýna CZE Černá u Bohdanče 1991
M60 [584] Kutina Josef CZE Trutnov 1962
Z40 [583] Kutnar Daria CZE Hradec Kralove 2000
M40 [582] Kvitský Marek CZE Fit Club Jičín-Kordík Petr 1978
Z41 [581] Kyndlová Markéta CZE Alset Racing Team 1969
Z40 [580] Lamichová Martina CZE GHOST-RUBENA Racing team 1991
M50 [77] Lamr Martin CZE OK MTB Team Pardubice 1970
M40 [579] Landfeld Radek CZE Velocipéd klub Nová Paka 1977
M60 [578] Landkammer Karel CZE Cyklobulf Hrobce 1961
M30 [577] Langendorf Michal CZE Stará Paka 1989
M40 [214] Lánský David CZE vin de france invest s.r.o. 1978
M40 [576] Lánský Marek CZE Lázně Bělohrad 1981
M30 [575] Lánský Martin CZE - 1991
M30 [346] Lauryn Tomáš CZE CykloRD 1986
M18 [574] Laušman Jakub CZE nemám 1998
M50 [ ] Lavrík Josef CZE Continental sport club 1973
M30 [ ] Lazecký Jakub CZE Hermann - Irsap 1990
M50 [573] Lejsek Slávek CZE Jičín 1971
M30 [ ] Lenděl Michal CZE CC Movistar 1989
M30 [363] Lepka Martin CZE Yellow House Racing 1985
M40 [572] Lízner Martin CZE Říčany 1975
M50 [571] Lokvenc Miroslav CZE Apache Loko Trutnov 1966
M61 [570] Ložek Pavel CZE Praha 3 1947
M60 [ ] Luksch Roman CZE LMD Cycling team 1964
M40 [569] Lukšan David CZE CARLA 1976
M50 [568] Lukšík Petr CZE Chomutov 1973
M40 [567] Macák Jiří CZE TJ Sokol Radim 1978
M60 [ ] Macek Martin CZE Hradec Králové 1964
M50 [566] Machek Miloš CZE SK hasičů KH 1965
M50 [372] Mai Petr CZE Liberec 1973
M60 [347] Majerník Karol CZE HaPeCyklosport Brno 1957
M40 [565] Malinský Michal CZE Liberec 1978
Z40 [563] Maráčková Pavlína CZE Sk Jiří Team Ostrava 1981
M18 [327] Marek Filip CZE Nemojov 2000
M18 [562] marek Jan CZE KC Slavia Praha 1998
M30 [561] Martinec Vladimír CZE Nová Paka 1993
M40 [ ] Mařas Pavel CZE Jilemnice 1978
M30 [560] Maťátko Jakub CZE Semily 1993
M50 [333] Maťátko Luboš CZE 1966
M50 [ ] Matějec Michal CZE Olfin Car - Vella Trutnov 1970
Z40 [558] Mazourkova Ilona CZE Praha 4 1976
M30 [557] Mejsnar Jan CZE Jičín 1987
M40 [348] Melichar Stanislav CZE Luigi Cocotti 1983
Z40 [376] Menčíková Petra CZE Lázně Bělohrad 1975
M40 [556] Menoščík Martin SVK TPCA bike team 1980
M30 [555] Menšík Jakub CZE SSC Železný Brod 1989
M60 [554] Mihalčin Milan CZE CK Energetik Chvaletice 1958
Z40 [503] Millerová Kateřina CZE Máslojedy 1987
M30 [553] Mizera Stanislav CZE SK hasičů KHk 1985
M40 [552] Mládek Karel CZE Mimoň 1980
M50 [551] Mokrejš Jaromír CZE Vysoké Mýto 1969
M60 [322] Morávek Aleš CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1964
M40 [550] Mráček Pavel CZE Derfl Kola 1983
M60 [201] Mrklas Jiří CZE Mihoko Rádlo 1961
M30 [547] Munzar Filip CZE Dvůr Králové nad Labem 1992
M18 [548] Munzar Marek CZE Carla.kupkolo.cz 1996
M50 [546] Nádhera Petr CZE hradec králové 1967
Z41 [545] Nádherová Hana CZE hradec králové 1968
M30 [544] Najman Tomáš CZE Lázně Bělohrad 1990
M50 [328] Nedvídek František CZE Dvůr Králové n.L. 1968
M50 [353] Nedvídek Jan CZE 1974
M40 [543] Nechoďdoma Petr CZE Dobřichov 1977
M50 [542] Nekolný Petr CZE Příbram 1972
M50 [ ] Nesvera Petr CZE Usti nad Labem 1971
M50 [541] Neškrabal Milan CZE NESSY 1970
M40 [220] Neubauer Radim CZE Eleven Mercedes Mitas 1977
M50 [540] Neumann Jiří CZE Bike Mšeno 1973
M60 [539] Nič Jaroslav CZE Vrchlabí 1964
M40 [538] Novák František CZE CGI 1983
M50 [536] Novák Jan CZE Cyklosport Hořice 1970
M30 [535] Novák Michal CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 1991
M60 [537] Novák Stanislav CZE SNAK Pardubice 1958
M60 [532] Novotný Miloslav CZE IVAR CS – AUTHOR TEAM 1956
M18 [534] Novotný Petr CZE TJ Lázně Bělohrad 1997
M30 [533] Novotný Petr CZE CTB Cycling Team Brandýs 1988
M60 [251] Novotný Roman CZE CK Šárovcova Lhota - Libín 1964
M50 [531] Oswald Jan CZE Eleven Mitas-Mercedes Benz 1969
M40 [530] Otradovec Tomáš CZE CYKLO SKI TEAM ŽACLÉŘ 1978
M30 [529] Otta Jaroslav CZE Nova Paka 1987
M30 [ ] Ouzký Lukáš CZE TJ Lokomotiva Nymburk 1993
M40 [528] Ouzký DiS. Miroslav CZE Ouzin Mountain Rescue 1976
M40 [527] Pánek Martin CZE SK Městec Králové 1977
M60 [526] Paudera Vladimír CZE Skipaudera 1962
M30 [310] Pavlíček David CZE Mladá Boleslav 1994
M30 [524] Pavlíček Michal CZE CTB Cycling Team Brandýs 1987
M30 [525] Pavlíček Petr CZE CTB Cycling Team Brandýs 1986
M60 [ ] Pazderník Stanislav CZE Quake 3 Arena 1962
M50 [523] Pěchouček Zdeněk CZE BAKAKO Nová Paka 1969
M30 [522] Pěchouček ml. Zdeněk CZE BAKAKO Nová Paka 1994
M50 [521] Pekárek Pavel CZE Praha 1969
M50 [520] pelda karel CZE všeň 1971
M40 [519] Pešek Michal CZE Atelier technik s.r.o. 1980
Z40 [518] Pešinová Jitka CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1977
M61 [221] Peška Jaroslav CZE Hostinné 1949
M30 [517] Petera Aleš CZE Třebihošť 1986
M50 [516] Petřík Jiří CZE Angelis Kolín 1965
Z40 [515] Pibylová Petra CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 1980
M40 [ ] Pidrman Pavel CZE Continental sport club 1980
M40 [514] Pilař Jan CZE Sám sobě sponzorem:-) 1975
M30 [513] Pilik Jan CZE Dobřichovice 1985
M61 [512] Pinta Karel CZE Praha 4 1952
M50 [511] Písek Petr CZE Pyšely 1969
M40 [510] Plass Viktor CZE Škvorec team 1979
Z40 [509] Plassová Surikata CZE Škvorec 1984
M50 [219] Plíšek Tomáš CZE Jičín 1970
Z40 [549] Plná Andrea CZE Teplice nad Metují 1987
Z40 [508] Plná Kateřina CZE Bělý 1988
M30 [507] Plný Filip CZE Pitrs bikes 1987
M40 [506] Polák Jan CZE KapříkBike 1982
M40 [505] Polák petr CZE Jičín 1975
Z40 [504] Popelková Daniela CZE Bike Gallery 1987
M61 [502] Poříz Milan CZE KABA SPORT Chotěboř 1951
M40 [501] Pospíšil Jaroslav CZE Bike&Run Team Stará Paka 1978
M50 [500] Pospíšil Petr CZE SK hasičů KHk 1974
Z40 [499] Pospíšilová Šárka CZE Praha 6 1986
M50 [498] Prochazka Vladimir CZE Odrepsy 1968
M40 [367] Prokop Michal CZE BIG SHOCK TEAM 1978
M50 [497] Prokůpek Aleš CZE ČKS SKI JILEMNICE 1966
M50 [ ] Prosa Tomáš CZE Červený Kostelec 1974
M50 [496] Protivínský Petr CZE Kolín 1973
M50 [495] Prouza Jiří CZE Rtyně v Podkrkonoší 1972
M60 [494] Průcha Vladimír CZE Alltraining.cz 1959
M40 [493] Přikryl Vladimír CZE CGM Sportovní klub 1983
M40 [492] Pudil Miroslav CZE ATOMBIKE TREK FORBIKES team 1980
M40 [491] Pudivítr Jan CZE Praha 5 1979
M40 [490] Püschel Martin CZE Cyklo Ski Team Žacléř 1983
M50 [489] Rada Václav CZE Trutnov 1974
M50 [488] Radonský Petr CZE Continental Adršpach 1966
M50 [ ] Rak Sláva CZE Alfa team Hořice 1965
M40 [487] Reimer Jakub CZE Lazně Bohdaneč 1984
M50 [358] Rejzek Martin GER Eintracht Braunschweig 1972
Z40 [486] Reková Monika CZE Hradec Králové 1980
M40 [485] Roba Josef CZE vin de france invest s.r.o. 1975
Z40 [484] Rodrová Jana CZE Valdice 1985
M61 [483] Rokyta Oldřich CZE CK Energetik Chvaletice 1954
M40 [482] Romančák Jan CZE Bike and Run Team Stará Paka 1978
M40 [481] Rubek Roman CZE Osík 1978
Z41 [ ] Ruzkova Alena CZE Usti nad Labem 1972
M40 [480] Růžička Jiří CZE Sojovice 1977
M30 [479] Růžička Martin CZE CTB Cycling Team Brandýs 1988
M30 [ ] Růžička Martin CZE Brandýs nad Orlicí 1988
M40 [332] Růžička Milan CZE Sf Technology 1978
M18 [311] Rydval Filip CZE Alltraining.cz 1996
Z41 [478] Rychterová Dana CZE Jičín 1969
M30 [477] Rykl Libor CZE Dětenice 1991
M50 [ ] rýva martin CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1968
M40 [476] Řeháček Tomáš CZE KUPKOLO.CZ 1983
M30 [343] Řehák Martin CZE Expressi scott team Kolín 1991
M60 [475] Říha Martin CZE K-pro, spol. s r.o. 1963
M40 [474] Říha Zdeněk CZE Poděbrady 1979
M40 [473] Salač Martin CZE HZS-UL Roudnice nad Labem 1977
M60 [472] Sedláček Jiří CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 1958
M30 [471] Sedláček Pavel CZE Rohozec Amulet Team 1987
M50 [313] Seidl Jiří CZE Pardubice 1966
M60 [470] Seifert Jarda CZE JardaS 1955
M60 [469] Sklenář Roman CZE FORBIKES cycling team 1964
M40 [468] skorepa mike CZE Hradec Kralove 1980
M40 [ ] skorunka martin CZE redfrog 1978
M60 [320] Skořepa Aleš CZE Hradec Králové 1961
Z40 [467] Skrbková Denisa CZE BEKO Bike and Ski Racing Team 1989
M60 [466] Slabý Jiří CZE CTM SILVINI R2 Sport 1956
M30 [465] Sládek Tomáš CZE Bakako Nová Paka 1988
M30 [463] Slanina Lukáš CZE Nová Ves nad Popelkou 1985
M50 [464] Slanina Vit CZE Baisse sro 1965
M60 [357] Slavík Vladimír CZE Sobotka 1964
Z40 [462] Slováková Lucia CZE Libáň 1987
M50 [461] sluka martin CZE mtb hodkovice nad mohelkou 1971
M30 [330] Soukup Michal CZE Kolo-park.cz 1989
M40 [460] Stolín Honza CZE SK hasičů KHk 1983
M30 [292] Strašík Lukáš CZE Dubnice pod Ralskem 1985
M18 [459] Styblík Adam CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 2002
M18 [458] Styblík Adam CZE Lázně Bělohrad 2002
M40 [115] Sušír Radek CZE TRUXXXIK cycling 1979
M61 [457] Svatoň Karel CZE Praha 4 1954
M50 [456] Svítek Jan CZE Úvaly 1974
M40 [455] Svoboda Lukáš CZE Yellow house 1975
M40 [ ] Svoboda Lukáš CZE AEROTEC 1975
Z40 [454] Sýkorová Radka CZE Helia sport Brno 1988
M50 [453] Synovec Jindřich CZE Bitters Superior Cyklofit team Liberec 1965
M30 [452] Šádek Adam CZE Krutopřísňáci 1989
M50 [451] Šalda František CZE Cyklo Vysoké nad Jizerou 1969
M40 [450] Šebesta Jaroslav CZE FOR BIKES cycling team 1983
M40 [449] Ševčík Roman CZE VYHULBANDA FC 1979
M40 [448] Šibrava Pavel CZE Poděbrady 1979
M30 [447] Šidák Vojtěch CZE CS Specialized PCE 1989
M50 [446] Šik Petr CZE Holice v Čechách, Bělečko 1973
M30 [445] Šimáně Jaromír CZE Dolní Bousov 1989
M50 [443] Šimek Pavel CZE Slaný 1967
M50 [444] Šimek Robert CZE Praha- Žižkov 1971
M40 [ ] Šimonek Petr CZE Praha 5 1980
M60 [442] Šindelář Jiří CZE MTB Chrudim 1960
Z41 [441] Šindelářová Marie CZE MTB Chrudim 1962
M40 [297] Šír Zdeněk CZE Nilfisk pro cycling 1983
M30 [440] Škop Zbyněk CZE Česká Skalice 1985
M50 [439] Šolc Radek CZE Oceloví letci 1974
Z41 [438] Šolcová Pavlína CZE Harrachov 1971
M50 [437] Šollar David CZE Liberec 8 1971
Z41 [436] Šollarová Kateřina CZE Liberec 8 1974
M30 [435] Šorf Ondřej CZE mtb-Štidla, Ronal 1987
M50 [434] Šorm Jaroslav CZE Kola Šír Bělohrad 1970
M30 [433] Šourek David CZE BeManiax Madbike 1995
M60 [ ] Šplíchal Vladimír CZE Pardubice 1963
M60 [432] Šritr Vladimír CZE Praha 10 1959
M50 [604] Šrůtek Pavel CZE Česká Skalice 1971
M40 [431] Šťastný Radek CZE Continental sport club 1977
M60 [430] Štědroň Jiří CZE Pardubice 1963
M40 [429] Štefan Marek CZE Vrchlabí 1975
M30 [428] Štípek Michal CZE Hořice 1993
M50 [427] Šťovíček Pavel CZE RH Valdice 1970
M50 [426] Štregl Tomáš CZE Vrchlabí 1974
M18 [304] Šubr Martin CZE Kola Šír Bělohrad 1997
M50 [299] Šubr Petr CZE Be-maniax Madbike 1965
M40 [425] ŠUBRT JIŘÍ CZE TATRA LEADER 1979
M18 [354] Šulc Jakub CZE Bakov nad JIzerou 1996
M18 [ ] Šulc Jakub CZE MS BIKE ACADEMY RACING 1996
M40 [424] Šulc Jiří CZE TPCA bike team 1984
M50 [423] Švehla Jan CZE Delta team triatlon 1971
Z40 [422] Švihová Kateřina CZE Trutnov 1978
M60 [421] Švorčík Otakar CZE Praha 2 1955
M30 [366] Tatíček Petr CZE RAJEC TREK 1985
Z40 [ ] Tesařová Simona CZE Černilov 1983
M40 [420] Tichý Tomáš CZE I Trenink.com 1984
M30 [419] Tišnovský Martin CZE DEXTER CYCLING 1991
M18 [317] Toman Jan CZE Carla.Kupkolo.cz 1997
M50 [316] Toman Luboš CZE Carla.kupkolo.cz 1969
M30 [318] Toman Lukáš CZE Carla.kupkolo.cz 1991
M40 [417] Tomáš Martin CZE Brno 1977
M40 [418] Tomáš Zdeněk CZE AC GoMango HÖGNER 1976
M40 [416] Tomášek Radek CZE Hořice 1983
M50 [349] Tomášek Roman CZE Luigi Cocotti 1970
Z40 [415] Tomášová Lenka CZE AC Gomango Högner 1981
Z40 [414] Tomešová Petra CZE Stará Paka 1982
M40 [413] Tozer Leigh Matthew CZE Praha 7 1980
M40 [412] Trachta Martin CZE Dafit 1977
M50 [411] Trübenekr Petr CZE Lázně Bělohrad 1973
M50 [360] Truska Jindrich CZE Kolin 1974
M50 [410] Trux Miloš CZE Bike-point Roudnice n/L 1972
M30 [217] Trýzna Michal CZE Vrchlabí 1990
Z40 [204] Tylková Blanka CZE Liberec 46006 1984
M50 [337] TYPLT Pavel CZE Lomnice nad Popelkou 1966
M60 [206] Uher Michal CZE Kolín 1960
M60 [ ] Uher Michal CZE Lékárna Zásmuky 1960
Z40 [ ] Ungermanova Elizabeth CZE KC KOOPERATIVA SG JAB.n.N. 1999
M30 [409] Urban Pavel CZE Praha 5 1989
M61 [202] Urban Vladimír CZE Mladá Boleslav 1950
M40 [203] Urban Vladimír CZE Mladá Boleslav 1978
M50 [408] Václavek Roman CZE Nechanice 1966
M60 [407] Válek Petr CZE Dvur Kralove n/L 1964
M40 [406] Valenta Martin CZE Nymburk 1977
M50 [405] Valušiak Cyril CZE Sp MTB Vrchlabí 1969
M30 [404] Vanderka Milan CZE Enika bike team 1987
M61 [403] Vaníček Jaromír CZE BAKAKO Nová Paka 1952
M30 [402] Vaníček Vojtěch CZE BAKAKO Nová Paka 1985
M60 [401] Vašek Milan CZE Praha 6 1956
M50 [400] vávra leoš CZE praha 10 1965
M40 [399] Veis Zdeněk CZE Radonice 1976
M40 [398] Velinger Zdeněk CZE Unhošť 1980
M40 [397] Verner Jiří CZE Hradec Králové 1975
M40 [309] Vetrák Roman CZE HZS Plzeň 1980
M40 [396] Vik Pavel CZE Opatovice nad Labem 1981
M30 [395] Vlášek Michal CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 1989
M30 [394] Vocelka Jakub CZE Semily 1992
M60 [334] Vojtík Jan CZE 1961
M50 [393] vojtisek antonin CZE no swiss 1971
Z40 [392] Vokatá Martina CZE BMC Pavlišov 1983
M40 [391] Vondrous Jakub CZE Krutopřísňáci 1980
M40 [390] Vrabec Jiří CZE Staropacká sokolovna 1980
M30 [374] Vrba Ondřej CZE RK BIKE 1988
M40 [205] Vyhledal Martin CZE Dvůr Králové 1976
M40 [389] Zajíc Daniel CZE FFF Stará Paka 1980
M30 [345] Zajíčková Petra CZE 1991
M40 [387] Zámečník Martin CZE Praha 10 1979
M60 [388] Zámečník Pavel CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 1964
M40 [385] Zelený David CZE Kněžice 1976
M60 [386] Zelený Petr CZE ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS 1960
M40 [384] Zemánek Zdeněk CZE TPCA bike team 1982
M30 [383] Zemek Aleš CZE CTB Cycling Team Brandýs 1988
M60 [382] Zíma Vladimír CZE Alltraining.cz - Lawi 1960
M30 [381] Zpěvák Martin CZE Pardubice 1988
M40 [379] Zuna Tomáš CZE Jablonec nad Jizerou 1980
M61 [380] Zuna Zdeněk CZE OUDI Team 1952
M61 [378] Zuzánek Jiří CZE Jilemnice 1953
Z41 [377] Žáčková Jana CZE BSK racing 1967
M40 [321] Žilák František CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 1981