MetaXtren Hradec Králové

30.04.2017 Hradec Králové 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Mladší žáci celkem: 23, muži : 17, ženy: 6, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 17, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 6 [html] [pdf]
Minižáci 2 celkem: 22, muži : 11, ženy: 11, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 11, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 11, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Minižáci 1 celkem: 18, muži : 8, ženy: 10, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 8, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 10, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Soutěž firemních týmů na trase B celkem: 54, muži : 50, ženy: 4, JB: 0, BM30: 16, BM40: 14, BM50: 17, BM60: 3, BM60 : 0, JWB: 0, BW30: 0, BW40: 0, BW50: 3, BW50 : 0, BW50+: 1 [html] [pdf]
Předškoláci - kola celkem: 18, muži : 11, ženy: 7, Předškoláci: 11, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 7, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
trasa A celkem: 115, muži : 106, ženy: 9, AM30: 26, AM40: 28, AM50: 31, AM60: 18, AM60 : 0, AW30: 2, AW40: 3, AW50: 4, AM60+: 3 [html] [pdf]
trasa B celkem: 287, muži : 251, ženy: 36, JB: 14, BM30: 56, BM40: 62, BM50: 71, BM60: 41, BM60 : 0, JWB: 2, BW30: 10, BW40: 11, BW50: 10, BW50 : 0, BM60+: 7, BW50+: 3 [html] [pdf]
Koloběžky na trase B (ČP muži) celkem: 11, muži : 11, ženy: 0, Muži: 9, Ženy: 0, BM50: 2 [html] [pdf]
Nova jízda celkem: 111, muži : 66, ženy: 45, Starší žáci: 11, Muži: 55, Starší žákyně: 7, Ženy: 38 [html] [pdf]
Koloběžky na trase Nova (ČP ženy) celkem: 10, muži : 3, ženy: 7, Muži: 3, Ženy: 7 [html] [pdf]
Odrážedla celkem: 11, muži : 3, ženy: 8, odrážedla: 11 [html] [pdf]
soubor typ souboru velikost poslední změna
Tymova Soutez pdf 55397B30.04.2017 17:12:33
>

výsledková listina Soutěž firemních týmů na trase B

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / firmy HZS Královéhradeckého kraje 13:51:07 02:15:57 Tomáš Kučera 1977
02:31:23 Jakub Čeřovský 1983
02:48:03 Petr Malinský 1995
02:55:25 Ondřej Rosenkranz 1992
03:20:18 Pavel Pfeifer 1991
2 2 / firmy Policie ČR Královéhradeckého kraje 14:14:53 02:37:15 Ondřej Zámečník 1979
02:37:27 František Horčičko 1971
02:52:29 Zdeněk Drbohlav 1966
02:59:05 Eduard Petiška 1971
03:08:35 Pavel Zámečník 1964
3 1 / profi Rock Machine Cyklomax Team 14:15:20 02:27:30 Martin Chutný 1991
02:46:14 Kamil Štrof 1985
02:56:49 Josef Seibert 1974
02:57:12 Marek Bělovský 1983
03:07:33 Petr Lukáč 1971
4 3 / firmy Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kr 15:19:08 03:00:55 Milan Jakubec 1981
03:02:18 Michal Plodr 1971
03:03:21 Pavel Kotlant 1983
03:06:15 Jan Berger 1974
03:06:17 Jiří Horák 1989
5 4 / firmy T design s.r.o. 16:54:19 03:04:12 Ladislav Frémuth 1996
03:13:03 Lukáš Dufek 1992
03:14:36 Martin Mejstřík 1990
03:14:39 Bohuslav Kulka 1965
04:07:47 Lukáš Vyhleďal 1993
6 5 / firmy Městská policie Hradec Králové 19:04:43 03:19:04 Petr Weisser 1979
03:42:25 Marek Hovorka 1988
03:43:30 Filip Ullrich 1985
04:06:05 Jan Hospodka 1982
04:13:37 Jaroslav Matoušek 1976
7 6 / firmy Magistrát města Hradec Králové 19:13:16 03:23:53 Milan Žalud 1971
03:35:50 Martin Maštálka 1979
03:55:29 Iva Čechová 1975
03:55:29 Jan Slavík 1976
04:22:34 Jan Doksanský 1974
8 7 / firmy Policie ČR Pardického kraje PEO 19:57:38 03:14:30 Jiří Langer 1988
03:29:05 Aleš Pícha 1986
03:38:08 Miloslav Trunec 1982
03:56:34 Jan Záhorský 1972
05:39:20 Jan Dubec 1981
9 8 / firmy ZZS Pardubického kraje 24:08:16 04:27:40 Pavel Svoboda 1970
04:30:53 Renata Ningerová 1967
04:30:58 Jiří Jirout 1974
04:46:30 Petr Ledvina 1973
05:52:14 Karin Nechanická 1976
DNF / firmy Mountfield HK 01:45:48 01:45:48 Radovan Pavlík 1998
DNF / firmy Duratec Team 12:05:02 02:19:23 Petr Stančík 1978
02:25:41 Jiří Ježek 1974
03:39:58 Kateřina Duchková 1977
03:39:59 Václav Zvonař 1973