Kupkolo MTB Trilogy 2017

05.07.2017 - 08.07.2017 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Extreme Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / M-V1 GHOST team 12:41:54.1
2 2 / M-V1 KELLYS BIKERANCH TEAM 12:43:45.9
3 1 / M-29 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 13:09:25.4
4 2 / M-29 CYKLOHELIOS 13:28:24.0
5 1 / M-V2 GIANT Pitrs bikes 13:44:03.6

Enduro Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / M-E Rock Machine Cyklomax enduro team 01:41:41.0
2 2 / M-E Rock Machine Cyklomax enduro team 01:41:53.0
3 3 / M-E AUTHOR-enduroteam.cz 01:44:59.0
4 4 / M-E Velosport Domažlice 01:49:56.0
5 5 / M-E PROTOCYCLES 01:50:11.0

Half Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / M lidé and HORY 09:57:30.7
2 2 / M Eurofoam team 10:31:02.6
3 3 / M redpoint eleven team 11:08:21.3
4 4 / M NOVATOP LAPIERRE 12:02:28.5
5 5 / M CZE 12:36:31.3

Junior

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / Junior Apache Loko Trutnov 10:25:31.7
2 2 / Junior BIKEMARAST team 11:10:28.8
3 3 / Junior GIANT Pitrs bikes 11:43:15.2
4 4 / Junior Apache Loko Trutnov 11:53:30.2
5 5 / Junior BIKEBROTHERS.CZ 12:28:09.2

Enduro Half Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / Muži Praha 10 01:54:51.0
2 1 / Z-E Babskie Krecenie 02:53:10.0
3 2 / Muži Jaroslav Kulhavý Cycling Team 01:21:42.0
4 3 / Muži CZE 01:24:45.0
5 4 / Muži 26" aint dead 01:27:56.0

Team Relay Extreme Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové PrologStage 1Stage 2Stage 3

KIDS Odrazedla

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / holky lidé and HORY Duratec 01:02.6
2 2 / holky Čistý Sport 01:10.7
3 1 / kluci Kupkolo MTB Trilogy 01:19.4
4 2 / kluci TJ Baník Meziboří 01:24.7
5 3 / kluci redpoint eleven team 01:34.6

KIDS 0-5 kola

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / kluci Rock Machine Cyklomax 05:32.6
2 2 / kluci CZE 06:46.5
3 1 / holky Kupkolo MTB Trilogy 06:48.0
4 3 / kluci BIG SHOCK TEAM o.s. 08:58.1
5 2 / holky Královský maraton 09:02.8

KIDS 6-7

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové PrologStage 1Stage 2Stage 3
1 1 / kluci CZE 06:54.1
2 2 / kluci Pitrs bikes 07:00.8
3 3 / kluci Čistý Sport 07:39.7
4 1 / holky CZE 08:27.8
5 4 / kluci CZE 08:29.6

KIDS 8-10

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové PrologStage 1
1 1 / kluci Giant Pitrs bikes 12:26.5
2 2 / kluci GIANT Pitrs bikes 12:39.9
3 3 / kluci S-Sport Hronov 15:19.8
4 1 / holky Apache Loko Trutnov 15:23.2
5 2 / holky lidé a HORY 16:28.4

KIDS 11-12

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové PrologStage 1Stage 2
1 1 / kluci REDPOiNT-ELEVEN TEAM 24:03.8
2 2 / kluci Team Bike Perštejn 27:19.8
3 3 / kluci Ski klub Jablonec 28:54.0
4 4 / kluci REDPOiNT-ELEVEN TEAM 24:03.8
5 5 / kluci Team Bike Perštejn 27:19.8

KIDS 13-14

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové PrologStage 1Stage 2
1 1 / kluci REDPOiNT-ELEVEN TEAM 24:29.7
(2) 1 / kluci REDPOiNT-ELEVEN TEAM 24:29.7