Kupkolo MTB Trilogy 2 The Best of Sudety

05.07.2016 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 174, muzi : 167, zeny: 7, M-29: 21, M-V1: 64, M-V2: 31, M-V3: 10, Z: 5, V-E: 10, M-E: 31, Z-E: 2 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 46, muzi : 44, zeny: 2, M-E: 34, V-E: 10, Z-E: 2 [html] [pdf]
Half Race celkem: 16, muzi : 11, zeny: 5, M: 10, Z: 5, V-E: 1 [html] [pdf]
Junior celkem: 5, muzi : 4, zeny: 1, Junior: 4, Juniorky: 0, Kadetky: 1 [html] [pdf]
UNICYCLE celkem: 3, muzi : 3, zeny: 0, M: 3, Z: 0 [html] [pdf]
Half Enduro Race celkem: 1, muzi : 1, zeny: 0, M-E: 0, V-E: 1, Z-E: 0 [html] [pdf]
KIDS Odrazedla celkem: 7, muzi : 3, zeny: 4, Muži: 3, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 0-5 kola celkem: 8, muzi : 4, zeny: 4, Muži: 4, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 6-7 celkem: 6, muzi : 2, zeny: 4, Muži: 2, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 8-10 celkem: 6, muzi : 6, zeny: 0, Muži: 6, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 11-14 celkem: 5, muzi : 5, zeny: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 13-14 celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Extreme Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / M-29 [2] Jakub Šilar 1989 CZE BIKECLINIC TREK 03:40:23 00:00
2 1 / M-V1 [1] Michal Kaněra 1986 CZE NILFISK PRO Cycling 03:40:24 00:00
3 2 / M-29 [144] Pavel Žák 1987 CZE Bike Triatlon Morkovice 03:45:52 05:28
4 1 / M-V2 [7] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 03:47:00 06:37
5 2 / M-V1 [30] Mario Färberböck 1983 AUT Bikepalast Salzburg 03:47:38 07:14
6 3 / M-V1 [3] Milan Fajt 1977 CZE Eurofoam team 03:50:06 09:42
7 4 / M-V1 [11] Torsten Mützlitz 1984 GER Scott bike24 mtb Team 03:50:09 09:45
8 5 / M-V1 [110] Ondřej Pína 1984 CZE Vella Team 03:50:09 09:45
9 6 / M-V1 [123] Vašek Strnad 1983 CZE Atrex 03:55:28 15:04
10 7 / M-V1 [26] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC CZ Racing team 03:55:30 15:06
11 8 / M-V1 [12] Alexander Stark 1985 GER Ottendorf Okrilla 03:57:27 17:03
12 9 / M-V1 [9] Josef Havel 1982 CZE www.statikacb.cz 03:58:11 17:48
13 10 / M-V1 [131] Zdeněk Tomeček 1979 CZE GS cyklo team Jistebnice 03:59:01 18:37
14 11 / M-V1 [69] Petr Hruška 1986 CZE BMC CZ Racing team 04:06:16 25:52
15 12 / M-V1 [23] Štěpán Trmata 1978 CZE Czech Tallboys 04:08:22 27:59
16 13 / M-V1 [8] Milan Hanyk 1984 CZE BMC CZ Racing team 04:08:54 28:31
17 14 / M-V1 [6] Lukáš Jánský 1979 CZE ADR Team 04:10:10 29:46
18 2 / M-V2 [4] Pavel MICHAL 1973 CZE Tepelná čerpadla IVT 04:10:59 30:35
19 1 / M-V3 [21] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 04:11:56 31:32
20 3 / M-V2 [14] Jiří Barták 1974 CZE Eurofoam team 04:12:41 32:17
21 15 / M-V1 [16] Pavel Hnyk 1982 CZE Kyšice 04:13:12 32:48
22 16 / M-V1 [78] Jakub Klement 1986 CZE TUFO CZ OTROKOVICE 04:13:20 32:56
23 4 / M-V2 [10] Karel Bernard 1967 CZE INS Atelier Náchod 04:13:54 33:30
24 17 / M-V1 [15] Miloš Nouzák 1977 CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 04:14:21 33:57
25 18 / M-V1 [24] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 04:17:03 36:39
26 19 / M-V1 [91] Kamil Marczak 1981 POL AIRSHOT.KAMKOSPORT.PL 04:18:55 38:31
27 20 / M-V1 [17] Jiří Ruttner 1979 CZE Roztoky 04:20:04 39:40
28 21 / M-V1 [47] Ivan Čermák 1985 CZE Slatiňany 04:20:28 40:04
29 22 / M-V1 [18] Lukáš Říhánek 1979 CZE 2V BIKERS 04:20:54 40:30
30 3 / M-29 [22] Stefan Litzlhammer 1990 AUT Bikepalast Salzburg 04:21:28 41:04
31 23 / M-V1 [27] József Sass 1977 HUN Meditech sc 04:21:45 41:21
32 24 / M-V1 [53] Dominik Erhardt 1981 GER BikeControl RC Schnaittachtal 04:22:02 41:38
33 4 / M-29 [76] Martin Klapal 1987 CZE Cycling team Rychnov nad Kněžnou 04:22:21 41:58
34 25 / M-V1 [148] Jarda Stadtherr 1979 CZE BikeBrothers 04:26:03 45:39
35 26 / M-V1 [143] Jaroslav Zelenka 1980 CZE Severní Větry 04:28:47 48:23
36 5 / M-29 [20] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE Dlouhá Třebová 04:30:41 50:17
37 6 / M-29 [130] Jiří Štěpaník 1997 CZE Moravec Team 04:31:50 51:26
38 27 / M-V1 [72] Vizdak Janos 1978 HUN X2S 04:32:16 51:52
39 5 / M-V2 [88] Lubomír Kudlej 1974 CZE DSA Modrý Důl 04:36:15 55:51
40 6 / M-V2 [113] Miroslav Rygl 1972 CZE MIRY mapholders Racing Team 04:36:21 55:58
41 28 / M-V1 [77] Jan Klápště 1977 CZE Jablonec nad Nisou 04:37:08 56:44
42 29 / M-V1 [28] Zsolt Farkas 1985 HUN Bringabanda SC 04:37:12 56:48
43 7 / M-29 [19] Filip Hakl 1993 CZE Moose - ForBikes team 04:37:40 57:17
44 2 / M-V3 [98] Jiří Míl 1966 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 04:38:18 57:54
45 30 / M-V1 [106] Stanislav Pektor 1980 CZE Biketriatlon Morkovice 04:39:15 58:51
46 3 / M-V3 [129] Libor Šťasta 1966 CZE Pell´s factory team 04:41:17 01:00:54
47 7 / M-V2 [134] Miloš Veselý 1973 CZE FOR BIKES cycling team 04:41:20 01:00:57
48 31 / M-V1 [79] matej kobera 1980 SVK Kráľovský maratón 04:41:21 01:00:57
49 8 / M-29 [31] Nico Fechtmann 1996 GER Procraft Racing Team 04:41:28 01:01:05
50 9 / M-29 [57] Martin Frencl 1990 CZE GIANT Pitrs bikes 04:42:03 01:01:39
51 32 / M-V1 [140] Michal Vrbský 1978 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 04:42:08 01:01:44
52 10 / M-29 [56] Petr Fojt 1987 CZE R2 04:42:35 01:02:11
53 1 / Z [33] Lucie Hamanová 1987 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 04:42:37 01:02:13
54 8 / M-V2 [51] Milan Dunda 1975 CZE MTB Kupkolo team Pardubice 04:44:54 01:04:30
55 33 / M-V1 [55] Petr Fodor 1981 CZE Cyklohelios 04:45:45 01:05:21
56 34 / M-V1 [52] Petr Ehl 1978 CZE Liberec 15 04:45:49 01:05:25
57 9 / M-V2 [48] Václav Černý 1974 CZE Focus Plzeň 04:46:06 01:05:42
58 11 / M-29 [128] Jan Šmolík 1992 CZE beespee.cz 04:53:09 01:12:45
59 35 / M-V1 [82] Vít Kovařík 1978 CZE argia.cz 04:53:18 01:12:54
60 36 / M-V1 [62] Jan Hejna 1984 CZE Futurecycling Racing Team 04:53:36 01:13:12
61 10 / M-V2 [83] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE MTB Trilogy 04:54:48 01:14:24
62 2 / Z [32] Lenka Fridrichová 1994 CZE Nilfisk pro cycling A 04:54:57 01:14:34
63 11 / M-V2 [146] Antonín Florián 1972 CZE SK Fit Tábor 04:56:32 01:16:08
64 4 / M-V3 [93] Michal Matoušek 1962 CZE BTK EURO BIKE Praha 05:00:05 01:19:41
65 12 / M-V2 [142] Karol Wróblewski 1976 POL MYBIKE 05:02:53 01:22:29
66 37 / M-V1 [89] peter kuiš 1978 SVK Kráľovský maratón 05:04:57 01:24:34
67 3 / Z [37] Ania Świrkowicz 1979 POL team.ase.com.pl 05:05:34 01:25:10
68 12 / M-29 [96] Petr Michal 1989 CZE Tepelná čerpadla IVT 05:07:29 01:27:05
69 38 / M-V1 [126] Jiří Šebrle 1985 CZE BMC CZ Racing team 05:08:32 01:28:09
70 4 / Z [38] Balazs Beata 1981 HUN Bringabanda SC 05:08:48 01:28:24
71 5 / M-V3 [59] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:09:22 01:28:58
72 13 / M-V2 [45] Jiří Březina 1972 CZE BS Bike ALÉ team 05:09:56 01:29:33
73 39 / M-V1 [122] Martin Strieženec 1985 CZE Explosiw Bike Terror Crew 05:09:59 01:29:35
74 13 / M-29 [416] Petr Mísař 1993 CZE Jihlava 05:10:09 01:29:45
75 14 / M-V2 [104] Kamil Pánek 1976 CZE www.dres.cz 05:12:51 01:32:27
76 15 / M-V2 [75] Grzegorz Kasiński 1976 POL Wrocław 05:14:56 01:34:33
77 16 / M-V2 [80] Petr Kohoutek 1975 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:15:17 01:34:53
78 40 / M-V1 [124] Matouš Suchomel 1979 CZE KUPKOLO MTB team Pardubice 05:15:47 01:35:23
79 14 / M-29 [68] Daniel Howard 1988 CZE Paštikář 05:15:59 01:35:36
80 41 / M-V1 [137] David Voll 1984 GER SCOTT Bike 24 MTN Race Team 05:17:06 01:36:42
81 17 / M-V2 [42] jakub blaha 1976 GER Mannheim 05:18:32 01:38:08
82 15 / M-29 [120] Ondra Stočes 1987 CZE Praha 2 05:19:06 01:38:42
83 42 / M-V1 [54] Peter Faktor 1978 SVK Finančné centrum Team 05:20:37 01:40:13
84 6 / M-V3 [101] Pavel Neprášek 1957 CZE Nevix Team Kadaň 05:23:04 01:42:41
85 1 / V-E [315] Jirka Bráza 1976 CZE LAIC 05:23:48 01:43:25
86 43 / M-V1 [50] Jan Duda 1977 CZE Malá Skála 05:26:35 01:46:11
87 44 / M-V1 [90] Štěpán Landa 1981 CZE Light core team 05:28:47 01:48:23
88 45 / M-V1 [92] Ondřej Marek 1986 CZE INS Atelier Náchod 05:29:58 01:49:34
89 46 / M-V1 [64] Lukáš Herman 1984 CZE Moto Herman 05:29:58 01:49:35
90 47 / M-V1 [58] Lukáš Frýba 1982 CZE Moose - ForBikes team 05:31:32 01:51:08
91 18 / M-V2 [87] Viktor Kučera 1975 CZE CK MTB Maraton Hlinsko 05:31:59 01:51:35
92 48 / M-V1 [70] Aleš Hříbal 1979 CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 05:33:11 01:52:48
93 19 / M-V2 [63] Pavel Hejna 1969 CZE Velké Poříčí 05:35:37 01:55:14
94 49 / M-V1 [73] Radek Jonák 1979 CZE Kupkolo MTB team Pardubice 05:37:50 01:57:26
95 5 / Z [34] Pavla Nováková 1981 CZE Trek - AR Brno 05:37:51 01:57:28
96 16 / M-29 [43] Ondřej Brambus 1987 CZE Brambus Extreme Limited United Featured 05:38:00 01:57:37
97 50 / M-V1 [40] Jiří Bartoň 1986 CZE Praha 6 05:40:07 01:59:44
98 1 / M-E [323] Robert Jarzynka 1980 POL team.ase.com.pl 05:40:34 02:00:10
99 20 / M-V2 [139] Štěpán Vondráček 1973 CZE Příbram II 05:41:18 02:00:54
100 21 / M-V2 [107] Jiří Petr 1974 CZE INS ATELIER NACHOD 05:41:30 02:01:07
101 7 / M-V3 [105] Jiří Pekárek 1961 CZE KOLORADOTEAM 05:43:59 02:03:35
102 51 / M-V1 [74] Martin Kandráč 1982 SVK Kráľovský Maratón 05:44:12 02:03:48
103 52 / M-V1 [116] Jaroslav Sekot 1978 CZE Kola Ledeč 05:45:22 02:04:59
104 22 / M-V2 [102] Martin Novak 1976 CZE Bohumin 05:47:10 02:06:46
105 23 / M-V2 [60] Stefan Gottschall 1973 GER MTB Brandenburg 05:52:28 02:12:05
106 53 / M-V1 [119] Libor Srubek 1979 CZE Profibaustoffe CZ 05:53:59 02:13:35
107 54 / M-V1 [114] Pavel Ryšavý 1979 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:56:50 02:16:26
108 8 / M-V3 [61] Svatoslav Hajný 1963 CZE Cyklotrenink.com 06:02:32 02:22:08
109 55 / M-V1 [67] Csaba Horváth 1979 HUN Long Distance Trail Riders 06:04:55 02:24:31
110 56 / M-V1 [111] Michał Rotnicki 1978 POL KK Cyklon Warszawa 06:08:36 02:28:12
111 24 / M-V2 [136] Vladimír Vodochodský 1972 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 06:08:41 02:28:18
112 57 / M-V1 [127] Jiří Šindelář 1980 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 06:08:48 02:28:24
113 58 / M-V1 [117] Michał Siekierski 1985 POL Kibolski KS 06:09:40 02:29:17
114 59 / M-V1 [112] Norbert Rutkowski 1986 POL Kibolski KS 06:09:41 02:29:18
115 2 / V-E [347] Jiří Žák 1969 CZE The ENtourist 06:11:02 02:30:39
116 2 / M-E [321] ulrich hagenbusch 1983 GER reacteam radleck mering 06:17:37 02:37:13
117 3 / M-E [322] Michael Hagenbusch 1985 GER Raceteam Radleck Mering 06:17:40 02:37:16
118 25 / M-V2 [103] Tomáš Ornst 1967 CZE Výlet Liberec 06:17:55 02:37:31
119 4 / M-E [307] Jan Matějů 1982 CZE TJ Banik Mezibori 06:19:23 02:38:59
120 26 / M-V2 [133] Vít Vacenovský 1968 CZE KT Tryskomyš 06:21:17 02:40:53
121 5 / M-E [325] Jan Karafiát 1989 CZE SS Quantum59 06:22:43 02:42:19
122 17 / M-29 [125] Ondřej Šandera 1987 CZE Praha 13 06:22:57 02:42:33
123 18 / M-29 [99] Marcel Milo 1989 SVK TNV Racing 06:24:07 02:43:43
124 27 / M-V2 [145] Jan Fajgl 1975 CZE Jablonec nad Nisou 06:33:28 02:53:04
125 60 / M-V1 [132] Jiří Vacek 1977 CZE Beespee.cz 06:33:43 02:53:20
126 3 / V-E [303] Petr Reisner 1975 CZE GIANT 06:38:03 02:57:39
127 28 / M-V2 [135] Honza Vlach 1975 CZE Výlet Liberec 06:41:34 03:01:10
128 61 / M-V1 [39] Jaroslav Aster 1981 CZE Trutnov 06:43:53 03:03:29
129 29 / M-V2 [71] Antonín Chrást 1975 CZE Clowns 06:44:10 03:03:46
130 9 / M-V3 [41] Luboš Binar 1966 CZE HOBUK 06:46:56 03:06:32
131 62 / M-V1 [115] Gabor Sass 1980 HUN BikePark Poznań 06:50:03 03:09:39
132 63 / M-V1 [46] Maciej Czerwiński 1983 POL Kibolski KS 07:01:21 03:20:57
133 4 / V-E [339] Ivan Svoboda 1962 CZE Trosky tým 07:06:31 03:26:07
134 6 / M-E [346] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont 07:16:26 03:36:02
135 7 / M-E [313] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 07:19:09 03:38:45
136 10 / M-V3 [95] Jiří Mazanec 1958 CZE Černošice 07:26:39 03:46:15
137 5 / V-E [328] Cochet Kurt 1971 BEL Team Den Band 07:30:38 03:50:15
138 8 / M-E [335] Eric Sczarnowski 1986 GER CZE 07:30:55 03:50:32
139 6 / V-E [336] Torsten Sczarnowski 1966 GER CZE 07:31:26 03:51:02
140 7 / V-E [342] Roman Vacek 1964 CZE Pomalu, ale jistě! 07:33:42 03:53:18
141 30 / M-V2 [85] Adam Kruml 1974 CZE Praha - Uhříněves 07:34:37 03:54:13
142 31 / M-V2 [141] Krzysztof Waślicki 1976 POL KK Cyklon Warszawa 07:34:59 03:54:36
143 9 / M-E [310] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 07:36:33 03:56:10
144 10 / M-E [343] Pavel Veselý 1980 CZE Koloshop Team 07:40:51 04:00:28
145 11 / M-E [304] Tomas Trunschka 1980 CZE Kl sport Most 07:40:54 04:00:30
146 12 / M-E [311] Vojtěch Bláha 1999 CZE Vendeta Racing 07:43:22 04:02:58
147 1 / Z-E [350] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 07:56:56 04:16:33
148 13 / M-E [340] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR 07:57:32 04:17:08
149 14 / M-E [329] Martin Mazanec 1991 CZE Koloshop team 08:04:44 04:24:20
150 15 / M-E [327] Petr Kos 1987 CZE Vendulčin freeride team (Velelosos bike servis) 08:04:49 04:24:25
151 16 / M-E [337] Evgeny Shipilov 1983 RUS NorcoTrial-Sport 08:05:52 04:25:28
152 17 / M-E [308] Zbigniew Wiktor 1988 POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 08:07:47 04:27:23
153 2 / Z-E [348] Sylvia Schmidt 1981 GER Blood, Sweat and Beers 08:11:51 04:31:28
154 8 / V-E [320] Boris Gottstein 1971 GER CZE 08:11:54 04:31:30
155 18 / M-E [334] Martin Rubáček 1982 CZE Rubáček 08:14:13 04:33:49
156 19 / M-E [316] Ladislav Bůna 1979 CZE CZE 08:14:26 04:34:02
157 19 / M-29 [121] Josef Strelec 1988 CZE Bike Triatlon Morkovice 08:15:02 04:34:38
158 9 / V-E [306] Václav Chlíbek 1971 CZE Redpoint-Eleven team 08:29:57 04:49:33
159 20 / M-E [341] Zdeněk Ubral 1986 CZE Dressler.cz - RB 08:36:32 04:56:08
160 21 / M-E [333] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 08:36:36 04:56:12
161 22 / M-E [314] Filip Bogucki 1979 POL CZE 08:37:46 04:57:23
162 64 / M-V1 [86] Przemysław Kubiak 1985 POL Kibolski KS 08:44:14 05:03:51
163 23 / M-E [331] MARCIN PALKA 1979 POL BIKEBOARD 08:47:39 05:07:15
164 24 / M-E [312] Michał Błajet 1980 POL KIBOLSKI KS 08:47:43 05:07:19
165 25 / M-E [317] Wojciech Buragas 1980 POL Pussy Enduro Riders 08:47:47 05:07:24
166 10 / V-E [305] Martin März 1973 GER Blood, Sweat and Beers 08:48:09 05:07:46
167 26 / M-E [330] Jan Mísař 1991 CZE CZE 08:48:45 05:08:21
168 27 / M-E [318] Michał Daszkiewicz 1982 POL Strefa MTB Głuszyca 08:49:24 05:09:00
169 28 / M-E [345] Robert Vrkoč 1981 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 08:52:39 05:12:16
170 29 / M-E [352] Michal Ščupák 1995 CZE Bike 2000 08:52:47 05:12:24
171 30 / M-E [338] Jakub Strach 1990 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 08:52:50 05:12:27
171 20 / M-29 [29] Jago Fechtmann 1991 GER Radsport 360 Racing Team
DNF / M-E [324] Josef Jelínek 1989 CZE plnt.cz
DNF / M-29 [97] Ondřej Mikuláš 1990 CZE Dlouhá Třebová

výsledková listina Enduro Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 (-0) 1 / M-E [8626409] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 20:17 01:17 01:11 02:02 02:55 01:47 01:24 17:08:12
2 (-0) 2 / M-E [8624062] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 21:15 01:25 01:16 02:13 03:01 01:46 01:27 02:12
3 (-0) 3 / M-E [8627679] Zdeněk Ubral 1986 CZE Dressler.cz - RB 21:16 01:17 01:14 02:04 03:07 01:49 01:27 02:18
3 (-0) 3 / M-E [8637397] Vojtěch Bláha 1999 CZE Vendeta Racing 21:16 01:23 01:17 02:08 02:59 01:53 01:30 02:20
5 (-0) 5 / M-E [8637334] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 21:48 01:26 01:13 02:04 03:14 01:51 01:26 02:22
6 (-0) 6 / M-E [8628420] Zbigniew Wiktor 1988 POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 22:02 01:27 01:17 02:14 03:05 01:51 01:32 02:18
7 (-0) 7 / M-E [8627243] Tomas Trunschka 1980 CZE Kl sport Most 22:13 01:34 01:21 02:22 03:08 01:51 01:33 02:21
8 (-0) 1 / V-E [8637337] Petr Reisner 1975 CZE GIANT 22:14 01:27 01:36 02:10 03:11 02:03 01:32 02:18
9 (-0) 2 / V-E [8637376] Ivan Svoboda 1962 CZE Trosky tým 22:16 01:23 01:14 02:11 03:15 01:57 01:34 02:28
10 (-0) 8 / M-E [8637420] Evgeny Shipilov 1983 RUS NorcoTrial-Sport 22:42 01:28 01:23 02:15 03:14 01:49 01:32 02:20
11 (-0) 9 / M-E [8624588] Jakub Strach 1990 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 23:02 01:28 01:22 02:21 03:16 01:55 01:39 02:28
12 (-0) 10 / M-E [8625602] Martin Mazanec 1991 CZE Koloshop team 24:02 01:36 01:23 02:23 03:36 01:59 01:39 02:27
13 (-0) 3 / V-E [8637365] Martin März 1973 GER Blood, Sweat and Beers 24:10 01:43 01:25 02:20 03:32 01:58 01:42 02:32
14 (-0) 11 / M-E [8627279] MARCIN PALKA 1979 POL BIKEBOARD 24:21 01:31 01:22 02:33 03:42 02:00 01:40 02:38
15 (-0) 12 / M-E [8628123] Jan Matějů 1982 CZE TJ Banik Mezibori 24:22 01:17 01:26 02:33 03:39 01:58 01:44 02:56
16 (-0) 13 / M-E [8628267] Filip Bogucki 1979 POL CZE 24:30 01:40 01:27 02:22 03:33 01:59 01:40 02:36
17 (-0) 4 / V-E [8624282] Václav Chlíbek 1971 CZE Redpoint-Eleven team 24:37 01:28 01:24 02:53 03:22 01:56 01:42 02:29
18 (-0) 14 / M-E [8623304] Pavel Veselý 1980 CZE Koloshop Team 24:42 01:46 01:27 02:27 03:44 01:56 01:38 02:28
19 (-0) 15 / M-E [8628273] Martin Rubáček 1982 CZE Rubáček 24:47 01:42 01:33 02:27 03:38 01:55 01:37 02:26
20 (-0) 16 / M-E [8637355] Michael Hagenbusch 1985 GER Raceteam Radleck Mering 24:59 01:38 01:26 02:24 03:47 01:58 01:41 02:31
21 (-0) 17 / M-E [8623442] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 25:16 01:46 01:29 02:31 03:45 01:57 01:39 02:31
22 (-0) 18 / M-E [8627424] Michał Błajet 1980 POL KIBOLSKI KS 26:08 01:44 01:31 02:32 03:58 02:02 01:45 02:38
23 (-0) 5 / V-E [8623943] Roman Vacek 1964 CZE Pomalu, ale jistě! 26:17 01:45 01:28 02:39 03:58 02:20 01:44 02:42
24 (-0) 19 / M-E [8624041] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR 26:54 01:53 01:38 02:48 04:01 02:09 01:48 02:44
25 (-0) 20 / M-E [8637374] ulrich hagenbusch 1983 GER reacteam radleck mering 27:09 01:38 01:27 04:15 04:00 02:00 01:40 02:35
26 (-0) 21 / M-E [8625199] Wojciech Buragas 1980 POL Pussy Enduro Riders 27:11 01:50 01:29 02:38 04:15 02:03 01:41 16:07:51
27 (-0) 22 / M-E [8637333] Jan Mísař 1991 CZE CZE 27:12 01:55 01:44 02:58 04:04 02:10 01:47 02:47
28 (-0) 23 / M-E [8637353] Jan Karafiát 1989 CZE SS Quantum59 28:04 01:46 01:44 02:49 04:18 02:09 01:53 02:50
29 (-0) 24 / M-E [8628260] Petr Kos 1987 CZE Vendulčin freeride team (Velelosos bike servis) 28:29 01:54 01:35 02:45 04:45 02:13 01:52 02:35
30 (-0) 6 / V-E [8637345] Boris Gottstein 1971 GER CZE 28:50 01:58 01:43 02:53 04:37 02:24 01:53 02:48
31 (-0) 25 / M-E [8637354] Michal Ščupák 1995 CZE Bike 2000 28:58 01:52 01:45 02:54 04:24 02:12 01:53 02:42
32 (-0) 7 / V-E [8625297] Jiří Žák 1969 CZE The ENtourist 29:17 01:57 01:39 02:56 04:22 02:10 01:56 02:51
33 (-0) 26 / M-E [8627283] Michał Daszkiewicz 1982 POL Strefa MTB Głuszyca 29:19 01:58 01:46 03:03 04:14 02:16 01:59 02:49
34 (-0) 8 / V-E [8623328] Cochet Kurt 1971 BEL Team Den Band 29:35 02:02 01:42 02:54 04:58 02:19 01:53 03:08
35 (-0) 27 / M-E [8627935] Ladislav Bůna 1979 CZE CZE 29:46 02:04 01:46 03:02 04:43 02:06 01:55 02:46
36 (-0) 28 / M-E [8635124] Robert Vrkoč 1981 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 30:19 02:03 01:47 03:12 04:26 02:21 02:02 02:57
37 (-0) 29 / M-E [8637366] Eric Sczarnowski 1986 GER CZE 30:27 02:20 01:55 02:58 04:47 02:06 01:49 02:39
38 (-0) 9 / V-E [8627981] Torsten Sczarnowski 1966 GER CZE 31:00 02:28 01:52 03:13 04:22 02:20 02:01 02:59
39 (-0) 1 / Z-E [8623275] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 31:03 02:23 01:51 02:58 04:26 02:15 01:58 03:00
40 (-0) 2 / Z-E [8637428] Sylvia Schmidt 1981 GER Blood, Sweat and Beers 31:29 02:18 02:01 03:10 04:59 02:18 01:51
41 (-0) 30 / M-E [8637352] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont 31:43 02:18 01:54 03:11 05:06 02:07 01:53 02:51
42 (-0) 31 / M-E [8637369] Robert Jarzynka 1980 POL team.ase.com.pl 34:51 02:46 01:59 03:15 05:48 02:27 02:19 02:59
43 (-0) 10 / V-E [8626426] Jirka Bráza 1976 CZE LAIC 35:58 02:38 02:08 03:34 05:19 02:36 02:22 03:11
44 (-5) 32 / M-E [8637398] Zbynek Kugler 1981 CZE Haven team 14:07 03:30
45 (-6) 33 / M-E [8627429] Josef Jelínek 1989 CZE plnt.cz 15:31 02:13 01:56 02:52
46 (-7) 34 / M-E [8637396] Tomáš Kutin 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 07:53

výsledková listina Half Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / M [413] Tomáš Kulhavý 1988 CZE BMC CZ Racing team 02:43:04 00:00
2 2 / M [415] Tomáš Malátek 1982 CZE NOVATOP LAPIERRE 02:53:26 10:21
3 3 / M [420] Branislav Šukala 1988 SVK Finančné centrum Team 03:02:54 19:49
4 4 / M [421] Wojciech Walczak 1980 POL Wroclaw 03:14:20 31:16
5 5 / M [411] Dominik Krejčí 1997 CZE Bike 2000 03:21:23 38:18
6 6 / M [419] Artur Stępniak 1987 POL Nokia Cycling Team 03:34:15 51:10
7 1 / Z [422] Martina Rudolfová 1982 CZE Eurofoam team 03:37:58 54:54
8 2 / Z [409] Vendula Kelbichová 1986 CZE SDH Jirkov 03:38:59 55:55
9 7 / M [410] Tomáš Kordík 1986 CZE Explosiw Bike Team 03:43:03 59:59
10 3 / Z [423] Arnhild Pross 1982 GER Team Le Rêve 03:47:47 01:04:42
11 4 / Z [407] Miroslava Fábryová 1986 SVK Kráľovský maratón 03:54:19 01:11:14
12 5 / Z [418] Danča Rychterová 1969 CZE Trosky tým 03:57:54 01:14:49
13 8 / M [412] Petr Krumlovský 1974 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 04:09:58 01:26:53
14 9 / M [417] Petr Rybín 1968 CZE RAFKARNA.CZ 04:12:28 01:29:24
15 10 / M [414] Jakub Linhart 1977 CZE Stárkov 04:42:15 01:59:10
16 1 / V-E [351] Peter Kundrat 1970 SVK Kralovsky Maraton 06:23:00 03:39:55

výsledková listina Junior

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / Junior [405] Lukáš Pospíšil 1998 CZE AUTHOR TEAM STUPNO 02:52:53 00:00
2 2 / Junior [404] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 03:03:20 10:27
3 3 / Junior [401] Tomáš Hanuš 1998 CZE Vella team 03:27:36 34:43
4 1 / Kadetky [402] Natálie Hanušová 2000 CZE GIANT Pitrs bikes 03:37:58 45:04
5 4 / Junior [403] Kuba Linhart 2002 CZE Stárkov 04:39:20 01:46:27

výsledková listina UNICYCLE

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / M [201] Maksym Siegienczuk 1984 POL TriSlide 03:51:28 00:00
2 2 / M [203] Kamil Kacprzak 1996 POL Wroclaw 05:29:25 01:37:57
3 3 / M [202] JAKUB KOL 1991 POL Katowice 07:02:02 03:10:34

výsledková listina Half Enduro Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 (-4) 1 / V-E [8637417] Peter Kundrat 1970 SVK Kralovsky Maraton 21:56 06:00 02:31 02:23 03:27

výsledková listina KIDS Odrazedla

start ~ 17:17:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / Ženy [535] Barbora Tomečková 2013 CZE GS cyklo team Jistebnice
2 2 / Ženy [516] Zuzana Chrástová 2012 CZE Praha 2
3 3 / Ženy [526] Karolína Vránová 2012 CZE Praha - Uhříněves
4 4 / Ženy [534] Terezka Koberová 2013 SVK Královský maraton
5 1 / Muži [517] Bedřich Kolaja 2013 CZE MTB Trilogy
6 2 / Muži [514] Martin Gryga 2014 CZE Praha 10
7 3 / Muži [515] Petr Gryga 2013 CZE Praha

výsledková listina KIDS 0-5 kola

start ~ 17:07:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / Muži [522] Jakub Říhánek 2011 CZE Zruč-Senec
2 2 / Muži [531] Jan Brož 2012 CZE Hony Team
3 1 / Ženy [523] Tereza Říhánková 2011 CZE Zruč-Senec
4 2 / Ženy [537] Nela Suchomelová 2012 CZE Hradec Králové
5 3 / Ženy [519] Michaela Kráčmarová 2012 CZE MTB Trilogy
6 3 / Muži [530] Adam Kugler 2011 CZE Praha 4
7 4 / Ženy [520] Eliška Linhartová 2011 CZE Stárkov
8 4 / Muži [521] Matyáš Nouzák 2011 CZE BIG SHOCK TEAM o.s.

výsledková listina KIDS 6-7

start ~ 17:25:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [527] Ema Jirásková 2009 CZE S - Sport Hronov 05:28 00:00
2 2 / Ženy [539] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 05:46 00:18
3 1 / Muži [528] Sebastian Umlaf 2009 CZE S-Sport 06:10 00:42
4 3 / Ženy [501] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 06:46 01:17
5 2 / Muži [532] Jakub Černý 2009 CZE Focus Plzeň 07:25 01:56
6 4 / Ženy [502] Stella Trmatová 2010 CZE Czech Tallboys 08:56 03:27

výsledková listina KIDS 8-10

start ~ 17:46:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [533] Patrik Frencl 2008 CZE Giant Pitrs bikes 08:26 00:00
2 2 / Muži [505] Filip Hrubý 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 09:09 00:42
3 3 / Muži [506] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 09:34 01:08
4 4 / Muži [507] Petr Šimůnek 2006 CZE Jablonec nad Nisou 09:50 01:23
5 5 / Muži [538] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 09:59 01:33
6 6 / Muži [509] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 10:49 02:23

výsledková listina KIDS 11-14

start ~ 17:25:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [511] Mirek Müller 2004 CZE KAH sport Vrchlabí 15:29 00:00
2 2 / Muži [510] Jakub Hák 2004 CZE Carla.Kupkolo D.K.n.L. 16:02 00:32
3 3 / Muži [536] Jakub Pivnička 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 16:44 01:14
4 4 / Muži [512] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 17:15 01:45
5 5 / Muži [513] Matouš Chvátal 2003 CZE S-Sport Hronov 18:00 02:31

výsledková listina KIDS 13-14

start ~ 20:00:00