Kupkolo MTB Trilogy 2 The Best of Sudety

05.07.2016 Teplice nad Metují

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 164, muzi : 158, zeny: 6, M-29: 28, M-V1: 77, M-V2: 43, M-V3: 10, Z: 6 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 51, muzi : 48, zeny: 3, M-E: 38, V-E: 10, Z-E: 3 [html] [pdf]
Half Race celkem: 19, muzi : 13, zeny: 6, M: 13, Z: 6 [html] [pdf]
Junior celkem: 6, muzi : 5, zeny: 1, Junior: 5, Juniorky: 1 [html] [pdf]
UNICYCLE celkem: 3, muzi : 3, zeny: 0, M: 3, Z: 0 [html] [pdf]
Half Enduro Race celkem: 1, muzi : 1, zeny: 0, M-E: 0, V-E: 1, Z-E: 0 [html] [pdf]
KIDS Odrazedla celkem: 9, muzi : 4, zeny: 5, Muži: 4, Ženy: 5 [html] [pdf]
KIDS 0-5 kola celkem: 9, muzi : 5, zeny: 4, Muži: 5, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 6-7 celkem: 7, muzi : 3, zeny: 4, Muži: 3, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 8-10 celkem: 7, muzi : 7, zeny: 0, Muži: 7, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 11-14 celkem: 5, muzi : 5, zeny: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 13-14 celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]

startovní listina Extreme Race

start ~ 09:00:00 , přihlášeno: 164 účastníků ( 158 mužů, 6 žen) Klasická trať, prolog + 3 etapy, celkem 228km a 8400m převýšení

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
M-29 [602] Armstrong Nick USA The Cardiff Kooks 1990
M-V1 [39] Aster Jaroslav CZE Trutnov 1981
M-V2 [14] Barták Jiří CZE Eurofoam team 1974
M-V1 [40] Bartoň Jiří CZE ČeMBA 1986
Z [38] Beata Balazs HUN Bringabanda SC 1981
M-V2 [10] Bernard Karel CZE INS Ateliér Náchod 1967
M-V3 [41] Binar Luboš CZE HOBUK 1966
M-V2 [42] blaha jakub CZE Wheelsports Racing Team 1976
M-V2 [615] Blažek Jan CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 1973
Z [616] Blažková Lucie CZE Carla.kupkolo.cz 1970
M-29 [43] Brambus Ondřej CZE Brambus Extreme Limited United Featured 1987
M-V1 [44] Brennenstuhl Marcus GER Lokomotive Stuttgart 1982
M-V2 [45] Březina Jiří CZE BS Bike ALÉ team 1972
M-V1 [46] Czerwiński Maciej POL Kibolski KS 1983
M-V3 [21] Čada Tomas CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1964
M-V1 [47] Čermák Ivan CZE Slatiňany 1985
M-V2 [48] Černý Václav CZE Focus Plzeň 1974
M-V1 [603] Čikl Miloš CZE Light core team 1983
M-29 [25] Damek Milan CZE Nilfisk pro cycling 1992
M-V1 [26] Drejsl Lukáš CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 1986
M-V2 [49] Drnec Martin CZE COS Brno 1976
M-V1 [50] Duda Jan CZE Valkule team 1977
M-V2 [51] Dunda Milan CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 1975
M-V1 [52] Ehl Petr CZE BIKESERVIS.EU 1978
M-V1 [53] Erhardt Dominik GER BikeControl RC Schnaittachtal 1981
M-V2 [145] Fajgl Jan CZE Jablonec nad Nisou 1975
M-V1 [3] fajt milan CZE Eurofoam team 1977
M-V1 [54] Faktor Peter SVK SpektrumSZ 1978
M-V1 [30] Färberböck Mario AUT Bikepalast Salzburg 1983
M-V1 [28] Farkas Zsolt HUN Bringabanda SC 1985
M-29 [29] Fechtmann Jago GER Radsport 360 Racing Team 1991
M-29 [31] Fechtmann Nico GER Procraft Racing Team 1996
M-29 [13] Fikejz Jiří CZE Rock Machine Cyklomax 1990
M-V2 [146] Florián Antonín CZE SK Fit Tábor 1972
M-V1 [55] Fodor Petr CZE Cyklohelios 1981
M-29 [56] Fojt Petr CZE R2 RIDE YOUR RACE 1987
M-29 [57] Frencl Martin CZE Pitrs bikes 1990
Z [32] Fridrichová Lenka CZE GHOST team 1994
M-V1 [58] Frýba Lukáš CZE Curly family 1982
M-V3 [59] Fulka Jiří CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1960
M-V1 [ ] Glombiček Jan CZE eSeNBáci 1984
M-V2 [60] Gottschall Stefan GER Brandenburg Race 1973
M-V2 [ ] Gryga Petr CZE Praha 10 1976
M-V2 [399] [8627858] Gryga Richard CZE Praha 10 1975
M-V3 [61] Hajný Svatoslav CZE Cyklotrenink.com 1963
M-29 [19] Hakl Filip CZE TTRUXXXIK cycling 1993
Z [33] Hamanová Lucie CZE Kellys Bikeranch Team WOMEN 1987
M-V1 [8] Hanyk Milan CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 1984
M-V1 [9] Havel Josef CZE www.statikacb.cz 1982
M-29 [605] Havelka Jan CZE VSAK Punk 1990
M-V1 [62] Hejna Jan CZE Futurecycling Racing Team 1984
M-V2 [63] Hejna Pavel CZE Velké Poříčí 1969
M-V1 [64] Herman Lukáš CZE Moto Herman 1984
M-V1 [16] Hnyk Pavel CZE Kyšice 1982
M-V1 [65] Hoffmann Erik GER Stuttgart 1981
M-V1 [66] Horák Josef CZE Algheroteam 1981
M-V1 [67] Horváth Csaba HUN Long Distance Trail Riders 1979
M-29 [68] Howard Daniel CZE Paštikář 1988
M-V2 [ ] Hrabík Jaroslav CZE Rapid Plzeň 1976
M-V1 [69] Hruška Petr CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 1986
M-V1 [70] Hříbal Aleš CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 1979
M-V2 [71] Chrást Antonín CZE Clowns 1975
M-V1 [72] Janos Vizdak HUN X2S 1978
M-V1 [147] Janour Jan CZE Plzen 1983
M-V1 [6] Jánský Lukáš CZE ADR Team 1979
M-V1 [606] Jerabek Ivo CZE Light core team 1982
M-V1 [607] jeřábek milan CZE Light core team 1979
M-V1 [73] Jonák Radek CZE Kupkolo MTB team Pardubice 1979
M-V1 [74] Kandráč Martin SVK Kráľovský Maratón 1982
M-V1 [1] Kaněra Michal CZE GHOST team 1986
M-V2 [75] Kasiński Grzegorz POL CYKLON PROAL TEAM 1976
M-29 [76] Klapal Martin CZE DeVoss Legends 1987
M-V1 [77] Klápště Jan CZE BIKESERVIS.EU 1977
M-V1 [78] Klement Jakub CZE TUFO CZ OTROKOVICE 1986
M-V1 [79] kobera matej SVK Kráľovský Maratón 1980
M-V2 [80] Kohoutek Petr CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1975
M-V1 [ ] Kolaja Jan CZE Kupkolo MTB Trilogy 2 1981
M-V1 [ ] Kovarik Vít CZE Roztoky 1978
M-V1 [82] Kovařík Vít CZE argia.cz 1978
M-V2 [83] Kráčmar Vlastimil CZE Kupkolo MTB Trilogy 1974
M-29 [84] Krčma Michal CZE OD MORAVA Holešov 1988
M-V1 [608] Krtička Petr CZE Police nad Metují 1979
M-V2 [85] Kruml Adam CZE Praha - Uhříněves 1974
M-V1 [86] Kubiak Przemysław POL Kibolski KS 1985
M-V2 [87] Kučera Viktor CZE Ghost team 1975
M-V2 [88] Kudlej Lubomír CZE DSA Modrý Důl 1974
M-V1 [89] kuiš peter SVK Kráľovský Maratón 1978
M-V1 [90] Landa Štěpán CZE Light core team 1981
M-29 [22] Litzlhammer Stefan AUT Bikepalast Salzburg 1990
M-V2 [609] Maixner Petr CZE Police nad Metuji 1976
M-V1 [91] Marczak Kamil POL AIRSHOT.KAMKOSPORT.PL 1981
M-V1 [92] Marek Ondřej CZE INS Atelier Náchod 1986
M-V3 [93] Matoušek Michal CZE BTK EURO BIKE Praha 1962
M-V2 [94] Matusek Robert SVK Trophy.at 1974
M-V3 [95] Mazanec Jiří CZE Černošice 1958
M-V2 [4] MICHAL Pavel CZE Tepelná čerpadla IVT 1973
M-29 [96] Michal Petr CZE Tepelná čerpadla IVT 1989
M-29 [97] Mikuláš Ondřej CZE Dlouhá Třebová 1990
M-29 [20] Mikuláš Vojtěch CZE Dlouhá Třebová 1996
M-V3 [98] Míl Jiří CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 1966
M-29 [99] Milo Marcel SVK TNV Racing 1989
M-29 [416] Mísař Petr CZE Jihlava 1993
M-V2 [100] Mossoczy Zbigniew POL BIKEBOARD 1973
M-V2 [611] Mráz Vít CZE INS ATELIER NÁCHOD 1974
M-V2 [5] Müller Marek CZE KAH sport Vrchlabí 1976
M-V1 [11] Mützlitz Torsten GER Scott bike24 mtb Team 1984
M-V3 [101] Neprášek Pavel CZE Nevix Team Kadaň 1957
M-V1 [15] Nouzák Miloš CZE Nový Bor 1977
M-V2 [102] Novak Martin CZE Bohumin 1976
Z [34] Nováková Pavla CZE Brno 1981
M-V2 [103] Ornst Tomáš CZE Výlet Liberec 1967
M-V2 [104] Pánek Kamil CZE www.dres.cz 1976
M-V3 [105] Pekárek Jiří CZE KOLORADOTEAM 1961
M-V1 [106] Pektor Stanislav CZE Biketriatlon Morkovice 1980
M-V2 [107] Petr Jiří CZE INS Ateliér Náchod 1974
M-29 [108] Pich Tomáš CZE Vella team 1995
M-29 [109] Pilát Tomáš CZE Želvonozí 1989
M-V1 [110] Pína Ondřej CZE Vella Team 1984
M-V2 [612] Pivnička Luděk CZE pivnicka.cz 1973
M-V1 [111] Rotnicki Michał POL KK Cyklon Warszawa 1978
M-V1 [112] Rutkowski Norbert POL Kibolski KS 1986
M-V1 [17] Ruttner Jiří CZE Roztoky 1979
M-V2 [113] Rygl Miroslav CZE MIRY mapholders Racing Team 1972
M-V1 [114] Ryšavý Pavel CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1979
M-V1 [18] Říhánek Lukáš CZE 2V BIKERS 1979
M-V1 [115] Sass Gabor HUN BikePark Poznań 1980
M-V1 [27] Sass József HUN Meditech sc 1977
M-V1 [116] Sekot Jaroslav CZE Kola Ledeč 1978
M-V1 [117] Siekierski Michał POL Kibolski KS 1985
M-V2 [613] Slavík Karel CZE MTB Spartak Vrchlabí 1974
M-V1 [118] Spindler Christian DNK Lokomotive Stuttgart 1984
M-V1 [119] Srubek Libor CZE Profibaustoffe CZ 1979
M-V1 [148] Stadtherr Jarda CZE Bikeservis.eu 1979
M-V1 [12] Stark Alexander GER Ottendorf Okrilla 1985
M-29 [120] Stočes Ondra CZE Panda debilů 1987
M-29 [121] Strelec Josef CZE Bike Triatlon Morkovice 1988
M-V1 [122] Strieženec Martin CZE Bike Terror Crew 1985
M-V1 [123] Strnad Vašek CZE Endeka Bassta 1983
M-V1 [124] Suchomel Matouš CZE KUPKOLO MTB team Pardubice 1979
M-V2 [7] Sulzbacher Petr CZE Pitrs bikes 1975
Z [37] Świrkowicz Ania POL Rowerem 1979
M-29 [125] Šandera Ondřej CZE Fast Music For Slow People 1987
M-V1 [126] Šebrle Jiří CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 1985
M-29 [2] Šilar Jakub CZE biketrike trek 1989
M-V1 [127] Šindelář Jiří CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 1980
M-29 [128] Šmolík Jan CZE beespee.cz 1992
M-V3 [129] Šťasta Libor CZE PELLS HARD BIKERS KUŘIM 1966
M-29 [130] Štěpaník Jiří CZE MORAVEC Team 1997
M-V1 [24] Šupich Martin CZE Pitrs bikes team 1977
M-V1 [131] Tomeček Zdeněk CZE GS cyklo team Jistebnice 1979
M-V1 [23] Trmata Štěpán CZE Czech Tallboys 1978
M-V1 [132] Vacek Jiří CZE beespee.cz 1977
M-V2 [133] Vacenovský Vít CZE KT Tryskomyš 1968
M-V2 [134] Veselý Miloš CZE TRUXXXIK cycling 1973
M-V2 [135] Vlach Honza CZE Výlet Liberec 1975
M-V2 [136] Vodochodský Vladimír CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 1972
M-V1 [137] Voll David GER SCOTT Bike 24 MTN Race Team 1984
M-V1 [138] Volny Jindra CZE Karlovy Vary 1982
M-V2 [139] Vondráček Štěpán CZE CK Příbram Fany Gastro 1973
M-V1 [140] Vrbský Michal CZE INS Ateliér Náchod 1978
M-V2 [141] Waślicki Krzysztof POL KK Cyklon Warszawa 1976
M-V2 [142] Wróblewski Karol POL Baran Cycling Team 1976
M-V1 [143] Zelenka Jaroslav CZE BIKESERVIS.EU 1980
M-29 [144] Žák Pavel CZE Bike Triatlon Morkovice 1987

startovní listina Enduro Race

start ~ 09:00:00 , přihlášeno: 51 účastníků ( 48 mužů, 3 žen) Klasická trať, prolog + 3 etapy, celkem 228km a 8400m převýšení plus měřené úseky typu Enduro.

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
M-E [309] [8627322] Baumgärtel Lutz GER SCOTT Bike 24 MTB Team 1980
M-E [311] [8637397] Bláha Vojtěch CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 1999
M-E [312] [8627424] Błajet Michał POL KIBOLSKI KS 1980
M-E [314] [8628267] Bogucki Filip POL Poznan 1979
V-E [315] [8626426] Bráza Jirka CZE LAIC 1976
M-E [316] [8627935] Bůna Ladislav CZE Police nad Metují 1979
M-E [317] [8625199] Buragas Wojciech POL Szczecin 1980
M-E [318] [8627283] Daszkiewicz Michał POL Knurświny 1982
M-E [319] [8637368] Findeisen Florian GER LAST NATIONAL TEAM 1987
V-E [320] [8637345] Gottstein Boris GER 26 1971
M-E [322] [8637355] Hagenbusch Michael GER Raceteam Radleck Mering 1985
M-E [321] [8637374] hagenbusch ulrich GER reacteam radleck mering 1983
V-E [306] [8624282] Chlíbek Václav CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1971
Z-E [350] [8623275] Chlíbková Daniela CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1967
M-E [323] [8637369] Jarzynka Robert POL Rowerem 1980
M-E [324] [8627429] Jelínek Josef CZE plnt.cz 1989
M-E [325] [8637353] Karafiát Jan CZE SS Quantum59 1989
Z-E [349] [8628275] Karkošková Renáta CZE NOVATOP GHOST 1984
M-E [326] [8637357] Korel Ondřej CZE Měník 1991
M-E [327] [8628260] Kos Petr CZE Vendulčin freeride team (Velelosos bike servis) 1987
M-E [302] [8637398] Kugler Zbynek CZE Bír riders 1981
V-E [328] [8623328] Kurt Cochet BEL Team Den Band 1971
M-E [301] [8637396] Kutin Tomáš CZE SingleBe Bikes 1984
V-E [305] [8637365] März Martin GER Blood, Sweat and Beers 1973
M-E [307] [8628123] Matějů Jan CZE TJ Banik Mezibori 1982
M-E [329] [8625602] Mazanec Martin CZE Koloshop team 1991
M-E [330] [8637333] Mísař Jan CZE Ackee, s.r.o. 1991
M-E [331] [8627279] PALKA MARCIN POL BIKEBOARD 1979
M-E [333] [8637334] Pavlas Jakub CZE Canyon Amateur Enduro Team 1987
M-E [332] [8627161] Pavlas Petr CZE Canyon Amateur Enduro Team 1990
V-E [303] [8637337] Reisner Petr CZE GIANT Cycling team 1975
M-E [334] [8628273] Rubáček Martin CZE Rubáček 1982
M-E [335] [8637366] Sczarnowski Eric GER Leipzig 1986
V-E [336] [8627981] Sczarnowski Torsten GER Meißen 1966
M-E [313] [8624062] Sedlář Jakub CZE NOVATOP -LAPIERRE 1984
M-E [337] [8637420] Shipilov Evgeny RUS NorcoTrial-Sport 1983
Z-E [348] [8637428] Schmidt Sylvia GER 26 aint dead 1981
M-E [338] [8624588] Strach Jakub CZE Ski a Bike Centrum Radotín 1990
V-E [339] [8637376] Svoboda Ivan CZE Trosky tým 1962
M-E [340] [8624041] Szentmiklósi Norbert HUN LDTR 1981
M-E [352] [8637354] Ščupák Michal CZE Bike 2000 1995
M-E [304] [8627243] Trunschka Tomas CZE Kl sport Most 1980
M-E [341] [8627679] Ubral Zdeněk CZE Dressler.cz - RB 1986
V-E [342] [8623943] Vacek Roman CZE Pomalu, ale jistě! 1964
M-E [343] [8623304] Veselý Pavel CZE Koloshop Team 1980
M-E [344] [8623442] Vobořil Luboš CZE Koloshop Team 1983
M-E [345] [8635124] Vrkoč Robert CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 1981
M-E [308] [8628420] Wiktor Zbigniew POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 1988
M-E [346] [8637352] Zima Tomáš CZE Ziromont Cycling team 1994
V-E [347] [8625297] Žák Jiří CZE The EnTourist 1969
M-E [310] [8626409] Žilák František CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 1981

startovní listina Half Race

start ~ 09:00:00 , přihlášeno: 19 účastníků ( 13 mužů, 6 žen) Zkrácená trať, prolog + 3 etapy, celkem 156km a 4700m převýšení

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
M [406] Ekl Martin CZE Biketeam Kralupy 1957
Z [407] Fábryová Miroslava SVK Kráľovský maratón 1986
Z [ ] Habrová Martina CZE KT TRYSKOMYŠ 1968
M [604] Hájek Pavel CZE Atrex team 1975
Z [409] Kelbichová Vendula CZE hasiči města Jirkova 1986
M [410] Kordík Tomáš CZE Explosiw Bike Team 1986
M [411] Krejčí Dominik CZE Bike 2000 1997
M [412] Krumlovský Petr CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 1974
M [413] Kulhavý Tomáš CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 1988
M [414] Linhart Jakub CZE Stárkov 1977
M [415] Malátek Tomáš CZE NOVATOP LAPIERRE 1982
M [610] Meran Oto CZE Brno 1982
Z [423] Pross Arnhild GER Team Le Rêve 1982
Z [422] Rudolfová Martina CZE Eurofoam team 1982
M [417] Rybín Petr CZE Rafkarna IDEA Cycling Team 1968
Z [418] Rychterová Danča CZE Trosky tým 1969
M [419] Stępniak Artur POL Nokia Cycling Team 1987
M [420] Šukala Branislav SVK Finančné centrum Team 1988
M [421] Walczak Wojciech POL Wroclaw 1980

startovní listina Junior

start ~ 09:00:00 , přihlášeno: 6 účastníků ( 5 mužů, 1 žen) Zkrácená trať, kategorie do 18ti let, prolog + 3 etapy, celkem 156km a 4700m převýšení

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Junior [401] Hanuš Tomáš CZE MC Metuje 1998
Juniorky [402] Hanušová Natálie CZE Pitrs bikes 2000
Junior [403] Linhart Kuba CZE Stárkov 2002
Junior [404] mojžíš josef CZE Apache Loko Trutnov 1999
Junior [ ] Nekola Šimon CZE SK Kola VÍŠEK - TREK 1998
Junior [405] Pospíšil Lukáš CZE Redpoint Eleven Team 1998

startovní listina UNICYCLE

start ~ 09:00:00 , přihlášeno: 3 účastníků ( 3 mužů, 0 žen) JEDNOKOLKY - Zkrácená trať, prolog + 3 etapy, celkem 156km a 4700m převýšení

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
M [203] Kacprzak Kamil POL Wroclaw 1996
M [202] KOL JAKUB POL Katowice 1991
M [201] Siegienczuk Maksym POL TriSlide 1984

startovní listina Half Enduro Race

start ~ 09:00:00 , přihlášeno: 1 účastníků ( 1 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
V-E [351] [8637417] Kundrat Peter SVK Kralovsky Maraton 1970

startovní listina KIDS Odrazedla

start ~ 17:17:30 , přihlášeno: 9 účastníků ( 4 mužů, 5 žen) sleva pro rodiče závodníky 200,- CZK

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [514] Gryga Martin CZE Praha 10 2014
Muži [515] Gryga Petr CZE Praha 2013
Ženy [516] Chrástová Zuzana CZE Praha 2 2012
Ženy [534] Koberová Terezka SVK Královský maraton 2013
Muži [517] Kolaja Bedřich CZE Slavia Liberec Orienteering 2013
Muži [518] Kolaja Jaromír CZE Kupkolo MTB Trilogy 2015
Ženy [524] Stadtherrová Adélka CZE BIKESERVIS.EU 2011
Ženy [535] Tomečková Barbora CZE GS cyklo team Jistebnice 2013
Ženy [526] Vránová Karolína CZE Praha - Uhříněves 2012

startovní listina KIDS 0-5 kola

start ~ 17:07:00 , přihlášeno: 9 účastníků ( 5 mužů, 4 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [531] Brož Jan CZE Hony Team 2012
Ženy [519] Kráčmarová Michaela CZE Kupkolo MTB Trilogy 2012
Muži [530] Kugler Adam CZE Praha 4 2011
Muži [529] Kugler Marek CZE Praha 4 2013
Ženy [520] Linhartová Eliška CZE Stárkov 2011
Muži [521] Nouzák Matyáš CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 2012
Muži [522] Říhánek Jakub CZE Zruč-Senec 2011
Ženy [523] Říhánková Tereza CZE Zruč-Senec 2011
Ženy [537] Suchomelová Nela CZE Hradec Králové 2012

startovní listina KIDS 6-7

start ~ 17:25:00 , přihlášeno: 7 účastníků ( 3 mužů, 4 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [532] Černý Jakub CZE Focus Plzeň 2009
Ženy [527] Jirásková Ema CZE S - Sport Hronov 2009
Ženy [501] Kráčmarová Anna CZE BKL Machov 2009
Ženy [539] Šretrová Lucie CZE S-Sport Hronov 2006
Ženy [502] Trmatová Stella CZE Czech Tallboys 2010
Muži [528] Umlaf Sebastian CZE S-Sport 2009
Muži [508] Vacek Gabriel CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 2008

startovní listina KIDS 8-10

start ~ 17:46:00 , přihlášeno: 7 účastníků ( 7 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [504] Bráza Jim CZE Praha 10 2008
Muži [533] Frencl Patrik CZE Pitrs bikes 2008
Muži [505] Hrubý Filip CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 2006
Muži [506] Pešina Jan CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 2006
Muži [507] Šimůnek Petr CZE Jablonec nad Nisou 2006
Muži [538] Šretr Michal CZE S-Sport Hronov 2008
Muži [509] Vik Samuel CZE S-Sport Hronov 2007

startovní listina KIDS 11-14

start ~ 17:25:00 , přihlášeno: 5 účastníků ( 5 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [510] Hák Jakub CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 2004
Muži [513] Chvátal Matouš CZE S sport Hronov 2003
Muži [511] Müller Mirek CZE KAH sport Vrchlabí 2004
Muži [512] Pešina Jakub CZE Spartak Police nad Metují 2004
Muži [536] Pivnička Jakub CZE Pitrs bikes 2005

startovní listina KIDS 13-14

start ~ 20:00:00