Kupkolo MTB Trilogy Strefa MTB Kleine Alpen

04.07.2016 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Extreme Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M-V1 NILFISK PRO Cycling 04:24:50.9
2 1 / M-29 BIKECLINIC TREK 04:34:40.5
3 2 / M-29 Nilfisk pro cycling 04:38:49.3
4 2 / M-V1 Eurofoam team 04:51:39.5
5 3 / M-29 Bike Triatlon Morkovice 04:51:40.0

Enduro Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M-E Rock Machine Cyklomax enduro team 41:16.0
2 2 / M-E AUTHOR-enduroteam.cz 41:26.0
3 3 / M-E Vendeta Racing 41:58.0
4 4 / M-E Dressler.cz - RB 43:14.0
5 5 / M-E Kl sport Most 43:19.0

Half Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M BMC CZ Racing team 03:31:24.4
2 2 / M NOVATOP LAPIERRE 03:31:34.1
3 3 / M Finančné centrum Team 03:42:45.2
4 4 / M Explosiw Bike Team 03:51:14.3
5 5 / M CZE 03:59:04.8

Junior

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / Junior AUTHOR TEAM STUPNO 03:51:21.7
2 2 / Junior Apache Loko Trutnov 03:52:05.6
3 3 / Junior Vella team 04:35:34.9
4 1 / Kadetky GIANT Pitrs bikes 05:23:03.4
5 4 / Junior CZE 06:27:52.5

UNICYCLE

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M TriSlide 04:49:11.6
2 2 / M CZE 08:11:52.1
3 3 / M CZE 10:07:16.9
4 4 / M TriSlide 04:49:11.6
5 5 / M CZE 08:11:52.1

Half Enduro Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / V-E Kralovsky Maraton 42:41.0
(2) 1 / V-E Kralovsky Maraton 42:41.0

KIDS Odrazedla

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / Ženy CZE 00:45.0
2 2 / Ženy GS cyklo team Jistebnice 00:46.0
3 3 / Ženy CZE 00:47.0
4 4 / Ženy Královský maraton 00:57.0
5 1 / Muži MTB Trilogy 01:10.0

KIDS 0-5 kola

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / Muži CZE 02:18.5
2 1 / Ženy CZE 02:27.2
3 2 / Ženy MTB Trilogy 02:35.3
4 2 / Muži Hony Team 02:40.1
5 3 / Ženy CZE 02:41.1

KIDS 6-7

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / Ženy S - Sport Hronov 03:03.1
2 1 / Muži S-Sport 03:17.6
3 2 / Ženy Apache Loko Trutnov 03:46.3
4 2 / Muži Focus Plzeň 04:14.9
5 3 / Muži REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:00.4

KIDS 8-10

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / Muži Giant Pitrs bikes 05:41.4
2 2 / Muži S-Sport Hronov 05:53.1
3 3 / Muži REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:57.5
4 4 / Muži CZE 06:22.6
5 5 / Muži REDPOiNT-ELEVEN TEAM 06:22.7

KIDS 11-14

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / Muži KAH sport Vrchlabí 07:33.1
2 2 / Muži GIANT Pitrs bikes 07:42.6
3 3 / Muži Carla.Kupkolo D.K.n.L. 07:46.9
4 4 / Muži REDPOiNT-ELEVEN TEAM 08:12.6
5 5 / Muži S-Sport Hronov 08:16.3

KIDS 13-14

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10