Maraton okolo Stolových hor

10.08.2014 Machov [CZE]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

50km celkem: 132, muzi : 125, zeny: 7, M13-14: 0, M15-18: 2, M19-29: 24, M30-39: 41, M40-59: 55, M60 : 3, Z13-14: 0, Z15-18: 0, Z19-29: 3, Z30-49: 4, Z50 : 0 [html] [pdf]
30km celkem: 34, muzi : 27, zeny: 7, M15-18: 5, M: 22, Z15-18: 1, Z: 6 [html] [pdf]
20km celkem: 4, muzi : 4, zeny: 0, M13-14: 3, M15-18: 0, M19-29: 0, M30-39: 0, M40-59: 1, M60 : 0, Z13-14: 0, Z15-18: 0, Z19-29: 0, Z30-49: 0, Z50 : 0 [html] [pdf]

startovní listina 50km

start ~ 12:12:00 , přihlášeno: 132 účastníků ( 125 mužů, 7 žen) 50km / 1600m

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
M30-39 [4] Balcar Aleš CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 1977
M19-29 [5] Bárta Lukáš CZE MTB Trilogy 1992
M30-39 [ ] Bažant Martin CZE Pardubice 1977
M30-39 [6] beran jan CZE SKI Police nad Metují 1983
M40-59 [7] Bernard Karel CZE INS Atelier Náchod 1967
M19-29 [100] BLASZCZYK KAMIL POL TRASYROWEROWEKUDOWA.BLOGSPOT.COM 1988
M30-39 [8] Bůna Ladislav CZE Police nad Metují 1979
M30-39 [58] Coufal Roman CZE Sport Bárt 1978
M40-59 [69] Čada Tomas CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1964
M30-39 [49] Černošek Jiří CZE Doldy ruksaky Machov 1978
M40-59 [54] Čipera Radek CZE SK RADVANICE 1964
M30-39 [88] Dařílek David CZE Ski Centrum Zdobnice 1980
M40-59 [87] Dařílek Jiří CZE Skla SNB Škola Deštné 1968
M40-59 [ ] Demjanovič Michal CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1960
M30-39 [46] Doležal Lukáš CZE Doldy ruksaky Machov 1979
M40-59 [66] Dostál Jiří CZE 1974
M19-29 [9] Drejsl Lukáš CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 1986
M40-59 [93] Dvořák Pavel CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 1972
M40-59 [74] Fišer Jan CZE Ski Paudera 1958
M40-59 [79] Flégl Aleš CZE CTM SILVINI R2 Sport 1963
M19-29 [39] Frencl Martin CZE Pitrs bikes 1990
Z19-29 [10] Fridrichová Lenka CZE GHOST Team 1994
M19-29 [96] Gilewski Maciej POL Cyklon Proal TEAM 1986
M30-39 [76] Glezák Martin CZE 1984
M30-39 [90] Hainzel Tomáš CZE O.K MOTO Racing Team 1976
M40-59 [82] Hanek Josef CZE SKH Hradec Králové 1974
M40-59 [ ] Havlík Pavel CZE KT Tryskomyš 1967
M40-59 [117] Hejna Pavel CZE Velké Poříčí 1969
M30-39 [70] Herman Lukáš CZE Moto Herman 1984
M40-59 [78] Hlavatý Zdeněk CZE Broumov 1965
M19-29 [97] Hodyl Kamil POL Cyklon Proal TEAM 1990
M40-59 [ ] Hofman Kamil CZE 1972
M15-18 [56] Hofman Kamil CZE Náchod 1996
M19-29 [53] Holeček Michal CZE Labe Tri Club HK 1986
M40-59 [89] Horák Jan CZE Ski Centrum Zdobnice 1968
M19-29 [77] Hornych Martin CZE Meziměstí 1988
M40-59 [65] Hrubý Michal CZE Veba bike team 1967
M40-59 [ ] Hrzán Richard CZE CTM SILVINI R2 Sport 1972
Z30-49 [98] Chvátalová Denisa CZE S sport Hronov 1973
M40-59 [103] Janeček Miroslav CZE Ferda Mravenec 1960
M40-59 [72] Janků Tomáš CZE beMANIAX MADBIKE 1972
M40-59 [62] Javier Mateo CZE Bobcat 1972
M19-29 [50] Jirásek Pavel CZE Pitrs bikes 1992
M30-39 [11] Jirásek Stanislav CZE BKL Machov 1984
M40-59 [115] Jiřena Pavel CZE AMULET ROHOZEC 1967
M40-59 [86] John Petr CZE 1974
M30-39 [102] Jurásek Michal CZE Obec Heřmánkovice 1978
M30-39 [12] Kadrman Miloslav CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1981
M40-59 [48] Kala Pavel CZE Doldy 1970
M30-39 [63] Kejzlar Tomáš CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 1983
M19-29 [13] Klapal Martin CZE DeVoss Legends 1987
M19-29 [57] Kocián Pavel CZE Krkonoše Vrchlabí 1990
M30-39 [104] Kohoutek Petr CZE Blue Fly 1975
M40-59 [14] Kolman Roberto CZE Rockmachine-Cyklomax 1968
M40-59 [94] Koudelka Jiří CZE STS Chvojkovice Brod 1968
Z30-49 [15] Kráčmarová Lenka CZE MTB Trilogy 1984
M60 [16] Král Jindřich CZE Lanškroun 1949
M40-59 [ ] Kraus Miroslav CZE Lázně Bělohrad 1966
M40-59 [91] Kraus Vladimír CZE jasipbike 1960
M40-59 [ ] Krejsar Jiří CZE INS Atelier Náchod 1962
M30-39 [101] Krupička Martin CZE MTB Heřmánkovice 1982
M19-29 [ ] Kunc Jan CZE KUPKOLO.cz 1991
M30-39 [18] Kuře Petr CZE HK Jizera 1975
M40-59 [ ] Lavrík Josef CZE Continental sport club 1973
M30-39 [84] Lecnar Jaruch CZE Pitrs bikes 1983
M30-39 [75] Maixner Petr CZE Police nad Metuji 1976
M30-39 [106] Marák Jan CZE INS Atelier Náchod 1980
M40-59 [ ] mareček oldřich CZE Pitrs bikes 1966
M19-29 [19] Marek Ondřej CZE INS Atelier Náchod 1986
Z19-29 [68] Medková Michaela CZE Rock Machine Cyklomax 1992
M15-18 [55] Melichar Pavel CZE Police nad Metují 1997
M40-59 [83] Melišík Jan CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1974
M40-59 [111] MENŠÍK JIŘÍ CZE Jasný Sokol 1974
M40-59 [20] Mervart Jan CZE Trutnov 1 1965
M30-39 [71] Meuer Petr CZE 1981
M19-29 [ ] Mokrý Jakub CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 1990
M40-59 [80] Musil Milan CZE Nová Ves nad Nisou 1968
M30-39 [113] Olma Łukasz POL Kłodzko 1982
M19-29 [ ] Ouzký Lukáš CZE TJ Lokomotiva Nymburk 1993
Z30-49 [ ] Pešinová Jitka CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1977
M40-59 [21] Petr Jiří CZE INS Atelier Náchod 1974
M19-29 [ ] Pfeifer Pavel CZE SK hasičů KHk 1991
M30-39 [110] Pína Ondřej CZE Vella Team 1984
M40-59 [95] Pivnička Luděk CZE pivnicka.cz 1973
Z19-29 [22] Plná Kateřina CZE Bělý 1988
M19-29 [23] Plný David CZE ENERVIT Team 1993
M40-59 [85] Polej Jiří CZE Hronov 1971
M30-39 [24] Rubáček Martin CZE Rubáček 1982
M19-29 [73] Růžička Zbyněk CZE Ski Paudera Staré Splavy 1991
M30-39 [59] Scattergoon Ewaw CZE 1977
M40-59 [ ] Sedláček Gamba CZE Auto Gamba 1969
M40-59 [45] Sedláček Miroslav CZE Continental Adršpach 1971
M40-59 [40] Semirád Pavel CZE Lyžaři Libchavy 1973
M40-59 [ ] Schwarz Marek CZE Pivníci Frýdlant 1973
M30-39 [52] Schwarz Martin CZE Machov 1983
M19-29 [1] Splítek Martin CZE Hradec Králové 1988
M40-59 [25] Strnad Marek CZE Pivní Fond 1972
M40-59 [43] Strnad Pavel CZE FCB Team 1974
M40-59 [26] Strnad Tomáš CZE Pivní Fond 1972
M30-39 [67] Svoboda Jaroslav CZE Techko CZ 1977
M40-59 [17] Svoboda Jaroslav CZE INS Atelier Náchod 1971
M40-59 [42] Šangala Adam CZE FCB Team 1971
M40-59 [61] Šimík Štěpán CZE Praha 6 1956
M40-59 [64] Škoda Josef CZE Continental 1963
M30-39 [38] Škop Jiří CZE HK Ostaš 1976
M60 [108] Šlégr Jiří CZE SK Autorest 1954
M40-59 [27] Šorfa Luboš CZE Continental Adršpach 1957
M30-39 [28] Šrámek Ondřej CZE Farmet a.s. 1982
M30-39 [29] Šretr Pavel CZE Růža Bike Velký Dřevíč 1976
M30-39 [112] Šretr Rudolf CZE Jasný Sokol 1977
M30-39 [41] Šrůtek David CZE BKL Machov 1980
M40-59 [99] Štěpánek Miloš CZE Náchod 1960
M30-39 [30] Šupich Martin CZE Wikov 1977
M19-29 [105] Tatíček Petr CZE RAJEC TREK 1985
M19-29 [31] Trenda Filip CZE Rafkarna IDEA Cycling Team 1995
M30-39 [44] Truhlář Jan CZE HSK - cycling team 1977
M30-39 [32] Tříska Lukáš CZE BAKAKO Nová Paka 1977
M60 [107] Tylš Jarka CZE Apache Bike Team Úpice 1953
M30-39 [3] Vagenknecht Tomáš CZE AEROTEC 1984
M19-29 [116] Valášek Daniel CZE VO2MAX-cyklotrenink 1993
M30-39 [2] Valášek Tomáš CZE KolaChaloupka.cz 1981
Z30-49 [81] Valášková Bohumila CZE Česká Skalice 1975
M30-39 [33] Valtera Pavel CZE Doldy ruksaky Machov 1976
M40-59 [109] Vejvoda Jiří CZE ASSPRO Náchod 1962
M30-39 [60] Vezmenlen Mattheus CZE Bobcat 1981
M40-59 [34] Vít Pavel CZE Vella team Náchod 1971
M40-59 [35] Vlach Tomáš CZE Meziměstí 1973
M40-59 [92] Vodička Mirek CZE AxitDoldy 1960
M30-39 [36] Vrbský Michal CZE INS Atelier Náchod 1978
M19-29 [47] Vyhlídka Jakub CZE Doldy 1986
M19-29 [51] Záliš Jiří CZE Pítrs bikes 1988
M40-59 [37] Zelený Petr CZE ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS 1960

startovní listina 30km

start ~ 12:12:00 , přihlášeno: 34 účastníků ( 27 mužů, 7 žen) 30km / 600m

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Z15-18 [181] Benešová Nikol CZE Redpoint Eleven Team 1999
Z [199] Bernardova Radka CZE Velké Poříčí 1983
M [171] Brandejs Jan CZE T-Mobile MTB team 1982
Z [167] Bryksí Barbora CZE Machov 1979
M [186] FRYDRYK PIOTR POL Cyklon Proal TEAM 1976
M [198] Goll Svatopluk CZE GO Bikers Team 1981
M [184] Hlaváček Zdeněk CZE GHOST team 1981
M [197] Horyna Roman CZE Mýtina 1964
Z [196] Horynová Eva CZE Mýtina 1967
Z [177] Hrnčířová Lucie CZE Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 1984
Z [195] Hrubá Jitka CZE Žďár nad Metují 1975
Z [194] Jahelková Renata CZE GHOST team 1987
M15-18 [180] Kleiner Petr CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1997
M [169] Kompa Seweryn POL Cyklon Proal TEAM 1982
M [176] Konečný Michal CZE Cyklopoint Jičín 1995
M [170] Kulej Wojciech POL Cyklon Proal TEAM 1980
M [178] Luksch Roman CZE LMD Cycling team 1964
M [193] Marek David CZE Velké Poříčí 1978
M [185] Mendera Łukasz POL Cyklon Proal Team 1982
M [ ] Molík František CZE Znojmo 1982
M [179] Nyč Jaroslav CZE Continental Adršpach 1970
M15-18 [175] Nýč Marek CZE 1998
M [174] Nýč Patrik CZE 1992
M [192] Pejskar Jindřich CZE Žďár nad Metují 1978
M [182] Pospíšil Jiří CZE Redpoint Eleven Team 1969
M15-18 [183] Pospíšil Lukáš CZE Redpoint Eleven Team 1998
M15-18 [ ] Ševců Tomáš CZE HSK - cycling team 1997
M [ ] Ševčík Roman CZE VYHULBANDA FC 1979
M15-18 [166] Štolfa Štěpán CZE SKI Police nad Metují 1998
M [191] Vagenknecht František CZE Aster Jičín 1977
M [173] Wiśniewski Tomasz POL Orbea Racing Team 1993
M [172] Wiśniewski Wojciech POL Orbea Racing Team 1993
M [114] Wójtowicz Przemysław POL Kłodzko 1976
M [190] Zítka Zdenek CZE Žďár nad Metují 1981

startovní listina 20km

start ~ 12:12:00 , přihlášeno: 4 účastníků ( 4 mužů, 0 žen) 20km

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
M13-14 [189] Horyna Matěj CZE Jablonec nad Nisou 2003
M13-14 [168] Krejsar Ondřej CZE Pitrs bikes 2004
M13-14 [188] Petr Michal CZE INS Atelier Náchod 2004
M40-59 [187] Tůma Pavel CZE INS-Náchod 1968