Ještěd SkyRace ® 2016

16.04.2016 Liberec [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod celkem: 470, muži : 363, ženy: 107, M-U19: 12, M-U23: 21, M-24-45: 292, M-46-99: 38, W-U19: 1, W-U23: 10, W-24-45: 85, W-46-99: 11 [html] [pdf]
soubor typ souboru velikost poslední změna
Premie pdf 14028B12.12.2016 23:43:20
Ultimate Sky Challenge pdf 18632B12.12.2016 23:43:20
>

výsledková listina hlavní závod

start ~ 11:01:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup U ŠámalůJeštěd#1Ještěd#2
1 1 / M-U23Besky [1] Tomáš Lichý 1994 CZE Salomon/SvetBehu.cz 01:53:19 00:00 48:35 (1) 01:14:45 (1) 01:40:45 (1)
2 1 / M-24-45Besky [7] Tomáš Maceček 1991 CZE Pearl iZUMi Czech 02:02:05 08:46 53:13 (7) 01:22:24 (9) 01:50:28 (7)
3 2 / M-24-45Pra [160] Tomáš Hudec 1990 CZE SvetBehu.cz 02:02:30 09:11 52:42 (4) 01:21:11 (4) 01:49:46 (5)
4 3 / M-24-45 [390] Daniel Rubič 1985 CZE New Balance Team 02:03:25 10:05 53:38 (9) 01:21:25 (7) 01:50:02 (6)
5 4 / M-24-45Pra [5] Tomáš Bystřický 1990 CZE Salomon-Suunto 02:06:29 13:09 53:58 (10) 01:23:04 (10) 01:53:37 (9)
6 5 / M-24-45Libere [178] Milan Janata 1985 CZE SALMING/RUN4FUN 02:07:03 13:43 52:47 (6) 01:22:07 (8) 01:53:11 (8)
7 2 / M-U23 [253] Tomáš Křivohlávek 1995 CZE Nový Malín 02:08:29 15:09 55:40 (17) 01:25:52 (15) 01:55:28 (11)
8 6 / M-24-45Besky [37] Tomáš Peter 1985 CZE Beskydští nomádi 02:08:46 15:26 55:32 (13) 01:25:50 (14) 01:55:50 (12)
9 7 / M-24-45Libere [322] Jan Němec 1986 CZE OK Chrastava 02:08:50 15:30 55:32 (14) 01:25:45 (13) 01:55:51 (13)
10 8 / M-24-45Pra [369] Jan Ferdinand Polášek 1988 CZE VŠSK MFF UK 02:09:49 16:29 55:30 (12) 01:26:15 (18) 01:56:31 (15)
10 3 / M-U23 [169] Adam Chloupek 1993 CZE SK Žabovřesky Brno 02:09:49 16:29 54:16 (11) 01:25:16 (12) 01:57:31 (19)
12 9 / M-24-45Besky [225] Oldřich Kokošek 1988 CZE Pearl Izumi Czech 02:10:00 16:40 55:53 (19) 01:26:18 (19) 01:57:00 (17)
13 10 / M-24-45 [341] Aleš Palko 1971 CZE Czech Skyrunning Team 02:10:13 16:54 56:08 (20) 01:26:11 (17) 01:57:15 (18)
14 11 / M-24-45 [66] Tomas Buryska 1988 CZE Runsport Team 02:10:48 17:28 55:45 (18) 01:25:58 (16) 01:56:56 (16)
15 12 / M-24-45 [40] Radim Berka 1982 CZE Kozákov, CZSA 02:11:49 18:29 53:33 (8) 01:24:33 (11) 01:56:07 (14)
16 13 / M-24-45Libere [365] Dušan Podroužek 1974 CZE AC Slovan Liberec 02:12:09 18:49 52:44 (5) 01:21:17 (6) 01:54:46 (10)
17 14 / M-24-45Besky [38] Martin Benroth 1992 CZE SKOB Zlín 02:12:34 19:14 58:03 (29) 01:29:00 (29) 02:00:45 (23)
18 1 / M-U19 [329] David Novák 1998 CZE SKDonocykl 02:12:43 19:23 55:36 (16) 01:26:26 (21) 02:00:10 (22)
19 4 / M-U23Besky [232] Lukáš Košut 1994 CZE NVPP team 02:13:45 20:25 57:57 (28) 01:28:49 (26) 01:59:57 (20)
20 15 / M-24-45 [53] Vojtěch Bořil 1990 CZE Lowepro CZ 02:13:48 20:28 57:40 (26) 01:28:26 (24) 02:00:00 (21)
21 2 / M-U19Besky [399] Marek Czeczotka 1998 CZE TJ TŽ Třinec 02:14:01 20:41 55:36 (15) 01:26:23 (20) 02:00:54 (25)
22 16 / M-24-45 [347] David Pecina 1974 CZE Eleven Run Team 02:14:09 20:49 57:14 (24) 01:27:24 (22) 02:01:00 (26)
23 17 / M-24-45Libere [274] Zbyšek Lhota 1984 CZE SALOMON RUN TEAM 02:14:56 21:36 57:15 (25) 01:28:31 (25) 02:02:08 (29)
24 5 / M-U23 [476] Matěj Urbaczka 1996 CZE Blackcomb/NVPP 02:15:06 21:47 57:56 (27) 01:28:50 (27) 02:01:41 (27)
25 18 / M-24-45Libere [268] Petr Lajtkep 1973 CZE Brubeck Team 02:15:25 22:05 56:59 (21) 01:28:05 (23) 02:02:00 (28)
26 19 / M-24-45Libere [478] Petr Urbánek 1981 CZE Brubeck Team 02:16:08 22:49 58:23 (30) 01:29:25 (30) 02:02:10 (30)
27 20 / M-24-45 [98] Libor Eremka 1988 CZE Humpolec 02:16:48 23:28 58:48 (33) 01:28:59 (28) 02:00:52 (24)
28 21 / M-24-45Libere [459] Pavel Štryncl 1977 CZE Salomon-Suunto 02:19:09 25:49 59:23 (34) 01:31:05 (32) 02:03:42 (31)
29 22 / M-24-45Libere [264] Daniel Kvasnička 1978 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:20:08 26:49 01:00:27 (39) 01:32:58 (36) 02:06:11 (35)
30 6 / M-U23 [405] Jiří Schlögl 1993 CZE ?í?any 02:20:12 26:52 59:33 (35) 01:32:22 (35) 02:06:07 (34)
31 23 / M-24-45Pra [77] Jan Červinka 1989 CZE Turbošnek 02:20:32 27:12 01:01:41 (46) 01:34:21 (43) 02:06:48 (37)
32 24 / M-24-45Pra [339] Martin Gabla 1976 CZE Boot camp 02:21:02 27:42 01:01:12 (42) 01:33:23 (39) 02:06:28 (36)
33 25 / M-24-45Pra [16] Lukas Hulka 1982 CZE Vegan Power 02:21:34 28:14 01:01:34 (45) 01:34:02 (42) 02:06:58 (38)
34 7 / M-U23Besky [18] Michal Argaláš 1993 CZE OB TJ TŽ Třinec 02:21:44 28:24 58:32 (31) 01:29:58 (31) 02:04:23 (32)
35 1 / W-24-45 [8] Anna Straková 1973 CZE Czech Skyrunning Team 02:21:51 28:32 01:01:54 (50) 01:35:55 (52) 02:08:51 (44)
36 3 / M-U19 [251] Jiří Křeček 1998 CZE Atletika Kolín 02:21:56 28:37 01:01:47 (48) 01:34:56 (45) 02:07:47 (39)
37 26 / M-24-45Libere [470] Radim Třešňák 1984 CZE Liberec 02:22:03 28:43 01:02:57 (60) 01:35:06 (46) 02:08:08 (41)
38 27 / M-24-45Libere [386] Martin Rexa 1979 CZE Kerda Sport 02:22:54 29:34 01:02:57 (61) 01:35:07 (47)
39 28 / M-24-45Libere [220] Jan Kocian 1988 CZE Mountain Base Rokytnice 02:22:55 29:35 01:02:43 (55) 01:35:40 (50) 02:08:59 (45)
40 29 / M-24-45Pra [465] Martin Töpfer 1992 CZE Praha 02:23:12 29:52 01:01:52 (49) 01:34:50 (44) 02:08:41 (43)
41 30 / M-24-45 [195] Martin Jiřík 1979 CZE Ostrov 02:23:20 30:00 59:59 (37) 01:33:30 (40) 02:08:39 (42)
42 2 / W-24-45Libere [15] Zuzana Kocumová 1979 CZE Liberec 02:23:23 30:04 01:01:55 (51) 01:35:55 (51) 02:09:39 (48)
43 3 / W-24-45 [10] Kateřina Matrasová 1983 CZE SK Chrast 02:24:51 31:31 01:01:43 (47) 01:35:18 (48) 02:09:14 (46)
44 31 / M-24-45Besky [226] Patrik Konderla 1992 CZE Byst?ice 02:25:08 31:48 01:00:51 (40) 01:33:15 (38) 02:08:04 (40)
45 1 / M-46-99Libere [229] Roman Koravský 1969 CZE ELEVEN RUN TEAM 02:25:23 32:03 01:01:24 (43) 01:33:43 (41) 02:09:39 (49)
46 32 / M-24-45Pra [346] Roman Pavlů 1979 CZE SK ZŠ JESENIOVA Praha 02:26:20 33:00 01:02:46 (58) 01:36:03 (53) 02:11:10 (51)
47 33 / M-24-45 [453] Martin Šourek 1984 CZE Sob?slav 02:26:48 33:28 01:04:38 (69) 01:38:37 (61) 02:12:36 (53)
48 34 / M-24-45Besky [440] Filip Žajdlík 1977 CZE SPLAŠENI GOROLI 02:27:04 33:45 58:44 (32) 01:33:01 (37) 02:10:30 (50)
49 35 / M-24-45Pra [275] Michal Lichter 1989 CZE Flying Runners 02:27:18 33:58 01:02:02 (52) 01:35:32 (49) 02:11:23 (52)
50 4 / M-U19Besky [460] Tomáš Štverák 1997 CZE Montura Czech Team 02:27:45 34:25 01:03:56 (63) 01:40:13 (71) 02:14:50 (59)
51 36 / M-24-45Pra [377] Vojtěch Přibyl 1990 CZE TRAILPOINT 02:28:02 34:42 01:04:46 (71) 01:38:40 (62) 02:13:09 (56)
52 8 / M-U23 [499] Jakub Veselý 1995 CZE SK Praga 02:28:10 34:50 01:02:54 (59) 01:36:53 (59) 02:13:11 (57)
53 37 / M-24-45Pra [351] Marek Pešta 1991 CZE Runi.to 02:28:19 34:59 02:11:02 (302)
54 38 / M-24-45 [376] Norbert Klvaň 1972 CZE SKC Pečky 02:28:39 35:19 01:02:44 (57) 01:36:51 (58) 02:12:39 (54)
55 39 / M-24-45Pra [217] Vítek Kněžínek 1991 CZE Babiččina Běžecká Buňka 02:28:40 35:20 59:43 (36) 01:32:21 (34) 02:09:38 (47)
56 4 / W-24-45Besky [316] Petra Mücková 1984 CZE Do pohody Vertical Trade 02:30:53 37:33 01:06:29 (86) 02:15:36 (332)
57 40 / M-24-45Libere [87] Martin Drbohlav 1989 CZE Liga Vyjimečných 02:31:03 37:44 01:01:30 (44) 01:36:07 (56) 02:12:51 (55)
58 41 / M-24-45 [166] Michal Chadim 1978 CZE KC Brno 02:31:56 38:36 01:05:25 (74) 01:41:06 (75) 02:15:38 (61)
59 9 / M-U23 [397] Vojtěch Řepa 1995 CZE Bohumín 02:32:06 38:46 01:03:28 (62) 01:38:29 (60) 02:15:55 (62)
60 42 / M-24-45Libere [485] Josef Valeš 1975 CZE Tanvald 02:32:12 38:52 01:06:40 (88) 01:41:36 (77) 02:16:47 (66)
61 43 / M-24-45 [424] Martin Stezka 1984 CZE Chřibska 02:32:16 38:57 01:04:57 (72) 01:39:27 (64) 02:15:59 (63)
62 5 / M-U19Besky [325] Ondřej Nezval 1999 CZE Buff® 02:32:21 39:01 57:05 (22) 01:32:18 (33) 02:13:57 (58)
63 44 / M-24-45 [91] Martin Dungl 1985 CZE Den cesty 02:32:45 39:25 01:06:23 (83) 01:41:43 (79) 02:17:51 (71)
64 45 / M-24-45 [299] Petr Martinovský 1986 CZE Hradec Králové 02:32:46 39:26 01:04:57 (73) 01:39:56 (69) 02:17:23 (69)
65 46 / M-24-45 [31] Zdeněk Beck 1971 CZE Rivalové 02:32:56 39:37 01:02:24 (53) 01:36:49 (57) 02:15:04 (60)
66 47 / M-24-45Besky [481] Rostislav Václavík 1982 CZE Birell/Boll/Mexiko Team 02:33:02 39:42 01:06:35 (87) 01:42:21 (81) 02:17:59 (72)
67 48 / M-24-45 [277] Tomáš Lisec 1981 CZE Ck Slavoj Terezín 02:33:15 39:55 01:04:31 (67) 01:39:49 (68) 02:16:48 (67)
68 10 / M-U23 [370] Michael Pozdenkov 1994 CZE Brno 02:33:18 39:58 01:04:34 (68) 01:39:22 (63) 02:16:46 (65)
69 49 / M-24-45 [211] Radek Leszczynski 1975 CZE BezvaBěh.cz Team Olomouc 02:33:51 40:31 01:05:28 (75) 01:40:08 (70) 02:16:40 (64)
70 50 / M-24-45Libere [449] Martin Hes 1976 CZE North Czech Runners 02:34:04 40:44 01:04:08 (64) 01:41:13 (76) 02:19:10 (75)
71 5 / W-24-45Besky [246] Denisa Krejčiříková 1988 CZE VZS Ostrava 02:34:07 40:47 01:04:13 (65) 01:39:43 (66) 02:17:44 (70)
72 6 / W-24-45Besky [142] Hana Holoubková 1989 CZE Beskydští nomádi 02:34:09 40:49 01:06:21 (82) 01:42:43 (84) 02:19:11 (76)
73 51 / M-24-45Besky [313] Jan Mráz 1977 CZE Ostrava 02:34:16 40:56 01:06:12 (81) 01:40:43 (74) 02:16:55 (68)
74 52 / M-24-45Pra [309] Jiri Mlčkovsky 1981 CZE Osnice 02:34:27 41:07 01:04:45 (70) 01:40:20 (72) 02:18:43 (73)
75 7 / W-24-45Besky [12] Zuzana Urbancová 1984 CZE Czech Skyrunning Team / SK Babice 02:34:35 41:15 01:08:12 (110) 01:43:52 (89) 02:19:19 (78)
76 53 / M-24-45Pra [249] Jiří Krotil 1988 CZE SRTG Praha 02:34:36 41:17 01:08:32 (115) 01:43:30 (88) 02:19:14 (77)
77 54 / M-24-45Libere [84] Jakub Doškář 1988 CZE McBike.cz 02:36:21 43:01 01:05:28 (76) 01:40:26 (73) 02:19:09 (74)
78 55 / M-24-45Libere [54] Jiří Bošek 1982 CZE Brubeck Team 02:36:27 43:07 01:06:26 (84) 01:43:03 (86) 02:21:44 (86)
79 56 / M-24-45Besky [148] Marek Novotný 1977 CZE Hybaj Team 02:36:45 43:25 01:07:08 (95) 01:44:59 (101) 02:21:11 (83)
80 57 / M-24-45 [492] Jiří Vašina 1974 CZE BK SAK Karviná 02:37:08 43:48 01:05:29 (77) 01:41:38 (78) 02:19:48 (79)
81 6 / M-U19 [102] Dan Fiala 1997 CZE Elite Sport Team 02:37:42 44:22 01:00:24 (38) 01:36:07 (55) 02:20:17 (80)
82 58 / M-24-45 [305] Ondřej Mazura 1989 CZE Domoušice 02:37:52 44:32 01:07:36 (102) 01:44:39 (99) 02:22:42 (92)
83 59 / M-24-45 [23] Miroslav Bárta 1988 CZE SK Maxtri Liberec 02:37:57 44:37 01:07:17 (97) 01:43:13 (87) 02:20:55 (82)
84 60 / M-24-45Besky [319] David Nádeníček 1986 CZE KESBUK Ostráva 02:38:29 45:09 01:06:46 (89) 01:44:04 (91) 02:21:58 (88)
85 61 / M-24-45 [483] Karel Valenta 1974 CZE BK Varnsdorf 02:38:55 45:35 01:06:48 (90) 01:42:59 (85) 02:21:19 (84)
86 62 / M-24-45 [222] Pavel Kočí 1989 CZE Retro Garáž 02:39:00 45:40 01:07:10 (96) 01:44:28 (95) 02:22:15 (90)
87 63 / M-24-45Pra [130] Nikola Havlík 1987 CZE RUNGO.cz 02:39:57 46:37 01:08:01 (106) 01:44:33 (98) 02:22:50 (93)
88 64 / M-24-45 [204] Adam Kajánek 1980 CZE Salomon-run 02:40:21 47:02 01:10:40 (140) 01:47:50 (120)
89 65 / M-24-45Besky [233] Tomáš Kotala 1989 CZE Kružberk 02:40:46 47:26 01:09:55 (131) 01:46:50 (112) 02:24:11 (98)
90 66 / M-24-45Libere [213] Stanislav Kindl 1988 CZE Liberec 02:41:14 47:54 01:05:42 (79) 01:42:36 (83) 02:21:30 (85)
91 7 / M-U19 [52] Martin Bořil 1998 CZE Lyžaři Žďár nad Sázavou 02:41:23 48:03 01:09:35 (128) 01:47:31 (117)
92 8 / M-U19Pra [495] Matěj Vavřina 1998 CZE SK Rover Praha 02:41:31 48:11 01:07:33 (100) 01:44:31 (97) 02:22:05 (89)
93 2 / M-46-99 [258] PETR KUBIŠTA 1970 CZE marathon Plzen 02:41:32 48:12 01:08:14 (111) 01:44:12 (93) 02:22:52 (94)
94 67 / M-24-45 [343] Jan Pašek 1984 CZE Plze? 02:41:35 48:15 01:06:07 (80) 01:42:31 (82)
95 8 / W-24-45Besky [337] Ivona Krejčiříková 1988 CZE VZS Ostrava 02:41:36 48:16 01:08:07 (109) 01:46:18 (107) 02:25:43 (102)
96 68 / M-24-45 [108] david fojtik 1973 CZE Kbely Cycling Team 02:42:12 48:52 01:07:06 (92) 01:45:01 (102) 02:23:25 (95)
97 69 / M-24-45Pra [403] Robert Sedlak 1985 CZE Praha 7 02:42:16 48:56 01:08:46 (118) 01:45:30 (104) 02:23:53 (97)
98 70 / M-24-45 [262] Alois Kuna 1988 CZE ?eské Bud?jovice 02:42:17 48:58 01:08:01 (107) 01:44:20 (94) 02:24:32 (99)
99 71 / M-24-45Pra [304] Alex Maximov 1986 CZE HO Tesla Brno 02:42:30 49:10 01:07:08 (94) 01:43:57 (90) 02:23:36 (96)
100 72 / M-24-45Libere [196] Jarda Jisl 1973 CZE Craft Team Jablonec 02:42:33 49:13 01:02:43 (56) 01:39:32 (65) 02:22:20 (91)
101 11 / M-U23 [446] Jakub Škoda 1995 CZE SALOMON/SUUNTO 02:42:34 49:14 01:04:15 (66) 01:42:11 (80) 02:21:55 (87)
102 73 / M-24-45Besky [6] Vít Otevřel 1988 CZE Czech Skyrunning Team / Salomon-run 02:43:15 49:56 57:10 (23) 01:36:05 (54) 02:20:20 (81)
103 9 / W-24-45Besky [171] Kristýna Chmelková 1987 CZE TJ Liga 100 Olomouc 02:43:41 50:21 01:09:11 (122) 01:46:40 (110) 02:25:32 (101)
104 74 / M-24-45Libere [437] Jan Svoboda 1983 CZE SK suadra.cz 02:44:24 51:04 01:10:30 (137) 01:50:34 (148) 02:28:55 (116)
105 9 / M-U19 [198] Vojtěch Joska 1999 CZE MVK team 02:44:31 51:11 01:10:45 (142) 01:48:03 (123) 02:27:37 (107)
106 75 / M-24-45Libere [520] Jiří Zelenka 1971 CZE SUADRA 02:44:34 51:14 01:10:38 (139) 01:50:03 (144) 02:28:49 (114)
107 76 / M-24-45Besky [159] David Hrůza 1971 CZE tRUtNov 02:45:07 51:47 01:09:33 (126) 01:46:40 (111) 02:26:54 (105)
108 77 / M-24-45Besky [345] Milan Pavlík 1978 CZE TJ Liga 100 Olomouc 02:45:08 51:49 01:09:42 (129) 01:48:16 (127) 02:28:40 (113)
109 1 / W-46-99 [280] Romana Lubinová 1969 CZE Lk Slovan Karlovy Vary 02:45:18 51:59 01:07:07 (93) 01:44:28 (96) 02:26:11 (103)
110 78 / M-24-45Libere [221] Jan Kocum 1980 CZE Gutar a Brufen 02:45:58 52:38 01:09:18 (123) 01:48:40 (130) 02:29:54 (121)
111 79 / M-24-45Libere [33] Přemysl Bělaška 1974 CZE ComAp runtime error 02:46:03 52:43 01:11:03 (146) 01:48:07 (124) 02:27:38 (108)
112 80 / M-24-45Pra [388] Marek Rod 1987 CZE Chodos atletics 02:46:09 52:50 01:08:38 (117) 01:47:12 (114) 02:27:55 (109)
113 81 / M-24-45 [434] David Svárovský 1977 CZE HK Mladá Boleslav 02:46:18 52:58 01:08:24 (113) 01:47:42 (118) 02:29:00 (118)
114 82 / M-24-45 [239] David Král 1973 CZE Rivalové 02:46:40 53:20 01:06:27 (85) 01:44:08 (92) 02:27:18 (106)
115 83 / M-24-45 [112] Michal Fridrich 1982 CZE ATEX 007 02:47:10 53:50 01:10:51 (145) 01:49:05 (134) 02:30:52 (129)
116 3 / M-46-99 [234] Pavel Kotúček 1961 CZE iThinkBeer 02:47:17 53:57 01:12:26 (159) 01:51:07 (151) 02:30:28 (126)
117 84 / M-24-45 [441] Martin Šauer 1977 CZE Brno 02:47:25 54:05 01:12:59 (164) 01:49:41 (141) 02:28:34 (112)
118 85 / M-24-45 [533] Jakub Řídel 1975 CZE Praha 02:47:47 54:27 01:06:56 (91) 01:46:32 (109) 02:28:00 (111)
119 10 / W-24-45Pra [11] Zuzana Krchová 1990 CZE Czech Skyrunning Team 02:47:51 54:31 01:05:35 (78) 01:45:09 (103) 02:28:49 (115)
120 86 / M-24-45Pra [59] Petr Brém 1980 CZE RUNGO.cz 02:48:04 54:44 01:11:57 (156) 01:51:07 (152) 02:30:36 (128)
121 12 / M-U23 [147] Jan Luxemburg 1996 CZE Je?manice 02:48:04 54:44 01:07:30 (98) 01:44:53 (100) 02:26:32 (104)
122 87 / M-24-45 [208] Jakub Karč 1974 CZE SK Babice 02:48:26 55:06 01:10:48 (144) 01:49:38 (140) 02:30:20 (123)
123 88 / M-24-45Pra [252] Martin Křivka 1986 CZE MK Factory Racing 02:48:38 55:18 01:11:13 (148) 01:49:49 (142) 02:30:30 (127)
123 88 / M-24-45Libere [47] Marian Böhm 1979 CZE Mára 02:48:38 55:18 01:11:16 (149) 01:49:51 (143) 02:30:57 (130)
125 11 / W-24-45 [307] Marcela Mikulecká 1973 CZE Iscarex Česká Třebová 02:48:43 55:24 01:13:09 (169) 01:52:22 (158) 02:31:45 (135)
126 4 / M-46-99Libere [32] Pavel Bednář 1968 CZE ŠNECI na MAX 02:48:54 55:34 01:10:02 (134) 01:49:21 (137) 02:31:27 (133)
127 90 / M-24-45 [73] Martin Čechura 1988 CZE MPM TEAM 02:49:34 56:14 01:09:58 (132) 01:48:13 (125) 02:30:20 (124)
128 12 / W-24-45Besky [250] Andrea Krstevova 1985 CZE Pearl Izumi Czech 02:49:38 56:18 01:07:35 (101) 01:47:07 (113) 02:30:15 (122)
129 91 / M-24-45Libere [58] Vladimír Bradna 1978 CZE Liberec 02:49:42 56:22 01:13:06 (167) 01:52:25 (159) 02:32:36 (137)
130 92 / M-24-45Libere [530] Marek Pešík 1984 CZE OB Jizerky 02:49:56 56:37 01:09:34 (127) 01:48:25 (128) 02:29:53 (120)
131 93 / M-24-45Besky [396] Martin Ryzí 1992 CZE X-TRAIL ORLOVÁ 02:50:13 56:53 01:08:00 (105) 01:48:02 (122) 02:30:27 (125)
132 94 / M-24-45 [128] David Havlíček 1986 CZE Osmaci.cz 02:50:31 57:11 01:11:27 (151) 01:50:53 (149) 02:33:00 (140)
133 95 / M-24-45 [144] Antonín Honzík 1987 CZE VK Smíchov 02:50:42 57:22 01:10:45 (141) 01:48:54 (131) 02:29:00 (117)
134 96 / M-24-45 [125] Jiří Hanzl 1988 CZE Sušice 02:50:49 57:29 01:13:29 (178) 01:52:29 (160) 02:31:30 (134)
135 97 / M-24-45Pra [442] Robin Šemotl 1992 CZE Mariánské Lázn? 02:51:14 57:54 01:09:05 (121) 01:47:21 (116) 02:30:58 (131)
136 98 / M-24-45Pra [401] Petr Sedláček 1988 CZE Praha 02:51:15 57:56 01:08:36 (116) 01:49:16 (136) 02:33:26 (143)
137 99 / M-24-45Pra [161] Jan Humr 1984 CZE Continental 02:51:20 58:00 01:07:32 (99) 01:47:44 (119) 02:31:24 (132)
138 100 / M-24-45Libere [357] Martin Pichl 1976 CZE iThinkBeer 02:51:42 58:22 01:08:15 (112) 01:49:15 (135) 02:32:58 (139)
139 5 / M-46-99 [508] Pavel Volák 1970 CZE OB ulita Broumov 02:51:43 58:23 01:09:21 (124) 01:47:15 (115) 02:29:43 (119)
140 13 / W-24-45Libere [122] Martina Hampejsová 1972 CZE ŠNECI na MAX 02:51:44 58:24 01:13:00 (166) 01:52:37 (161) 02:34:01 (146)
141 101 / M-24-45 [81] Jakub Dostál 1987 CZE Equilibrium Slacklines 02:51:49 58:29 01:13:22 (175) 01:52:40 (162) 02:33:49 (144)
142 102 / M-24-45 [301] Jan Mastik 1987 CZE TuhoszCamp Racing 02:51:51 58:31 01:12:48 (162) 01:52:14 (157) 02:34:06 (147)
143 103 / M-24-45Pra [36] Daniel Beneš 1988 CZE Praha 6 02:51:57 58:37 01:11:54 (155) 01:51:27 (154) 02:33:10 (142)
144 104 / M-24-45Besky [236] Jaroslav Kouřil 1980 CZE Neběžecký kroužek 02:52:00 58:40 01:09:29 (125) 01:48:59 (132) 02:32:40 (138)
145 6 / M-46-99 [261] Dušan Lichý 1967 CZE Splašení goroli 02:52:25 59:05 01:10:02 (133) 01:50:28 (147) 02:34:17 (148)
146 1 / W-U23Libere [285] Lucie Luštincová 1993 CZE Adidas Outdoor Team 02:52:28 59:08 01:13:21 (174) 01:54:24 (173) 02:36:12 (158)
147 7 / M-46-99Libere [282] Roman Lukeš 1970 CZE Bks/Dynafit 02:52:30 59:10 01:07:53 (104) 01:47:57 (121) 02:32:19 (136)
148 105 / M-24-45 [334] Tomáš Okrouhlík 1974 CZE iThinkBeer 02:52:43 59:24 01:12:35 (160) 01:52:50 (164) 02:34:59 (152)
149 13 / M-U23Libere [276] MILAN LINKA 1993 CZE Liberec 02:53:13 59:53 01:11:22 (150) 01:51:22 (153) 02:37:20 (164)
150 14 / M-U23 [480] Lukáš Jordak 1993 CZE Prost?jov 02:53:15 59:55 01:14:10 (186) 01:53:36 (171) 02:36:21 (160)
151 8 / M-46-99 [410] Josef Skalický 1962 CZE ActivityLA Žichlínek 02:53:15 59:56 01:11:58 (157) 01:51:02 (150) 02:35:07 (153)
152 106 / M-24-45Pra [218] Martin Knol 1971 CZE SK BABICE "B" 02:53:40 01:00:20 01:13:21 (173) 01:53:35 (170) 02:35:36 (156)
153 107 / M-24-45Libere [363] Jakub Plešinger 1981 CZE Ultrasáci 02:53:51 01:00:31 01:10:46 (143) 01:49:31 (139) 02:33:03 (141)
154 108 / M-24-45Besky [361] Ondřej Plechatý 1984 CZE RunSport Team 02:54:01 01:00:41 01:14:13 (188) 01:54:56 (177) 02:35:29 (155)
155 9 / M-46-99 [514] Pavel Zámostný 1970 CZE iThinkBeer 02:54:21 01:01:01 01:14:58 (196) 01:53:09 (166) 02:35:14 (154)
156 15 / M-U23Libere [113] Matouš Fürst 1996 CZE TJ Loko Liberec OB 02:54:40 01:01:20 01:10:22 (136) 01:51:42 (155) 02:36:52 (162)
156 2 / W-U23Libere [458] Anna Štičková 1996 CZE TJ Loko Liberec OB 02:54:40 01:01:20 01:10:21 (135) 01:51:43 (156) 02:36:53 (163)
158 14 / W-24-45Besky [509] Eliška Vondráčková 1987 CZE Blansko 02:55:18 01:01:59 01:14:18 (191) 01:55:36 (184) 02:38:22 (171)
159 109 / M-24-45 [97] Jan Erben 1989 CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas 02:55:39 01:02:19 01:09:53 (130) 01:49:03 (133) 02:36:08 (157)
160 110 / M-24-45Pra [473] Tomáš Tylingr 1987 CZE RUNCAT 02:55:44 01:02:25 01:12:47 (161) 01:53:18 (168) 02:36:25 (161)
161 111 / M-24-45Pra [151] Jan Hovorka 1988 CZE Praha 4 02:55:49 01:02:30 01:15:51 (206) 01:55:19 (182) 02:38:42 (172)
162 112 / M-24-45 [170] Martin Coufal 1976 CZE Letovice 02:56:27 01:03:07 01:12:59 (165) 01:54:36 (174) 02:38:16 (170)
163 113 / M-24-45 [531] Jan Weisshautel 1986 CZE SWIX 02:57:10 01:03:50 01:13:44 (180) 01:52:45 (163) 02:37:46 (166)
164 114 / M-24-45 [517] Aleš Zavoral 1978 CZE Berany Duc 02:57:30 01:04:10 01:12:55 (163) 01:55:43 (185) 02:40:32 (184)
165 115 / M-24-45Besky [308] Radomír Viej 1976 CZE rawio - HUISMAN 02:57:33 01:04:13 01:13:53 (183) 01:56:43 (193) 02:39:44 (176)
166 116 / M-24-45Pra [231] Jiří Korotvička 1988 CZE ?elákovice 02:57:49 01:04:29 01:17:11 (230) 01:59:46 (221) 02:40:33 (185)
167 15 / W-24-45Libere [194] Marie Jiřičková 1983 CZE Craft Team Jablonec 02:58:04 01:04:45 01:15:23 (199) 01:56:42 (192) 02:40:22 (180)
168 117 / M-24-45Besky [432] Pavel Subert 1974 CZE Horalove 02:58:12 01:04:53 01:13:27 (177) 01:55:56 (190) 02:39:43 (175)
169 118 / M-24-45Libere [126] Václav Hanzlík 1974 CZE Liberec 02:58:19 01:04:60 01:15:01 (197) 01:55:52 (188) 02:37:59 (168)
170 16 / W-24-45Libere [24] Petra Barthová 1971 CZE Kino Varšava 02:58:58 01:05:39 01:07:48 (103) 01:46:04 (106) 02:34:28 (149)
171 119 / M-24-45 [414] Roman Slivka 1984 CZE Old?išov 02:59:03 01:05:43 01:13:49 (181) 01:53:44 (172) 02:37:38 (165)
172 120 / M-24-45 [317] Zlatan Mulić 1985 CZE Praha 4 02:59:26 01:06:06 01:13:08 (168) 01:53:26 (169) 02:37:47 (167)
173 3 / W-U23 [238] Barbora Kožnarová 1993 CZE VFU Brno 02:59:37 01:06:17 01:16:34 (223) 01:58:56 (215) 02:42:18 (194)
174 10 / M-46-99 [138] Josef Hladík 1970 CZE Klánovice, Praha 9 02:59:47 01:06:27 01:14:22 (192) 01:55:04 (178) 02:40:25 (181)
175 16 / M-U23Besky [154] Pavel Hradil 1994 CZE X-TRAIL ORLOVÁ 02:59:49 01:06:29 01:16:23 (218) 01:57:24 (201) 02:40:27 (183)
176 121 / M-24-45Besky [71] Pavel Czerný 1981 CZE Karviná 03:00:08 01:06:48 01:08:30 (114) 01:48:13 (126) 02:34:32 (150)
177 122 / M-24-45 [466] Milan Šafr 1977 CZE 03:00:09 01:06:49 01:15:59 (211) 01:57:49 (205) 02:40:40 (187)
178 10 / M-U19 [245] Daniel Krejbich 1999 CZE Praha 03:00:18 01:06:58 01:08:55 (120) 01:46:20 (108) 02:36:15 (159)
179 123 / M-24-45 [100] Tomáš Fait 1988 CZE Praha 4 03:00:24 01:07:04 01:13:51 (182) 01:55:52 (189) 02:40:26 (182)
180 124 / M-24-45 [48] Petr Hostaš 1990 CZE OOB TJ Turnov 03:00:27 01:07:07 01:14:17 (190) 01:56:33 (191) 02:40:20 (179)
181 125 / M-24-45 [237] Jiří Kozubík 1988 CZE JuraZub 03:00:37 01:07:18 01:17:03 (226) 01:59:02 (217) 02:42:29 (195)
182 126 / M-24-45Libere [532] Ivan Kestler 1976 CZE North Czech Runners 03:00:47 01:07:28 01:14:05 (185) 01:57:00 (195) 02:42:30 (196)
183 11 / M-46-99 [283] Martin Lukeš 1968 CZE ELEVEN RUN TEAM 03:00:51 01:07:32 01:13:19 (172) 01:54:48 (175) 02:40:00 (177)
184 127 / M-24-45 [324] Jiří Nesvadba 1974 CZE DHL ITS Running Club 03:00:52 01:07:32 01:18:20 (252) 01:59:49 (223) 02:42:18 (193)
185 128 / M-24-45 [254] Milos Ksonzek 1986 CZE Crossfit Committed Praha 03:01:20 01:08:00 01:15:52 (207) 01:57:20 (200) 02:41:40 (190)
186 129 / M-24-45 [293] Petr Mandok 1988 CZE Praha 03:01:43 01:08:23 01:15:44 (204) 01:57:11 (198) 02:40:51 (188)
187 17 / W-24-45Pra [230] Kamila Kordíková 1989 CZE holky z TULky 03:01:48 01:08:28 01:15:56 (209) 01:58:52 (212) 02:41:58 (192)
188 130 / M-24-45Libere [547] Jáchym Kubeček 1977 CZE Liberec 03:02:04 01:08:44 01:15:49 (205) 01:57:38 (203) 02:42:34 (197)
189 131 / M-24-45 [185] Václav Jánský 1989 CZE SRTG Praha 03:02:06 01:08:46 01:15:33 (201) 01:57:19 (199) 02:41:41 (191)
190 18 / W-24-45 [92] Tereza Ďurdiaková 1991 CZE ridicem.cz 03:02:08 01:08:48 01:18:26 (254) 02:00:35 (231) 02:43:55 (206)
191 19 / W-24-45Pra [415] Zuzana Slušná 1980 SVK Runsport Team 03:02:16 01:08:56 01:18:12 (250) 02:01:44 (238) 02:44:41 (209)
192 20 / W-24-45 [475] Lenka Ungerová 1989 CZE TRIOP 03:02:42 01:09:22 01:17:23 (234) 01:57:29 (202) 02:39:21 (174)
193 132 / M-24-45Besky [379] Martin Rada 1974 CZE Valachiarun.cz 03:03:11 01:09:51 01:14:16 (189) 01:55:47 (187) 02:40:36 (186)
194 133 / M-24-45Pra [454] Michal Špak 1984 SVK Slo(w)Mo 03:03:27 01:10:07 01:21:03 (287) 02:04:11 (270) 02:46:13 (218)
195 12 / M-46-99 [507] Jan Vokulič 1969 CZE selatkoleze 03:03:27 01:10:07 01:18:07 (246) 02:01:38 (237) 02:45:29 (213)
196 134 / M-24-45 [425] Jan Stískal 1980 CZE Ekora 03:03:38 01:10:18 01:17:39 (236) 01:59:26 (219) 02:42:59 (199)
197 135 / M-24-45Libere [257] Jan Kubišta 1986 CZE Salomon Mercedes Benz Team 03:03:42 01:10:22 01:14:35 (193) 01:57:01 (196) 02:42:51 (198)
198 136 / M-24-45 [372] Libor Procházka 1977 CZE Brno 03:03:50 01:10:31 01:17:59 (243) 02:00:58 (235) 02:43:51 (204)
199 137 / M-24-45 [472] Václav Tyleček 1985 CZE Nebězecký kroužek 03:03:53 01:10:33 01:16:25 (219) 01:58:47 (211) 02:43:34 (202)
200 138 / M-24-45Pra [70] Zdeněk Crha 1979 CZE MK Kladno 03:04:03 01:10:43 01:15:41 (202) 01:58:07 (208) 02:43:09 (200)
201 139 / M-24-45 [270] Jan lederer 1974 CZE Outfish Team 03:04:26 01:11:06 01:18:40 (258) 02:02:01 (240) 02:45:35 (214)
202 17 / M-U23 [328] Daniel Trýzna 1995 CZE Lasvit Bikers 03:05:09 01:11:49 01:17:06 (227) 01:59:57 (224) 02:44:55 (211)
203 140 / M-24-45 [105] Ondřej Fisenko 1992 CZE Tri Ski H.Počernice 03:05:14 01:11:55 01:11:27 (152) 01:54:54 (176) 02:40:03 (178)
204 141 / M-24-45Pra [260] Pavel Kuhn 1975 CZE KUBE 03:05:25 01:12:05 01:17:20 (233) 01:59:20 (218) 02:43:50 (203)
205 142 / M-24-45 [287] Michael Macháček 1990 CZE Praha 7, Holešovice 03:05:29 01:12:09 01:18:57 (262) 02:03:15 (259) 02:47:26 (231)
206 143 / M-24-45Besky [214] Tomáš Klím 1975 CZE turista 03:05:32 01:12:12 01:14:41 (194) 01:55:14 (180) 02:39:14 (173)
207 144 / M-24-45Pra [136] Jakub Hendrych 1983 CZE bezimmetrzametrem.blogspot.cz / jhe.cz 03:05:40 01:12:21 01:08:05 (108) 01:45:39 (105) 02:33:50 (145)
208 1 / W-U19 [279] Markéta Lubinová 1997 CZE Lk Slovan Karlovy Vary 03:05:43 01:12:24 01:17:08 (228) 02:00:29 (229) 02:46:22 (219)
209 2 / W-46-99 [281] Mirka Lukášová 1961 CZE Praha 03:05:56 01:12:36 01:17:09 (229) 02:00:03 (225) 02:45:51 (216)
210 21 / W-24-45 [471] Veronika Tuhovčáková 1984 CZE Salomon-run 03:06:02 01:12:43 01:11:34 (153) 01:50:22 (146) 02:27:57 (110)
211 145 / M-24-45 [95] Zdeněk Eibel 1982 CZE DNR Jihlava 03:06:13 01:12:53 01:18:04 (244) 02:02:46 (253) 02:46:44 (224)
212 13 / M-46-99 [181] Tomáš Janík 1968 CZE SPONA Teplice 03:06:24 01:13:04 01:16:19 (217) 01:57:39 (204) 02:44:28 (207)
213 146 / M-24-45 [381] Jakub Rakovič 1988 CZE Lety 03:06:27 01:13:07 01:19:17 (267) 02:02:16 (245) 02:46:29 (223)
214 147 / M-24-45Libere [201] Tomáš Kadavý 1985 CZE Pardubice 03:06:30 01:13:10 01:13:12 (171) 01:55:09 (179) 02:44:50 (210)
215 148 / M-24-45Besky [477] Adam Urbanec 1986 CZE Studenka 03:06:53 01:13:33 01:15:33 (200) 01:58:59 (216) 02:45:21 (212)
216 149 / M-24-45Pra [175] Branislav Jacko 1982 CZE TK Nové Zámky 03:07:02 01:13:42 01:17:49 (240) 01:58:00 (207) 02:43:19 (201)
217 150 / M-24-45 [143] Tomáš Honegr 1979 CZE Ho?ice 03:07:10 01:13:50 01:17:43 (237) 02:02:05 (243) 02:47:07 (227)
218 151 / M-24-45 [469] Jan Třasák 1981 CZE Újezd nad Lesy 03:07:16 01:13:56 01:17:16 (231) 02:00:28 (228) 02:45:48 (215)
219 152 / M-24-45Pra [427] Kryspin Stolfa 1986 CZE Praha 03:07:41 01:14:21 01:16:29 (220) 02:02:11 (244) 02:47:38 (235)
220 22 / W-24-45Pra [360] Simona Pirklová 1985 CZE Praha 15 03:07:51 01:14:31 01:17:18 (232) 01:59:47 (222) 02:46:24 (221)
221 153 / M-24-45Libere [123] Martin Hanuš 1985 CZE Frýdlant 03:07:59 01:14:40 01:18:46 (260) 02:02:58 (257) 02:47:16 (228)
222 154 / M-24-45 [244] Michal Krčál 1983 CZE If you must run - RUN 03:08:00 01:14:41 01:22:24 (295) 02:05:33 (276) 02:49:20 (243)
223 155 / M-24-45 [528] Pavel Žlábek 1979 CZE MK Kladno 03:08:07 01:14:48 01:13:33 (179) 01:55:44 (186) 02:43:52 (205)
224 156 / M-24-45Pra [46] Honza Blažek 1984 CZE Den cesty 03:08:24 01:15:04 01:19:07 (264) 02:03:33 (262) 02:47:22 (230)
225 157 / M-24-45 [290] Vít Mairich 1972 CZE Regyn 03:08:42 01:15:23 01:11:04 (147) 01:50:09 (145) 02:34:47 (151)
225 157 / M-24-45 [158] Zdeněk Pleva 1983 CZE Česká tlam 03:08:42 01:15:23 01:18:19 (251) 02:02:52 (255) 02:49:14 (241)
227 23 / W-24-45Besky [487] Lenka Vančurová 1987 CZE Valaští Bajkeři 03:08:48 01:15:28 01:19:40 (273) 02:03:29 (261) 02:47:46 (236)
228 159 / M-24-45 [311] Filip Moravec 1992 CZE Stiasini Café Živanice 03:09:07 01:15:47 01:18:05 (245) 02:00:39 (233) 02:46:58 (226)
229 14 / M-46-99 [167] Roman Chládek 1970 CZE RunSport Team 03:09:07 01:15:48 01:16:13 (214) 01:59:37 (220) 02:47:35 (233)
230 160 / M-24-45 [298] Jakub Martinec 1986 CZE SPORTISIMO - ECstore.cz 03:09:16 01:15:56 01:13:10 (170) 01:56:45 (194) 02:46:56 (225)
231 161 / M-24-45Libere [327] Martin Nouza 1982 CZE Brubeck Team 03:09:24 01:16:04 01:13:23 (176) 01:55:18 (181) 02:46:06 (217)
232 162 / M-24-45 [86] Jan Drbal 1973 CZE Brno 03:09:48 01:16:28 01:19:17 (268) 02:03:13 (258) 02:48:35 (238)
233 15 / M-46-99Libere [14] Jaroslav Štěpán 1970 CZE Spinfit Liberec 03:09:58 01:16:38 01:14:12 (187) 01:57:07 (197) 02:46:28 (222)
234 163 / M-24-45 [398] Ivo Sadvar 1979 CZE Liberec V-Kristiánov 03:10:43 01:17:24 01:16:37 (224) 02:00:39 (234) 02:48:37 (239)
235 164 / M-24-45 [455] Petr Špičák 1971 CZE Statenice 03:10:53 01:17:33 01:16:49 (225) 02:00:38 (232) 02:49:48 (245)
236 165 / M-24-45Libere [199] Jakub Juklíček 1988 CZE Liberec 03:11:12 01:17:52 01:17:45 (238) 02:02:39 (249) 02:48:27 (237)
236 165 / M-24-45Libere [74] Ondřej Černý 1988 CZE Liberec 03:11:12 01:17:52 01:18:10 (247) 02:03:33 (263) 02:51:52 (261)
238 16 / M-46-99 [278] Petr Luberda 1965 CZE DVtech.cz České Budějovice 03:11:32 01:18:12 01:22:05 (292) 02:06:28 (279) 02:51:08 (255)
239 167 / M-24-45Libere [259] Matěj Kubrt 1988 CZE Ko?enov 03:11:33 01:18:13 01:19:34 (272) 02:03:58 (267) 02:51:45 (258)
240 18 / M-U23 [64] Jakub Budina 1993 CZE Česká Třebová 03:11:43 01:18:23 01:16:15 (216) 01:58:55 (214) 02:49:18 (242)
241 168 / M-24-45 [383] Matěj Rakovič 1991 CZE Lety 03:11:48 01:18:28 01:24:28 (313) 02:08:34 (292) 02:53:02 (267)
242 169 / M-24-45Besky [303] Pavel Matyščák 1980 CZE RUNit! 03:11:49 01:18:29 01:20:44 (284) 02:04:40 (272) 02:50:37 (248)
243 170 / M-24-45 [371] Jiří Pozler 1983 CZE OSPM 03:12:00 01:18:40 01:18:38 (257) 02:02:03 (241) 02:49:40 (244)
244 17 / M-46-99 [76] Jaroslav Červinka 1958 CZE Praha 03:12:13 01:18:53 01:15:56 (210) 01:58:44 (210) 02:47:37 (234)
245 18 / M-46-99 [172] Jan Chroust 1960 CZE Pivovar Falkenštejn Krásná Lípa 03:12:18 01:18:58 01:22:19 (294) 02:07:19 (284) 02:52:21 (265)
246 19 / M-46-99 [296] Milan Marhan 1968 CZE Banka Praha 03:12:22 01:19:02 01:12:22 (158) 01:53:09 (167) 02:44:33 (208)
247 171 / M-24-45 [206] Sebastian Kantor 1987 CZE Nýdek 03:12:30 01:19:10 01:19:21 (269) 02:02:54 (256) 02:25:29 (100)
248 172 / M-24-45 [392] Lukáš Růžička 1986 CZE RunSport Team 03:12:31 01:19:12 01:17:47 (239) 02:01:21 (236) 02:48:47 (240)
249 173 / M-24-45Pra [39] Oldřich Berka 1983 CZE SK Suadra 03:12:38 01:19:18 01:19:10 (265) 02:03:20 (260) 02:50:27 (247)
250 174 / M-24-45 [55] Jiří Bouda 1971 CZE Šenov u Nového Ji?ína 03:13:21 01:20:02 01:15:55 (208) 02:02:31 (246) 02:51:46 (259)
251 24 / W-24-45 [500] Pavla Vildmonová 1974 CZE Beroun 03:13:23 01:20:04 01:18:11 (248) 02:02:44 (251) 02:50:50 (250)
252 20 / M-46-99 [375] Luboš Prošek 1968 CZE Vráž 03:13:26 01:20:06 01:18:11 (249) 02:02:47 (254) 02:50:51 (251)
253 25 / W-24-45Libere [263] Petra Kurfiřtová 1978 CZE Jablonec nad Nisou 03:13:27 01:20:07 01:23:23 (305) 02:09:08 (294) 02:54:43 (272)
254 175 / M-24-45 [447] Radim Škrabák 1977 CZE OSPM 03:13:27 01:20:07 01:20:13 (281) 02:08:06 (289) 02:54:40 (271)
255 176 / M-24-45 [203] Vladislav Kádner 1984 CZE RUNit! 03:13:33 01:20:13 01:16:31 (221) 01:58:53 (213) 02:47:17 (229)
256 177 / M-24-45 [502] Vojtěch Vítek 1989 CZE Benatky nad Jizerou 03:13:40 01:20:20 01:15:21 (198) 01:57:56 (206) 02:04:53 (33)
257 178 / M-24-45Libere [197] Lukáš Jokl 1982 CZE Severní Větry 03:13:50 01:20:30 01:19:45 (276) 02:04:00 (268) 02:50:48 (249)
258 179 / M-24-45 [364] Lukáš Plocek 1990 CZE ChaBrusiči 03:13:54 01:20:35 01:16:14 (215) 02:00:27 (226) 02:47:28 (232)
259 180 / M-24-45 [404] Tomáš Sevránek 1981 CZE Klobouky u Brna 03:14:10 01:20:50 01:18:43 (259) 02:03:34 (264) 02:51:58 (263)
260 26 / W-24-45 [474] Michaela Týnková 1982 CZE TJ Jiskra Nový Bor 03:14:13 01:20:53 01:18:31 (256) 02:04:10 (269) 02:51:47 (260)
261 181 / M-24-45Pra [68] Roman Ciglet 1983 CZE We Run Together 03:14:16 01:20:56 01:19:27 (271) 02:05:04 (273) 02:52:47 (266)
262 182 / M-24-45 [224] Paweł Kochel 1981 POL Kowary 03:14:20 01:21:00 01:17:55 (242) 02:02:38 (247) 02:51:21 (256)
263 183 / M-24-45Pra [83] Jan Dostál 1983 CZE Lazaři 03:14:31 01:21:11 01:20:05 (279) 02:04:12 (271) 02:53:40 (268)
264 184 / M-24-45 [318] Richard Musil 1978 CZE Smržovka 03:14:34 01:21:14 01:18:30 (255) 02:03:46 (266) 02:50:52 (252)
265 185 / M-24-45Besky [162] Radim Hupšil 1984 CZE Frenštát pod Radhošt?m 03:14:36 01:21:16 01:18:23 (253) 02:02:42 (250) 02:51:04 (254)
266 186 / M-24-45 [215] Ondřej Knébl 1987 CZE Malý Rohozec 03:15:25 01:22:05 01:15:42 (203) 02:00:30 (230) 02:51:57 (262)
266 186 / M-24-45 [518] Petr Zavrtálek 1984 CZE Kamuy Cycling Team 03:15:25 01:22:05 01:16:07 (213) 02:02:39 (248) 02:52:10 (264)
268 27 / W-24-45 [526] Lada Železná 1989 CZE Mladá Boleslav 03:15:28 01:22:09 01:16:34 (222) 02:02:03 (242) 02:51:37 (257)
269 28 / W-24-45 [505] Dana Vodičková 1986 CZE Milovice 03:15:52 01:22:32 01:19:54 (278) 02:06:02 (277) 02:53:50 (269)
270 188 / M-24-45Libere [135] Vladimír Hejzlar 1975 CZE tom007.cz 03:16:41 01:23:21 01:21:14 (288) 02:07:13 (283) 02:55:28 (276)
271 29 / W-24-45 [438] Michaela Svobodová 1983 CZE Jablonec nad Nisou 03:17:27 01:24:07 01:23:36 (307) 02:10:04 (301) 02:58:11 (285)
271 19 / M-U23 [294] Martin Marat 1994 CZE Milovice 03:17:27 01:24:07 01:20:49 (285) 02:11:04 (303) 02:58:59 (287)
273 189 / M-24-45Libere [187] Ladislav Jarůšek 1971 CZE Jablonec nad Nisou 03:17:35 01:24:15 01:19:22 (270) 02:05:21 (275) 02:55:05 (274)
274 190 / M-24-45Pra [243] Martin Krátký 1984 CZE RunSport Team 03:17:37 01:24:17 01:23:11 (304) 02:09:44 (299) 02:56:31 (281)
275 191 / M-24-45 [192] Roman Jirák 1975 CZE B?ehy 03:18:07 01:24:47 01:17:53 (241) 02:00:27 (227) 02:50:57 (253)
276 192 / M-24-45Pra [180] Petr Janďourek 1973 CZE Praha 6 03:18:22 01:25:02 01:20:16 (282) 02:06:42 (281) 02:57:00 (282)
277 193 / M-24-45 [248] Lukáš Kropík 1979 CZE AK Vinoř 03:18:30 01:25:10 01:22:52 (301) 02:07:43 (286) 02:57:17 (283)
278 194 / M-24-45 [491] Lukáš Hrdina 1976 CZE Gabon Bilbao, Espana 03:18:44 01:25:24 01:21:00 (286) 02:07:52 (287) 02:54:09 (270)
278 30 / W-24-45 [336] Milada Ondráčková 1978 CZE BOOTCAMP TEAM LIBEREC 03:18:44 01:25:24 01:20:10 (280) 02:08:03 (288) 02:55:41 (277)
280 195 / M-24-45Pra [89] Ľubomír Drenčak 1988 CZE Katzenjammer Košice 03:18:54 01:25:34 01:18:47 (261) 02:03:36 (265) 02:55:16 (275)
281 196 / M-24-45Pra [141] Vaclav Holeček 1984 CZE Kyšice 03:20:05 01:26:45 01:22:00 (291) 02:09:16 (295) 02:59:04 (289)
282 31 / W-24-45 [439] Sylwia Swietek 1977 POL Siechnice 03:20:46 01:27:26 01:24:26 (312) 02:11:10 (304) 03:00:15 (292)
283 197 / M-24-45Pra [524] Jakub Žák 1984 CZE Horalka a Tatranka | Hanspaulka 03:20:46 01:27:26 01:22:25 (296) 02:08:28 (291) 02:56:01 (278)
283 197 / M-24-45 [103] Sebastian Figas 1976 POL Sadkow 03:20:46 01:27:26 01:24:22 (311) 02:11:10 (305) 03:00:16 (293)
285 21 / M-46-99 [335] Ľubomír Okruhlica 1952 SVN Nezávislosť BA 03:20:56 01:27:36 01:26:02 (331) 02:13:19 (320) 03:00:29 (294)
286 199 / M-24-45 [333] Lukáš Odstrčil 1981 CZE gone4run 03:20:58 01:27:38 01:19:52 (277) 02:06:37 (280) 02:59:02 (288)
287 200 / M-24-45Libere [179] Zdenda Jančík 1979 CZE Liberec 03:21:03 01:27:43 01:26:34 (333) 02:13:38 (321) 03:01:08 (298)
288 32 / W-24-45 [228] Markéta Konečná 1980 CZE Rožnov pod Radhošt?m 03:21:05 01:27:45 01:24:12 (310) 02:09:40 (297) 02:59:25 (290)
289 201 / M-24-45 [321] Ondřej Nedoma 1983 CZE Trailrun.cz 03:21:20 01:28:00 01:27:26 (343) 02:14:34 (326) 03:01:03 (297)
290 202 / M-24-45 [212] Marek Keltner 1976 CZE Liberec 03:21:53 01:28:33 01:22:14 (293) 02:08:27 (290) 02:57:44 (284)
291 11 / M-U19 [88] Jakub Drbohlav 1999 CZE Dukla Liberec 03:22:01 01:28:41 01:17:33 (235) 02:07:43 (285) 02:56:19 (280)
292 203 / M-24-45Libere [82] Tomáš Dostál 1976 CZE kade?avec 26 Turnov 03:22:42 01:29:23 01:19:41 (274) 02:05:17 (274) 02:54:52 (273)
293 204 / M-24-45Libere [118] Vasek Hajdur 1982 CZE North Czech Runners 03:23:09 01:29:49 01:22:52 (300) 02:11:14 (306) 03:00:45 (296)
294 33 / W-24-45 [352] Martina Peštová 1989 CZE Praha 6 03:23:25 01:30:05 01:21:52 (290) 02:09:24 (296) 03:00:42 (295)
295 205 / M-24-45Libere [146] Ondřej Hora 1992 CZE Liberec 03:23:56 01:30:36 01:26:13 (332) 02:14:41 (328) 03:02:44 (303)
295 205 / M-24-45 [273] Zbyněk Letko 1988 CZE Kopidlno 03:23:56 01:30:36 01:23:58 (309) 02:12:09 (311) 03:03:51 (307)
297 22 / M-46-99Besky [184] Zdenek Janovsky 1965 CZE Strani 03:24:05 01:30:45 01:25:53 (330) 02:12:32 (314) 03:01:35 (300)
298 34 / W-24-45Pra [430] Alena Strnadová 1985 CZE Praha 03:24:11 01:30:51 01:22:53 (302) 02:11:35 (307) 03:02:26 (302)
299 207 / M-24-45 [350] Michal Pešík 1977 CZE Liberec 03:24:34 01:31:14 01:24:56 (317) 02:12:46 (316) 03:04:30 (310)
300 208 / M-24-45Libere [272] Alois Lehký 1972 CZE Jablonec nad Nisou 03:24:45 01:31:26 01:22:40 (299) 02:09:40 (298) 02:59:28 (291)
301 35 / W-24-45Pra [240] Petra Královcová 1979 CZE SvetBehu.cz 03:24:50 01:31:30 01:24:33 (315) 02:11:42 (308) 03:01:44 (301)
302 12 / M-U19 [407] Jakub Schneider 1997 CZE MVK team 03:24:55 01:31:35 01:16:03 (212) 02:02:45 (252) 02:56:15 (279)
303 209 / M-24-45Pra [45] Ondřej Bláha 1980 CZE Praha 9-?akovice 03:26:17 01:32:57 01:27:08 (339) 02:15:12 (330) 03:04:42 (311)
304 210 / M-24-45Libere [464] Aleš Tobiška 1974 CZE Smržovka 03:26:18 01:32:58 01:14:55 (195) 01:58:36 (209) 02:49:52 (246)
305 3 / W-46-99Libere [342] Tereza Pálková 1970 CZE Táhniven 03:26:28 01:33:08 01:25:39 (323) 02:12:53 (317) 03:02:55 (304)
306 23 / M-46-99 [546] Pavel Křivohlávek 1970 CZE Nový Malín 03:26:34 01:33:14 01:22:29 (297) 02:08:52 (293) 02:58:58 (286)
307 36 / W-24-45Pra [115] Katerina Gracova 1986 CZE Praha 03:27:45 01:34:25 01:25:39 (324) 02:14:29 (325) 03:05:19 (314)
308 211 / M-24-45Besky [93] Jan Dvořáček 1979 CZE Trailrun.cz 03:27:49 01:34:29 01:24:40 (316) 02:12:10 (312) 03:01:28 (299)
309 212 / M-24-45 [150] Daniel Horyna 1974 CZE opolany 03:27:53 01:34:33 01:28:45 (360) 02:16:10 (336) 03:06:26 (317)
310 37 / W-24-45Pra [393] Lucie Růžičková 1990 CZE Slo(w)Mo 03:28:02 01:34:42 01:29:57 (374) 02:18:36 (355) 03:08:07 (324)
311 213 / M-24-45 [202] Ladislav Roleček 1984 CZE Litomyšl 03:28:02 01:34:43 01:25:49 (328) 02:13:48 (323) 03:04:22 (309)
312 38 / W-24-45 [315] Lucie Ábelová 1985 CZE Trutnov 03:28:42 01:35:22 01:28:17 (353) 02:16:26 (340) 03:05:08 (313)
313 4 / W-46-99 [374] Pavlína Procházková 1964 CZE Ho?ovice 03:28:50 01:35:30 01:24:30 (314) 02:12:00 (310) 03:03:22 (305)
314 24 / M-46-99Libere [168] František Chlouba 1954 CZE Loudavý samotář 03:28:55 01:35:35 01:26:35 (334) 02:14:40 (327) 03:05:44 (315)
315 214 / M-24-45Pra [99] Jiri Fabian 1978 CZE TopMonks Hunters 03:29:14 01:35:55 01:19:05 (263) 02:06:52 (282) 03:04:16 (308)
316 215 / M-24-45Libere [378] Josef Ptáček 1980 CZE IMIN 03:29:44 01:36:25 01:26:42 (337) 02:15:32 (331) 03:06:23 (316)
317 216 / M-24-45Libere [241] Tomáš Kramár 1977 CZE Liberec 9 03:30:08 01:36:49 01:28:34 (356) 02:16:59 (345) 03:07:20 (321)
318 217 / M-24-45 [209] Jan Karkoška 1978 CZE 4karkošky 03:30:25 01:37:05 01:28:39 (358) 02:17:31 (349) 03:08:45 (331)
319 218 / M-24-45 [522] Michal Žák 1992 CZE Praha 10 03:31:00 01:37:40 01:28:48 (361) 02:17:49 (351) 03:08:16 (328)
320 39 / W-24-45Pra [513] Lucie Vyhnalová 1987 CZE RUNCAT 03:31:22 01:38:02 01:27:22 (341) 02:17:31 (350) 03:08:29 (330)
321 219 / M-24-45 [173] Jan Irein 1979 CZE ridicem.cz 03:31:32 01:38:12 01:28:11 (352) 02:15:52 (333) 03:04:55 (312)
322 220 / M-24-45Libere [63] Jan Brzek 1978 CZE BOOTCAMP TEAM LIBEREC 03:31:33 01:38:13 01:22:53 (303) 02:13:44 (322) 03:07:08 (320)
323 221 / M-24-45 [72] Michal Čapek 1981 CZE IMIN 03:32:10 01:38:51 01:26:37 (336) 02:14:56 (329) 03:06:32 (319)
324 222 / M-24-45 [22] Richard Barcal 1981 CZE dos amigos 03:32:30 01:39:10 01:25:08 (318) 02:14:07 (324) 03:08:03 (323)
325 223 / M-24-45 [300] Pavel Martinů 1981 CZE Continental Sport Club 03:32:43 01:39:23 01:25:34 (321) 02:13:18 (319) 03:06:26 (318)
326 224 / M-24-45 [431] Břetislav Stromko 1983 CZE SYN v pohybu 03:32:54 01:39:34 01:19:41 (275) 02:06:17 (278) 03:03:38 (306)
327 40 / W-24-45Libere [109] Hana Fojtikova 1979 CZE Pasivity Zamberk 03:33:02 01:39:42 01:28:04 (350) 02:17:03 (348) 03:08:10 (326)
328 225 / M-24-45Pra [519] Ondřej Zdražil 1983 CZE Lazaři 03:33:13 01:39:53 01:23:48 (308) 02:13:17 (318) 03:08:23 (329)
329 226 / M-24-45Libere [391] Tomas Ruzicka 1985 CZE CTB 03:33:22 01:40:02 01:28:05 (351) 02:17:02 (347) 03:08:15 (327)
330 227 / M-24-45 [400] Miroslav Sapoušek 1973 CZE Most 03:33:40 01:40:20 01:22:40 (298) 02:12:36 (315) 03:07:29 (322)
331 41 / W-24-45 [359] Mirka Pilzová 1973 CZE iThinkBeer 03:33:54 01:40:34 01:27:15 (340) 02:16:30 (342) 03:10:03 (333)
332 228 / M-24-45 [486] Lukáš Valihrach 1984 CZE Praha 03:34:27 01:41:07 01:25:50 (329) 02:16:23 (339) 03:10:16 (335)
333 229 / M-24-45 [422] Tomáš Srb 1978 CZE Praha 10 03:34:31 01:41:11 01:26:58 (338) 02:16:30 (343) 03:10:21 (338)
334 230 / M-24-45 [27] Václav Bašek 1974 CZE Fan Klub Milešovka 03:34:32 01:41:13 01:27:45 (348) 02:19:48 (360) 03:10:49 (339)
335 231 / M-24-45Pra [484] Jaroslav Valerián 1981 CZE Kofárna 03:34:42 01:41:22 01:25:39 (325) 02:16:05 (335) 03:10:09 (334)
336 232 / M-24-45 [362] Jan Plesl 1981 CZE 22summits 03:35:05 01:41:45 01:20:33 (283) 02:11:48 (309) 03:10:19 (337)
337 42 / W-24-45Besky [152] Pavla Hrabcová 1980 CZE Frýdlant nad Ostravicí 03:35:12 01:41:52 01:29:58 (376) 02:22:02 (370) 03:14:46 (349)
338 25 / M-46-99 [382] Pavel Rakovič 1964 CZE Dob?ichovice 03:35:24 01:42:04 01:27:52 (349) 02:18:16 (354) 03:10:59 (340)
339 233 / M-24-45Besky [482] Lukáš Vacula 1980 CZE Ostrava 03:35:45 01:42:26 01:25:40 (326) 02:16:04 (334) 03:11:16 (341)
340 26 / M-46-99Libere [451] Radek Šnýdr 1970 CZE SPARTANS 03:36:34 01:43:14 01:21:30 (289) 02:12:17 (313) 03:08:08 (325)
341 5 / W-46-99 [219] Jitka Knýřová 1963 CZE SK Maxtri Liberec 03:37:32 01:44:13 01:29:26 (366) 02:19:53 (361) 03:14:51 (350)
342 43 / W-24-45 [367] Dagmar Pokorná 1977 CZE Elab Tým 03:37:55 01:44:35 01:29:45 (370) 02:20:37 (365) 03:14:20 (347)
343 44 / W-24-45 [320] Andrea Nedeliaková 1977 CZE ?iberec 03:38:16 01:44:56 01:27:25 (342) 02:18:06 (353) 03:10:19 (336)
344 20 / M-U23 [462] Ondřej Švejda 1994 CZE TJ Sokol Unhošť 03:39:03 01:45:44 01:28:38 (357) 02:16:27 (341) 03:09:32 (332)
345 45 / W-24-45 [288] Markéta Macholdová 1990 CZE Praha 6 03:39:31 01:46:11 01:27:33 (347) 02:19:20 (358) 03:14:32 (348)
346 234 / M-24-45Pra [368] Zbyněk Polák 1974 CZE SK Setos Praha 03:39:41 01:46:22 01:25:41 (327) 02:16:48 (344) 03:13:16 (344)
347 6 / W-46-99 [284] Martina Lukešová 1968 CZE Saně Smržovka 03:40:10 01:46:50 01:32:11 (394) 02:23:11 (382) 03:15:25 (352)
348 235 / M-24-45 [41] Tomáš Bernášek 1985 CZE OSMACI.CZ 03:40:35 01:47:15 01:29:38 (369) 02:23:10 (380) 03:19:03 (361)
349 27 / M-46-99 [210] Libor Karola 1970 CZE OSPM 03:40:41 01:47:22 01:29:22 (364) 02:19:57 (362) 03:16:18 (353)
350 46 / W-24-45 [80] Ivana Digmayerová 1974 CZE iThinkBeer 03:40:51 01:47:31 01:29:32 (368) 02:18:37 (356) 03:13:53 (345)
351 47 / W-24-45 [366] Gabriela Pohanková 1984 CZE Valy 03:41:51 01:48:31 01:36:04 (413) 02:28:27 (404) 03:21:46 (375)
352 236 / M-24-45Libere [452] Ivo Šorm 1987 CZE DECATHLON LIBEREC 03:42:03 01:48:43 01:27:30 (345) 02:16:16 (338) 03:18:14 (358)
353 237 / M-24-45 [129] Petr Havlíček 1976 CZE Praha 4 03:42:04 01:48:45 01:30:03 (378) 02:19:17 (357) 03:11:32 (342)
354 28 / M-46-99 [107] Luboš Fleiberk 1958 CZE Frýdlant 03:42:09 01:48:49 01:27:32 (346) 02:17:50 (352) 03:12:49 (343)
355 238 / M-24-45 [302] Zbyněk Matys 1979 CZE P?ezletice 03:42:13 01:48:53 01:25:29 (319) 02:16:16 (337) 03:14:03 (346)
356 239 / M-24-45Libere [19] Ondřej Bahník 1981 CZE IMIN 03:42:33 01:49:13 01:26:37 (335) 02:17:01 (346) 03:16:54 (354)
357 4 / W-U23Besky [227] Tereza Konderlová 1996 CZE NVPP team 03:42:39 01:49:19 01:29:51 (371) 02:20:42 (366) 03:15:09 (351)
358 240 / M-24-45 [44] Martin Bláha 1971 CZE LK Mělník 03:43:13 01:49:53 01:29:28 (367) 02:19:38 (359) 03:16:59 (355)
359 241 / M-24-45 [512] Tomáš Vrzáček 1974 CZE CS-1000 03:43:27 01:50:07 01:31:19 (386) 02:26:21 (389) 03:19:29 (363)
360 48 / W-24-45Pra [494] Barbora Vávrová 1987 CZE Praha 03:43:42 01:50:22 01:32:45 (397) 02:27:37 (400) 03:21:35 (373)
361 242 / M-24-45Pra [42] Jakub Bilan 1989 CZE Praha 9, Vyso?any 03:43:45 01:50:25 01:30:40 (384) 02:22:55 (373) 03:18:14 (359)
362 5 / W-U23 [523] Eva Žáčková 1994 CZE EXTRA Brno 03:43:52 01:50:33 01:27:28 (344) 02:20:55 (367) 03:18:46 (360)
363 49 / W-24-45 [57] Iveta Brabencová 1974 CZE Ostrov 03:44:09 01:50:50 01:29:54 (372) 02:23:03 (378) 03:20:34 (369)
363 49 / W-24-45 [191] Janan Ježková 1977 CZE Ostrovské běžkyně 03:44:09 01:50:50 01:29:55 (373) 02:23:03 (379) 03:20:36 (370)
365 243 / M-24-45Libere [356] Michal Petruš 1990 CZE Liberec 03:44:36 01:51:17 01:31:56 (390) 02:21:54 (368) 03:17:48 (356)
365 51 / W-24-45Libere [411] Veronika Slánková 1984 CZE Liberec 03:44:36 01:51:17 01:32:22 (395) 02:22:02 (369) 03:17:49 (357)
367 29 / M-46-99 [295] Petr Marat 1969 CZE Lukysport team 03:44:46 01:51:26 01:29:16 (363) 02:22:19 (371) 03:20:13 (368)
368 52 / W-24-45 [65] Veronika Bumbálková 1973 CZE Chrastava 03:45:24 01:52:05 01:31:59 (391) 02:27:03 (395) 03:20:54 (371)
369 244 / M-24-45 [527] Martin Židů 1985 CZE Hejnice 03:45:29 01:52:10 01:30:02 (377) 02:24:05 (383) 03:21:21 (372)
370 30 / M-46-99 [548] Jan Ryzner 1959 CZE P?elou? 03:45:38 01:52:18 01:30:16 (380) 02:25:08 (387) 03:19:51 (364)
371 245 / M-24-45 [488] Ondřej Vaniš 1980 CZE Horní Jelení 03:45:49 01:52:29 01:28:34 (355) 02:23:02 (376) 03:20:05 (366)
372 53 / W-24-45Pra [389] Eva Roudnická 1986 CZE Broker Consulting 03:46:06 01:52:46 01:34:11 (405) 02:27:32 (399) 03:22:57 (379)
373 54 / W-24-45Libere [131] Lenka Havlikova 1982 CZE Prose? pod Ješt?dem 03:46:11 01:52:51 01:32:11 (393) 02:26:36 (390) 03:23:49 (380)
374 246 / M-24-45 [412] Viktor Slavíček 1977 CZE Brno 03:46:30 01:53:10 01:29:24 (365) 02:24:31 (385) 03:20:01 (365)
375 247 / M-24-45 [297] Karel Brož 1975 CZE Česká Tlama 03:47:41 01:54:21 01:32:10 (392) 02:26:46 (393) 03:24:12 (382)
376 248 / M-24-45Libere [314] Jan Mráz 1987 CZE MAMITAS 03:47:43 01:54:23 01:25:31 (320) 02:20:24 (363) 03:20:08 (367)
377 249 / M-24-45Libere [323] Michal Nesvadba 1980 CZE Tanvald 03:48:52 01:55:32 01:34:04 (402) 02:27:09 (397) 03:23:56 (381)
378 31 / M-46-99 [461] Jiří Šulc 1962 CZE město Chřibská 03:49:12 01:55:52 01:33:33 (400) 02:26:04 (388) 03:24:23 (383)
379 32 / M-46-99Libere [177] Radek Janalík 1969 CZE Liberec 30 03:49:22 01:56:02 01:29:04 (362) 02:22:36 (372) 03:22:44 (378)
380 33 / M-46-99Libere [353] Vlastimil PETR 1967 CZE Mníšek 03:49:54 01:56:34 01:30:04 (379) 02:23:02 (377) 03:22:31 (376)
381 55 / W-24-45 [402] Martina Sedláčková 1979 CZE NEXT LEVEL 03:51:23 01:58:04 01:36:12 (415) 02:30:41 (412) 03:26:26 (387)
382 56 / W-24-45 [190] Adéla Jemelíková 1988 CZE Hranice 03:51:27 01:58:07 01:34:44 (407) 02:28:25 (403) 03:26:02 (386)
383 250 / M-24-45 [156] Martin Hrubý 1982 CZE Stiasini Café Živanice 03:53:00 01:59:40 01:35:52 (412) 02:30:17 (410) 03:26:33 (388)
384 251 / M-24-45Pra [242] Michal Krapa 1985 CZE Praha 03:53:29 02:00:09 01:28:20 (354) 02:23:01 (374) 03:22:42 (377)
385 57 / W-24-45Pra [354] Jana Petráčková 1986 CZE Outloň Rum Team 03:53:42 02:00:22 01:31:18 (385) 02:27:09 (396) 03:24:46 (384)
386 58 / W-24-45 [50] Lucie Borkovcová 1981 CZE Brno 03:54:00 02:00:41 01:35:11 (409) 02:30:02 (408) 03:28:38 (392)
387 59 / W-24-45 [120] Miriam Haleňáková 1986 CZE Brno 03:54:06 02:00:46 01:35:15 (410) 02:30:03 (409) 03:28:36 (391)
388 252 / M-24-45 [189] Tomáš Jelínek 1989 CZE Lomnice nad Popelkou 03:54:27 02:01:07 01:37:44 (420) 02:36:04 (423) 03:35:07 (401)
389 60 / W-24-45 [205] Jana Kamarádová 1982 CZE RunSport Team 03:54:28 02:01:08 01:33:43 (401) 02:27:51 (401) 03:27:32 (390)
390 253 / M-24-45 [489] Martin Vaniš 1976 CZE Praha 6 03:55:43 02:02:23 01:28:44 (359) 02:23:02 (375) 03:21:39 (374)
391 254 / M-24-45 [409] Pavel Sittek 1987 CZE Mára 03:56:36 02:03:16 01:32:24 (396) 02:23:11 (381) 03:19:20 (362)
392 61 / W-24-45Pra [291] Helena Malá 1981 CZE RunSport Team 03:57:43 02:04:24 01:38:00 (422) 02:31:05 (413) 03:29:50 (393)
393 255 / M-24-45Pra [137] Jakub Heřmánek 1991 CZE praha 03:58:13 02:04:53 01:29:57 (375) 02:26:40 (392) 03:29:53 (394)
394 256 / M-24-45 [119] Libor Halama 1973 CZE Liberec 03:59:10 02:05:51 01:25:38 (322) 02:20:26 (364) 03:25:49 (385)
395 7 / W-46-99 [373] Irena Procházková 1957 CZE TJ Háje 03:59:20 02:06:00 01:36:07 (414) 02:27:28 (398) 03:27:11 (389)
396 6 / W-U23 [457] Lenka Štěrbová 1993 CZE Frýdek-Místek 04:00:05 02:06:45 01:43:28 (442)
397 62 / W-24-45Pra [51] Lenka Borovanová 1990 CZE LOKAL BLOK 04:01:28 02:08:08 01:41:41 (433) 02:35:49 (421) 03:34:13 (400)
398 34 / M-46-99 [450] Milan Šmíd 1969 CZE Chodci 04:01:29 02:08:09 01:33:19 (399) 02:26:51 (394) 03:30:23 (395)
399 257 / M-24-45 [292] Martin Malý 1987 CZE Lu?any nad Nisou 04:01:34 02:08:14 01:30:22 (383) 02:30:39 (411) 03:35:30 (403)
400 258 / M-24-45 [340] Milan Pálenský 1977 CZE Ž?ár nad Sázavou, Stržanov 04:01:40 02:08:21 01:34:10 (404) 02:29:26 (406) 03:30:41 (396)
401 7 / W-U23 [387] Jitka Richterová 1995 CZE Petrovice 04:02:49 02:09:29 01:35:18 (411) 02:28:05 (402) 03:33:20 (399)
402 63 / W-24-45Pra [163] Lucie Hurdálková 1991 CZE Praha 04:02:50 02:09:30 01:34:38 (406) 02:31:08 (414) 03:35:25 (402)
403 259 / M-24-45 [29] Martin Batulka 1975 CZE Black Yak 04:03:32 02:10:13 01:31:47 (389) 02:29:16 (405) 03:33:00 (398)
404 260 / M-24-45 [235] David Koupý 1977 CZE D??ín 04:04:50 02:11:30 01:37:43 (419) 02:34:46 (418) 03:37:43 (406)
405 64 / W-24-45 [429] Michaela Stránská 1988 CZE Báječné ženy v běhu + Decathlon 04:07:36 02:14:16 01:38:08 (424) 02:34:51 (419) 03:38:19 (408)
406 261 / M-24-45Pra [467] Jirka Trávníček 1982 CZE Hanibal 04:09:46 02:16:26 01:30:20 (382) 02:26:37 (391) 03:31:12 (397)
407 262 / M-24-45Besky [267] Petr Lajbl 1973 CZE D??ín VI. 04:10:38 02:17:18 01:34:51 (408) 02:34:02 (417) 03:41:58 (409)
408 65 / W-24-45Libere [132] Petra Havlíková 1979 CZE Jablonec nad Nisou 04:10:52 02:17:33 01:40:39 (432) 02:38:15 (428) 03:42:09 (410)
409 263 / M-24-45 [104] Martin Filip 1981 CZE Spartan Gym 04:11:03 02:17:43 01:31:30 (388) 02:31:57 (415) 03:37:22 (405)
410 66 / W-24-45 [344] Zuzana Pavelková 1980 SVK Nezávislosť BA 04:11:07 02:17:47 01:36:38 (418) 02:29:44 (407) 02:38:14 (169)
411 264 / M-24-45Pra [20] Ondřej Balý 1984 CZE Praha 15 04:12:09 02:18:49 01:44:58 (445) 02:36:41 (424) 03:36:41 (404)
412 265 / M-24-45 [420] Jan Souček 1982 CZE Liberec 04:12:15 02:18:55 01:38:37 (425) 02:41:44 (433) 03:46:16 (413)
413 266 / M-24-45Pra [385] Petr Zapletal 1974 CZE Praha 8 04:13:39 02:20:19 01:42:22 (435) 02:43:13 (436) 03:44:06 (411)
413 67 / W-24-45Pra [21] Jana Vendlerová 1988 CZE Malé Výkleky 04:13:39 02:20:19 01:42:21 (434) 02:43:12 (435) 03:44:06 (412)
415 68 / W-24-45 [176] Klára Jakubů 1981 CZE Jenišovice 04:15:28 02:22:08 01:36:30 (417) 02:35:59 (422) 03:37:59 (407)
416 69 / W-24-45 [69] Olga Cichá 1979 CZE NVPP team 04:15:37 02:22:17 01:40:29 (431) 02:36:58 (425) 03:47:49 (414)
417 267 / M-24-45 [255] Ladislav Kubát 1988 CZE P?íbram 8 04:16:39 02:23:19 01:37:47 (421) 02:37:30 (426) 03:48:25 (415)
418 268 / M-24-45 [525] Víťa Žalud 1975 CZE Inlajn.Cz 04:17:21 02:24:01 01:34:07 (403) 02:32:46 (416)
419 269 / M-24-45Pra [428] Jiří Strangmuller 1975 CZE Praha 4 04:19:29 02:26:09 01:48:09 (448) 02:47:49 (445) 03:49:30 (419)
420 270 / M-24-45Pra [468] Jarda Třasák 1978 CZE Kunice 04:20:29 02:27:09 01:39:28 (428) 02:39:22 (429) 03:49:24 (418)
421 70 / W-24-45Pra [269] Lenka Landová 1978 CZE CK Lenka 04:22:59 02:29:39 01:43:04 (440) 02:44:09 (438) 03:53:38 (421)
422 71 / W-24-45 [133] Marcela Havlujova 1975 CZE Most 04:24:01 02:30:42 01:39:19 (427) 02:41:11 (432) 03:48:27 (416)
422 71 / W-24-45 [510] Štěpánka Vopatová 1976 CZE Liberec 04:24:01 02:30:42 01:39:16 (426) 02:41:05 (431)
424 271 / M-24-45 [463] Jakub Tkadlecek 1987 CZE Liberec 04:26:58 02:33:38 01:36:25 (416) 02:35:30 (420) 03:49:15 (417)
425 73 / W-24-45 [200] Zdenka Kabátková 1977 CZE Praha 4 04:32:10 02:38:50 01:43:23 (441) 02:44:04 (437) 03:57:51 (426)
426 35 / M-46-99 [395] Petr Rychtera 1968 CZE Chodci 04:34:52 02:41:32 01:39:48 (429) 02:42:52 (434) 03:55:32 (422)
427 21 / M-U23Libere [140] Pavel Holec 1993 CZE Zámecký pivovar Frýdlant 04:35:47 02:42:27 01:42:29 (436) 02:45:48 (443) 04:00:39 (427)
427 36 / M-46-99Libere [139] Mirko Holec 1966 CZE Zámecký pivovar Frýdlant 04:35:47 02:42:27 01:42:31 (437) 02:45:51 (444) 04:00:46 (428)
429 74 / W-24-45Besky [216] Vendula Knězková 1989 CZE X-TRAIL ORLOVÁ 04:36:21 02:43:02 01:43:38 (444) 02:45:14 (441) 03:57:43 (424)
429 8 / W-U23 [312] Alena Telváková 1993 CZE Kun?ice pod Ond?ejníkem 04:36:21 02:43:02 01:43:37 (443) 02:45:20 (442) 03:57:46 (425)
431 75 / W-24-45 [26] Zuzana Bartůňková 1991 CZE Praha 04:36:43 02:43:23 01:51:04 (449) 02:58:19 (448) 04:06:32 (429)
432 272 / M-24-45Pra [490] Lukáš Váša 1980 CZE Horom??ice 04:37:03 02:43:43 01:39:59 (430) 02:39:57 (430) 03:50:01 (420)
433 76 / W-24-45 [418] Lucie Smrčková 1971 CZE Vysoké nad Jizerou 04:38:22 02:45:02 01:48:08 (447) 02:52:52 (446)
434 273 / M-24-45Besky [496] Matin Večerek 1984 CZE Jablonne v Podjestedi 04:38:32 02:45:12 01:42:50 (438) 02:44:16 (439) 03:57:22 (423)
434 273 / M-24-45 [497] Jiří Večerek 1983 CZE Ostrava 04:38:32 02:45:12 01:42:53 (439) 02:44:48 (440)
436 8 / W-46-99Libere [124] Dagmar Hanušová 1968 CZE Liberec,Chrastava 04:39:49 02:46:29 01:53:06 (450) 02:59:23 (449) 04:09:39 (430)
437 9 / W-46-99 [380] Renata Raisová 1963 CZE iThinkBeer 04:42:41 02:49:21 01:55:09 (451) 02:59:24 (450) 04:11:06 (431)
438 9 / W-U23Libere [433] Eliška Susková 1994 CZE Jablonec nad Nisou 04:49:49 02:56:29 02:14:00 (464)
439 77 / W-24-45 [271] Iga Legendziewicz 1979 POL Milicz 04:53:29 03:00:09 01:57:43 (454) 03:04:31 (452) 04:16:59 (433)
440 275 / M-24-45 [114] Daniel Góra 1980 POL Wroc?aw 04:53:35 03:00:16 01:57:45 (455) 03:04:30 (451) 04:17:13 (434)
441 10 / W-46-99 [289] Lenka Macholdová 1962 CZE Praha 5 04:53:40 03:00:21 01:30:17 (381) 02:24:39 (386) 04:26:43 (437)
442 276 / M-24-45 [30] Lukáš Baudyš 1992 CZE OSPM 04:54:54 03:01:35 01:46:07 (446) 02:53:22 (447) 04:13:29 (432)
443 78 / W-24-45 [286] Hana Mahdalová 1972 CZE Praha 04:57:14 03:03:54 01:59:15 (458) 03:08:06 (453) 04:26:31 (436)
444 79 / W-24-45Libere [61] Kateřina Brožková 1988 CZE Liberec 04:58:29 03:05:09 02:01:13 (459) 04:25:08 (435)
445 37 / M-46-99 [78] Petr Dam 1969 CZE Hrádek nad Nisou 05:17:19 03:23:59 01:58:38 (456) 03:12:18 (454)
445 11 / W-46-99 [79] Blanka Damová 1964 CZE Hrádek nad Nisou 05:17:19 03:23:59 01:59:11 (457) 03:12:20 (455)
447 277 / M-24-45Besky [406] Petr Schmida 1979 CZE if U canť fly, RUN 05:19:54 03:26:34 01:57:05 (452)
447 80 / W-24-45Besky [456] Lenka Šťastná 1987 CZE if U canť fly, RUN 05:19:54 03:26:34 01:57:24 (453)
449 81 / W-24-45Libere [165] Lenka Hybnerová 1987 CZE Liberec 05:34:49 03:41:29 02:12:11 (462)
450 82 / W-24-45Libere [183] Jana Jánošíková 1977 CZE Liberec 18 05:43:37 03:50:17 02:04:01 (460)
450 38 / M-46-99 [182] Rudolf Skrúcaný 1955 CZE Liberec 18 05:43:37 03:50:17 02:04:13 (461)
452 83 / W-24-45Libere [265] Lenka Kyselá 1981 CZE Vačice 06:05:26 04:12:06 02:13:00 (463)
453 278 / M-24-45Libere [174] Pavel Mareš 1988 CZE Vačice 06:05:35 04:12:16 02:15:00 (465)
DNF / W-24-45 [266] Petra Labodová 1989 CZE Brno
DNF / M-24-45Besky [306] Martin Mikloš 1986 CZE Beskydští nomádi 01:00:55 (41)
DNF / W-U23 [121] Ewa Haltof 1994 CZE Turbošnek 01:19:15 (266) 02:02:01 (239) 02:46:23 (220)
DNF / M-24-45Besky [2] Jan Zemaník 1990 CZE Salomon/podlysaci.cz 52:45 01:21:11 (5) 01:48:38 (4)
DNF / M-24-45Libere [85] Radek Drahoňovský 1973 CZE BOOTCAMP TEAM LIBEREC 01:13:56 (184) 01:55:27 (183) 02:41:35 (189)
DNF / M-24-45 [326] Libor Erben 1983 CZE Trevos 01:02:41 (54) 01:39:48 (67)
DNF / M-24-45 [43] Vladimír Šáfr 1981 CZE Triexpert FLORA 01:08:50 (119) 01:48:37 (129)
DNF / M-24-45Pra [111] Mirek Forejt 1976 CZE Praha 01:31:23 (387) 02:24:11 (384)
DNF / M-24-45Pra [310] Stanislav Moravec 1984 CZE Crossfit Příbram 01:38:07 (423) 02:37:34 (427)
DNF / W-24-45Libere [149] Veronika Horáková 1987 CZE OOB TJ Turnov 01:32:49 (398)
DNF / M-24-45Pra [445] Peter Škabla 1990 CZE Flying Runners
DNF / M-24-45Libere [134] Václav Heinrich 1978 CZE IMIN
DSQ / M-24-45 [3] Jan Havlíček 1979 CZE Inov-8 51:12 (2) 01:18:56 (3) 01:46:25 (2)
DSQ / M-24-45Libere [4] Pavel Brýdl 1980 CZE Adidas Boost Team 51:18 (3) 01:18:51 (2) 01:46:34 (3)
DSQ / M-24-45Pra [338] Radim Otáhal 1983 CZE Fitmanie 01:10:31 (138) 01:49:29 (138)
DSQ / M-24-45Besky [408] Martin Sikora 1973 CZE NVPP 01:11:42 (154) 01:53:08 (165)
DSQ / M-24-45 [504] Roman Vlček 1976 CZE Trutnov 01:23:25 (306) 02:09:54 (300)