59. ročník silničního běhu Hronov - Náchod

22.10.2016 Hronov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod celkem: 599, muzi : 433, zeny: 166, MA: 210, MB: 115, MC: 68, MD: 26, ME: 11, MF: 3, ZA: 100, ZB: 43, ZC: 18, ZD: 5 [html] [pdf]

výsledková listina hlavní závod

start ~ 11:00:04

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MB [2] Henry Kemboi 1981 KEN Kenya 30:13 00:00
2 1 / MA [3] Silas Kiprono Too 1988 KEN Kenya 30:15 00:02
3 2 / MA [4] Joel Maina Mwangi 1985 KEN Kenya 30:19 00:06
4 3 / MA [1] Jan Kreisinger 1984 CZE SK Studenec 30:26 00:13
5 4 / MA [13] Oleksander Matviychuk 1983 UKR JM DEMOLEX Bardejov 30:29 00:16
6 5 / MA [620] Damian Kabat 1989 CZE Polska 30:43 00:30
7 6 / MA [599] Robert Míč 1992 CZE VSK Univeryita Brno 31:02 00:49
8 7 / MA [535] Ondřej Chour 1987 CZE AC Česká Lípa 31:17 01:04
9 8 / MA [585] Srbastian Vošvrda 1996 CZE AC Mladá Boleslav 31:17 01:04
10 2 / MB [622] Bartosz Yurgiewicz 1980 POL MKL Szlzelin 31:38 01:25
11 9 / MA [618] Radek Hübl 1988 CZE Ústí nad Orlicí 31:44 01:31
12 10 / MA [591] Lukáš Kourek 1988 CZE TJ Nové Město na Moravě 32:03 01:50
13 11 / MA [9] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 32:14 02:01
14 3 / MB [555] Ladislav Kučera 1976 CZE Iscarex Česká Třebová 32:17 02:04
15 1 / MC [15] Viktor Starodubcev 1970 UKR JM DEMOLEX Bardejov 32:40 02:27
16 12 / MA [352] Jiří Leplt ml. 1985 CZE SK Nové Město nad Metují 32:53 02:40
17 4 / MB [624] Jiří Čivrný 1980 CZE BK Semily 33:19 03:06
18 13 / MA [621] Anoryey Kusmider 1983 POL polsko 33:24 03:11
19 1 / ZA [619] Paulina Kaczynska 1991 POL Asics team 33:26 03:13
20 14 / MA [613] Piotr Holly 1983 POL Sportfuel.PL 33:39 03:26
21 2 / ZA [5] Agnes Chebet 1993 KEN Kenya 33:55 03:42
22 15 / MA [214] David Plný 1993 CZE BKL Machov 34:00 03:47
23 16 / MA [8] Lukáš Gdula 1991 CZE Hvězda Pardubice z.s. 34:26 04:13
24 3 / ZA [7] Betty Chepleting 1988 KEN Kenya 34:41 04:28
25 4 / ZA [6] Margaret Wamahiga Muringi 1990 KEN Kenya 34:54 04:41
26 17 / MA [375] Tomáš Křivda 1999 CZE SK Nové Město nad Metují 35:28 05:15
27 2 / MC [140] Roman Koravský 1969 CZE ELEVEN RUN TEAM 35:30 05:17
28 18 / MA [39] jan beran 1983 CZE Spartak Police nad Metují 35:32 05:19
29 5 / MB [191] Tomáš Mocek 1979 CZE AC Pardubice 35:33 05:20
30 6 / MB [418] Pavel Rücker 1976 CZE Bonbon Machov 35:35 05:22
31 19 / MA [616] Jakub Vít 1990 CZE Cykloservis Petr 35:36 05:23
32 3 / MC [102] Bořek Jančík 1964 CZE Svartes Hořice 35:42 05:29
33 1 / ZB [10] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 35:46 05:33
34 7 / MB [454] Luděk Berka 1972 CZE Atletika Rtyně v Podkrkonoší 36:17 06:04
35 20 / MA [557] Ondřej Volák 2000 CZE Spartak Police nad Metují 36:31 06:18
36 8 / MB [517] Martin Šupich 1977 CZE Wikow 36:34 06:21
37 4 / MC [218] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 36:36 06:23
38 2 / ZB [11] Marta Fenclová 1976 CZE AC Pardubice 36:40 06:27
39 21 / MA [593] Jan Šimák 1983 CZE Hradec Králové 36:51 06:38
40 5 / ZA [20] Vendula Frintová 1983 CZE EKOL ELITE TRIATHLON TEAM 36:57 06:44
41 22 / MA [331] Martin Bárta 1998 CZE Bárt Team 37:07 06:54
42 23 / MA [115] Pavel Jelen 1991 CZE Hvězda Pardubice z.s. 37:11 06:58
43 3 / ZB [17] Dagmar Rychnovská 1975 CZE SK Nové Město nad Metují 37:14 07:01
44 6 / ZA [533] Marketa Gajdorusova 1993 CZE SK Chotebor 37:16 07:03
45 24 / MA [120] Jan Jirka 1983 CZE AC Náchod 37:17 07:04
46 25 / MA [195] Filip Novák 2001 CZE Rychnov nad Kněžnou 37:28 07:15
47 26 / MA [332] Petr Bárta 2001 CZE Bárt team 37:45 07:32
48 27 / MA [61] Jan Dostál 1986 CZE TEROVA 37:51 07:38
49 5 / MC [99] Roman Jakoubek 1967 CZE Trutnov 37:54 07:41
50 9 / MB [292] Jan Truhlář 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 37:59 07:46
51 28 / MA [259] Jan Staněk 1989 CZE Svrchované království Bohdašínské 38:01 07:48
52 29 / MA [53] Jakub Červený 1995 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 38:11 07:58
53 10 / MB [269] Luděk Šedivý 1973 CZE WEIDMULLER - KLIPPON TEAM 38:12 07:59
54 30 / MA [305] Marek Vašátko 2001 CZE AK RFOBL Rychnov nad Kněžnou 38:15 08:02
55 11 / MB [561] Martin Fišer 1976 CZE OCH ČK 38:17 08:04
56 6 / MC [343] Martin Osoba 1965 CZE Lokomotiva Meziměstí 38:19 08:06
57 12 / MB [506] Martin Sychrovský 1976 CZE Wikow 38:24 08:11
58 7 / ZA [18] Kateřina Maternová 1998 CZE SK Nové Město nad Metují 38:27 08:14
59 7 / MC [369] Pavel Klimeš 1966 CZE Čukotka 38:27 08:14
60 13 / MB [427] Martin Simon 1980 CZE Dopravni zdravotní služba Náchod 38:27 08:14
61 14 / MB [188] Pavel Moravec 1980 CZE TC Dobruška 38:29 08:16
62 8 / MC [505] Jaroslav Mazač 1968 CZE Wikow 38:30 08:17
63 4 / ZB [542] Eva Vítová 1975 CZE SK Nové Město nad Metují 38:33 08:20
64 1 / MD [532] Petr Eliáš 1960 CZE Hvězda SKP Pardubice 38:36 08:23
64 15 / MB [456] Jan Řezníček 1973 CZE Junák 38:36 08:23
66 1 / ME [572] František Mach 1950 CZE Ski Jablonec 38:45 08:32
67 31 / MA [328] Michal Žák 1991 CZE Ž3 Sport 38:47 08:34
68 16 / MB [455] Jiří Kubasa 1977 CZE Libňatov 38:52 08:39
69 32 / MA [416] Jakub Rücker 1988 CZE Bonbon Machov 39:01 08:48
70 17 / MB [521] Jan Friede 1977 CZE Wikov 39:02 08:49
71 33 / MA [346] Martin Medek 1985 CZE Bak 6 seal 39:13 09:00
72 18 / MB [256] Tomas Soukup 1980 CZE GoMango - Hogner 39:15 09:02
73 34 / MA [361] Lukáš Kligl 1997 CZE Potrefený kachny 39:18 09:05
74 19 / MB [601] Michal Hák 1975 CZE Sokol Studenec 39:21 09:08
75 35 / MA [407] Jakub Divišek 1999 CZE Florbal Náchod 39:31 09:18
76 20 / MB [130] Jiří Klauz 1972 CZE Bakov nad Jizerou 39:33 09:20
77 9 / MC [345] Dušan Čížek 1971 CZE Bak 6 seal 39:36 09:23
78 36 / MA [514] Filip Pajkrt 2000 CZE Wikow 39:37 09:24
79 37 / MA [399] Jakub Huček 1987 CZE Vella Team 39:37 09:24
80 38 / MA [340] Tomáš Bohuslav 1991 CZE Náchod 39:39 09:26
81 10 / MC [308] Pavel Vít 1971 CZE VELLA Cycling 39:41 09:28
82 39 / MA [335] Matěj Zelený 1989 CZE Bražecký mládenci 39:54 09:41
83 40 / MA [79] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 39:54 09:41
84 41 / MA [201] Ondřej Paleček 2001 CZE AK RFOBL Rychnov nad Kněžnou 39:55 09:42
85 21 / MB [240] Jan Řihák 1980 CZE Červený Kostelec 39:58 09:45
86 42 / MA [350] Daniel Jeništa 1986 CZE Velké Poříčí 40:06 09:53
87 43 / MA [544] Marek Žampach 1991 CZE Pardubice 40:08 09:55
88 22 / MB [490] Jan Kalandra 1981 CZE Náchod 40:10 09:57
89 44 / MA [225] Matěj Prokop 1986 CZE Clovek levyt 40:10 09:57
90 45 / MA [360] Patrik Kligl 1997 CZE SDH Běloves 40:12 09:59
91 46 / MA [267] Michal Šebek 1984 CZE Fort SMC 40:18 10:05
92 8 / ZA [584] Petra Sklenářová 1987 CZE AC MLadá Boleslav 40:19 10:06
93 47 / MA [265] Štěpán Sucharda 1986 CZE AC Lomnice 40:20 10:07
94 48 / MA [71] Martin Firkušný 1982 CZE Smiřice 40:23 10:10
95 23 / MB [519] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Wikow 40:23 10:10
96 24 / MB [192] Łukasz Myszczyszyn 1981 POL Antracyt 40:25 10:12
97 2 / MD [14] Dmytro Ivaniš 1958 CZE JM DEMOLEX Bardejov 40:25 10:12
98 49 / MA [543] Tomáš Vondra 1992 CZE TRIATLON TEAM LOKO TRUTNOV 40:25 10:12
99 9 / ZA [12] Anežka Drahotová 1995 CZE USK Praha 40:25 10:12
100 50 / MA [405] Petr Šedivý 1990 CZE www.testudo.cz 40:34 10:21
101 11 / MC [45] Luděk Broulík 1971 CZE Jiskra Jaroměř - Potocký 40:35 10:22
102 25 / MB [540] David Štefl 1980 CZE JKF Jaroměř 40:39 10:26
103 26 / MB [611] Štěpán Rudolf 1980 CZE 40:41 10:28
104 27 / MB [27] Petr Balas 1976 CZE GoMango - Hogner 40:42 10:29
105 12 / MC [526] Enrico Fiala 1971 CZE Wikow 40:46 10:33
106 13 / MC [339] Ivan Vávra 1965 CZE Náchod 40:48 10:35
107 51 / MA [476] Josef Kašpar 1999 CZE Rtyně v Podkrkonoší 40:50 10:37
108 14 / MC [226] Ondřej Prokop 1962 CZE ČAU 40:50 10:37
109 52 / MA [374] Pavel Berák 1982 CZE PJ tým 40:57 10:44
110 53 / MA [119] Jakub Jiráský 1990 CZE Jiskra ZIJIPR 41:01 10:48
111 54 / MA [262] Patrik Stonjek 1989 CZE Hronov 41:01 10:48
112 28 / MB [293] Luděk Tuček 1972 CZE Andílek 1905 41:05 10:52
113 10 / ZA [586] Barbora Macková 1989 CZE AC Mladá Boleslav 41:06 10:53
114 29 / MB [90] Michal Horák 1975 CZE TJ Sokol Studnice 41:08 10:55
115 55 / MA [398] Radim Novotný 2001 CZE Náchod 41:11 10:58
116 56 / MA [470] Michal Presse 1991 CZE Nové Město nad Metují 41:11 10:58
117 3 / MD [58] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 41:12 10:59
118 30 / MB [538] Luboš NOVÁK 1977 CZE Dobruška 41:12 10:59
119 57 / MA [258] Martin Srp 1989 CZE FreshKruhac 41:19 11:06
120 58 / MA [421] Tomáš Dostál 1990 CZE Vella 41:21 11:08
121 15 / MC [301] Jozef Ungvári 1969 CZE loner wolf 41:23 11:10
122 59 / MA [151] Josef Kubeček 2004 CZE Velké Poříčí 41:32 11:19
123 31 / MB [355] Jiří Petr 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD C 41:34 11:21
124 60 / MA [275] Vít Šnopl 1999 CZE Nové Město nad Metují 41:40 11:27
125 4 / MD [423] MIlan Bláha 1957 CZE AF Křovice 41:47 11:34
126 32 / MB [174] Petr Mašek 1981 CZE První odzadu 41:50 11:37
127 61 / MA [137] Adam Kolář 2001 CZE Spartak Police nad Metují 41:51 11:38
128 62 / MA [64] Vladislav Dufka 1991 CZE Páslerův statek 41:51 11:38
129 33 / MB [232] Vojtěch Rohulán 1981 CZE TJ Slavoj Holešovice 41:52 11:39
130 63 / MA [196] Jan Novotný 1986 CZE AC Lomnice 41:55 11:42
131 16 / MC [251] Miloš Skalský 1967 CZE AC Náchod 42:01 11:48
132 34 / MB [63] Zdeněk Vojtěch 1976 CZE Bike Team KC Jaroměř 42:04 11:51
133 64 / MA [25] Jan Antl 1983 CZE Police nad Metuji 42:08 11:55
134 35 / MB [333] Vladimír Souček 1973 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 42:08 11:55
135 36 / MB [222] Petr Pražák 1974 CZE Malé Poříčí 42:09 11:56
136 37 / MB [480] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 42:09 11:56
137 11 / ZA [383] Veronika Marková 1998 CZE AC Pardubice 42:10 11:57
138 38 / MB [522] Martin Gult 1975 CZE Wikov 42:12 11:59
139 39 / MB [54] Václav David 1974 CZE Smiřice 42:14 12:01
140 17 / MC [142] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella Team 42:17 12:04
141 65 / MA [336] Václav Štěpán 1990 CZE Bražecký Mládenci 42:20 12:07
142 66 / MA [530] Martin Cöger 1994 CZE Náchod 42:22 12:09
143 40 / MB [253] Roman Slezák 1976 CZE OSK OPOČNO 42:23 12:10
144 67 / MA [165] Martin Lichter 1986 CZE Praha 42:25 12:12
145 68 / MA [578] Martin Jirman 1990 CZE Václavice 42:26 12:13
146 2 / ME [113] Jiří Javůrek 1948 CZE TJ Maratonstav Úpice 42:29 12:16
146 41 / MB [91] David Hort 1975 CZE Berger team 42:29 12:16
148 69 / MA [359] Martin Lelek 1999 CZE Kramolna 42:29 12:16
149 70 / MA [50] Daniel Čech 1993 CZE Police nad Metují 42:30 12:17
150 42 / MB [531] Michal Dušek 1978 CZE Červený Kostelec 42:31 12:18
151 71 / MA [467] Jiří Rut 2001 CZE Hasiči Hronov 42:33 12:20
152 72 / MA [474] Richard Foglar 2000 CZE Náchod 42:34 12:21
153 43 / MB [354] Radek Wiesner 1980 CZE Baduna team 42:37 12:24
154 12 / ZA [406] Markéta Zeisková 1998 CZE Rajbas klub Náchod 42:38 12:25
155 44 / MB [138] Vladimír Kolisko 1981 CZE TJ Horní Kostelec 42:39 12:26
156 73 / MA [587] Artur Baszczyszyn 1985 CZE Kudowscy milosnicy biegania 42:39 12:26
157 18 / MC [68] Rostislav Dušek 1971 CZE DATALINE 42:41 12:28
158 19 / MC [154] Martin Kubín 1970 CZE Loko Trutnov 42:41 12:28
159 45 / MB [523] Michal Stuchlík 1974 CZE Wikow 42:42 12:29
160 5 / MD [351] Jiří Leplt 1961 CZE Pivovar Miletín 42:44 12:31
161 13 / ZA [100] Tereza Jakoubková 1999 CZE OlfinCar Ski team Trutnov 42:45 12:32
162 46 / MB [410] Lukáš Hubka 1981 CZE AxitDoldy 42:52 12:39
163 74 / MA [623] Ondřej Kálal 1992 CZE Praha 3 42:52 12:39
164 20 / MC [306] Martin Vašíček 1971 CZE TJ Maratonstav Úpice 42:53 12:40
165 6 / MD [74] Petr Gdula 1961 CZE Hvězda Pardubice z.s. 42:56 12:43
166 47 / MB [156] Jan Kulda 1973 CZE TJ Sokol Olešnice 42:56 12:43
167 48 / MB [62] Václav Douša 1979 CZE Jenstejn 42:58 12:45
168 75 / MA [36] Tomáš Baťka 1993 CZE Maratonci 43:00 12:47
169 3 / ME [575] Miroslav Pullman 1950 CZE Jablonec nad Nisou 43:00 12:47
170 76 / MA [579] Petr Volf 1999 CZE Náchod 43:01 12:48
171 21 / MC [314] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice 43:03 12:50
172 14 / ZA [173] Kateřina Maršíková 1989 CZE Cyklo Tony 43:04 12:51
173 49 / MB [128] Radomír Kirsch 1975 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 43:04 12:51
174 77 / MA [223] Ondřej Pražák 2000 CZE Malé Poříčí 43:10 12:57
175 78 / MA [614] Sebastian Plotnik 1988 POL Walbrzych 43:10 12:57
176 79 / MA [600] Ladislav Boháč 1992 CZE Velké Poříčí 43:11 12:58
177 50 / MB [475] Josef Kašpar 1974 CZE Rtyně v Podkrkonoší 43:12 12:59
178 80 / MA [47] Lukáš Buriánek 1992 CZE Hronov 43:14 13:01
179 15 / ZA [312] Iveta Vlčková 1983 CZE Hořičky 43:16 13:03
180 51 / MB [502] Tomáš Hainzel 1976 CZE Wikow 43:17 13:04
181 81 / MA [582] Jan Slabý 1990 CZE TVOJE MÁMA 43:21 13:08
182 82 / MA [563] Pavel Sedláček 1984 CZE Penzion BOR 43:24 13:11
183 16 / ZA [592] Klára Šimáková 1983 CZE HK 43:26 13:13
184 83 / MA [583] Patrik Rogan 1990 CZE Paul Burzan Inc. 43:33 13:20
185 84 / MA [224] Martin Procházka 1988 CZE Kolín 43:34 13:21
186 85 / MA [152] Petr Kubeček 1993 CZE Pro bro 43:35 13:22
187 4 / ME [141] Zdeněk Kordina 1949 CZE AC Slovan Liberec 43:36 13:23
188 86 / MA [567] Michal Kopecký 1994 CZE Horní Rybníky 43:38 13:25
189 87 / MA [288] Martin Tomášek 1990 CZE Iron Bros 43:39 13:26
190 88 / MA [197] Matěj Nývlt 1986 CZE Hasiči Kramolna NTC 43:39 13:26
191 89 / MA [38] Petr Beneš 1983 CZE HOCK horolezecký oddíl 43:42 13:29
192 17 / ZA [370] Anna Rohulánová 1985 CZE Náchod 43:47 13:34
193 52 / MB [150] Roman Krejčiřík 1974 CZE TJ Gábinka 43:52 13:39
194 90 / MA [311] Stanislav Vlasák 1985 CZE Náchod 43:53 13:40
195 91 / MA [373] Petr Prislinger 1984 CZE 43:55 13:42
196 22 / MC [450] Jirka Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 44:03 13:50
197 53 / MB [230] Michal Renský 1979 CZE Zběsilí Šneci 44:03 13:50
198 92 / MA [501] Jakub Jandáček 1997 CZE Wikow 44:16 14:03
199 23 / MC [466] Josef Matouš 1971 CZE Náchod 44:22 14:09
200 54 / MB [278] Michal Štrof 1973 CZE Tenis Úpice 44:25 14:12
201 24 / MC [376] Ivan Křivda 1967 CZE SK Hasičů Královéhradeckého kraje 44:26 14:13
202 93 / MA [553] Dušan Hůlek 2000 CZE Nové Město nad Metuí 44:28 14:15
203 94 / MA [32] David Bárta 1984 CZE Rtyně v podkrkonoší 44:30 14:17
204 95 / MA [216] Michal Pokorák 1983 CZE Červený Kostelec 44:32 14:19
205 25 / MC [430] Jan Štefek 1962 CZE Náchod 44:36 14:23
206 26 / MC [371] Pavel Prokop 1966 CZE Inline Club Náchod 44:39 14:26
207 96 / MA [198] Ondra Oleják 1988 CZE Dredy tym 44:40 14:27
208 97 / MA [465] Jan Staněk 1994 CZE Hogwarts.cz 44:43 14:30
209 55 / MB [520] Vilém Roško 1981 CZE Wikow 44:44 14:31
210 98 / MA [287] Jakub Tomášek 1994 CZE Iron Bros 44:45 14:32
211 99 / MA [249] Michal Schrötter 1993 CZE Náchod 44:46 14:33
212 100 / MA [273] Václav Šlapka 1990 CZE Kramolna 44:47 14:34
213 101 / MA [554] Aleš Kopecký 1995 CZE RUN4FUN 44:49 14:36
214 102 / MA [515] Ondřej Boroš 1994 CZE Wikow 44:52 14:39
215 18 / ZA [238] Denisa Rýdlová 1982 CZE FaY sport 44:52 14:39
216 27 / MC [228] Stanislav Rek 1964 CZE Ammann 44:53 14:40
217 56 / MB [134] petr kolář 1973 CZE Dredy tym 44:53 14:40
218 28 / MC [169] Jiří Litoš 1969 CZE SDH Pavlišov 44:55 14:42
219 57 / MB [431] Michal Vrbský 1978 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 45:05 14:52
220 58 / MB [609] Petr Jirásek 1980 CZE Nouyov 45:07 14:54
221 103 / MA [268] Jakub Šeda 1993 CZE Hradec Králové 45:13 15:00
222 104 / MA [363] Jan Przeczek 1985 CZE Dětmarovice 45:17 15:04
223 29 / MC [442] Pavel Rudolf 1969 CZE Světlá 45:24 15:11
224 105 / MA [209] Jan Petr* 2000 CZE Ještětice 45:24 15:11
225 106 / MA [568] Pavel Lokvenc 1994 CZE Velké Poříčí 45:25 15:12
226 30 / MC [524] Oldřich Werner 1964 CZE Wikow 45:31 15:18
227 5 / ME [414] Ladislav Domáň 1949 CZE Náchod 45:32 15:19
228 59 / MB [144] Jeník Koubek Kejzlar 1979 CZE CARE.cz 45:36 15:23
229 107 / MA [85] David Hejzlar 1998 CZE Postřelený kachny 45:39 15:26
230 108 / MA [77] Grzegorz Graba 1983 POL Swiebodzice 45:39 15:26
231 31 / MC [528] Jan Sadílek 1967 CZE Bonbon Machov 45:41 15:28
232 32 / MC [186] PETR MILFAIT 1971 CZE AKVABELKY DELFÍNEK OSTRAVA 45:41 15:28
233 109 / MA [516] Patrik Boroš 1991 CZE Wikow 45:45 15:32
234 110 / MA [327] Jan Žák 1988 CZE Ž3 sport 45:48 15:35
235 111 / MA [83] Jakub Hanousek 1991 CZE Praha 45:49 15:36
235 111 / MA [536] Michal Jakoubek 2000 CZE Náchod 45:49 15:36
237 113 / MA [148] Tomáš Králík 1992 CZE Hradec Králové 45:57 15:44
238 114 / MA [203] Martin Patzák 2002 CZE Nové Město nad Metují 45:57 15:44
239 115 / MA [160] Lukáš Langenberger 1983 CZE Children Of Olymp 45:58 15:45
240 60 / MB [560] Roman Kocourek 1972 CZE Kram 45:58 15:45
241 116 / MA [485] Marek Oleják 1996 CZE Zábrodí 45:58 15:45
242 61 / MB [175] Martin Matuška 1980 CZE Ohnišov 46:00 15:47
243 117 / MA [159] Adam Langenberger 1985 CZE Children Of Olymp 46:02 15:49
244 62 / MB [208] Jan Petr 1977 CZE Ještětice 46:02 15:49
245 19 / ZA [310] Veronika Vítková 1989 CZE Náchod 46:05 15:52
246 7 / MD [606] Miroslav Krupička 1953 CZE Jiskra 46:05 15:52
247 63 / MB [89] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město nad Metují 46:05 15:52
248 5 / ZB [153] Terezie Kubečková 1976 CZE sp police 46:06 15:53
249 33 / MC [391] Vladimír Kapucián 1963 CZE Sokol Starkoč 46:07 15:54
250 118 / MA [597] Tomáš Hýbl 1987 CZE Náchod 46:07 15:54
251 34 / MC [395] Leoš Simon 1970 CZE Náchod 46:08 15:55
252 119 / MA [477] David Labík 2002 CZE Hvězda Pardubice 46:09 15:56
253 64 / MB [384] Jan Jirásek 1976 CZE SKPV OOK Náchod 46:10 15:57
254 120 / MA [272] Michal Škoda 1993 CZE STING NA s.r.o. 46:11 15:58
255 20 / ZA [551] Karolína Hermanová 1996 CZE Náchod 46:12 15:59
256 21 / ZA [46] Eva Brychová 1984 CZE Dobruška 46:13 16:00
257 6 / ME [76] Václav Goldbach 1950 CZE SK Týniště nad Orlicí 46:17 16:04
258 121 / MA [291] Lukáš Troníček 1999 CZE Praha 3 46:21 16:08
259 122 / MA [377] Antonín Kubeček 1996 CZE Pro bro 46:28 16:15
260 1 / ZC [356] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 46:29 16:16
261 123 / MA [489] Jakub Nápravník 1987 CZE Červený Kostelec 46:34 16:21
262 124 / MA [158] Radim Kvirenc 1993 CZE Bohuslavice 46:38 16:25
263 7 / ME [549] Jaroslav Hák 1946 CZE Sokol Studenec 46:42 16:29
264 22 / ZA [271] Kamila Šimková 2000 CZE Červený Kostelec 46:47 16:34
265 65 / MB [286] Zdeněk Tomáš 1976 CZE GoMango - HÖGNER 46:50 16:37
266 66 / MB [353] Aleš Lhota 1978 CZE Pivovar Miletín 46:58 16:45
267 67 / MB [386] Martin Škoda 1975 CZE Provodov 47:06 16:53
268 23 / ZA [576] Věra Ženožičková 1982 CZE Hronov 47:09 16:56
269 68 / MB [237] Jan Rydlo 1974 CZE Červený Kostelec 47:16 17:03
270 24 / ZA [157] Denisa Kurfurstova 1988 CZE Hradec Králové 47:18 17:05
271 69 / MB [202] Jindřich Patzák 1975 CZE Nové Město nad Metují 47:18 17:05
272 70 / MB [215] Tomáš Pluhař 1972 CZE Hradec Králové 47:19 17:06
273 35 / MC [385] Petr Šimon 1968 CZE Provodov 47:19 17:06
274 25 / ZA [97] Natalie Hypesova 1999 CZE TJ Sokol Jaroměř 47:21 17:08
275 125 / MA [261] Honza Stolín 1983 CZE SK hasičů KHk 47:30 17:17
276 8 / MD [529] zdeněk krajč 1954 CZE Trutnov 47:33 17:20
277 71 / MB [581] David Fišer 1980 CZE Tvoje Máma 47:34 17:21
278 72 / MB [513] Dušan Waldecker 1972 CZE Wikow 47:38 17:25
279 73 / MB [478] Jiří Hanuš 1972 CZE VELLA Cycling 47:41 17:28
280 9 / MD [166] Michal Lichter 1961 CZE Nové Město nad Metují 47:44 17:31
281 6 / ZB [252] Kateřina Salačová 1975 CZE Trutnov 47:45 17:32
282 126 / MA [48] Filip Cír 1983 CZE Česká Skalice 47:50 17:37
283 127 / MA [412] Lukáš Novohradský 2001 CZE 47:55 17:42
284 128 / MA [321] Vlastimil Zaoral 1991 CZE Černé plíce 47:56 17:43
285 36 / MC [372] Martin Pešek 1967 CZE Náchod 47:56 17:43
286 7 / ZB [172] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 47:57 17:44
287 129 / MA [318] Zdeněk Vymlátil 1982 CZE Kunčina 47:59 17:46
288 37 / MC [497] Radim Kocáb 1962 CZE Vovary 48:01 17:48
289 8 / ZB [303] Bohumila Valášková 1975 CZE Česká Skalice 48:04 17:51
290 74 / MB [29] Jaroslav Balcar 1975 CZE Vysokov 48:06 17:53
291 9 / ZB [143] Olga Košťálová 1977 CZE Hořice 48:08 17:55
292 10 / ZB [334] Dana Moravcová 1974 CZE Bezděkov nad Metují 48:08 17:55
293 11 / ZB [537] Eva Kostyšynová 1977 CZE Náchod 48:09 17:56
294 75 / MB [389] Luboš Kampf 1981 CZE Holešovice 48:11 17:58
295 76 / MB [80] Jan Habr 1975 CZE Praha 3 48:11 17:58
296 130 / MA [464] Petr Šmejkal 1995 CZE Hogwarts.cz 48:12 17:59
297 77 / MB [612] Pavel Špelda 1977 CZE pavelšpelda.cz 48:14 18:01
298 78 / MB [441] Petr Procházka 1973 CZE TGS 48:15 18:02
299 2 / ZC [234] Jana Rudolfová 1971 CZE BAK seal6 Team 48:18 18:05
300 131 / MA [279] Jiří Materna 1990 CZE Běháme pro radost 48:22 18:09
301 132 / MA [556] Daniel Šefc 1999 CZE Vella Team 48:23 18:10
302 79 / MB [28] Tomáš Balcar 1981 CZE Praha 48:27 18:14
303 133 / MA [294] Marcel Turek 1982 CZE SDH Ploužnice 48:29 18:16
304 80 / MB [457] Jan Harazin 1975 CZE Harry 48:32 18:19
305 81 / MB [417] Lukáš Rücker 1978 CZE Bonbon Machov 48:34 18:21
306 26 / ZA [193] Lenka Netíková 1992 CZE Nové Město nad Metují 48:35 18:22
307 3 / ZC [357] Zdeňka Suchánková 1963 CZE Česká Skalice 48:35 18:22
308 134 / MA [443] Ondřej Jerman 1992 CZE TJ Sokol Žďárky 48:38 18:25
309 82 / MB [316] Richard Vostoupal 1978 CZE Ještětice 48:40 18:27
310 135 / MA [625] Petr Bohm 1986 CZE chvíli 48:42 18:29
311 27 / ZA [285] Eva Tláskalová 1983 CZE OSK OPOČNO 48:42 18:29
312 12 / ZB [171] Dagmar Malá 1973 CZE Náchod 48:44 18:31
313 83 / MB [127] Jan Kindl 1980 CZE Zewl Gang 48:45 18:32
314 136 / MA [479] Tomáš Bernard 1995 CZE Potrefené Kachny 48:46 18:33
315 28 / ZA [57] Klára Dočekalová 1992 CZE Česká Skalice 48:54 18:41
316 13 / ZB [330] Alena Skálová 1980 CZE SK Dobruška 48:55 18:42
317 84 / MB [51] Pavel Čermák 1979 CZE Náchod 48:56 18:43
318 29 / ZA [182] Alena Michálková 1991 CZE Broumov 49:01 18:48
319 10 / MD [194] Josef Novák 1958 CZE NOVAKART.cz 49:06 18:53
320 30 / ZA [452] Markéta Vítová 1982 CZE Tj Sokol Lhota Č.Kostelec 49:07 18:54
321 38 / MC [365] Jiří Stehlík 1966 CZE Náchod 49:10 18:57
322 85 / MB [317] Jiří Vybíral 1981 CZE Praha 49:15 19:02
323 31 / ZA [60] Libuše Doležalová 1988 CZE Nové Město nad Metují 49:22 19:09
324 137 / MA [132] Daniel Knittel 1993 CZE Hradec Králové 2 49:27 19:14
325 39 / MC [546] Jan Brož 1968 CZE Náměrka 49:31 19:18
326 86 / MB [590] Jan Sena 1978 CZE AC Sparta Úpice-Kocouři 49:32 19:19
327 32 / ZA [337] Michaela Horníková 1989 CZE Náchod 49:35 19:22
328 138 / MA [22] Petr Adámek 1993 CZE Babí 49:36 19:23
329 87 / MB [338] Josef Vlášek 1977 CZE Kamenec 49:37 19:24
330 139 / MA [381] Martin Magnusek 1987 CZE Čajovna Bílý Drak 49:39 19:26
331 140 / MA [313] Aleš Voborník 1991 CZE Náchod 49:39 19:26
332 33 / ZA [260] Lýdie Stodolová 1986 CZE Zlíčko 49:40 19:27
333 141 / MA [615] Vladimír Matys 1984 CZE Hradec Králové 49:41 19:28
334 142 / MA [87] Daniel Hlavatý 1992 CZE Hořičky 49:41 19:28
335 34 / ZA [436] Natálie Hanušová 2000 CZE GIANT Pitrs bikes 49:42 19:29
336 143 / MA [320] Martin Zajíček 1998 CZE Semechnice 49:43 19:30
337 88 / MB [382] David Fišer 1976 CZE Čajovna Bílý Drak 49:46 19:33
338 35 / ZA [403] Adéla Banková 2003 CZE Černčice 49:47 19:34
339 11 / MD [73] Zdeněk Frunc 1959 CZE Červený Kostelec 49:49 19:36
340 144 / MA [534] Jiří Havlíček 1982 CZE MTB Trilogy 49:55 19:42
341 145 / MA [397] Ladislav Hruška 1989 CZE HBN 50:00 19:47
342 36 / ZA [67] Blanka Dušánková 1991 CZE Náchod 50:01 19:48
343 146 / MA [235] Daniel Ruffer 1999 CZE Náchod 50:05 19:52
344 147 / MA [401] Tomáš Kábrt 1994 CZE Červená hora 50:06 19:53
345 148 / MA [309] Martin Vítek 1992 CZE Ž3SPORT 50:07 19:54
346 14 / ZB [344] Daniela Šimková 1972 CZE BAK SEAL 6 Team 50:07 19:54
347 149 / MA [393] Vojtěch Vít 1998 CZE Sokol Starkoč 50:08 19:55
348 150 / MA [400] Jiří Prouza 1995 CZE Červený Kostelec 50:11 19:58
349 15 / ZB [242] Ilona Sedláčková 1977 CZE RUN4FUN 50:12 19:59
350 16 / ZB [86] Irena Herzogová 1977 CZE Náchod 50:13 20:00
351 12 / MD [145] Aleš Králíček 1960 CZE Hasiči Kramolna NTC 50:15 20:02
352 151 / MA [323] Jan Zelený 1992 CZE Náchod 50:17 20:04
353 89 / MB [239] Zdeněk Rykr 1981 CZE pomsta z Brna 50:22 20:09
354 40 / MC [463] Tomáš Míl 1971 CZE SK Bíl 50:25 20:12
355 152 / MA [220] Radko Pondělíček 1982 CZE SK Hořovice 50:27 20:14
356 153 / MA [500] Ondřej Nývlt 1985 CZE Zewl Gang 50:28 20:15
357 90 / MB [221] Jiří Poslt 1979 CZE TJ Sokol Jezbiny 50:32 20:19
357 41 / MC [126] Martin Kašpárek 1967 CZE Velichovky 50:32 20:19
359 17 / ZB [283] Marie Švorcová 1981 CZE Jasenná 50:33 20:20
360 154 / MA [250] Tomáš Silvan 1983 CZE Ž3 Sport 50:33 20:20
361 155 / MA [95] Martin Hůlek 2000 CZE Nové Mšsto nad Metují 50:37 20:24
362 18 / ZB [419] Petra Půlpánová 1976 CZE Náchod 50:37 20:24
363 37 / ZA [322] Magdaléna Zárubová 1989 CZE Náchod 50:38 20:25
364 38 / ZA [402] Lucie Dvořáková 1993 CZE Police nad Metují 50:38 20:25
365 19 / ZB [408] Pavlína Divíšková 1972 CZE Svaz Českých Bohémů 50:45 20:32
366 13 / MD [548] Robert Gut 1961 CZE Podebrady 50:47 20:34
367 91 / MB [458] Jaroslav Jirouch 1974 CZE FK Náchodsko 50:48 20:35
368 20 / ZB [129] Eva Kirschová 1978 CZE Trutnov 50:52 20:39
369 42 / MC [124] Jiří Kácovský 1967 CZE BAK SEAL 6 Team 50:59 20:46
370 92 / MB [116] Oldřich Jelínek 1973 CZE Hronov 50:59 20:46
371 156 / MA [82] Simo Hakalisto 1987 CZE - 51:06 20:53
372 93 / MB [547] Martin Cvrkal 1977 CZE Victus.cz 51:08 20:55
373 157 / MA [605] Václav Králíček 1991 CZE Náchod 51:15 21:02
374 14 / MD [368] Jaroslav Dušek 1957 CZE Metujští tygři 51:16 21:03
375 15 / MD [594] Jan Martinec 1959 CZE Sokol Suchý Důl 51:18 21:05
376 43 / MC [282] Jan Švorc 1963 CZE Hradec Králové 51:20 21:07
377 44 / MC [562] Michal Urban 1964 CZE Červený Kostelec 51:21 21:08
378 39 / ZA [366] Kateřina Stehlíková 1995 CZE Náchod 51:21 21:08
379 158 / MA [388] Michal Kaválek 1992 CZE Ž3 Sport 51:28 21:15
380 159 / MA [296] Jonáš Tvrdík 1997 CZE KIGKIG 51:29 21:16
381 160 / MA [147] Lukáš Jiroud 1990 CZE Hasiči Kramolna NTC 51:33 21:20
382 1 / ZD [420] Jana Dostálová 1960 CZE Vella 51:36 21:23
383 94 / MB [512] Petr Dubský 1977 CZE Wikow 51:38 21:25
384 45 / MC [504] Petr Havlík 1971 CZE Wikow 51:38 21:25
385 161 / MA [81] Lukáš Habr 1985 CZE Náchod 51:39 21:26
386 162 / MA [170] Lukáš Macura 1985 CZE Sranda Banda Sport Club 51:39 21:26
387 163 / MA [289] Miroslav Tomeš 1997 CZE Úpice 51:40 21:27
388 95 / MB [595] Jindřich Skála 1981 CZE Jiko Čácha Sušice 51:41 21:28
389 164 / MA [588] Tomáš Vinter 2000 CZE Hronov 51:41 21:28
390 16 / MD [396] Ladislav Hruška 1956 CZE HBN 51:43 21:30
391 21 / ZB [264] Kristýna Strnadová 1980 CZE Náchod 51:44 21:31
392 4 / ZC [43] Irena Brabencová 1970 CZE Liberec 5 51:44 21:31
393 46 / MC [390] Milan Zelman 1970 CZE Sokol Starkoč 51:47 21:34
394 165 / MA [219] Tomáš Polický 1984 CZE Sněžka v.d. 51:47 21:34
395 22 / ZB [483] Lenka Sedláčková 1980 CZE Náchod 51:47 21:34
396 23 / ZB [525] Běla Havlíková 1974 CZE Wikow 51:52 21:39
397 40 / ZA [131] Simona KLIMEŠOVÁ 1982 CZE run4fun 51:52 21:39
398 166 / MA [183] Martin Michl 1993 CZE Náchod 51:53 21:40
399 41 / ZA [52] Lenka Černíková 1989 CZE OSK OPOČNO 51:56 21:43
400 167 / MA [448] Michal Peš 1991 CZE Náchod 51:56 21:43
401 168 / MA [184] Miroslav Michl 1991 CZE Náchod 51:57 21:44
402 169 / MA [469] Jakub Zíma 1991 CZE Česká Skalice 51:59 21:46
403 47 / MC [88] Martin Holan 1963 CZE TJ Zentiva 51:59 21:46
404 96 / MB [503] Zbyněk Berger 1977 CZE Wikow 52:00 21:47
405 170 / MA [569] Jan Králíček 1993 CZE Náchod 52:00 21:47
406 42 / ZA [577] Ludmila Jirásková 1990 CZE Náchod 52:01 21:48
407 171 / MA [181] Petr Merkl 1992 CZE Velké Poříčí 52:02 21:49
408 24 / ZB [70] Kateřina Felklová 1977 CZE Náchod 52:03 21:50
409 2 / ZD [492] Zdeňka Říhová 1959 CZE Náchod 52:05 21:52
410 172 / MA [35] Marek Baše 1984 CZE Červený Kostelec 52:06 21:53
411 8 / ME [541] Jan Tučný 1947 CZE MK Pardubice 52:11 21:58
412 97 / MB [199] Lukáš Ott 1981 CZE Náchod 52:11 21:58
413 43 / ZA [409] Klára Vítková 1982 CZE Náchod 52:13 22:00
414 25 / ZB [411] Alena Kolínská 1979 CZE Náchod 52:15 22:02
415 26 / ZB [558] Pavla Rasslová 1979 CZE Praha 52:15 22:02
416 44 / ZA [325] Anna Zikmundová 1993 CZE Náchod 52:20 22:07
417 27 / ZB [610] Eva Holemářová 1973 CZE Velichovky 52:25 22:12
418 28 / ZB [123] Katerina Kabele 1977 CZE run4fun 52:26 22:13
419 48 / MC [245] Jaroslav Seifert 1970 CZE Kingovi-IKEM 52:28 22:15
420 45 / ZA [247] Martina Seifertová 1997 CZE Kingovi 52:31 22:18
421 49 / MC [387] Vladislav Cafourek 1968 CZE Kramolna 52:32 22:19
422 173 / MA [56] Jiří Dobýval 1991 CZE Náchod 52:32 22:19
423 29 / ZB [92] Michaela Hortová 1975 CZE Berger team 52:32 22:19
424 50 / MC [103] Petr Janda 1967 CZE Šumperk 52:35 22:22
425 51 / MC [424] Pavel Hoffman 1967 CZE Náchod 52:39 22:26
426 5 / ZC [527] Dagmar Hauschková 1965 CZE kancelář starostky Police nad Metují 52:42 22:29
427 52 / MC [16] Jan Mochnacky 1964 SVK JM DEMOLEX Bardejov 52:44 22:31
428 1 / MF [59] Stanislav Doležal 1938 CZE BK Pardubice 52:48 22:35
429 174 / MA [425] Petr Studený 1995 CZE ProRadost 52:49 22:36
430 98 / MB [413] David Novohradský 1972 CZE Náchod 52:50 22:37
431 175 / MA [281] Jiří Švorc 1983 CZE Ještětice 52:52 22:39
432 46 / ZA [358] Sára Suchánková 1999 CZE Česká Skalice 52:54 22:41
433 47 / ZA [449] Eliška Mertlíková 1991 CZE SK BP Lumen 52:57 22:44
434 48 / ZA [367] Tereza Stehlíková 1997 CZE Náchod 53:12 22:59
435 53 / MC [415] Erich Zídko 1970 CZE Skopecdokopec 53:20 23:07
436 30 / ZB [244] Lenka Sedlářová 1980 CZE Náchod 53:22 23:09
437 99 / MB [176] Josef Mazáč 1975 CZE Bob team 53:24 23:11
438 176 / MA [189] Zdeněk Možíš 1990 CZE Náchod 53:26 23:13
439 177 / MA [429] Jan Balcar 1990 CZE PS Náchod-Kamenec 53:30 23:17
440 17 / MD [277] Miloš Štěpánek 1960 CZE Náchod 53:30 23:17
441 100 / MB [93] Vojtěch Hroza 1972 CZE CT - Automotive 53:30 23:17
442 6 / ZC [499] Alena Gloserová 1969 CZE Ženy z pohraničí 53:31 23:18
443 49 / ZA [55] Michaela Davidová 2002 CZE Smiřice 53:33 23:20
444 101 / MB [23] Jan Andrejs 1973 CZE Náchod 53:34 23:21
445 54 / MC [564] Petr Jelen 1967 CZE Hronov 53:39 23:26
446 102 / MB [434] Ondřej Špulka 1978 CZE Slovan Oldřichov 53:41 23:28
447 178 / MA [426] Ondřej Jirásek 1992 CZE Náchod 53:48 23:35
448 179 / MA [404] Jan Habr 1987 CZE Červený Kostelec 53:51 23:38
449 50 / ZA [161] Veronika Langenbergerová 1987 CZE Children Of Olymp 54:01 23:48
450 55 / MC [122] Libor Kabele 1971 CZE Hradec Kralove 7 54:04 23:51
451 180 / MA [266] Martin Suchý 1986 CZE Žižkohrady 54:04 23:51
452 2 / MF [110] Vítězslav Jantsch 1935 CZE ELEVENRUNTEAM 54:09 23:56
453 51 / ZA [364] Kateřina Výborná 1992 CZE Česká Čermná 54:09 23:56
454 52 / ZA [146] Lenka Králíčková 1989 CZE Hasiči Kramolna NTC 54:10 23:57
455 103 / MB [438] Miloš Voleský 1972 CZE Náchod 54:16 24:03
456 181 / MA [362] David Lichtenberg 1998 CZE Hronov 54:17 24:04
457 31 / ZB [229] Lenka Renská 1980 CZE Zběsilí Šneci 54:17 24:04
458 18 / MD [518] Vojtěch Richter 1961 CZE Wikow 54:20 24:07
459 32 / ZB [31] Monika Baráková 1979 CZE Zběsilí Šneci 54:27 24:14
460 182 / MA [510] Jan Sláma 1983 CZE Wikow 54:29 24:16
461 3 / ZD [392] Hana Vacková 1956 CZE Sokol Starkoč 54:30 24:17
462 56 / MC [78] Daniel Grosman 1971 CZE BC Nová Trojka 54:31 24:18
463 33 / ZB [241] Zuzana Sadílková 1975 CZE BC Nová Trojka 54:33 24:20
464 104 / MB [98] Ivo Chalupský 1981 CZE IGW 54:35 24:22
465 19 / MD [604] Petr Zezulka 1957 CZE Králíky 54:39 24:26
466 20 / MD [422] Ladislav Skulina 1956 CZE Sokol Mezilesí 54:41 24:28
467 53 / ZA [444] Žaneta Havalcová 1983 CZE Praha 54:46 24:33
468 54 / ZA [607] Hana Rummglová 1990 CZE Hronov 54:47 24:34
469 34 / ZB [125] Lucie Kanerova 1975 CZE Brezi 54:50 24:37
470 35 / ZB [326] Erika Zoubková 1976 CZE Praha 3 54:52 24:39
471 183 / MA [462] Ralf Janek 1993 CZE Náchod 55:10 24:57
472 55 / ZA [246] Lucie Zelená 1994 CZE Broumov 55:21 25:08
473 56 / ZA [111] Kristýna Janušová 1995 CZE EKG team 55:22 25:09
474 36 / ZB [207] Marie Peterková 1977 CZE Velké Poříčí 55:24 25:11
475 184 / MA [487] Pavel Remeš 1988 CZE Náchod 55:26 25:13
476 57 / ZA [440] Markéta Erbenová 1989 CZE Náchod 55:34 25:21
477 7 / ZC [608] Zuzana Klepsová 1971 CZE Jaroměř 55:35 25:22
478 57 / MC [347] Pavel Jurák 1965 CZE Velké Poříčí 55:39 25:26
479 185 / MA [508] Jiří Mikolášek 1993 CZE Wikow 55:46 25:33
480 9 / ME [112] Stanislav Jaroš 1950 CZE Bílá Třemešná 55:47 25:34
481 58 / ZA [200] Jana Pajerová 1983 CZE SDH Velký Třebešov 55:47 25:34
482 58 / MC [461] JIndřich Drobek 1971 CZE Náchod 55:51 25:38
483 186 / MA [299] Tadeáš Umlauf 1989 CZE Náchod 55:57 25:44
484 187 / MA [437] Miroslav Vodička 1985 CZE Ž3 Sport 56:05 25:52
485 59 / ZA [227] Šárka Prokopová 1988 CZE Brno 56:05 25:52
486 105 / MB [348] Michal Prokop 1973 CZE Velké Poříčí 56:08 25:55
487 106 / MB [471] Luboš Rak 1980 CZE Farmet a.s. 56:11 25:58
488 188 / MA [243] Radek Sedlář 1982 CZE Praha 10 56:11 25:58
488 107 / MB [507] Michal Pohanka 1981 CZE Wikow 56:11 25:58
490 8 / ZC [617] Jana Vítová 1962 CZE sefe 56:12 25:59
491 60 / ZA [96] Lucie Hynková 1988 CZE Velichovky 56:17 26:04
492 189 / MA [574] Lukáš Dědek 1991 CZE Kolín 56:18 26:05
493 61 / ZA [481] Hana Vlčková 1984 CZE Červená Hora 56:19 26:06
494 62 / ZA [263] Markéta Strašilová 1987 CZE Velké Poříčí 56:22 26:09
495 63 / ZA [598] Adéla Šimková 1992 CZE Hronov 56:22 26:09
496 9 / ZC [433] Hana Havalcová 1962 CZE ametek hoby team 56:24 26:11
497 4 / ZD [319] Marie Vymlátilová 1961 CZE Kunčina 56:25 26:12
498 64 / ZA [257] Marie Soukupová 1997 CZE Nové Město nad Metují 56:25 26:12
499 10 / ZC [573] Eva Dědková 1969 CZE Praha9 56:30 26:17
500 190 / MA [511] Petr Pinker 1985 CZE Wikow 56:30 26:17
501 108 / MB [603] Michal Umlauf 1980 CZE Náchod 56:39 26:26
502 37 / ZB [380] Daniela Hofmanová 1975 CZE Hronov 56:44 26:31
503 65 / ZA [451] Veronika Schumová 1984 CZE Nové Město nad Metují 56:44 26:31
504 109 / MB [49] Ondřej Čáp 1980 CZE yes! 56:54 26:41
505 59 / MC [44] Pavel Brabenec 1966 CZE Liberec 5 57:02 26:49
506 60 / MC [297] Michal Tvrdík 1970 CZE KIGKIG 57:04 26:51
507 61 / MC [379] Zdeněk Bučák 1969 CZE Rtyně v POdkrkonoší 57:06 26:53
508 191 / MA [21] Matěj Adam 1999 CZE gryzzly 57:09 26:56
509 66 / ZA [472] Barbora Punarová 1996 CZE Potrefené kahcny 57:11 26:58
510 67 / ZA [300] Ema Umlaufová 1997 CZE Náchod 57:18 27:05
511 68 / ZA [580] Veronika Suchomelová 1992 CZE Tvoje Máma 57:21 27:08
512 192 / MA [163] Petr Lebedínský 1985 CZE Ještě jsme se nedohodli 57:22 27:09
513 69 / ZA [162] Andrea Lebedínská 1988 CZE Dvůr Králové nad Labem 57:26 27:13
514 62 / MC [66] Miroslav Dušánek 1963 CZE SK Podfara Nový Hrádek 57:27 27:14
515 70 / ZA [236] Andrea Rumlová 1988 CZE Sobotka 57:35 27:22
516 10 / ME [164] Vít Lelek 1950 CZE Čolek Team Červený Kostelec 57:41 27:28
517 71 / ZA [473] Denisa Hurdálková 1995 CZE Potrefené kachny 58:02 27:49
518 63 / MC [217] jan Poláček 1968 CZE Náchod 58:10 27:57
519 72 / ZA [315] Eliška Vondráčková 1990 CZE Juchů team 58:25 28:12
520 73 / ZA [109] Alžběta Jansová 2000 CZE LT Kamenec 58:31 28:18
521 38 / ZB [270] Marcela Šichová 1980 CZE Hradec Králové 58:36 28:23
522 39 / ZB [139] Markéta Kopčilová 1975 CZE run4fun 58:37 28:24
523 74 / ZA [589] Andrea Hejčlová 1994 CZE TJ Sokol Jeybinz 58:39 28:26
524 75 / ZA [190] Jana Možíšová 2000 CZE LT Kamenec 58:39 28:26
525 193 / MA [509] Jakub Duška 1989 CZE Wikow 58:42 28:29
526 76 / ZA [167] Markéta Lipovská 1998 CZE LT Kamenec 58:42 28:29
527 194 / MA [460] Petr Vlach 1986 CZE Cowdog 58:44 28:31
528 195 / MA [459] Jan Králíček 1986 CZE Sranda Banda sport club 58:48 28:35
529 21 / MD [498] Jiří Gloser 1956 CZE Glor 58:53 28:40
530 196 / MA [307] Jan Vašina 1987 CZE Náchod 58:55 28:42
531 77 / ZA [304] Romana Valentová 1991 CZE Náchod 58:58 28:45
532 78 / ZA [596] Sandra Valentová 1989 CZE Náchod 59:00 28:47
533 22 / MD [432] Štefan Havalec 1957 CZE Náchod 59:07 28:54
534 197 / MA [496] Petr Brandýský 1986 CZE Hradec Králové 59:26 29:13
534 79 / ZA [41] Lucie Birkeová 1989 CZE Náchod 59:26 29:13
536 80 / ZA [552] Kateřina Hornychová 1998 CZE Hronov 59:26 29:13
537 64 / MC [180] Tomáš Mazáč 1970 CZE gryzzly 59:26 29:13
538 11 / ZC [484] Gabriela Němečková 1969 CZE Hronov 59:30 29:17
539 81 / ZA [185] Andrea Michlová 1999 CZE KIGKIG 59:30 29:17
540 82 / ZA [468] Denisa Semeráková 1999 CZE Česká Skalice 59:32 29:19
541 83 / ZA [206] Kristýna Peprná 1999 CZE Náchod Babí 59:36 29:23
542 84 / ZA [108] Klára Jansová 1985 CZE pomsta z Brna 59:42 29:29
543 12 / ZC [72] Eva Friebelová 1962 CZE TJ Maratonstav Úpice 59:43 29:30
544 198 / MA [107] Jakub Jansa 1990 CZE lenoši z Brna 59:44 29:31
545 85 / ZA [274] Dita Šmejkalová 1992 CZE lenoši z Brna 59:51 29:38
546 86 / ZA [212] Míša Pijáková 1993 CZE Ž3SPORT 59:52 29:39
547 13 / ZC [211] Mária Petríková 1964 SVK Švýcarsko-americký Poprad team 59:56 29:43
548 110 / MB [378] Stanislav Mareš 1973 CZE Náchod 01:00:00 29:47
549 111 / MB [545] Martin Žďárský 1976 CZE Tsunami 01:00:07 29:54
550 112 / MB [482] Leoš Hejna 1974 CZE SKH Hradec Králové 01:00:08 29:55
551 87 / ZA [329] Veronika Židíková 1989 CZE OSK OPOČNO 01:00:43 30:30
552 40 / ZB [42] Simona Blahoutová 1979 CZE OSK OPOČNO 01:00:49 30:36
553 41 / ZB [121] Petra Judová 1975 CZE UFFO 01:01:14 31:01
554 199 / MA [394] Lukáš Horký 1992 CZE Sokol Starkoč 01:01:27 31:14
555 88 / ZA [254] Veronika Slezáková 1985 CZE OSK OPOČNO 01:01:33 31:20
556 65 / MC [168] Petr Lipovský 1971 CZE Házená Náchod 01:01:36 31:23
557 14 / ZC [114] Michaela Ječmínková 1966 CZE Hronov 01:01:40 31:27
558 89 / ZA [491] Šárka Peinlová 1992 CZE Ž3 01:01:46 31:33
559 113 / MB [69] Tomáš Felkl 1973 CZE Náchod 01:01:50 31:37
560 200 / MA [439] Matěj Felkl 2004 CZE Náchod 01:01:56 31:43
561 42 / ZB [488] Jana Procházková 1975 CZE Velké Poříčí 01:01:56 31:43
562 201 / MA [178] Tomáš Mazáč 1993 CZE gryzzly 01:02:16 32:03
563 23 / MD [290] Jiří Troníček 1958 CZE Praha 3 01:02:40 32:27
564 202 / MA [179] Ondřej Mazáč 1998 CZE gryzzly 01:02:50 32:37
565 24 / MD [210] Dušan Petrík 1960 SVK Švýcarsko-americký Poprad team 01:02:51 32:38
566 66 / MC [26] Jan Antl 1963 CZE TJ Spartak Police nad Metují 01:02:56 32:43
567 5 / ZD [118] Jana Jiráková 1954 CZE Sokol Starkoč 01:02:58 32:45
568 67 / MC [602] Jaromír Marek 1965 CZE TJ Sokol Černice 01:03:02 32:49
569 15 / ZC [435] Olga Holubová 1967 CZE Jaroměř 01:03:21 33:08
570 90 / ZA [276] Gabriela Špačková 1988 CZE Žďárky 01:03:27 33:14
571 68 / MC [341] Radek Bohuslav 1969 CZE Náchod 01:03:32 33:19
572 16 / ZC [342] Simona Bohuslavová 1969 CZE Náchod 01:03:32 33:19
573 203 / MA [101] Jan Jakubský 1990 CZE Velký Třebešov 01:04:06 33:53
574 204 / MA [295] Matyáš Tvrdík 1998 CZE KIGKIG 01:04:19 34:06
575 114 / MB [539] Jiří Stierand 1977 CZE Černčice 01:04:24 34:11
576 205 / MA [24] Martin Ansorge 1992 CZE Babí 01:04:25 34:12
577 91 / ZA [94] Zuzana Hrubešová 1983 CZE Česká Skalice 01:04:54 34:41
578 92 / ZA [445] Iva Smolová 1983 CZE Smolíci 01:05:00 34:47
579 206 / MA [447] Jan Rak 1987 CZE Řízci Pavlišov 01:05:11 34:58
580 25 / MD [495] Ivan Říha 1959 CZE Náchod 01:05:15 35:02
581 43 / ZB [280] Jana Šustová 1978 CZE Běháme pro radost 01:05:16 35:03
581 93 / ZA [493] Veronika Říhová 1994 CZE Náchod 01:05:16 35:03
583 94 / ZA [494] Miroslava Říhová 1987 CZE Náchod 01:05:20 35:07
584 26 / MD [117] Pavel Jílek 1956 CZE Bob team 01:05:31 35:18
585 17 / ZC [104] Lída Jandová 1970 CZE Šumperk 01:06:39 36:26
586 207 / MA [155] Pavel Kuchta 1983 CZE Mezimesti 01:07:14 37:01
587 95 / ZA [105] Nikol Jandová 2002 CZE Šumperk 01:07:17 37:04
588 208 / MA [428] Dominik Hlavatý 1986 CZE Jarozvěř 01:07:18 37:05
589 96 / ZA [571] Barbora Zelená 2004 CZE Sokol Mezilesí 01:07:24 37:11
590 115 / MB [570] Tomáš Zelený 1975 CZE Sokol Mezilesí 01:07:26 37:13
591 97 / ZA [566] Bára Fuchsová 2004 CZE Velké Poříčí 01:07:42 37:29
592 98 / ZA [446] Růžena Heřmánková 1993 CZE Ještěrky 01:07:49 37:36
593 99 / ZA [565] Adéla Šrámková 2003 CZE Velké Poříčí 01:07:53 37:40
594 100 / ZA [349] Marie Hladíková 1990 CZE Náchod 01:08:30 38:17
595 209 / MA [136] Jan Kolář 2001 CZE Ulita-Hobra Orienteering Broumov 01:09:52 39:39
596 210 / MA [284] Milan Tér 2000 CZE Melouni 01:12:38 42:25
597 3 / MF [255] Jiří Soukup 1927 CZE TJ Liga 100 Hradec Králové 01:43:00 01:12:47
598 11 / ME [559] Miloš Linhart 1944 CZE SC Dobrošov 01:52:35 01:22:22
DNS / ZC [231] Marcela Roflíková 1971 CZE Bezstarostný běhodálové