Excalibur Race Vranov u Brna

05.08.2017 Vranov u Brna 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

dlouhá trať jednotlivci     celkem: 109, muži : 79, ženy: 30, M: 65, M40: 14, Z: 27, Z40: 3 [html] [pdf]
dlouhá trať dvojice celkem: 28, muži : 19, ženy: 9, muži: 19, ženy: 9, mix: 0 [html] [pdf]
dlouhá trať týmy celkem: 19, muži : 14, ženy: 5, muži: 0, ženy: 0, mix: 0, M: 8, Z: 5, M40: 6 [html] [pdf]
krátká trať jednotlivci     celkem: 44, muži : 26, ženy: 18, M: 22, M40: 4, Z: 13, Z40: 5 [html] [pdf]
krátká trať dvojice celkem: 18, muži : 8, ženy: 10, muži: 8, ženy: 10, mix: 0 [html] [pdf]
krátká trať týmy celkem: 12, muži : 6, ženy: 6, muži: 0, ženy: 0, mix: 0, M: 6, Z: 6 [html] [pdf]
děti D1 celkem: 8, muži : 5, ženy: 3, D1: 8, D2: 0, D3: 0 [html] [pdf]
děti D2     celkem: 6, muži : 5, ženy: 1, D1: 0, D2: 6, D3: 0 [html] [pdf]
děti D3     celkem: 5, muži : 3, ženy: 2, D1: 0, D2: 0, D3: 5 [html] [pdf]

výsledková listina krátká trať jednotlivci

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M [537] Matěj Michalčák 2000 CZE Barons team 32:38.9
2 2 / M [532] Lukáš Bohm 1983 SVK HardGym 35:58.9 03:20.0
3 3 / M [531] Rastislav Cích 1987 SVK HardGym 36:22.3 03:43.4
4 4 / M [534] Jakub Dufek 1994 CZE Lysice 38:05.0 05:26.1
5 5 / M [523] David Janošek 1993 CZE Zubří 38:26.5 05:47.6
6 6 / M [519] Zbyněk Kurial 1986 CZE Moravia Run Břeclav 40:14.8 07:35.9
7 7 / M [526] Martin Pekárek 1988 CZE Brno- Vinohrady 40:33.4 07:54.5
8 1 / M40 [78] Martin Dvořák 1975 CZE EXTRA Brno 41:48.0 09:09.1
9 1 / Z [505] Tereza Tocháčková 1997 CZE Praha 6 42:50.0 10:11.1
10 2 / Z [512] Lucie Exnerová 1989 CZE Eoshop.cz 43:13.0 10:34.1
11 3 / Z [502] Renáta Buhlová 1988 CZE Bohumín 44:02.6 11:23.7
12 4 / Z [106] Barbora Titěrová 2001 CZE Jeřmanice 44:26.9 11:48.0
13 5 / Z [503] Lenka Butorová 1980 CZE EXTRA Brno 44:44.6 12:05.7
14 2 / M40 [530] Radek Šeda 1977 CZE Norbertov 46:17.6 13:38.7
15 8 / M [504] Pavel Pařízek 1993 CZE Lomnice 46:46.6 14:07.7
16 6 / Z [500] Alexandra Přibylová 1984 CZE Brno 49:45.0 17:06.1
17 7 / Z [536] Lenka Koutná 1988 CZE Blansko 49:52.5 17:13.6
18 9 / M [529] Vlastimil Brychta 1982 CZE EXTRA Brno 50:34.3 17:55.4
19 10 / M [522] Igor Sklenák 1992 CZE Moravia Run Břeclav 50:55.9 18:17.0
20 11 / M [508] Karel Pliska 1984 CZE NOTINO team 52:41.0 20:02.1
21 12 / M [514] Jan Kudela 1988 SVK Brodské 53:50.3 21:11.4
22 1 / Z40 [521] Lenka Cupalová 1965 CZE Moravia Run Břeclav 54:28.3 21:49.4
23 3 / M40 [518] Martin Příkazsky 1975 CZE Moravia Run Břeclav 54:43.5 22:04.6
24 2 / Z40 [520] Martina Magulová 1977 CZE Moravia Run Břeclav 54:54.2 22:15.3
25 4 / M40 [44] Filip Pospíšek 1972 CZE UNSTOPPABLE 55:16.3 22:37.4
26 13 / M [509] Marek Havlat 1980 CZE Pekna 46 brno 55:17.3 22:38.4
27 14 / M [511] Jiří Jablonský 1984 CZE SK Kuklenská Brno 55:28.8 22:49.9
28 15 / M [517] Zdeněk Rolník 1979 CZE Moravia Run Břeclav 56:45.0 24:06.1
29 8 / Z [525] Zuzana Jonáková 1998 CZE Mokrá Horákov 57:27.8 24:48.9
30 9 / Z [535] Alena Dufková 1993 CZE Lysice 58:20.6 25:41.7
31 10 / Z [513] Kateřina Rylková 1985 CZE AFPoint 58:53.8 26:14.9
32 3 / Z40 [41] Alena Kunčarová 1972 CZE UNSTOPPABLE 58:58.9 26:20.0
33 16 / M [507] Dominik Dvořák 2002 CZE Počátky 59:17.5 26:38.6
34 11 / Z [527] Michaela Huňáková 1999 CZE Asics FrontRunner CZE 01:00:12.1 27:33.2
35 12 / Z [528] Radka Škvařilová 1991 CZE EXTRA Brno 01:02:44.7 30:05.8
36 17 / M [533] Marek Exner 1985 CZE Hradec Králové 01:03:43.7 31:04.8
37 4 / Z40 [47] Simona Toscani 1977 CZE UNSTOPPABLE 01:04:23.2 31:44.3
38 18 / M [501] Zdeněk Kotyk 1990 CZE srtg Brno 01:11:30.5 38:51.6
39 19 / M [542] Jiří Dolivka 1999 CZE SKY 01:15:10.5 42:31.6
40 20 / M [541] David Kitner 1978 CZE SKY 01:15:39.4 43:00.5
41 13 / Z [110] Monika Pešová 1989 CZE Lomnice 01:15:50.6 43:11.7
42 21 / M [540] Dušan Škvařil 1985 CZE SKY 01:16:10.0 43:31.1
43 22 / M [539] David Kosek 1981 CZE Sky 01:16:40.5 44:01.6
44 5 / Z40 [516] Monika Andělová 1970 CZE Kolín 2 01:17:57.8 45:18.9