Dětská K7 MTB

06.09.2014 Janské Lázně [CZE]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

BABY celkem: 16, muzi : 12, zeny: 4, BABY: 16, kluci 6-8: 0, kluci 9-10: 0, kluci 11-12: 0, kluci 13-14: 0, holky 6-8: 0, holky 9-10: 0, holky 11-12: 0, holky 13-14: 0 [html] [pdf]
RŮŽOVÁ TRAŤ celkem: 24, muzi : 15, zeny: 9, BABY: 0, kluci 6-8: 0, kluci 9-10: 6, kluci 11-12: 6, kluci 13-14: 3, holky 6-8: 0, holky 9-10: 3, holky 11-12: 3, holky 13-14: 3 [html] [pdf]
MODRÁ TRAŤ celkem: 16, muzi : 13, zeny: 3, BABY: 0, kluci 6-8: 13, kluci 9-10: 0, kluci 11-12: 0, kluci 13-14: 0, holky 6-8: 3, holky 9-10: 0, holky 11-12: 0, holky 13-14: 0 [html] [pdf]

startovní listina BABY

start ~ 11:20:13 , přihlášeno: 16 účastníků ( 12 mužů, 4 žen) 200m, děti do 5 let, platba na místě

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
BABY [6] Beranová Anička CZE SK Janské Lázně 2009
BABY [1] Čámský Viktor CZE xxx 2011
BABY [3] Černý Lukáš CZE SK Janské lázně 2014
BABY [38] Honzíková Johanka CZE SK Janské Lázně 2009
BABY [55] Husák Matýsek CZE MTBO Hradec Králové 2012
BABY [49] Jakym Ivana CZE Svoboda nad Úpou 2010
BABY [10] Kachlík Adam CZE Janské Lázně 2009
BABY [11] Kachlík Antonín CZE Janské Lázně 2010
BABY [50] Kalyn Vitalinka CZE Svoboda nad Úpou 2012
BABY [14] Kolbová Ema CZE Horní Maršov 2010
BABY [40] Peclinovský Šimon CZE Rybníkáři 2012
BABY [47] Šustr Marek CZE SK Janské Lázně 2009
BABY [48] Šustrová Amálie CZE SK Janské Lázně 2012
BABY [16] Tschoche Teodor CZE SK Janské Lázně 2009
BABY [32] Vlčková Ema CZE SK Janské Lázně 2010
BABY [26] Žák Jakub CZE 2010

startovní listina RŮŽOVÁ TRAŤ

start ~ 11:20:48 , přihlášeno: 24 účastníků ( 15 mužů, 9 žen) děti 9-14 let - terénní trať s větším převýšením s technickými pasážemi cca 6 km dlouhá.

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky 9-10 [2] Černá Kája CZE xxx 2005
kluci 9-10 [21] Doubek Vavřinec CZE Janské Lázně 2004
holky 13-14 [39] Fleischeová Aneta CZE SK Janské Lázně 2000
kluci 11-12 [35] Fleischer Leonard CZE SK Janské Lázně 2002
kluci 9-10 [56] Folc Tomáš CZE SK Janské Lázně 2005
kluci 9-10 [43] Hák Jakub CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 2004
kluci 9-10 [36] Honzík Vojta CZE SK Janské Lázně 2004
kluci 13-14 [28] Kalyn Alla CZE SK Janské Lázně 2001
kluci 11-12 [42] Kašpar Dominik CZE Olfin Car Ski Team 2003
kluci 11-12 [4] Krákora Ondřej CZE Sázava Kopaniny 2003
holky 9-10 [5] Krákorová Eva CZE Sázava Kopaniny 2004
holky 9-10 [7] Matasová Kateřina CZE SK Janské Lázně 2004
kluci 9-10 [31] Mičánek Jakub CZE SK Janské Lázně 2005
holky 11-12 [30] Mičánková Nela CZE SK Janské Lázně 2002
holky 11-12 [22] Mikołajczyk Ola POL Janské Lázně 2002
holky 11-12 [23] Mikołajczyk Weronika POL Janské Lázně 2002
holky 13-14 [37] Miškovská Adélka CZE SK Janské Lázně 2000
kluci 9-10 [20] Moravec Aleš CZE SK Janské Lázně 2004
holky 13-14 [51] Němcová Tamara CZE SK Janské Lázně 2001
kluci 11-12 [24] Procházka Josef CZE Ústí nad Labem 2003
kluci 11-12 [52] Svoboda Martin CZE Čistá v Krkonoších 2003
kluci 13-14 [25] Švejda Jan CZE Praha 4 2001
kluci 13-14 [45] Tér Filip CZE S-Sport Hronov 2001
kluci 11-12 [33] Tlachač Jonáš CZE SK Janské Lázně 2002

startovní listina MODRÁ TRAŤ

start ~ 11:21:31 , přihlášeno: 16 účastníků ( 13 mužů, 3 žen) děti 6-8 let - lehčí trať cca 2 km s malým převýšením (větší část asfalt)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci 6-8 [8] Čámský Oldřich CZE SK Janské Lázně 2006
kluci 6-8 [29] Černý Tomáš CZE SK Janské Lázně 2007
kluci 6-8 [9] Doubek Josef CZE Janské Lázně 2007
kluci 6-8 [53] Furlong Brian CZE Černý Důl 2006
kluci 6-8 [54] Furlong Luke CZE Černý Důl 2008
kluci 6-8 [12] Kachlík Marek CZE Janské Lázně 2008
kluci 6-8 [27] Kalyn David CZE SK Janské Lázně 2008
kluci 6-8 [13] Kolb Jan CZE SK Janské Lázně 2008
holky 6-8 [34] Krudencová Leontýna CZE SK Janské Lázně 2006
holky 6-8 [41] Pešatová Krystýna CZE Rybníkáři 2007
holky 6-8 [44] Pozlerová Edita CZE Lázně Bohdaneč 2007
kluci 6-8 [15] Rybář Vojta CZE SK Janské Lázně 2008
kluci 6-8 [46] Skála Jakub CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 2008
kluci 6-8 [17] Tschoche Tibor CZE SK Janské Lázně 2007
kluci 6-8 [18] Tuček Šimon CZE SK Janské Lázně 2007
kluci 6-8 [19] Vik Samuel CZE Janské Lázně 2007