8. ČP masters Hrádek

25.11.2017 Třebíč

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / ZE [603] Naďa Voráčová 1981 CZE TJ Uničov 30:33 00:00 07:30 (2) 15:08 (2)
2 1 / Kadeti [601] Jiří Bohdalovský 2002 CZE SK Jiří team Ostrava 34:53 04:19 06:55 (1) 15:01 (1)

Masters C, D, Z

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / MC-M50 [208] Štefan Lukašák 1967 CZE CYKLOTEAM Kolárna 27:13 00:00 06:49 (5) 13:37 (4)
2 1 / MD-M60 [302] Miroslav Pek 1958 CZE PEK Sport to Europe 27:24 00:10 06:43 (3) 13:30 (2)
3 2 / MC-M50 [201] Ladislav Dvorský 1967 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 27:42 00:29 06:43 (1) 13:34 (3)
4 3 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE ALL Training 27:55 00:42 06:43 (2) 13:19 (1)
5 4 / MC-M50 [212] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 27:57 00:43 07:02 (8) 14:03 (6)
6 2 / MD-M60 [303] Jiří Sedláček 1958 CZE SK Jiří team Ostrava 28:09 00:55 06:45 (4) 13:48 (5)
7 5 / MC-M50 [209] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 28:20 01:07 07:07 (9) 14:13 (8)
8 6 / MC-M50 [226] Ludvík Usnul 1959 CZE 28:40 01:27 07:00 (6) 14:09 (7)
9 7 / MC-M50 [210] Miroslav Mestek 1966 CZE SP KOLO Specialized 29:13 01:59 07:08 (10) 14:18 (9)
10 8 / MC-M50 [202] Vladimír Svatoš 1963 CZE AUTOMAX 29:20 02:06 07:00 (7) 14:28 (10)

vl. z. Muži Elite, Junioři

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / ME [605] Jiří Křivánek 1985 CZE Ethic Sport 44:56 00:00 06:13 (1) 12:30 (1)

Masters A, B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / MA-M30 [3] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend specialized 43:37 00:00 06:02 (1) 12:11 (1)
2 1 / MB-M40 [107] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 44:40 01:02 06:14 (4) 12:31 (3)
3 2 / MA-M30 [31] Tomáš Kutin 1984 CZE SingleBe Bikes 45:03 01:26 06:13 (3) 12:32 (4)
4 3 / MA-M30 [21] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 45:28 01:51 06:12 (2) 12:31 (2)
5 4 / MA-M30 [20] Miroslav Živný 1982 CZE KCL Kooperativa-Svijany 46:18 02:41 06:38 (12) 13:13 (5)
6 5 / MA-M30 [18] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 46:31 02:53 06:30 (5) 13:14 (7)
7 2 / MB-M40 [133] Petr Váňa 1973 CZE LAWI GRANFONDO 46:37 02:59 06:31 (6) 13:14 (8)
8 3 / MB-M40 [144] Jan Rada 1977 CZE KC KUTNÁ HORA 47:02 03:25 06:36 (9) 13:14 (6)
9 6 / MA-M30 [12] Jakub Král 1984 CZE Kola KOBLÍŽEK PROSTĚJOV 47:07 03:29 06:37 (11) 13:15 (10)
10 4 / MB-M40 [116] Jaroslav Provazník 1971 CZE Team Louny 48:04 04:27 06:32 (7) 13:15 (9)