Cyklokros masters Finále

16.12.2017 Třebíč

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

běh 2.5km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / h14 [670] Adam Trojan 2004 CZE Třebíč 10:47 00:00
2 1 / h12 [668] Jakub Caha 2005 CZE Třebíč 10:55 00:08
3 1 / d18 [669] Radka Březnová 1999 CZE TJ Spartak Třebíč 11:45 00:57
4 1 / d19 [667] Ivana Cahová 1978 CZE Třebíč 15:02 04:15

běh 7.5km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / m39 [810] Zdeněk Ryšavý 1991 CZE Okříšky 31:55 00:00 10:12 (1) 20:58 (1)
2 1 / m18 [800] Ondřej Grulich 2001 CZE TJ Spartak Třebíč 33:20 01:25 10:37 (2) 22:03 (2)
3 2 / m18 [807] Jan Caha 2003 CZE TJ Spartak Třebíč 33:50 01:55 11:15 (6) 22:39 (4)
4 1 / z18 [802] Nikola Procháyková 2002 CZE Třebíč 33:53 01:58 11:13 (5) 22:39 (3)
5 1 / m49 [808] Pavel Heimlich 1977 CZE Třebíč 34:03 02:07 11:05 (3) 22:45 (5)
6 2 / m39 [822] Jan Doležal 1989 CZE Brtnice 34:45 02:49 11:06 (4) 22:52 (6)
7 3 / m39 [803] Petr Pavlíček 1983 CZE Pozdátky 34:51 02:55 11:30 (9) 23:16 (7)
8 4 / m39 [820] Michal Soška 1990 CZE Jihlava 35:21 03:25 11:29 (8) 23:40 (9)
9 2 / m49 [801] Dušan Procházka 1972 CZE TJ Spartak Třebíč Triatlon 36:44 04:49 11:19 (7) 23:39 (8)
10 1 / z39 [806] Klára Březnová 1993 CZE TJ Spartak Třebíč 39:05 07:09 12:50 (11) 25:59 (10)

vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / ZE [612] Tereza Svihálková 1999 CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. 39:31 00:00 07:44 (1) 15:31 (1)
2 2 / ZE [604] Martina Kukulová 1995 CZE Oknoplast Šumperk 43:01 03:29 08:22 (2) 17:04 (2)

Masters C, D, Z

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / MC-M50 [216] Ivo Kovařík 1967 CZE SK Jiří team Ostrava 37:21 00:00 07:26 (2) 14:52 (2)
2 2 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE ALL Training 37:36 00:15 07:26 (1) 14:52 (1)
3 3 / MC-M50 [208] Štefan Lukašák 1967 CZE CYKLOTEAM Kolárna 38:14 00:53 07:36 (4) 15:10 (3)
4 4 / MC-M50 [209] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 38:27 01:06 07:44 (5) 15:27 (4)
5 5 / MC-M50 [212] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 38:32 01:11 07:31 (3) 15:31 (5)
6 1 / MD-M60 [302] Miroslav Pek 1958 CZE PEK Sport to Europe 38:38 01:16 08:20 (9) 15:56 (8)
7 2 / MD-M60 [303] Jiří Sedláček 1958 CZE SK Jiří team Ostrava 39:48 02:27 07:53 (6) 15:43 (6)
8 6 / MC-M50 [210] Miroslav Mestek 1966 CZE SP KOLO Specialized 41:09 03:48 07:53 (7) 15:51 (7)
9 3 / MD-M60 [304] Zdeněk Žarlok 1958 CZE Sk Jiří Team Ostrava 42:16 04:55 08:25 (10) 16:41 (9)
10 7 / MC-M50 [215] Petr Svoboda 1960 CZE KC Hlinsko 42:42 05:21 08:33 (13) 16:53 (10)

vl. z. Muži Elite, Junioři

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / ME [614] David Mayer 1997 CZE KC Hlinsko 42:04 00:00 07:01 (1) 13:53 (1)
2 2 / ME [610] Vojtěch Voznička 1999 CZE Bike 2000 43:10 01:05 07:03 (2) 14:09 (2)
3 3 / ME [605] Petr Březina 1984 CZE Cyclo Team Kolarna 44:21 02:17 07:13 (3) 14:19 (3)
4 4 / ME [603] David Vlasák 1998 CZE KOLARNA TEAM 49:03 06:58 08:10 (4) 16:19 (4)
5 (-1) 5 / ME [606] Martin Kotrba 1999 CZE TJ Spartak Třebíč 47:07 09:44 (5) 18:58 (5)

Masters A, B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / MA-M30 [3] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend specialized 42:09 00:00 07:02 (1) 13:59 (2)
2 1 / MB-M40 [107] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 42:19 00:09 07:04 (3) 13:58 (1)
3 2 / MA-M30 [21] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 43:16 01:06 07:03 (2) 14:07 (3)
4 3 / MA-M30 [12] Jakub Král 1984 CZE Kola KOBLÍŽEK PROSTĚJOV 45:20 03:11 07:25 (6) 14:58 (8)
5 2 / MB-M40 [133] Petr Váňa 1973 CZE LAWI GRANFONDO 45:26 03:16 07:24 (5) 14:57 (5)
6 4 / MA-M30 [5] František Novotný 1981 CZE BikePart.cz 45:39 03:29 07:25 (8) 14:57 (6)
7 3 / MB-M40 [116] Jaroslav Provazník 1971 CZE Team Louny 45:55 03:45 07:26 (9) 14:58 (7)
8 4 / MB-M40 [137] Miloš Veselý 1973 CZE TRUXXXIK cycling 46:41 04:31 07:39 (11) 15:15 (10)
9 5 / MA-M30 [18] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 47:00 04:50 07:15 (4) 14:43 (4)
10 5 / MB-M40 [120] Martin Katera 1977 CZE JKF Jaroměř 47:19 05:09 07:50 (12) 15:42 (11)