Cyklokros masters MČR

10.12.2017 Svitavy 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Ženy Elite, Žáci, Kadeti celkem: 2, muži : 1, ženy: 1, Kadeti: 0, Juniorky: 0, ZE: 1, [m]11: 1 [html] [pdf]
Volný závod celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters C, D, Z celkem: 27, muži : 19, ženy: 8, MC-M50: 14, MD-M60: 5, ZA: 4, ZB: 4 [html] [pdf]
Masters B celkem: 13, muži : 13, ženy: 0, M open: 0, MA-M30: 0, MB-M40: 13 [html] [pdf]
Masters A celkem: 14, muži : 14, ženy: 0, M open: 0, MA-M30: 14, MB-M40: 0 [html] [pdf]
Muži Elite, Junioři celkem: 2, muži : 2, ženy: 0, Junioři: 0, ME: 2 [html] [pdf]

výsledková listina Ženy Elite, Žáci, Kadeti

start ~ 10:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5
1 1 / ZE [604] Martina Kukulová 1995 CZE Oknoplast Šumperk 32:44 00:00 06:35 (2) 13:02 (1) 19:35 (1) 26:07 (1)
2 1 / [m]11 [607] Pavel Šumpík 2006 CZE Fa RENE 35:45 03:00 06:32 (1) 13:31 (2) 20:49 (2) 28:19 (2)

výsledková listina Volný závod

start ~ 10:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5
1 1 / Muži [608] Ondřej Semerád 1974 CZE Velo magazín / SK Prima Polička 30:58 00:00 06:11 (2) 12:03 (1) 18:08 (1) 24:27 (1)
2 2 / Muži [603] David Vlasák 1998 CZE KOLARNA TEAM 31:44 00:45 05:57 (1) 12:05 (2) 18:41 (2) 25:09 (2)
3 3 / Muži [601] leoš kočí 1986 CZE cyklo škoda 32:03 01:04 06:16 (3) 12:41 (3) 19:08 (3) 25:38 (3)
4 4 / Muži [606] Stanislav Šumpík 1978 CZE V6 Bike Shop Two 33:57 02:58 06:31 (4) 13:13 (4) 20:00 (4) 26:55 (4)

výsledková listina Masters C, D, Z

start ~ 11:33:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / MC-M50 [216] Ivo Kovařík 1967 CZE SK Jiří team Ostrava 33:39 00:00 05:32 (1) 11:01 (1) 16:36 (1) 22:13 (1) 27:54 (1)
2 2 / MC-M50 [201] Ladislav Dvorský 1967 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 34:43 01:03 05:34 (2) 11:19 (2) 17:07 (2) 22:55 (2) 28:47 (2)
3 3 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE ALL Training 34:58 01:18 05:47 (3) 11:38 (3) 17:31 (3) 23:16 (3) 29:10 (3)
4 4 / MC-M50 [219] Tomáš Rous 1959 CZE Rotorbike Plzeň 35:06 01:26 06:02 (6) 11:48 (5) 17:38 (4) 23:26 (4) 29:19 (4)
5 5 / MC-M50 [212] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 35:09 01:29 06:03 (7) 11:52 (6) 17:40 (5) 23:28 (5) 29:22 (5)
6 1 / MD-M60 [302] Miroslav Pek 1958 CZE PEK Sport to Europe 35:50 02:10 05:57 (4) 11:46 (4) 17:41 (6) 23:39 (6) 29:42 (6)
7 6 / MC-M50 [208] Štefan Lukašák 1967 CZE CYKLOTEAM Kolárna 36:31 02:51 06:09 (9) 12:07 (8) 18:10 (7) 24:17 (7) 30:24 (7)
8 2 / MD-M60 [303] Jiří Sedláček 1958 CZE SK Jiří team Ostrava 36:55 03:15 05:59 (5) 12:04 (7) 18:15 (8) 24:23 (8) 30:32 (8)
9 7 / MC-M50 [209] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 37:39 03:59 06:06 (8) 12:11 (9) 18:28 (9) 24:47 (9) 31:13 (9)
10 8 / MC-M50 [210] Miroslav Mestek 1966 CZE SP KOLO Specialized 38:12 04:32 06:14 (10) 12:29 (10) 18:51 (10) 25:12 (10) 31:42 (10)
11 9 / MC-M50 [202] Vladimír Svatoš 1963 CZE AUTOMAX 38:42 05:03 06:15 (11) 12:30 (11) 19:08 (11) 25:41 (11) 32:07 (11)
12 3 / MD-M60 [309] Zdenek Kukula 1950 CZE Víno Karabina 40:16 06:36 06:44 (12) 13:20 (12) 19:55 (12) 26:31 (12) 33:28 (12)
13 (-1) 4 / MD-M60 [304] Zdeněk Žarlok 1958 CZE Sk Jiří Team Ostrava 33:53 06:53 (14) 13:37 (14) 20:25 (15) 27:14 (14) 33:53 (13)
14 (-1) 10 / MC-M50 [215] Petr Svoboda 1960 CZE KC Hlinsko 34:00 07:28 (22) 14:07 (20) 20:42 (17) 27:18 (16) 34:00 (14)
15 (-1) 1 / ZA [403] Pavlína Maráčková 1981 CZE SK Jiří team Ostrava 34:17 06:47 (13) 13:36 (13) 20:24 (14) 27:15 (15) 34:17 (15)
16 (-1) 11 / MC-M50 [211] Ondřej Louvar 1962 CZE KCHlinsko 34:22 06:56 (15) 13:59 (17) 20:41 (16) 27:28 (17) 34:22 (16)
17 (-1) 12 / MC-M50 [204] Jiří Jakl 1963 CZE CK Hobby Bohumín 34:44 06:58 (16) 13:51 (16) 20:45 (18) 27:44 (18) 34:44 (17)
18 (-1) 2 / ZA [402] Petra Krtičková 1986 CZE HSK - cycling team 34:54 07:04 (18) 14:02 (18) 21:01 (19) 28:02 (19) 34:54 (18)
19 (-1) 3 / ZA [404] Petra Fortelná 1984 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 34:58 07:32 (23) 14:42 (21) 21:24 (21) 28:03 (20) 34:58 (19)
20 (-1) 1 / ZB [504] Ivana Jaklová 1965 CZE CK Hobby Bohumín 35:20 07:07 (19) 14:03 (19) 21:02 (20) 28:04 (21) 35:20 (20)
21 (-1) 2 / ZB [501] Jitka Hodáňová 1975 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 36:57 07:25 (20) 14:43 (22) 22:02 (22) 29:30 (22) 36:57 (21)
22 (-1) 13 / MC-M50 [213] Mirolav Švan 1967 CZE ACS Drak Vrbno 38:03 07:27 (21) 15:01 (23) 22:35 (23) 30:25 (23) 38:03 (22)
23 (-1) 4 / ZA [401] Bronislava Wittnerová 1983 CZE CYKLORACING Olomouc 38:43 08:00 (25) 15:35 (25) 23:07 (25) 30:56 (25) 38:43 (24)
24 (-2) 5 / MD-M60 [301] Zdeněk Wiedermann 1958 CZE Silný team Uničov 35:26 08:41 (26) 18:10 (26) 26:35 (26) 35:26 (26)
25 (-2) 3 / ZB [506] Hana Bučíková 1972 CZE ACS Drak Vrbno 37:34 09:36 (27) 18:53 (27) 28:16 (27) 37:34 (27) (25)
DNF / MC-M50 [207] Karel Sekerka st. 1961 CZE CYCLORACING TEAM Olomouc 06:59 (17) 13:38 (15) 20:24 (13) 26:59 (13)
DSQ / ZB [503] Ladislava Marková 1978 CZE SKP Duha Lanškroun 07:41 (24) 15:24 (24) 22:58 (24) 30:38 (24) 38:17 (23)

výsledková listina Masters B

start ~ 12:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / MB-M40 [107] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 44:32 00:00 05:49 (4) 11:12 (2) 16:43 (2) 22:06 (1) 27:38 (1) 33:15 (1) 38:51 (1)
2 2 / MB-M40 [136] Libor Homolka 1973 CZE RBB Invest J. HRADEC 45:31 00:59 05:35 (1) 11:08 (1) 16:42 (1) 22:19 (2) 28:03 (2) 33:50 (2) 39:36 (2)
3 3 / MB-M40 [144] Jan Rada 1977 CZE KC KUTNÁ HORA 46:13 01:40 05:56 (8) 11:42 (6) 17:23 (4) 23:09 (3) 28:57 (4) 34:37 (3) 40:21 (3)
4 4 / MB-M40 [137] Miloš Veselý 1973 CZE TRUXXXIK cycling 46:22 01:50 05:56 (7) 11:43 (7) 17:28 (6) 23:10 (4) 28:56 (3) 34:41 (4) 40:31 (4)
5 5 / MB-M40 [142] Michal Rotter 1971 CZE SKP Duha Lanškroun 46:38 02:05 05:52 (6) 11:38 (5) 17:22 (3) 23:11 (5) 28:59 (5) 34:50 (5) 40:43 (5)
6 6 / MB-M40 [122] Lukáš Kubík 1978 CZE CK Sport Beran CHRÁST 47:11 02:39 05:45 (2) 11:38 (4) 17:27 (5) 23:16 (6) 29:12 (6) 35:11 (6) 41:11 (6)
7 7 / MB-M40 [116] Jaroslav Provazník 1971 CZE Team Louny 47:50 03:18 05:49 (3) 11:28 (3) 17:43 (8) 23:30 (7) 29:20 (7) 35:23 (7) 41:28 (7)
8 8 / MB-M40 [101] Jan Pithart 1978 CZE KH Tour Stevens Bike Team 48:59 04:26 05:51 (5) 11:43 (8) 17:40 (7) 23:38 (8) 29:40 (8) 35:53 (8) 42:23 (8)
9 9 / MB-M40 [123] Petr Doležal 1976 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 49:54 05:22 06:25 (10) 12:27 (9) 18:34 (9) 24:41 (9) 30:59 (9) 37:11 (9) 43:27 (9)
10 10 / MB-M40 [111] Richard Novák 1978 CZE BikePart.cz 49:59 05:27 06:34 (12) 12:49 (11) 18:58 (10) 25:07 (10) 31:19 (10) 37:30 (10) 43:44 (10)
11 (-1) 11 / MB-M40 [114] Martin Ondráček 1973 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 46:22 06:15 (9) 12:41 (10) 19:11 (11) 25:44 (11) 32:32 (11) 39:22 (11) 46:22 (11)
12 (-1) 12 / MB-M40 [103] David Plch 1976 CZE Cyklo Bendl 47:59 06:25 (11) 13:03 (12) 19:48 (12) 26:46 (12) 33:45 (12) 40:54 (12) 47:59 (12)
13 (-1) 13 / MB-M40 [143] Jaroslav Feist 1969 CZE JJ - Potocký 49:10 06:49 (13) 13:52 (13) 20:48 (13) 27:49 (13) 34:56 (13) 42:03 (13) 49:10 (13)

výsledková listina Masters A

start ~ 13:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / MA-M30 [30] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 41:15 00:00 05:05 (2) 10:10 (1) 15:18 (1) 20:26 (1) 25:39 (1) 30:49 (1) 36:02 (1)
2 2 / MA-M30 [24] David Kníže 1982 CZE PRODOLI RACING TEAM 41:18 00:02 05:05 (1) 10:13 (2) 15:23 (2) 20:34 (2) 25:46 (2) 30:57 (2) 36:07 (2)
3 3 / MA-M30 [3] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend specialized 41:56 00:40 05:10 (3) 10:22 (3) 15:36 (3) 20:50 (3) 26:04 (3) 31:20 (3) 36:38 (3)
4 4 / MA-M30 [21] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 43:41 02:25 05:20 (4) 10:42 (4) 16:03 (4) 21:27 (4) 26:56 (4) 32:31 (4) 38:09 (4)
5 5 / MA-M30 [31] Tomáš Kutin 1984 CZE SingleBe Bikes 44:02 02:46 05:21 (5) 10:44 (5) 16:19 (6) 21:52 (5) 27:28 (6) 33:08 (5) 38:45 (6)
6 6 / MA-M30 [28] Pavel Žák 1987 CZE Bike triatlon Morkovice 44:09 02:53 05:30 (6) 10:57 (6) 16:19 (5) 21:53 (6) 27:25 (5) 33:09 (6) 38:44 (5)
7 7 / MA-M30 [18] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 45:53 04:37 05:31 (7) 11:10 (7) 16:53 (7) 22:35 (7) 28:21 (7) 34:09 (7) 39:58 (7)
8 8 / MA-M30 [5] František Novotný 1981 CZE BikePart.cz 47:04 05:48 05:33 (8) 11:27 (8) 17:23 (8) 23:19 (8) 29:20 (8) 35:10 (8) 41:07 (8)
9 (-1) 9 / MA-M30 [12] Jakub Král 1984 CZE Kola KOBLÍŽEK PROSTĚJOV 41:43 05:39 (9) 11:48 (9) 17:45 (9) 23:38 (9) 29:40 (9) 35:33 (9) 41:43 (9)
10 (-1) 10 / MA-M30 [7] Jan Dvořák 1984 CZE Sport Races - ISAAC 43:14 06:10 (11) 12:30 (11) 18:31 (11) 24:33 (10) 30:40 (10) 36:53 (10) 43:14 (10)
11 (-1) 11 / MA-M30 [16] Jaroslav Strakoš 1986 CZE cykloteam KOLARNA 43:35 06:05 (10) 12:19 (10) 18:26 (10) 24:35 (11) 30:51 (11) 37:16 (11) 43:35 (11)
12 (-1) 12 / MA-M30 [10] Ondřej Stupka 1979 CZE KC BRNO 44:10 06:23 (12) 12:40 (12) 18:49 (12) 24:59 (12) 31:18 (12) 37:41 (12) 44:10 (12)
13 (-1) 13 / MA-M30 [11] Pavel Hrůza 1983 CZE Kolo kram racers 45:30 06:33 (13) 13:03 (13) 19:26 (13) 25:56 (13) 32:27 (13) 38:59 (13) 45:30 (13)
14 (-1) 14 / MA-M30 [1] Jan Kolaja 1981 CZE Kupkolo MTB Trilogy 48:00 06:55 (14) 13:30 (14) 20:08 (14) 27:01 (14) 33:49 (14) 40:46 (14) 48:00 (14)

výsledková listina Muži Elite, Junioři

start ~ 13:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / ME [605] Petr Březina 1984 CZE Cyclo Team Kolarna 44:36 00:00 05:23 (1) 10:52 (1) 16:20 (1) 21:53 (1) 27:28 (1) 33:09 (1) 38:45 (1)
1 1 / ME [609] Vojtěch Voznička 1999 CZE Bike 2000 54:55 (2)