4. ČP masters Memoriál Stanislava Swiežyho

21.10.2017 Stará Ves n/O

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

žáci, žákyně, kadetky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / žáci [617] Adam Bernát 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 23:47 00:00 07:46 (1) 15:32 (1)
2 2 / žáci [645] Marek Majdanics 2004 CZE ACK Stará Ves 24:04 00:16 07:57 (2) 15:55 (2)
3 3 / žáci [601] Martin Adámek 2004 CZE Force team Jeseník 24:22 00:34 08:09 (3) 16:09 (3)
4 4 / žáci [603] Vojtěch Kresta 2004 CZE Force team Jeseník 24:54 01:07 08:21 (4) 16:34 (4)
5 1 / žákyně [607] Anna Jaborniková 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 25:05 01:17 08:25 (6) 16:41 (6)
6 5 / žáci [606] Šimon Vaníček 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 25:09 01:21 08:23 (5) 16:41 (5)
7 6 / žáci [626] Bartosz Kobylanski 2004 CZE UKS Stobrawa 25:59 02:11 08:49 (7) 17:14 (7)
8 7 / žáci [623] Ondřej Zvědělík 2005 CZE ACS Drak Vrbno 26:29 02:41 08:56 (8) 17:23 (8)
9 8 / žáci [627] Kacper Suslik 2004 CZE UKS Strobrawa 27:16 03:28 09:02 (9) 18:05 (9)
10 2 / žákyně [625] Štěpánka Dubcová 2006 CZE Team Forman Kids 27:35 03:47 09:16 (12) 18:33 (12)

Masters C, D, Z

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / MC-M50 [216] Ivo Kovařík 1967 CZE SK Jiří team Ostrava 28:38 00:00 07:13 (1) 14:17 (1) 21:25 (1)
2 1 / MD-M60 [307] Karel Krejčí 1958 CZE Sweep Cycling 30:23 01:44 07:33 (2) 15:03 (2) 22:42 (2)
3 2 / MC-M50 [212] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 30:46 02:07 07:57 (6) 15:36 (5) 23:11 (4)
4 2 / MD-M60 [302] Miroslav Pek 1958 CZE PEK Sport to Europe 30:51 02:13 07:33 (3) 15:10 (3) 22:56 (3)
5 3 / MC-M50 [208] Štefan Lukašák 1967 CZE CYKLOTEAM Kolárna 30:52 02:14 07:51 (5) 15:30 (4) 23:13 (5)
6 3 / MD-M60 [306] Lubomír Brusch 1955 CZE Sweep Cycling 31:30 02:51 07:59 (7) 15:54 (7) 23:38 (6)
7 4 / MD-M60 [303] Jiří Sedláček 1958 CZE SK Jiří team Ostrava 31:40 03:01 07:49 (4) 15:47 (6) 23:47 (7)
8 4 / MC-M50 [202] Vladimír Svatoš 1963 CZE AUTOMAX 31:54 03:15 08:04 (8) 16:08 (9) 23:59 (9)
9 5 / MC-M50 [209] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 31:58 03:19 08:05 (10) 16:07 (8) 23:59 (8)
10 6 / MC-M50 [210] Miroslav Mestek 1966 CZE SP KOLO Specialized 33:05 04:26 08:04 (9) 16:23 (10) 24:40 (10)

vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / [m]16 [637] Josef Macháč 2001 CZE Cyklo team Kolarna 29:45 00:00 07:35 (1) 15:09 (1) 22:33 (1)
2 1 / Kadeti [634] Jaroslav Vykydal 2003 CZE PUSKINAK.CZ 30:14 00:29 08:01 (4) 15:25 (4) 22:43 (2)
3 2 / Kadeti [640] Jiří Bohdalovský 2002 CZE SK Jiří team Ostrava 30:21 00:35 07:48 (2) 15:17 (2) 22:46 (3)
4 1 / ZE [644] Kateřina Mudříková 1996 CZE ACK Stará Ves 30:37 00:52 07:51 (3) 15:25 (3) 22:58 (4)
5 2 / ZE [643] Barbora Průdková 1996 CZE SUPERIOR MTB TEAM 31:06 01:20 08:01 (5) 15:35 (5) 23:10 (5)
6 3 / ZE [641] Tereza Gargelová 1989 CZE IN-LIFE cycling team 31:23 01:38 08:04 (7) 15:46 (6) 23:30 (6)
7 3 / Kadeti [635] Branislav Valášek 2002 CZE CK Olympik Trnava 31:47 02:02 08:23 (8) 16:10 (8) 24:01 (7)
8 4 / Kadeti [639] Vojtěch Hurač 2002 CZE CK Feso Petřvald 32:57 03:11 08:01 (6) 15:59 (7) 24:43 (8)
9 5 / Kadeti [632] Jakub Havrlant 2003 CZE ACK Stará Ves 33:21 03:36 08:31 (12) 16:44 (10) 24:50 (9)
10 4 / ZE [638] Naďa Voráčová 1981 CZE TJ Uničov 33:29 03:44 08:54 (13) 17:06 (12) 25:06 (10)

mimo soutěž C

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / Muži [658] Pavel Balák 1964 CZE Moravec team 30:06 00:00 07:25 (1) 15:02 (1) 22:26 (1)
2 2 / Muži [664] Broněk Ševčík 1964 CZE FORCE KCK Zlín 33:10 03:03 08:04 (2) 16:12 (2) 24:43 (2)
3 3 / Muži [656] Tomáš Bohatý 1959 CZE SKC TUFO Prostějov 35:26 05:19 08:29 (3) 17:18 (3) 27:14 (3)
3 (-1) 3 / Muži [684] Jan Baier 1957 CZE SK Šafrata Bohumín 09:23 (4) 18:54 (4) 28:41 (4)
3 (-1) 3 / Muži [657] Stefan Bluszcz 1952 CZE Lowellpro Safrata 10:05 (5) 19:30 (5) 29:04 (5)
6 6 / Muži [658] Pavel Balák 1964 CZE Moravec team 30:06 00:00 07:25 (1) 15:02 (1) 22:26 (1)
7 7 / Muži [664] Broněk Ševčík 1964 CZE FORCE KCK Zlín 33:10 03:03 08:04 (2) 16:12 (2) 24:43 (2)
8 8 / Muži [656] Tomáš Bohatý 1959 CZE SKC TUFO Prostějov 35:26 05:19 08:29 (3) 17:18 (3) 27:14 (3)
8 (-1) 8 / Muži [684] Jan Baier 1957 CZE SK Šafrata Bohumín 09:23 (4) 18:54 (4) 28:41 (4)
8 (-1) 8 / Muži [657] Stefan Bluszcz 1952 CZE Lowellpro Safrata 10:05 (5) 19:30 (5) 29:04 (5)

Masters A, B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5
1 1 / MA-M30 [3] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend specialized 40:42 00:00 06:50 (1) 13:29 (1) 20:13 (1) 26:58 (1) 33:48 (1)
2 2 / MA-M30 [24] David Kníže 1982 CZE PRODOLI RACING TEAM 40:53 00:10 06:50 (2) 13:35 (2) 20:19 (2) 27:08 (2) 34:03 (2)
3 3 / MA-M30 [21] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 42:26 01:43 07:05 (3) 14:04 (3) 21:07 (3) 28:11 (3) 35:18 (3)
4 4 / MA-M30 [19] Tomáš Kutin 1984 CZE SingleBe Bikes 43:10 02:28 07:16 (4) 14:20 (4) 21:30 (4) 28:44 (4) 35:54 (4)
5 5 / MA-M30 [22] Petr Beneš 1979 CZE Truxxxik Cycling 43:28 02:45 07:26 (12) 14:32 (6) 21:42 (5) 28:56 (5) 36:07 (5)
6 6 / MA-M30 [4] Ivo Hromádka 1979 CZE CZKLOTEAM KOLÁRNA 44:03 03:21 07:25 (11) 14:43 (8) 21:54 (6) 29:12 (6) 36:33 (6)
7 1 / MB-M40 [107] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 44:15 03:32 07:21 (5) 14:32 (5) 22:01 (7) 29:22 (7) 36:45 (7)
8 2 / MB-M40 [116] Jaroslav Provazník 1971 CZE Team Louny 44:22 03:40 07:25 (10) 14:43 (7) 22:01 (8) 29:26 (8) 36:53 (8)
9 3 / MB-M40 [112] Arkadiusz Posmyk 1974 CZE Diversey Team 44:27 03:44 07:34 (13) 14:48 (9) 22:09 (9) 29:34 (9) 37:05 (9)
10 4 / MB-M40 [102] Vlastimil Mlynář 1974 CZE ACS Drak Vrbno 44:35 03:52 07:58 (19) 15:15 (17) 22:29 (13) 29:53 (10) 37:11 (10)

mimo soutěž A

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5
1 1 / Muži [683] Roman Kroček 1984 CZE Cross bike 43:46 00:00 07:40 (1) 14:50 (1) 22:00 (1) 29:11 (1) 36:21 (1)
2 2 / Muži [660] ervin Krejčířík 1976 CZE Cyklosport Hranice 48:46 04:59 08:08 (2) 16:03 (2) 24:14 (2) 32:16 (2) 40:20 (2)
2 (-1) 2 / Muži [661] Vilém Šustr 1985 CZE ACK Stará Ves 08:38 (5) 16:37 (3) 24:32 (3) 32:41 (3) 40:43 (3)
2 (-1) 2 / Muži [682] Jan Brychta 1981 CZE Praha 08:34 (4) 16:37 (4) 24:46 (4) 33:00 (4) 40:53 (4)
2 (-1) 2 / Muži [659] Tomáš Kozel 1981 CZE CK Cyklokrám Svijany 08:55 (8) 17:27 (6) 25:51 (5) 34:34 (5) 42:57 (5)
2 (-1) 2 / Muži [663] Roman Miček 1973 CZE Drakurbno 08:53 (7) 17:26 (5) 26:19 (6) 35:11 (6) 43:54 (6)
7 (-2) 7 / Muži [662] Radek Košárek 1977 CZE SK Jiří team 21:26:31 08:49 (6) 17:56 (7) 27:44 (7) 47:23 (7)
DNF / Muži [665] Rafal Tkuczcak 1972 CZE Hotel Cztery Brzozy Team 08:31 (3)
8 8 / Muži [683] Roman Kroček 1984 CZE Cross bike 43:46 00:00 07:40 (1) 14:50 (1) 22:00 (1) 29:11 (1) 36:21 (1)
9 9 / Muži [660] ervin Krejčířík 1976 CZE Cyklosport Hranice 48:46 04:59 08:08 (2) 16:03 (2) 24:14 (2) 32:16 (2) 40:20 (2)
9 (-1) 9 / Muži [661] Vilém Šustr 1985 CZE ACK Stará Ves 08:38 (5) 16:37 (3) 24:32 (3) 32:41 (3) 40:43 (3)
9 (-1) 9 / Muži [682] Jan Brychta 1981 CZE Praha 08:34 (4) 16:37 (4) 24:46 (4) 33:00 (4) 40:53 (4)
9 (-1) 9 / Muži [659] Tomáš Kozel 1981 CZE CK Cyklokrám Svijany 08:55 (8) 17:27 (6) 25:51 (5) 34:34 (5) 42:57 (5)
9 (-1) 9 / Muži [663] Roman Miček 1973 CZE Drakurbno 08:53 (7) 17:26 (5) 26:19 (6) 35:11 (6) 43:54 (6)
14 (-2) 14 / Muži [662] Radek Košárek 1977 CZE SK Jiří team 21:26:31 08:49 (6) 17:56 (7) 27:44 (7) 47:23 (7)

vl. z. Muži Elite, Junioři

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7
1 1 / ME [669] Matěj Lasák 1992 CZE MAX CURSOR 52:55 00:00 06:44 (1) 13:17 (1) 19:48 (1) 26:24 (1) 33:00 (1) 39:36 (1) 46:13 (1)
2 2 / ME [676] Hynek Palička 1999 CZE Topforex Lappiere 53:23 00:28 06:48 (3) 13:25 (3) 19:59 (3) 26:45 (3) 33:30 (3) 40:12 (3) 46:56 (3)
3 1 / Junioři [689] Erik Vávra 2001 CZE ACK Stará Ves 53:24 00:28 06:44 (2) 13:17 (2) 19:52 (2) 26:34 (2) 33:20 (2) 40:03 (2) 46:47 (2)
4 3 / ME [668] Michał Kucewicz 1987 POL CST MTB Team 55:03 02:07 06:49 (5) 13:31 (4) 20:29 (4) 27:28 (4) 34:28 (4) 41:26 (6) 48:21 (4)
5 2 / Junioři [671] Jan Zatloukal 2002 CZE Cykloteam Kolárna 55:03 02:07 06:49 (4) 13:32 (5) 20:29 (5) 27:29 (5) 34:29 (5) 41:26 (4) 48:22 (5)
6 3 / Junioři [688] Michal Rotter 2000 CZE SKP Duha Lanškroun 56:03 03:07 07:13 (9) 13:59 (7) 20:58 (6) 27:54 (6) 34:53 (6) 41:47 (7) 48:51 (6)
7 4 / ME [670] Petr Březina 1984 CZE Cyclo Team Kolarna 57:25 04:29 07:05 (8) 13:32 (6) 21:12 (8) 28:20 (7) 35:34 (7) 41:26 (5) 50:01 (7)
8 5 / ME [690] Dominik Prudek 1998 CZE Moravec team 58:30 05:34 07:00 (6) 14:01 (8) 21:11 (7) 28:30 (8) 35:41 (8) 43:04 (8) 50:45 (8)
9 4 / Junioři [686] Daniel Michal 2000 CZE SKP Duha Lanškroun 59:18 06:22 07:26 (11) 14:38 (10) 21:51 (11) 29:09 (9) 36:36 (9) 44:01 (9) 51:35 (9)
10 6 / ME [674] Szymon Biel 1987 POL Trek Velonews 01:00:20 07:24 07:04 (7) 14:28 (9) 21:50 (10) 29:26 (10) 36:55 (10) 44:35 (10) 52:17 (10)