5. ČP masters, VC Bivoj

22.10.2017 Stará Ves n/O

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

žáci, žákyně, kadetky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / žáci [631] Adam Bernát 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 15:44 00:00 07:38 (1)
2 2 / žáci [632] Marek Majdanics 2004 CZE ACK Stará Ves 16:12 00:27 07:39 (2)
3 1 / žákyně [623] Anna Jaborniková 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 18:07 02:23 09:01 (4)
4 3 / žáci [645] Kacper Suslik 2004 CZE UKS Strobrawa 18:17 02:33 08:53 (3)
5 4 / žáci [622] Šimon Vaníček 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 18:20 02:36 09:05 (5)
6 5 / žáci [644] Bartosz Kobylanski 2004 CZE UKS Stobrawa 18:21 02:37 09:07 (6)
7 2 / žákyně [628] Štěpánka Dubcová 2006 CZE Team Forman Kids 19:42 03:58 09:12 (7)
8 6 / žáci [618] Jakub Vajbar 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 20:09 04:25 09:43 (8)
9 7 / žáci [606] Samuel Malovec 2005 CZE CK olympik Trnava 20:12 04:27 09:57 (10)
10 3 / žákyně [604] Sabina Košárková 2005 CZE SK Jiří team Ostrava 20:20 04:36 09:52 (9)

Masters C, D, Z

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / MC-M50 [216] Ivo Kovařík 1967 CZE SK Jiří team Ostrava 32:42 00:00 07:41 (1) 15:42 (1) 24:01 (1)
2 1 / MD-M60 [303] Jiří Sedláček 1958 CZE SK Jiří team Ostrava 33:28 00:46 07:54 (3) 16:13 (2) 24:40 (2)
3 2 / MC-M50 [212] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 33:52 01:10 07:59 (5) 16:44 (5) 25:19 (5)
4 2 / MD-M60 [307] Karel Krejčí 1958 CZE Sweep Cycling 34:03 01:21 07:50 (2) 16:19 (3) 25:01 (3)
5 3 / MC-M50 [210] Miroslav Mestek 1966 CZE SP KOLO Specialized 34:06 01:24 07:58 (4) 16:27 (4) 25:07 (4)
6 3 / MD-M60 [302] Miroslav Pek 1958 CZE PEK Sport to Europe 34:16 01:34 08:13 (6) 16:52 (6) 25:32 (6)
7 4 / MC-M50 [208] Štefan Lukašák 1967 CZE CYKLOTEAM Kolárna 34:59 02:17 08:26 (8) 17:06 (7) 25:57 (7)
8 4 / MD-M60 [306] Lubomír Brusch 1955 CZE Sweep Cycling 35:32 02:50 08:24 (7) 17:19 (8) 26:19 (8)
9 5 / MC-M50 [202] Vladimír Svatoš 1963 CZE AUTOMAX 35:47 03:05 08:31 (9) 17:25 (9) 26:21 (9)
10 6 / MC-M50 [209] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 36:24 03:42 08:56 (10) 17:55 (10) 27:03 (10)

vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / Kadeti [642] Jiří Bohdalovský 2002 CZE SK Jiří team Ostrava 32:43 00:00 07:46 (1) 16:00 (1) 24:31 (1)
2 2 / Kadeti [601] Jaroslav Vykydal 2003 CZE PUSKINAK.CZ 33:18 00:34 08:04 (3) 16:20 (3) 24:38 (2)
3 1 / ZE [638] Nikola Bajgerová 1997 CZE Eleven mercedes mitas 33:20 00:36 07:54 (2) 16:08 (2) 24:39 (3)
4 2 / ZE [605] Tereza Gargelová 1989 CZE IN-LIFE cycling team 34:00 01:16 08:07 (4) 16:32 (4) 25:14 (4)
5 3 / Kadeti [611] Branislav Valášek 2002 CZE CK Olympik Trnava 34:18 01:34 08:34 (7) 17:01 (5) 25:45 (6)
6 4 / Kadeti [614] Vojtěch Hurač 2002 CZE CK Feso Petřvald 34:36 01:52 08:12 (5) 17:01 (6) 25:41 (5)
7 3 / ZE [635] Kateřina Mudříková 1996 CZE ACK Stará Ves 35:21 02:37 08:33 (6) 17:06 (7) 25:52 (7)
8 5 / Kadeti [627] Jakub Havrlant 2003 CZE ACK Stará Ves 36:42 03:58 09:14 (9) 18:08 (8) 27:17 (8)
9 4 / ZE [648] Naďa Voráčová 1981 CZE TJ Uničov 37:14 04:30 09:31 (11) 18:39 (10) 27:57 (10)
10 6 / Kadeti [647] Štěpán Kyjonka 2003 CZE CK FEJO Petřvald 37:43 04:59 09:07 (8) 18:14 (9) 27:44 (9)

mimo soutěž C

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / Muži [639] Jan Zmuda 1959 CZE Loko Krnov 37:10 00:00 05:41 (1) 15:56 (1) 26:32 (1)

Masters A, B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / MA-M30 [9] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 36:21 00:00 05:46 (1) 13:22 (1) 20:57 (1) 28:35 (1)
2 2 / MA-M30 [24] David Kníže 1982 CZE PRODOLI RACING TEAM 38:10 01:48 06:09 (3) 14:13 (3) 22:05 (2) 30:00 (2)
3 3 / MA-M30 [3] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend specialized 38:46 02:24 06:08 (2) 14:12 (2) 22:15 (3) 30:29 (3)
4 4 / MA-M30 [19] Tomáš Kutin 1984 CZE SingleBe Bikes 39:50 03:29 06:35 (4) 14:50 (5) 23:07 (5) 31:31 (5)
5 1 / MB-M40 [107] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 39:51 03:29 06:37 (5) 14:44 (4) 23:00 (4) 31:23 (4)
6 2 / MB-M40 [101] Jan Pithart 1978 CZE KH Tour Stevens Bike Team 41:00 04:38 06:43 (6) 15:08 (6) 23:31 (6) 32:10 (6)
7 5 / MA-M30 [22] Petr Beneš 1979 CZE Truxxxik Cycling 41:21 04:59 07:12 (16) 15:36 (10) 24:06 (9) 32:39 (7)
8 3 / MB-M40 [118] Pavel Petr 1969 CZE CK Loko Pardubice 41:25 05:03 07:00 (11) 15:27 (8) 24:05 (8) 32:45 (9)
9 4 / MB-M40 [116] Jaroslav Provazník 1971 CZE Team Louny 41:35 05:13 06:46 (8) 15:11 (7) 23:49 (7) 32:40 (8)
10 5 / MB-M40 [113] Michal Józkowicz 1974 POL Diversey Team 42:04 05:42 06:48 (9) 15:37 (11) 24:20 (11) 33:08 (10)

vl. z. Muži Elite, Junioři

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / ME [613] Matěj Lasák 1992 CZE MAX CURSOR 37:33 00:00 06:23 (1) 14:03 (1) 21:47 (1) 29:32 (1)
2 1 / Junioři [636] Erik Vávra 2001 CZE ACK Stará Ves 38:39 01:05 06:27 (2) 14:16 (2) 22:24 (2) 30:42 (2)
3 2 / ME [634] Vojtěch Voznička 1999 CZE Bike 2000 40:04 02:30 06:40 (3) 14:51 (4) 23:12 (3) 31:36 (3)
4 3 / ME [652] Tomáš Kalita 1988 CZE SK Bagbike 41:30 03:57 07:02 (5) 15:31 (6) 24:12 (4) 32:53 (4)
5 2 / Junioři [650] David Andrle 2000 CZE Elkov Author junior team 41:54 04:20 06:55 (4) 15:15 (5) 24:18 (5) 33:02 (5)
6 4 / ME [651] Hynek Palička 1999 CZE Topforex Lappiere 45:40 08:06 08:05 (8) 14:51 (3) 26:33 (6) 34:08 (6)
7 (-1) 5 / ME [649] Radim Fiala 1995 CZE Novatop Lapierre 37:17 07:47 (7) 17:34 (8) 27:07 (7) 37:17 (7)
8 (-1) 3 / Junioři [612] Jakub Hajdu 2000 SVK CK Olympik Trnava 39:29 08:18 (10) 18:32 (9) 28:56 (8) 39:29 (8)
9 (-1) 4 / Junioři [624] Viktor Doležal 2001 CZE Sport Complex Břeclav 40:24 08:11 (9) 18:32 (10) 29:05 (9) 40:24 (9)
10 (-1) 5 / Junioři [646] David Herbeč 2000 CZE UKS Stobrawa 40:41 07:41 (6) 17:01 (7) 36:23 (10) 40:41 (10)

mimo soutěž A

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12okruh#13okruh#14okruh#15okruh#16okruh#17okruh#18
(-1) 1 / Muži [641] Rafal Tluszczak 1972 POL Hotel 4 brzozy 06:50 (1) 16:28 (1) 26:25 (1) 36:23 (1)