Vánoční Botokros

24.12.2017 Liberec, Ruprechtice

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

200m celkem: 9, muzi : 7, zeny: 2, kluci: 7, holky: 2 [html] [pdf]
4200m celkem: 11, muzi : 11, zeny: 0, muži: 2, pánové: 9 [html] [pdf]
2100m celkem: 21, muzi : 10, zeny: 11, hoši: 1, mladí muži: 2, vážení pánové: 7, dívky: 2, slečny: 0, ženy: 0, dámy: 7, ctěné dámy: 2 [html] [pdf]
1000m celkem: 14, muzi : 9, zeny: 5, kluci: 9, holky: 5 [html] [pdf]

startovní listina 200m

start ~ 10:11:00 , přihlášeno: 9 účastníků ( 7 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [1] Horáček Jáchym CZE Hodkovice nad Mohelkou 2011
holky [2] Horáčková Eliška CZE Hodkovice nad Mohelkou 2014
kluci [3] Kolaja Bedřich CZE Slavia Liberec Orienteering 2013
kluci [4] Kolaja Jaromír CZE Kupkolo MTB Trilogy 2015
kluci [5] Matějů Eda CZE Liberec 2012
kluci [7] Matějů Emil CZE Liberec 2015
kluci [6] Matějů Josef CZE Liberec 2013
holky [8] Přindová Sofie CZE VLIO 2016
kluci [9] Votava Vojta CZE Liberec 2012

startovní listina 4200m

start ~ 10:21:20 , přihlášeno: 11 účastníků ( 11 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
pánové [401] Ekert Láďa CZE VLI 1976
pánové [412] Honzík Tomáš CZE VLIO 1970
pánové [402] Horáček Michal CZE Hodkovice nad Mohelkou 1977
pánové [403] kolaja jan CZE Sportchallenge 1981
pánové [404] Matějů Michal CZE Liberec 1977
pánové [405] Novotný Jiří CZE Liberec 1971
pánové [410] Podrábský Ctibor CZE VLIO 1970
muži [406] Prášil Vojtěch CZE Liberec 1990
muži [407] Škoda Jakub CZE Slavia Liberec Orienteering 1988
pánové [408] VILÉM STANISLAV CZE VLI 1977
pánové [409] Vodrážka Jakub CZE VLI 1976

startovní listina 2100m

start ~ 10:21:20 , přihlášeno: 21 účastníků ( 10 mužů, 11 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
vážení pánové [201] Bednařík Libor CZE Liberec 15 1952
ctěné dámy [202] Bednaříková Olga Marie CZE VLI 1951
vážení pánové [203] Čaloun Michal CZE VLI 1968
dámy [204] Horáčková Kateřina CZE Hodkovice nad Mohelkou 1981
vážení pánové [205] Ježek Ladislav CZE Liberec 1949
dámy [206] Maškarincová Hana GNB Slavia Liberec Orienteering 1975
mladí muži [207] Maškarinec Petr CZE Slavia Liberec Orienteering 1973
hoši [208] Maškarinec Štěpán CZE Slavia Liberec Orienteering 2003
dámy [209] Matějů Kateřina CZE Liberec 1980
dámy [210] Novotná Jana CZE Liberec 1973
vážení pánové [211] Pech Richard CZE R.R.B. 421 1964
dívky [220] Podrábská Bětka CZE VLI 2004
dívky [219] Podrábská Maruška CZE VLIO 2002
dámy [218] Podrábská Mery CZE VLIO 1974
vážení pánové [212] Poloprutský Tomáš CZE Liberec 6 1962
ctěné dámy [213] Šaffková Zuzana CZE Liberec 1951
vážení pánové [221] Šefčík Milan CZE VLIO 1950
vážení pánové [214] Škoda Přemek CZE Liberec 1953
dámy [215] VILÉMOVÁ DENISA CZE Liberec 1976
mladí muži [216] Vodrážka Matěj CZE STRÁŽ NAD NISOU 2001
dámy [217] Zapotocka Anna CZE VLI 1972

startovní listina 1000m

start ~ 10:21:20 , přihlášeno: 14 účastníků ( 9 mužů, 5 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [101] Čalounová Klára CZE VLI 2009
holky [102] Ekertová Jana CZE slavia Liberec orienteering 2007
kluci [103] Heczko Erik CZE Liberec 2008
kluci [104] Maškarinec Marek GNB Slavia Liberec Orienteering 2005
kluci [105] Novotný Dalibor CZE Liberec 2008
kluci [106] Novotný Václav CZE 46014 2006
holky [107] Pechová Alena CZE Liberec 32 2008
holky [108] Pechová Marie Anna CZE VLI 2010
kluci [112] Podrábský Ctibor CZE VLIO 2007
kluci [113] Přinda Jan CZE VLIO 2008
kluci [114] Přinda Vojta CZE VLIO 2010
kluci [109] VILÉM ŠTĚPÁN CZE VLI 2009
holky [110] VILÉMOVÁ ELIŠKA CZE VLI 2006
kluci [111] Zápotocký František CZE VLI 2005