Běh pro Hospic

22.09.2018 Červený Kostelec

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

1300m starší žáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [306] Tomáš Vašata 2003 CZE SK Týniště nad Orlicí 04:26 00:00 02:08 (2)
2 2 / kluci [273] martin fiala 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:38 00:11 02:01 (1)
3 3 / kluci [263] Vojtěch Potoček 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:43 00:16 02:10 (3)
4 4 / kluci [264] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:57 00:30 02:14 (5)
5 1 / holky [303] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 05:20 00:54 02:13 (4)
6 5 / kluci [295] Matyáš Lelek 2003 CZE Čolek Team 05:26 01:00 02:20 (7)
7 2 / holky [305] Agata Malichová 2004 CZE LOKO TRUTNOV 05:30 01:03 02:16 (6)
8 6 / kluci [302] Ondřej Kaněra 2007 CZE Rtyně v Podkrkonoší 06:47 02:20 02:54 (8)
9 7 / kluci [182] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno? 01:41:25 01:36:58
10 8 / kluci [306] Tomáš Vašata 2003 CZE SK Týniště nad Orlicí 04:26 00:00 02:08 (2)

650m mladší žáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [311] Daniel Zeman 2005 CZE Hvězda Pardubice 02:03 00:00
2 2 / kluci [312] Martin Zeman 2005 CZE Hvězda Pardubice 02:03 00:00
3 3 / kluci [266] František Kuhn 2006 CZE TJ Sokol Maratonstav Úpice 02:05 00:01
4 4 / kluci [309] Filip Škoda 2005 CZE Červený Kostelec 02:11 00:07
5 5 / kluci [435] Ondřej Řehák 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:17 00:13
6 6 / kluci [242] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:21 00:17
7 1 / holky [270] Veronika Nyklíčková 2005 CZE BKL MAchov 02:23 00:19
8 2 / holky [308] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:25 00:21
9 3 / holky [307] Barbora Flousková 2005 CZE LK Broumov 02:29 00:25
10 4 / holky [283] Michaela Šmejdová 2006 CZE Holky z Vršovky 02:31 00:27

650m nejml. žáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [268] Ondřej Vašata 2007 CZE Maratonstav Úpice 02:17 00:00
2 2 / kluci [290] Tobiáš Cejnar 2008 CZE TJ Červený Kostelec 02:19 00:01
3 3 / kluci [262] Pavel Melichar 2007 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:20 00:02
4 4 / kluci [314] Jan Bednařík 2007 CZE Hronov 02:28 00:10
5 5 / kluci [316] Jan Bubeníček 2007 CZE OCH ČK 02:29 00:11
6 6 / kluci [322] Jan Ježek 2008 CZE Náchod 02:32 00:15
7 7 / kluci [243] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:38 00:21
8 8 / kluci [313] Zdeněk Balcar 2008 CZE Kámoši z Kostelce 02:46 00:28
9 9 / kluci [404] Patrik Kaufman 2007 CZE Pěkov 02:46 00:28
10 10 / kluci [336] David Špelda 2008 CZE Červený Kostelec 02:47 00:29

650m nejml. žákyně

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / holky [330] Adéla Ričanyová 2007 CZE Česká Skalice 02:30 00:00
2 2 / holky [320] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 02:31 00:01
3 3 / holky [406] Kateřina Hejnová 2008 CZE Červený Kostelec 02:37 00:07
4 4 / holky [329] Adéla Olbortová 2008 CZE Česká Skalice 02:39 00:09
5 5 / holky [326] Tereza Malichová 2008 CZE LOKO TRUTNOV 02:41 00:11
6 6 / holky [334] Tereza Sychrovská 2007 CZE Holky z Vršovky 02:43 00:13
7 7 / holky [258] Magdaléna Mastíková 2008 CZE Červený Kostelec 02:44 00:14
8 8 / holky [319] Sofie Fišerová 2008 CZE Kaštánek 02:46 00:16
9 9 / holky [335] Andrea Škopová 2008 CZE Hronov 02:48 00:18
10 10 / holky [321] Anna Hejnová 2008 CZE Velké Poříčí 02:51 00:21

650m školáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [289] Ivo Vacek 2009 CZE Orel Rtyně 02:32 00:00
2 2 / kluci [349] Filip Kuťák 2010 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:42 00:10
3 3 / kluci [356] Matěj Renský 2009 CZE SK Hvězda Pardubice 02:43 00:10
4 4 / kluci [361] Ondřej Tylš 2009 CZE Slavětín nad Metují 02:45 00:12
5 5 / kluci [426] David Vaněk 2009 CZE Bezděkov nad Metují 02:47 00:15
6 6 / kluci [407] Vojtěch Řehák 2009 CZE Řeháci 02:48 00:16
7 7 / kluci [362] Vilém Vít 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:50 00:18
8 8 / kluci [294] Tomáš Volný 2010 CZE Václavice 02:51 00:19
9 9 / kluci [288] Josef Mach 2009 CZE Nový hrádek 02:58 00:26
10 10 / kluci [357] Vojtěch Stodůlka 2010 CZE Červený KOstelec 02:59 00:27

650m školáčky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / holky [453] Denisa Wiesnerová 2009 CZE BKL Machov 02:32 00:00
2 2 / holky [278] Nela Glosová 2009 CZE TJ Dvůr Králové nad Labem 02:35 00:03
3 3 / holky [340] Daniela Dvořáková 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:36 00:04
4 4 / holky [347] Anna Kráčmarová 2009 CZE BKL Machov 02:36 00:04
5 5 / holky [346] Natálie Jará 2009 CZE Červený Kostelec 02:41 00:09
6 6 / holky [353] Johanka Mošnová 2009 CZE Červený Kostelec 02:46 00:14
7 7 / holky [339] Vendula Dostálová 2010 CZE Černožice 02:48 00:16
8 8 / holky [355] Adéla Renská 2009 CZE SK Hvězda Pardubice 02:50 00:18
9 9 / holky [341] Noemi Elichová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 02:56 00:24
10 10 / holky [342] Michaela Erbanová 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:56 00:24

650m přípravka

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [376] Dominik Souček 2011 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 02:48 00:00
2 2 / kluci [369] Michal Fišer 2011 CZE Kaštánek 02:52 00:03
3 3 / kluci [368] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 02:53 00:04
4 4 / kluci [279] václav nývlt 2011 CZE u kaštánku 928 02:54 00:05
5 5 / kluci [445] Zdeněk Haderer 2012 CZE červený kostelec 02:56 00:08
5 1 / holky [478] Viktorie Melišíková 2011 CZE BMC Pavlišov 02:56 00:08
7 6 / kluci [373] Patrik Langpaul 2011 CZE CYKLO-SKI klub Polička 03:03 00:14
8 7 / kluci [363] Alexander Ambrúž 2011 CZE Jilemnice 03:03 00:14
9 8 / kluci [433] ondřej romančák 2013 CZE trutnov 03:05 00:17
10 2 / holky [454] Ema Bořková 2011 CZE FC Ležák Česká Skalice 03:06 00:18

150m nejmladší

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [267] Tomáš Vašata 2013 CZE Maratonstav Úpice 00:17 00:00
2 1 / holky [287] Žaneta Bergerová 2013 CZE Rtyně v Podkrkonoší 00:18 00:01
3 2 / holky [385] Anna Bubeníčková 2013 CZE BUBUTEAM 00:19 00:02
4 3 / holky [397] Barbora Strnadová 2013 CZE Atletika Trutnov 00:20 00:03
5 4 / holky [382] Aneta Bednaříková 2013 CZE Hronov 00:21 00:04
5 4 / holky [388] Eliška Hůlková 2014 CZE Police nad Metují 00:21 00:04
7 2 / kluci [389] Patrik Kellner 2013 CZE tři dva 1 00:23 00:06
8 6 / holky [400] Nela Šťastná 2014 CZE Říčany 00:24 00:07
9 3 / kluci [398] Ondřej Sýkora20 2013 CZE Zábrodí-Končiny 00:25 00:08
10 7 / holky [401] Johana Tylšová 2013 CZE Slavětín nad Metují 00:25 00:08

2km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [252] Tomáš Vašata 2003 CZE SK Týniště nad Orlicí 08:08 00:00
2 2 / Muži [223] Martin Matuška 1980 CZE Ohnišov | Farmet a. s. 08:41 00:33
3 3 / Muži [253] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 08:47 00:39
4 4 / Muži [271] František Kuhn 2006 CZE TJ Sokol Maratonstav Úpice 08:50 00:41
5 1 / Ženy [229] Elena Nývltová 1990 CZE červený kostelec 08:53 00:45
6 5 / Muži [255] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 08:59 00:51
7 2 / Ženy [239] Veronika Schejbalová 2003 CZE SK Plhov Náchod 09:12 01:04
8 6 / Muži [237] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 09:16 01:08
9 7 / Muži [199] Tadeáš Orzág 2007 CZE Trutnov 09:26 01:17
10 3 / Ženy [241] Bára Sodomková 2005 CZE SK Plhov Náchod 09:44 01:36

10km dospělí (hlavní závod)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [1] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 31:37 00:00
2 2 / Muži [2] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 33:08 01:30
3 3 / Muži [3] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 34:45 03:08
4 4 / Muži [4] Vladislav Dufka 1991 CZE Červený Kostelec 35:09 03:32
5 5 / Muži [9] David Svoboda 1985 CZE ASC DUKLA Praha 35:21 03:44
6 1 / Ženy [5] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 35:50 04:13
7 6 / Muži [30] Daniel Čech 1993 CZE Náchod 36:31 04:54
8 7 / Muži [64] Pavel Jelen 1991 CZE Hvězda Pardubice z.s. 36:35 04:58
9 8 / Muži [173] Luděk Berka 1972 CZE SBS Rtyně v Podkrkonoší 36:39 05:02
10 9 / Muži [194] Ladislav Kubeček 1991 CZE FARMET - Maratonstav Úpice 37:10 05:33

5km dospělí

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [667] Matěj Zima 1998 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 16:24 00:00
2 2 / Muži [636] Vítězslav Šolc 1991 CZE Redpoint Team 16:43 00:19
3 3 / Muži [592] Ondřej Metelka 2001 CZE OK99 Hradec Králové 17:25 01:01
4 4 / Muži [643] Martin Šupich 1977 CZE Wikov 17:42 01:17
5 5 / Muži [421] Josef Mrázek 2000 CZE SK Nové Město nad Metují 18:07 01:42
6 6 / Muži [513] Jakub Červený 1995 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 18:18 01:53
7 7 / Muži [534] Jakub Hanousek 1991 CZE Police nad metují 19:07 02:42
8 8 / Muži [582] Ondřej Lukáš 2003 CZE BATIST Medical 19:15 02:50
9 9 / Muži [557] Adam Kolář 2001 CZE Sportovní klub Nové Město nad Metují 19:20 02:55
10 1 / Ženy [657] Eva Vítová 1975 CZE SK Nové Město nad Metují 19:21 02:56