ABB Trutnovský půlmaraton

09.06.2018 Trutnov

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Předškoláci 100m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [358] Daniel Blažek 2012 CZE ACS Rýchory 00:09 00:00
2 2 / kluci [320] Amálie Šustrová 2012 CZE SK Janské Lázně 00:09 00:00
3 3 / kluci [355] Antonín Karel Dvorský 2013 CZE Olfin car Ski Team 00:09 00:00
4 1 / holky [353] Kateřina Pošvová 2012 CZE Nahořany City 00:10 00:01
4 4 / kluci [364] Jakub Šretr 2013 CZE Malé Svatoňovice 00:10 00:01
6 5 / kluci [342] David Nedvídek 2013 CZE Hradec Králové 00:11 00:02
6 2 / holky [304] Matylda Gumanova 2012 CZE Trutnov 00:11 00:02
8 6 / kluciABB [318] Vlastimil Švec 2012 CZE Syrovínský běh 00:11 00:02
9 7 / kluci [352] Max hradil 2016 CZE Hořany 00:11 00:02
10 3 / holky [354] Barbora Strnadová 2013 CZE Atletika Trutnov 00:11 00:02

Školáci 400m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [462] Radim Železný 2010 CZE HC Trutnov 01:52 00:00
2 2 / kluci [466] Tomáš Kylian 2010 CZE Sportovní akademie Šp. mlýn 01:53 00:00
3 3 / kluci [450] Adam Richter 2010 CZE SK Janské Lázně 01:55 00:02
4 1 / holky [453] Tereza Prokopová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:55 00:02
5 2 / holky [454] Anna Králíková 2010 CZE Olfin car Ski Team 01:58 00:05
6 4 / kluci [442] Ludvík Folc 2010 CZE SK Janské Lázně 01:59 00:06
7 5 / kluci [463] Filip Nedvídek 2011 CZE Hradec Králové 02:02 00:09
8 6 / kluci [431] Jiří Pech 2011 CZE Trutnov 02:04 00:12
9 3 / holky [439] Ema Kolbová 2010 CZE Horní Maršov 02:06 00:13
10 7 / kluci [457] Jan Pošva 2010 CZE Nahořany City 02:06 00:14

Školáci 800m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [507] Matyáš Čepelka 2008 CZE Úpice 03:18 00:00
2 1 / holky [502] Tereza Doležalová 2008 CZE BKL Machov 03:26 00:08
3 2 / kluci [501] Jan Novotný 2009 CZE Olfin Car Ski team 03:30 00:11
4 2 / holky [518] Anna Holadová 2008 CZE Olfin car Ski Team 03:34 00:15
5 3 / holky [508] Denisa wiesnerová 2009 CZE BKL Machov 03:39 00:21
6 3 / kluci [509] Lukáš Bednařík 2009 CZE Trutnov 03:42 00:24
7 4 / holky [503] Nela Glosová 2009 CZE TJ Dvůr Králové nad Labem 03:43 00:24
8 4 / kluci [517] Martin Holada 2009 CZE Olfin car Ski Team 03:43 00:24
9 5 / kluci [506] David Oupic 2008 CZE Trutnov 03:45 00:27
9 5 / kluci [527] Jakub Adamec 2008 CZE Svoboda nad Úpou 03:45 00:27
11 5 / holky [512] Daniela Dvořáková 2009 CZE Atletika Jaroměř 03:46 00:28

Školáci 1600m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km
1 1 / kluci [612] Dan Sálaba 2004 CZE SKI JILEMNICE 06:21 00:00 03:09 (1)
2 2 / kluci [601] Matyáš Vondra 2007 CZE Vondra Team 07:03 00:42 03:29 (3)
3 3 / kluci [607] Matěj gabrle 2005 CZE Trutnov 07:15 00:53 03:36 (5)
4 4 / kluci [604] Petr Topalovský 2007 CZE TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 07:17 00:55 03:28 (2)
5 5 / kluci [611] Pavel Dutka 2005 CZE Trutnov 07:19 00:57 03:31 (4)
6 6 / kluci [610] Ondřej Dutka 2007 CZE Trutnov 07:26 01:04 03:49 (9)
7 7 / kluci [609] Tomáš Černý 2007 CZE SK Janské Lázně 07:31 01:09 03:42 (8)
8 8 / kluci [613] David Šedivý 2007 CZE Praha 8 07:36 01:14 03:40 (7)
9 9 / kluci [608] Tomáš Folc 2005 CZE SK Janské Lázně 07:39 01:17 03:38 (6)
10 10 / kluci [603] Vojtěch Čepelka 2006 CZE Úpice 07:51 01:29 03:50 (10)

1/2 Maraton

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10kmokruh#3
1 1 / M2ABB [1] Pavel Brýdl 1980 CZE OlfinCar/Mizuno 01:18:18 00:00 19:12 (1) 38:44 (1) 58:32 (1)
2 2 / M2 [26] Jiří Ročárek 1983 CZE Vltava Fund Team 01:27:24 09:05 20:00 (2) 42:41 (2) 01:04:56 (2)
3 3 / M2ABB [34] Marek Švec 1981 CZE Syrovínský běh 01:28:49 10:31 21:03 (4) 43:05 (3) 01:05:39 (3)
4 4 / M2ABB [22] Tomáš Peška 1974 CZE Kasper - Swix Trutnov 01:29:19 11:01 21:23 (5) 43:41 (5) 01:06:24 (5)
5 5 / M2 [29] David Salaba 1971 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:29:42 11:24 20:49 (3) 43:15 (4) 01:06:22 (4)
6 1 / M1 [54] Aleš Zlámal 1987 CZE Kasper Swix team 01:31:47 13:28 21:49 (7) 44:27 (6) 01:07:51 (6)
7 6 / M2 [21] Jan Melišík 1974 CZE Redpoint- Eleven team 01:34:19 16:01 21:29 (6) 44:44 (7) 01:09:14 (7)
8 1 / M3 [25] Aleš Prokůpek 1966 CZE ČKS SKI JILEMNICE 01:35:21 17:02 22:13 (9) 45:26 (8) 01:09:40 (8)
9 7 / M2 [45] Luděk Novotný 1974 CZE Carla.kupkolo.cz 01:36:58 18:39 22:23 (10) 46:42 (9) 01:11:13 (9)
10 2 / M1ABB [33] Vojtěch Škrob 1985 CZE Sivice 01:37:12 18:53 23:15 (13) 47:44 (13) 01:12:59 (12)

10km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km
1 1 / Muži [109] Jan Hruška 1989 CZE Kasper - Swix Team 39:32 00:00 19:00 (1)
2 2 / Muži [155] Oldřích Schejbal 1991 CZE Rafans Team 41:45 02:12 19:56 (2)
3 3 / Muži [131] Tomáš Veber 1974 CZE Kasper Swix team Trutnov 42:52 03:19 20:43 (4)
4 4 / Muži [127] Jan Štěpánský 1994 CZE TJ Loko Trutnov Triatlon 43:42 04:09 20:42 (3)
5 5 / Muži [135] Pavel Vozka 1989 CZE Kasper - Swix Team 44:20 04:47 21:54 (5)
6 6 / Muži [128] Štěpán Štolfa 1998 CZE Spartak Police nad Metují 44:25 04:52 21:56 (6)
7 1 / Ženy [103] Adéla Boudíková 1986 CZE ATLAS CRAFT TEAM 44:26 04:54 21:57 (8)
8 7 / Muži [154] Daniel Hrdinka 1997 CZE Trutnov 45:06 05:33 21:57 (7)
9 8 / Muži [113] Marek Kolář 1988 CZE Sunski Academy 46:25 06:52 22:00 (9)
10 9 / Muži [137] Adam Prášek 1999 CZE Kasper Swix Team 48:11 08:39 22:07 (10)

5km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [252] Matěj Zima 1998 CZE Atletika Trutnov 19:12 00:00
2 2 / Muži [288] Čeněk Augusta 1998 CZE SK NMMET 19:34 00:22
3 3 / Muži [226] Michael Mráz 1998 CZE Kasper Swix team 19:52 00:40
4 4 / Muži [294] Matyáš Vintr 2002 CZE Loko Truntov 20:23 01:11
5 5 / Muži [203] Jakub Červený 1995 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 21:01 01:49
6 6 / Muži [272] Jakub Stádník 1998 CZE KPČ 21:20 02:08
7 7 / Muži [207] Petr Holub 1966 CZE Kasper - Swix Team 21:32 02:20
8 8 / Muži [228] Luděk Pavlas 1984 CZE OAJL 22:14 03:02
9 9 / Muži [234] Jakub Skalický 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí 22:36 03:24
10 10 / Muži [292] Robert Hurdálek 2003 CZE TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 22:41 03:29

nordic 5

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [1002] Eva procházková 1975 CZE Trutnov 50:00 00:00
1 1 / Ženy [1001] Michaela čermáková 1979 CZE Trutnov 50:00 00:00
3 3 / Ženy [1003] Lenka valášková 1990 CZE Dvůr Králové 51:00 01:00
3 3 / Ženy [1004] Zuzana božková 1980 CZE Trutnov 51:00 01:00
5 5 / Ženy [91] Šárka Daňková 1967 CZE Trutnov 59:05 09:05
6 6 / Ženy [92] Šárka Čípelová 1982 CZE Trutnov 59:05 09:05
6 6 / Ženy [90] Miroslava Korotvičková 1977 CZE Trutnov 59:05 09:05
6 1 / Muži [1006] Zdeněk lokvenc 1967 CZE Trutnov
6 8 / Ženy [1005] markéta vohnoutová 1987 CZE Dvůr Králové
10 9 / Ženy [1002] Eva procházková 1975 CZE Trutnov 50:00 00:00